Марченко Юрій Валерійович

Марченко Юрій Валерійович

129

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Дар'я17.04.2024

Лікаря порадила подруга, робила операцію з гінекології — все пройшло ідеально, тепер краще ніж до пологів))) Другу операцію хотіла зробити в клініці, що спеціалізується на мамології, обійшла 3 клініки, теж за рекомендаціями, але повернулась до Марченка і не шкодую — якісна операція з супер охайним швом з найнижчим цінником в порівнянні з іншими клініками) Окремо про Смарт медікал — поки не траплялось жодного мінуса) Рада що знайшла і вас і Юрія Валерійовича)

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.04.2024

Дар'є, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Юрія Марченка. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна14.04.2024

Була на прийомі 14.04.2024 у лікаря-мамолога Марченко Юрія Валерійовича, він зробив мені УЗД та надав професійну консультацію. Чудовий лікар, надав поради та відповів на всі мої питання.

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Юрія Марченка. Раді, що ви задоволені проведеною діагностикою та консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Вишневська Таїса Вікторівна26.03.2024

Чудовий лікар! Неодноразово зверталась, допоміг в багатьох питаннях, в яких інші лікарі говорили, що це така особливість мого організму. Це виявилось не нормою. Дякую Юрій Валерійович за Ваш професіоналізм і Вашу підтримку.

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.03.2024

Таїсо, вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Валерія Марченка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія21.02.2024

Хочу подякувати Марченко Юрію Валерійовичу за його роботу. Це прекрасний лікар, справжній профі, чудова людина. Мені неймовірно пощастило, що свого часу Юрія Валерійовича мені порадила знайома. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.02.2024

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Юрія Марченко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Віта02.02.2024

Дуже сучасна клініка, прям візуальна насолода коли заходиш. Але під цією красивою обгорткою схована не менш технологічна і наповнена висококваліфікованими лікарями. Людьми які люблять свою справу і розвиваються в ній. Хотілось би зазначити Марченко Юрій Валерійович (гінеколог-мамолог) та Посохов Дмитро Миколайович (майстер в лапароскопії), якщо ви шукаєте професіоналів, які зроблять не тільки якісно і майже безболісно, але й естетично то тільки до них. Після оперативного втручання, виконуючи всі вказівки досягнула швидкого загоювання і ледь помітних слідів на тілі.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія), Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.02.2024

Віто, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря акушер-гінеколога, мамолога Юрія Марченка та лікаря Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Марина26.01.2024

Імовірність 100%, що рекомендуватиму не так клініку, як спеціаліста! (До клініки претензій не маю!!! Чудовий сервіс, приємні дівчата і хлопці на рецепшені. Але прийшли ми до вас саме за своїм лікарем, коли вона змінила місце роботи)) Найкращий педіатр ГОЙДЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ❤️ Більше 3-х років довіряємо здоров'я своєї донечки їй — все чудово!!!Також гарний спеціаліст Мар