Літвінова Софія Валеріївна

Літвінова Софія Валеріївна

14

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анастасія08.09.2023

Дуже комфортне місце та приємний, компетентний лікар. Раджу цю клініку

Відгук з Google Maps. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.09.2023

Анастасіє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-акушер-гінеколога Софію Літвінову. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Марія23.08.2023

Лікар має дуже професійний підхід до клієнта. Призначене обстеження не було зайвим, лікування вчасно допомогло. Було дуже приємно мати справу с таким лікарем!

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.08.2023

Маріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Софію Літвінову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія25.07.2023

13.07.2023 звернулася до Smart Medical із гострим болем у животі. Хотіла б висловити подяку всім, хто брав участь у моєму порятунку)) Адміністратори терпляче сприйняли мою паніку та оперативно зорієнтували, до лікарів яких напрямків треба звернутися. Листування йшло в інстаграмі, тому, на жаль, не назву імен. Але завжди дивуюся швидкості, з якою мені відповідають) Адміністратори самої клініки (філія на Чернігівській), як завжди, сама ввічливість. Якщо не помиляюся, зі мною спілкувалася дівчина Яна. Я прийшла на прийом о 20:00 та затримала своєю проблемою всіх лікарів та співробітників рецепції до 21:15 (клініка працює до 21:00). Ніхто ні словом, ні поглядом не дав зрозуміти, що його затримую. Ні адміністратор рецепції (якщо не помиляюся, Яна), ні доктор УЗД Фріз Артур Петрович, ні хірург Остапенко Анатолій Васильович. Дали мені відчути не лише турботу про мій стан, а й зрозуміти, що таке п'ятизірковий сервіс:) Хочу подякувати докторові-гінекологу Литвинову Софію Валеріївні та її медсестрі Юлії. Все без зайвих рухів, спокійно, підказували втраченій мені, що куди, до чого і навіщо) І, звичайно, окреме спасибі за очікувані, але все ж таки несподівані новини!))) Хірург Остапенко Анатолій Васильович та медсестра Наталія – злагоджена, оперативна робота. У Наталі сподобалися її підказки та швидкість рухів, що не створює суєти. Анатолій Васильович роз'яснив, що робити у разі загострення ситуації, підказав, чим можна зняти біль зараз та дав план дій наступного ранку. Фріз Артур Петрович, спеціаліст УЗД, дуже уважно мене оглянув і відповів на мільйони запитань. Заразив своїм спокоєм і я перестала боятися свого стану) Також довелося здати кров на аналіз. Перепрошую, але не впевнена, що запам'ятала ім'я медсестри. Якщо не помиляюся, Бела. Така кількість питань про моє самопочуття до, під час і після процедури мені ніхто не ставив) Сама процедура пройшла швидко, я тільки встигла видихнути після проколу - і вже все) Белла навіть допомогла мені винести рюкзак до рецепції. Адміністратор рецепції Яна впевнено тримала стандарт клініки щодо роботи з клієнтами, взяла на себе питання, що вимагають спілкування зі страховою компанією і витримала мою затримку до 21:15, не виявивши жодного невдоволення. Я вам дуже вдячна, що не дали мені померти від паніки та так оперативно взялися вирішувати мою проблему! Особливо на шкоду своєму особистому часу! Подальшого вам процвітання! І нескінченне спасибі!)))

Відгук з сайту. Фахівці: Фріз Артур Петрович, Остапенко Анатолій Васильович, Літвінова Софія Валеріївна. Напрями: Гінекологія, Ультразвукова діагностика (УЗД), Хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.07.2023

Анастасіє, дуже вдячні за ваш такий розгорнутий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича, лікаря-хірурга Остапенко Анатолія Васильовича, лікаря-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну. Раді, що задоволені візитами. Бажаємо міцного здоров'я!

Карина13.07.2023

Рекомендую. Все спокійно пояснює, попереджує, розказує. Не змушує здавати купу аналізів. А ті, які потрібні з обгрунтуванням. Сподіваюсь, лікування допоможе, і надалі буду відвідувати її.

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.07.2023

Карино, дякуємо за відгук про Софію Літвінову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я, аби наступні візити були виключно з профілактичною метою.

Анастасія10.07.2023

Софія Валеріївна сподобалася як лікар і як людина. Акуратна, уважна, делікатна, схильна до себе. Попереджала, коли в процесі здавання аналізів може бути боляче. Відповіла на всі запитання, навіть найдурніші, розвіяла всі мої страхи. В кінці прийому спокійно і дуже доброзичливо все підсумувала, сказала не нервувати й не боятися. Наступні два візити пройшли в такій же доброзичливій обстановці. Відчуття, що я не на прийом до лікаря приходжу, а до рідної людини) У майбутньому звертатимуся тільки до Софії Валеріївни! Також побувала у клініках Смарт Медікал за всіма трьома адресами у Києві та можу сказати, що стандарти ви тримаєте високі! Дуже приємно у вас бувати)

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.07.2023

Анастасіє, щиро вдячні за такі теплі слова про лікаря-гінеколога Софію Літвінову та клініку загалом. Нам безмежно приємно! Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Ліза28.05.2023

Дуже велика подяка лікарю, справжній професіонал своєї справи, уважно вислухала, не казала здавати непотрібних аналізів, все чітко розписала і зрозуміло пояснила, вилікувала мене від дуже сильної молочниці. Я просто як заново родилася. Медсестра також уважна, доброзичлива і швидко працює. Взагалі враження від клініки дуже позитивні

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.05.2023

Лізо, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну та медичну сестру. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Дарина22.05.2023

Дуже хороший лікар, приємна, уважна, гарне ставлення до клієнта, професіонал своєї справи, дякую Софія Валеріївна!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.05.2023

Дарино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Тетяна29.04.2023

Враження неоднозначні. Сама лікар дуже приємна та делікатна. Симтоми термінові, з якими зверталася, були вирішені. По іншим питанням назначила дуже багато дообстеженнь на майже 8000 грн., що викликало у мене питання. Звернулася до двох інших лікарів, які не підтвердили їх необхідність і назначили лише третину пунктів, по результатам яких була знята необхідність інших дообстежень, а також знятий один з діагнозів.

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.05.2023

Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалася дана ситуація. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олена19.04.2023

Професійний, уважний і чуйний лікар. Дуже вдячна Вам, Софіє Валеріївна. Ви супер!

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.04.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Яна06.04.2023

Хотіла б віддячити такому прекрасному лікарю, світлій, терплячій і розуміючій жінці - Літвіновій Софії Валеріївні. Завжди боялась лікарів, а гінекологів ще більше, але Софія Валеріївна - просто чудо!!! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Літвінова Софія Валеріївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.04.2023

Яно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua