Макарь Василь Миколайович

Макарь Василь Миколайович

12

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Валентина02.09.2021

Висловлюю подяку лікарю-ендоскопісту Бондаренку О. М., лікарю-анестезіологу Макарю В. М. і медсестричкам (на жаль, не знаю їх ПІБ) за виконану роботу. Дуже переживала перед процедурами (езофагогастродуоденоскопія і колоноскопія), але позитивна атмосфера, дбайливе ставлення і спокійне спілкування допомогли налаштуватися на потрібний лад! І, головне, абсолютно ніякого дискомфорту після, як ніби нічого й не було! :) Здоров'я вам!

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Анестезіологія, Колоноскопія, Гастроскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталя25.08.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Смарт Медікал Центр, а саме: Макарь В. М. (лікар-анестезіолог). Бондаренко О. М. (лікар-ендоскопіст), Філоненко С. М., Степаненко О. Г. (медсестрички). Провели процедуру колоноскопії під медикаментозним сном. Ці люди — професіонали своєї справи, люди даровані Богом. Низький уклін Вам!!! Дуже задоволена проведенням процедури і клінікою. Щиро вдячна дівчаткам на рецепції, добрі та щирі. Раджу цих медиків і клініку Смарт Медікал Центр. Щире людське дякую!!! 😘😘😘

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Наталю, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер і адміністраторів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна20.07.2021

Сьогодні ми вкотре відвідали клініку на процедурі з улюбленим анестезіологом паном Василем і сестричкою Анею. Дуже вдячні за кваліфіковану допомогу, позитивну атмосферу та уважне відношення до пацієнтів. Їдемо в клініку з легким настроєм, знаємо, все буде добре. Дякуємо всім працівникам та керівництву. Успіхів вам та подальшого розвитку! З повагою, Лобачови.

Відгук з Facebook. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації20.07.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Руслана05.07.2021

Потрапила в клініку випадково, але залишилася дуже задоволена. Дуже ввічливе, злагоджене обслуговування. Лікар призначила діагностику та аналізи, все відразу зробила, без черг, в одному місці, отримала план лікування. Загалом за пару годин вирішила всі питання і, найголовніше, ціни адекватні. Обов'язково порекомендую!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Хмарська Олена Дмитрівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроентерологія, Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Руслано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу та лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій23.03.2021

Дуже я вдячний цьому лікарю за його талант у своїй професії. Щиро дякую йому. Хай йому Бог допомагає

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна Михайлівна05.02.2021

Виражаємо щиру подяку Василю Миколайовичу за професійність, увагу та чуйність. Для нас дуже важлива атмосфера перебування в медичному закладі. При спілкуванні з ним ми спокійні та впевнені, що все буде гаразд. Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівець: Макарь Василь Миколайович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Ніно Михайлівно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна30.01.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Smart Medical, а саме: Макарь В. М. (анестезіолог), Степаненко О. Г. (анестезистка), Бондаренко О. М. (ендоскопіст) та Мулярчук І. О. (медсестра ендоскопії)! Провели сьогодні процедуру Ендоскопії та Колоноскопії під медикаментозним сном. Дууууже задоволена! Ніякого дискомфорту після процедури, усе ідеально). Команда лікарів дуже сучасна та приємна, шикарний настрой і настрій)) Буду радити знайомим! Респект лікарям 🤪🌸

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Мулярчук Інна Олександрівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Ангеліно, щиро вдячні за теплий відгук про ендоскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку команді лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Крістіна27.12.2020

Лікар Бондаренко О. М., лікар-анестезіолог Макарь В. М. та медичні сестри — професіонали своєї справи, уважні, позитивні. Дуже задоволена проведенням процедур. І, як завжди, задоволена клінікою Смарт Медікал Центр: обслуговування на висоті, висококваліфіковані фахівці. Рекомендую!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Знеболення, Гастроскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Крістіно, дуже дякуємо за відгук! Ми безмежно раді читати такі слова подяки від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Тетяна08.12.2020

Клініка, яку хочеться рекомендувати близьким і знайомим. Уважний і ввічливий персонал, все чітко і без затримок. Робила гастроскопію з седацією, лікар Підвисоцький О. В. та Макарь В. М. з командою зробили все дуже швидко і безболісно, особливо приємне щире дбайливе ставлення до пацієнта.

Відгук з анкети. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Знеболення. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут