Макарь Василь Миколайович

Макарь Василь Миколайович

16

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Катерина16.07.2022

Найкращий лікар анестезіолог, чуйний, уважний, приємний!

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.07.2022

Катерино, дякуємо вам за відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерія09.07.2022

Була у Владислава Миколайовича на гастроскопії та колоноскопії уві сні, дуже хвилювалася і нервувала, але лікар мене старався повеселити трохи й дякую йому за це, процедури провів дуже добре, потім розказав та роз'яснив результати обстеження) Також дякую анестезіологу Макарю Василю Миколайовичу, приємний в спілкуванні, розповів як буде проходити наркоз, мені стало легше від того як він спілкувався зі мною, було приємно таке відношення) Також дякую медсестричці, на жаль не знаю її прізвища)

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації13.07.2022

Валерії, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Перепадю Владислава Миколайовича та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана27.11.2021

Пройшла колоноскопію у вашій клініці. Тепер для мене Країна мрій — це не країна в смартфоні, а Країна мрій — це країна з такими клініками, як ваша, та з такими лікарями, як Карбовнича О. С., анестезіолог Макарь В. М. Так тримати!

Відгук з сайту. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.11.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та наших лікарів Карбовничу Олену Сергіївну й Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна17.11.2021

Про клініку найкращі враження. Персонал чудовий!!! 16.11.21 робила колоноскопію і гастроскопію під наркозом. Лікар-ендоскопіст Карбовнича Олена Сергіївна справила дуже гарне враження! Вона чудовий фахівець і дуже приємна людина. З Оленою Сергіївною того дня працювала неймовірно позитивна команда: анестезіолог Макарь В. М.; медсестри Філоненко С. М., Липовенко І. Ви круті! Найстрашнішою для мене виявилася не процедура, а останній день підготовки до неї)))) 😄

Відгук з сайту. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.11.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина02.09.2021

Висловлюю подяку лікарю-ендоскопісту Бондаренку О. М., лікарю-анестезіологу Макарю В. М. і медсестричкам (на жаль, не знаю їх ПІБ) за виконану роботу. Дуже переживала перед процедурами (езофагогастродуоденоскопія і колоноскопія), але позитивна атмосфера, дбайливе ставлення і спокійне спілкування допомогли налаштуватися на потрібний лад! І, головне, абсолютно ніякого дискомфорту після, як ніби нічого й не було! :) Здоров'я вам!

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Анестезіологія, Колоноскопія, Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталя25.08.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Смарт Медікал Центр, а саме: Макарь В. М. (лікар-анестезіолог). Бондаренко О. М. (лікар-ендоскопіст), Філоненко С. М., Степаненко О. Г. (медсестрички). Провели процедуру колоноскопії під медикаментозним сном. Ці люди — професіонали своєї справи, люди даровані Богом. Низький уклін Вам!!! Дуже задоволена проведенням процедури і клінікою. Щиро вдячна дівчаткам на рецепції, добрі та щирі. Раджу цих медиків і клініку Смарт Медікал Центр. Щире людське дякую!!! 😘😘😘

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Наталю, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер і адміністраторів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна20.07.2021

Сьогодні ми вкотре відвідали клініку на процедурі з улюбленим анестезіологом паном Василем і сестричкою Анею. Дуже вдячні за кваліфіковану допомогу, позитивну атмосферу та уважне відношення до пацієнтів. Їдемо в клініку з легким настроєм, знаємо, все буде добре. Дякуємо всім працівникам та керівництву. Успіхів вам та подальшого розвитку! З повагою, Лобачови.

Відгук з Facebook. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.07.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Руслана05.07.2021

Потрапила в клініку випадково, але залишилася дуже задоволена. Дуже ввічливе, злагоджене обслуговування. Лікар призначила діагностику та аналізи, все відразу зробила, без черг, в одному місці, отримала план лікування. Загалом за пару годин вирішила всі питання і, найголовніше, ціни адекватні. Обов'язково порекомендую!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроентерологія, Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Руслано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу та лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій23.03.2021

Дуже я вдячний цьому лікарю за його талант у своїй професії. Щиро дякую йому. Хай йому Бог допомагає

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua