Остапенко Анатолій Васильович

Остапенко Анатолій Васильович

53

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна30.04.2024

На щастя, заключення лікаря не підтвердилися іншими спеціалістами. Сумно, що що могли провести хірургічне втручання там, де воно не потрібне.

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації30.04.2024

Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалася така ситуація. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Георгій25.04.2024

Як мені в Ѕmart Medical Center робили колоноскопію (Іронічне оповідання). Необхідність виконати дослідження під загадковою назвою "колоноскопія" приголомшило мене, як цеглина з балкона. Я так розхвилювався, що втратив здоровий глузд, здібність читати, когось слухати та взагалі володіти собою. І хто, ви думаєте, наполягав на колоноскопії? Лікар-проктолог пан Анатолій. Людина якій я довіряв всі свої потаємні хвороби! Довіряй після цього лікарям! Але у нього була своя точка зору і суперечки тут були недоречні. Він - лікар, а я інженер-механік. От і все! Як казав наш відомий гуморист: "Давайте поспорим о вкусе устриц с теми, кто их ел." Отже, колоноскопия! Читаю інтернет, веду бесіди з ветеранами колоноскопії, з дружиною. Мене ніщо не заспокоює! Я дуже хвилююсь! Господи, що мені робити? Хоть з мосту та в воду! Але, все ж закуповую все необхідне в аптеці та промиваю кишківник. Найгидотніша процедура! Та це дрібниці, з погляду на те, що мене очікує, так я розмірковував. І не мав рацію... Нарешті настав день"Ч”! Ніч напередодні — без сну, прислуховуюсь, чи все з мене вийшло? А то, раптом, почне виходити поза регламенту... Залишаю дома прощальну записку. Поїхав! Нарешті клініка. Ніг не чую під собою. Спочатку ЕКГ, потім пауза перед кабінетом. Серце — ледь не вистрибне. Ой, рятуйте мене, люди добрі! Раптом поруч, на стілець, опустилась біла хмаринка, “Хмаринка” розпитала мене про все моє життя, лагідно і заспокійливо. Ну, тепер мене під рученьки й до Господа... Так я подумав... Виявляється це був лікар-анестезіолог, одягнений у білий халат, і він ненав'язливо запросив мене до кабінету. За дверима, люди, як люди. Чого мене трясло? Всі посміхаються, більшість молоді жінки. А одна, найгарніша, запросила мене в окрему кімнату і запропонувала зняти одяг, а замість цього дала мені шортики з дірочкою та бахіли й пішла, легко ступаючи, навіть не торкаючись підлоги. Поманила мене пальчиком і зникла за білими дверима. От так в шортиках та бахілах я відчинив ці двері й одразу потрапив в полон декількох пар рук. Миттєво ліву руку стиснула манжета тонометра, права потрапила під легкий укол, на палець причепилась прищепка для контролю сатурації, в ніздрі ввели трубки з киснем і перевернули на лівий бік. Хтось спитав, чи вживаю я алкоголь і якої міцності. Поки я розмірковував, що відповісти, в полі зору моїх заплющених очей намалювався якійсь рваний квадрат... і все. На все це пішли лічені хвилини. Я зник. Коли я розплющив очі наді мною стояв ХТОСЬ. Він промовив: "У Вас все гаразд!" Все? Невже? Все!!! Тепер я знаю який вигляд має мій Янгол! Дякую тобі, лікарю! От як проводять колоноскопію в Smart Medical Center! Суцільне чаклунство! Вам потрібно зробити колоноскопію? Не хвилюйтесь. Ідіть сміливо! На вас чекають майстри високого класу з умілими та лагідними руками.

Відгук з сайту. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.04.2024

Георгію, щиро вдячні за такий розгорнутий відгук про проведену процедуру. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катя04.04.2024

УЖАС! Я отправила мужа пойти зашить спину чтобы не было дырки! Пришел домой и ничего ему там не зашили! У Ж А С

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації04.04.2024

Катю, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Адалат24.03.2024

Чудовий фахівець! Анатолій Васильович уважно вислухав усі скарги, огляд провів без болю і стресу; проконсультував щодо подальшого плану лікування. Надав поради та відповіді на всі питання. Можу лише подякувати!

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.03.2024

Адалато, вдячні за ваш відгук про лікаря Анатолія Остапенка. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Владислав15.03.2024

Рік назад мені зробили операцію на геморої у лікаря Анатолія Васильовича Остапенка. Які наслідки? Під час проведення операції, буквально, знищили моє здоров'я… Я вже рік нормально не сплю - мене турбують поклики до сечоспускання. Я просинаюся від постійного ниючого відчуття в сечовому міхурі і внизу живота. З цієї причини я декілька раз на ніч ходжу в туалет. Це призводить до не висипання. В мене взагалі змінився стан сну. Вже рік у мене болить живіт між пупком і лобком. Я не можу нахилитись без болю. Я не можу зав'язати шнурки без того, щоб притиснути живіт під пупком рукою, щоб зменшити больові відчуття. Я не можу нормально вдягнути шкарпетки. Щоб вдягнути шкарпетку я підтягую ногу одною рукою і іншою вдягаю шкарпетку. Я не можу зробити мінімальне зусилля з нахилом вперед без відчуття болю внизу живота. Я не можу підняти пилосос без відчуття болю. Я катастрофічно втрачаю фізичну кондицію. Раніше я постійно відвідував спортивний зал. Зараз не можу виконати вправи навіть на 30 відсотків попередніх своїх спроможностей. Я не можу підіймати половину тієї ваги, яку я підіймав раніше. Я не можу робити стільки підходів, скільки я робив раніше. Я вже рік не робив вправ на прес. Мені здається, у мене також відбувся якийсь вплив на роботу кишківника. В мене постійне різі в нижній частині живота. Нічого цього у мене не було до операції на геморої. Взагалі, я був, відносно, фізично повноцінним чоловіком у свої 60 років. Просто, під час операції, мені не поставили катетер на сечовипускання і залили не знаю скільки банок крапельниць. А, так як у мене була спинальна анестезія, то я не відчував позиви до сечовипускання до моменту коли вже відчув сильні болі в животі нижче пупка. Я повідомив медсестру про больові відчуття і тоді мені поставили катетер і з мене злилося, не знаю скільки, сечі… Зараз я веду малоактивний спосіб існування, суттєво втрачаю фізичне здоров'я і, мені здається, така динаміка загалом скорочує моє життя. Я відчуваю, що з’явились проблеми з нирками, що дає про себе знати зміна запаху сечі на дуже неприємний, якого я не відчував ніколи до того. Рік суцільної боротьби… Я, спортивна людина, втратив можливість активно підтримувати здоров’я. Із, загалом, системно здорового чоловіка, мене зробили хворою людиною. Вже рік знаходжусь в стані депресії, щоденно, відчуваю себе постійно хворим, чого не було до звернення до цієї лікарні…

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Владиславе, дякуємо, що приділили час і поспілкувалися з менеджером із якості щодо вирішення вашого питання. Бажаємо міцного здоров’я!

Ілля27.02.2024

Чудовий та уважний лікар, все зробив на вищому рівні, дуже дякую!)

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації28.02.2024

Іллє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Анатолія Остапенка. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина26.02.2024

Гарний лікар, допоміг, пояснив, проконсультував, консультація пройшла без проблем. Залишилась задоволеною.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович (Хірургія)
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Катерино, вдячні за ваш відгук про лікаря Анатолія Остапенка. Раді, що ви задоволені консультацією. Бажаємо міцного здоров'я!

Альона02.02.2024

Після операції і зняття швів все розійшлось. Маленький жировик на спині. У нас був договір: я плачу 8000 – ви вирішуєте мою проблему. На даному етапі я заплатила 11500 грн., і моя проблема все ще не вирішена. Далі ви вимагаєте, щоб я продовжувала платити ще невизначену суму. У цьому полягає моя претензія і виникає питання. Навіщо ви спочатку називаєте вартість за вирішення проблеми та не можете виконати зобов'язання зі свого боку. За спробу вирішення проблеми я могла вибрати клініку дешевше, але вибрала вас, щоб швидко та якісно отримати послугу. На даний момент виходить, що послуга надається довго, безрезультатно та з необґрунтованою вимогою оплати за не до кінця виконану послугу.

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.02.2024

Альоно Ігорівно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок та приділили час на спілкування з менеджером із якості. Ми проаналізували вашу ситуацію за участі завідувача хірургічного відділення та адміністрації. У зв'язку з порушенням вами рекомендацій лікаря підстав вважати ситуацію після зняття швів виною лікаря у нас немає. Тому запропонувати наступні контрольні огляди для проведення перев'язок і зняття вторинних швів без оплати, ми, на жаль, не можемо. Дякуємо за зворотний зв'язок та бажаємо міцного здоров'я.

Маргарита30.01.2024

Брали онлайн консультацію у Остапенко А.В. з приводу дитини. Дуже жахлива консультація. На жаль, лікар не зацікавлений в допомозі, не бажає спілкуватися та склада враження, що навіть не дивиться знімки узі, які йому надаються.

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович
Відповідь від адміністрації30.01.2024

Маргарито, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Юлія17.01.2024

Доброго дня! Хочу висловити Велику подяку хірургу — Остапенко Анатолію Васильовичу за його кваліфіковану працю. Ще на першій консультації у листопаді 2023 зрозуміла, що тільки у цього лікаря буду робити операцію. Лікар уважно вислухав мої скарги та поставив діагноз. Операція була проведена 16.01.24. Я думала, що все буде складніше. Сама операція пройшла швидко, успішно і майже безболісно! Анатолій Васильович — лікар від Бога! Він постійно хвилювався моїм станом, перев'язки робив дуже обережно. Дуже дякую, за Вашу працю, Анатолій Васильович! Ще хочу подякувати персоналу цієї клініки від адмінів, анестезіолога (на жаль не пам'ятаю прізвища) і медичним сестрам! Дівчата дуже уважні, фахівці своєї справи, постійно турбувались моїм самопочуттям! Бажаю процвітання вашій клініці та дякую за сервіс!!! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.01.2024

Юліє, вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-хірурга Анатолія Остапенка, анестезіолога, адміністраторів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua