Макарь Василь Миколайович — лікар-анестезіолог Smart Medical Center
Макарь Василь Миколайович

Макарь Василь Миколайович

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-анестезіолог другої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2012
  Досвід роботи: 9 років
 • ФіліяПечерськ | ст. м. Либідська

Макарь Василь Миколайович

Де приймає лікар

 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2012 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Анестезіологія», 2014 р.
Тренінги та курси:
 • Майстер-клас із регіональної анестезії з відпрацюванням практичних навичок (кадавер воркшоп), Шостий Британсько-Український Симпозіум, 2014 р.
 • ТУ «Інвазивні процедури в анестезіології та інтенсивній терапії під ультразвуковим контролем: базові принципи та практичні навички», 2018 р.
 • Курс «BLS» від Європейської ради реанімації, 2020 р.
Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій23.03.2021

Дуже я вдячний цьому лікарю за його талант у своїй професії. Щиро дякую йому. Хай йому Бог допомагає

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна Михайлівна05.02.2021

Виражаємо щиру подяку Василю Миколайовичу за професійність, увагу та чуйність. Для нас дуже важлива атмосфера перебування в медичному закладі. При спілкуванні з ним ми спокійні та впевнені, що все буде гаразд. Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Ніно Михайлівно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна30.01.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Smart Medical, а саме: Макарь В. М. (анестезіолог), Степаненко О. Г. (анестезистка), Бондаренко О. М. (ендоскопіст) та Мулярчук І. О. (медсестра ендоскопії)! Провели сьогодні процедуру Ендоскопії та Колоноскопії під медикаментозним сном. Дууууже задоволена! Ніякого дискомфорту після процедури, усе ідеально). Команда лікарів дуже сучасна та приємна, шикарний настрой і настрій)) Буду радити знайомим! Респект лікарям 🤪🌸

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Мулярчук Інна Олександрівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Ангеліно, щиро вдячні за теплий відгук про ендоскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку команді лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Крістіна27.12.2020

Лікар Бондаренко О. М., лікар-анестезіолог Макарь В. М. та медичні сестри — професіонали своєї справи, уважні, позитивні. Дуже задоволена проведенням процедур. І, як завжди, задоволена клінікою Смарт Медікал Центр: обслуговування на висоті, висококваліфіковані фахівці. Рекомендую!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Знеболення, Гастроскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Крістіно, дуже дякуємо за відгук! Ми безмежно раді читати такі слова подяки від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Тетяна08.12.2020

Клініка, яку хочеться рекомендувати близьким і знайомим. Уважний і ввічливий персонал, все чітко і без затримок. Робила гастроскопію з седацією, лікар Підвисоцький О. В. та Макарь В. М. з командою зробили все дуже швидко і безболісно, особливо приємне щире дбайливе ставлення до пацієнта.

Відгук з анкети. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Знеболення. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина26.11.2020

Я сьогодні вперше відвідала Smart Medical Center, мені проводили фіброгастроскопію під загальним наркозом. Я хочу висловити щиру подяку бригаді фахівців: лікарю-ендоскопісту Олександру Васильовичу Підвисоцькому, лікарю-анестезіологу Василю Миколайовичу Макарь, анестезистці Оксані Григорівні Степаненко та медичній сестрі Світлані Миколаївні Філоненко. Процедура проводилася з максимальним тактом і увагою, дуже професійно. Дякую всьому персоналу клініки за професіоналізм і дбайливе ставлення до пацієнтів. Окрема подяка керівництву клініки за хорошу організацію процесу надання медичної допомоги. Я із задоволенням буду рекомендувати Smart Medical Center своїм знайомим.

Відгук з сайту. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Знеболення. Печерська філія
Відповідь від адміністрації27.11.2020

Ірино, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені процедурою та професійністю наших лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Христина29.10.2020

Хочу висловити величезну подяку за уважне, чуйне ставлення до пацієнтів і професіоналізм. Василь Миколайович дійсно майстер своєї справи.

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Христино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00