Неспрядько Сергій Валерійович

Неспрядько Сергій Валерійович

6

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ірина18.03.2024

Дякую величезному Неспрядько Сергію Валерійовичу за успішне проведення складної операції.

Відгук з сайту. Фахівець: Неспрядько Сергій Валерійович. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.03.2024

Ірино, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-онкогінеколога Сергія Неспрядька. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Євгенія25.12.2023

Дуже вдячна Марині Володимирівні за гарне та професійне відношення. Швидко та вірно поставлений діагноз та проведену операцію, яку вони зробили з Неспрядько Сергієм Валерійовичем. Все пройшло на високому рівні. Супровід після операції постійний. Відгук на телефонний дзвінок в будь-яку годину. Допомога в подальшому лікуванні за межами клініки. Взагалі всі в цій клініці (просп.Каденюка,17-В) — професіонали, як адміністратори, так і весь медичний персонал. Медичні сестри в маніпуляційній роблять забір крові з першого разу, що з моїми венами (їх майже нема) дуже складно. Після операції, вдень і вночі вони постійно перевіряли стан, допомагали в усьому. Гарний колектив, в приміщенні все охайно, витримано. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівці: Зеленська Марина Володимирівна, Неспрядько Сергій Валерійович. Напрям: Гінекологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.12.2023

Євгеніє, дякуємо за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Марину Зеленську та лікаря-онкогінеколога Сергія Неспрядька. Раді, що ви задоволені візитом у клініку та проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга28.06.2023

Дуже вдячна лікарям Зеленській Марині Володимирівні та Неспрядьку Сергію Валерійовичу за успішно проведену операцію, а також всьому медичному персоналу за чуйність і увагу.

Відгук з сайту. Фахівці: Зеленська Марина Володимирівна, Неспрядько Сергій Валерійович. Напрям: Гінекологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.06.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну та лікаря-онкогінеколога Неспрядька Сергія Валерійовича. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга09.01.2023

Велика подяка лікарю-онкогінекологу Неспрядьку Сергію Валерійовичу за оперативно, професійно, кваліфіковано проведену операцію онкогінекологічну, яка минула майже "непомітно", швидко і якісно. Дякую клініці за команду професіоналів!

Відгук з анкети. Фахівець: Неспрядько Сергій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Онкологія, Онкохірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.01.2023

Ольго, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-мамолога, онкохірурга Неспрядька Сергія Валерійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ніна Олексіївна19.10.2022

Шановна Олено Григорівно! Щиро дякую лікарям очолюваної Вами клініки за проведену мені гінекологічну операцію (онкологічний діагноз). Завдяки чудовим лікарям Марині Володимирівні Зеленській та Сергію Валерійовичу Неспрядько, позбавилася неприємних симптомів та небезпеки подальших ускладнень. Щира подяка лікарям-анастезіологам Андрюхову та Пугачову за майстерно проведену загальну анестезію та ретельний післяопераційний нагляд. Минуло два місяці, почуваюся добре. Хочу окремо зазначити прекрасні умови стаціонару клініки. Перебувала на гістероскопії у філіалі на Либідській та на операції гістеректомії на Чернігівській. Всюди дуже сподобалося – комфорт, чистота, професіоналізм, ввічливість, увага лікарів, медичних сестер, санітарок. Ви дійсно даєте пацієнтам найдорожче та найважливіше – життя та здоров’я. Бажаю клініці Smart Medical Center процвітання, усій команді співробітників клініки міцного здоров’я. Всім нам мирного неба! З повагою та подякою, пацієнтка Ніна Соколова, киянка, викладач іноземних мов, пенсіонерка.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Неспрядько Сергій Валерійович. Напрями: Гінекологія, Онкологія, Гінекологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2022

Ніно Олексіївно, дякуємо вам за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну та лікаря-окогінеколога Неспрядька Сергія Валерійовича. Раді, що ви задоволені обслуговуванням у клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ніна 16.10.2022

Влітку цього року мені було поставлено онкологічний діагноз. Маючи на руках основні аналізи та результати УЗД, звернулася за консультацією до доктора Сергія Валерійовича Неспрядька. Лікаря обрала за відгуками пацієнтів в інтернеті — і жодного разу не пошкодувала. Доктор надав усю необхідну інформацію, дуже підтримав морально, а після повного обстеження прооперував. Пройшло два місяці, самопочуття добре. Шановний Сергію Валерійовичу, хай і надалі ваш високий професіоналізм, досвід, золоті руки дарують пацієнтам нове життя! Із щирою вдячністю, Ніна Соколова, киянка, 61 рік.

Відгук з сайту. Фахівець: Неспрядько Сергій Валерійович. Напрями: Онкологія, Онкохірургія
Відповідь від адміністрації17.10.2022

Ніно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-онкогінеколга Неспраядька Сергія Валерійовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua