Мішин Вадим Сергійович

Мішин Вадим Сергійович

103

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Юля18.09.2023

Неприємно вражена, лікар некоректно підібрав лінзи. Поспішав, але, була впевнена що це людина знавець своєї справи і довірилась абсолютно. Дууууже швидко оцінив стан, але я запевнила себе, що перед мною - професіонал. За 15 хв огляду і підбору лінз чудо не відбулося. Гроші на вітер. Лікар знав, що я їду закордон , і в той же день купила лінз на 4500 грн, які не підійшли. Показники абсолютної не відповідають дійсності, і маю сильний дискомфорт від очей. Хотіла б рекомендувати, але не можу. Сама клініка гарна, ;але хочеться щоб експертність лікарів відповідала антуражу.

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович
Відповідь від адміністрації18.09.2023

Юле, дякуємо що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Наталія Валентинівна02.08.2023

Дуже вдячна лікарю за ефективне лікування гострого запалення очей! Консультації були максимально продуктивними, проведені необхідні обстеження для діагностики. Відповідав на всі запитання, дав рекомендації на майбутнє. Спокійний, доброзичливий, уважний, професіонал своєї справи. Рекомендую. Буду звертатися ще) Дівчата на рецепції, як завжди, на висоті! Клініка чудова!:)

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.08.2023

Наталіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-офтальмолога Вадима Сергійовича Мішина. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина28.07.2023

Чудовий фахівець Мішин В.С. Обстеження інформативне, огляд максимально професійний. Обов’язково повернемось з дитиною на огляд. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.07.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-офтальмолога Вадима Мішина. Раді, що залишилися задоволені обстеженням. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині.

Аля26.07.2023

Були на прийомі у Мішина Вадима Сергійовича. Приголомшливий лікар високої кваліфікації. Хоч дитина і боялася, але лікар одразу розташував до себе і зумів відволікти, завдяки чому відвідування пройшло швидко і з добрими емоціями. Дякую!)

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.07.2023

Алю, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-офтальмолога Вадима Мішина. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Віталіна21.11.2022

Рекомендую лікаря Мішина Вадима Сергійовича!

Відгук з Facebook. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович (Офтальмологія)
Відповідь від адміністрації21.11.2022

Віталіно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-офтальмолога, дитячого офтальмолога Мішина Вадима Сергійовича. Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій30.10.2022

Був на консультації у Мішина Вадима Сергійовича, щоб комплексно перевірити зір, але консультацію, нажаль, я так і не отримав. Лікар перевірив очі на декількох апаратах, після чого попросив зачекати в холі поки він заповнить заключення. Хвилин через 5-10 лікар запросив в кабінет, видав заключення та зауважив, що він додав ще одну послугу, яку треба буде додатково сплатити - огляд очного дна з розширенням зіниці вартістю 300 грн (додатково до 650 грн за комплексну діагностику зору). Про те чи я не за кермом лікар даже не поцікавився перед тим як закрапати очі. На щастя, в цей день за кермом була жінка. В заключенні окрім незаповненої таблиці Візіометрії та діагнозу нічого не має! Це і не дивно, оскільки виявивши зниження гостроти зору, лікар не вставляв в спеціальну оправу знімні скельця з різними діоптріями! Тобто фактично Візіометрії зроблено не було! Авторефкератометрії на вузький зіниці теж виконано не було, лише з широкою зіницею! Що не так з моїм зором, що значать ті загадкові слова в моєму діагнозу лікар нажаль не розповів! Треба було додатково приїхати на політичну консультацію та підбір окулярів через два тижні, але після першого візиту немає ніякого бажання!

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.10.2022

Сергію, дякуємо за зворотний зв'язок. Передали відгук менеджеру з якості для якнайскорішого врегулювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина13.09.2022

Були у лікаря з 3-х річною дитиною. Дитина була налякана, так як був сильний запальний процес ока і їй було боляче, але лікар провів огляд за лічені хвилини, поставивши чітко діагноз. З дитиною розмовляв, шуткував. Ми дуже вдячні і тепер точно знаємо до якого офтальмолога звертатися 🙌🏼

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.09.2022

Катерино, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-офтальмолога, дитячого офтальмолога Мішина Вадима Сергійовича. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій родині!

Валентина31.08.2022

БЫЛА НА ПРИЕМЕ В МИШИНА. ВПЕРВЫЕ РАЗОЧАРОВАНА ПОЛНОСТЬЮ. НИЧЕГО НЕ ПОРЕКОМЕНДОВАЛ. ЗАПЛАТИЛА 800. ОСТАЛЬНЫМИ ВРАЧАМИ ДОВОЛЬНА. ЧИСТО. ПРИЯТНО. ДЕВОЧКИ НА РЕЦЕПШЕН СЛАВНЫЕ. УЗИСТ ОТЛИЧНЫЙ. КАРДИОЛОГ ТОЖЕ НОРМАЛЬНО. НО С ГЛАЗАМИ ПОШЛА К ДРУГОМУ ВРАЧУ...

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.08.2022

Валентино, дякуємо вам, що приділили час та описали ситуацію що склалася. Ми передамо ваше звернення менеджеру з якості для подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Дарина17.02.2022

Регулярно обслуговуємося в цій клініці. Вважаю, що це відмінний приклад того, якою має бути приватна клініка та сучасне обслуговування. Світлий, сучасний і дуже чистий інтер'єр. Дуже привітний персонал. Не раз були у багатьох фахівців і всі вони були високо кваліфікованими. Окрема рекомендація - офтальмолог Мішин. 2 року тому цей лікар врятував моїй мамі життя, виявивши у не практично повне відшарування сітківки. Життя і зір вдалося врятувати, завдяки коректно поставленому діагнозу і напрямку до одного з кращих хірургів у нашій країні. Це лікар з великої літери.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.02.2022

Дарино, дякуємо за відгук на Google Maps про клініку на Оболоні та лікаря-офтальмолога Мішина Вадима Сергйовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Катерина28.01.2022

Вадим Сергеевич скорее проявил себя как коммерсант, чем как врач – провел дополнительные платные исследования не спросив согласия пациента, а также не узнав есть ли для этого противопоказания и не предупредив о последствиях. Мне пришлось в солнечный день сесть за руль автомобиля после процедуры расширения зрачков. Также отказался выписать рецепт на очки, ссылаясь на то, что он это сделает после моего следующего посещения врача. Попасть еще раз на прием к такому "специалисту" не хочу и никому не рекомендую. Сама клиника довольно комфортная, персонал приветливый и вежливый.

Відгук з сайту. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.01.2022

Катерино, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua