Латишов Костянтин Володимирович

Латишов Костянтин Володимирович

24

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Світлана16.05.2024

Не пожалкувала, що їхали на консультацію з Миколаївської області. Оглянув дитину з голови до ніг. Знайшов підхід до хлопця, щоб не соромився, жартував) Розповів що до чого, заспокоїв. Дуже задоволені візитом. Лікар на своєму місці. Дякую!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча)
Відповідь від адміністрації16.05.2024

Костянтине, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Інна02.05.2024

Добрий день! Робили операцію маленькій дитині 1 рік 1 місяць у Латишова К.В. Відмінний лікар, кваліфікований, дуже приємний, уважний, спокійний. Дуже зрозуміло все пояснює. Завжди на зв'язку. Операція пройшла чудово, у дитини навіть нічого не боліло, немов нічого і не сталося) Вдячні!

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.05.2024

Інно, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана29.04.2024

Латишов Костянтин дуже сподобався з першої консультації, одразу знайшов підхід до 3-річної доньки та практично моментально візуально виявив пахвинну грижу. Розповів всю вичерпну інформацію (як з'являється, видаляється, скільки триває сама операція та відновлення). Тому довго не думаючи записалися на найближчу дату операції. Також окреме спасибі анестезіологу Бордюгу Сергію хоч донька і боїться чужих, до нього пішла на руки із задоволенням, коли треба було йти до операційної. Загальний наркоз перенесла чудово, за це сильно я переживала. Після операції кожні 5-10 хвилин заходив персонал, усі ввічливі та приємні. Через три години операції нас уже відпустили додому і донька самостійно йшла, посміхалася, наче нічого й не було. До Латишова Костянтина на перев'язку і зняття швів донька йшла із задоволенням, це мені здається найважливіший момент, коли лікар знаходить підхід до дитини і вона не боїться, хоч і робив не зовсім приємні процедури.

Відгук з сайту. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія, Дитяча хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Оксано, щиро вдячні за ваш відгук про дитячого хірурга Костянтина Латишова та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним вручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та донечці!

Марина28.04.2024

Дуже вдячна Костянтину Володимировичу за професійний підхід та вирішення проблеми зі здоров'ям мого сина. Лікар уважний, одразу знаходить підхід до пацієнта, пояснює все доступно.👍👍👍👍👍

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Марино, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія27.04.2024

Сьогодні була на прийомі у Констянтина Володимировича — спокійний, врівноважений, досвідчений! Візитом залишилась задоволена! Отримала всі відповіді на свої питання, огляд провів дуже делікатно і професійно, дитинка весь час посміхалась. Лікаря рекомендую, Смарт Медікал рекомендую!)

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Юліє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Крістіна20.03.2024

Прийом не сподобався , лікар переписав ті данні що в нас були від іншого лікаря, узд не прокоментував , на наше питання що робити далі по лікуванню дитини , сказав консультуватися з тим лікарем який названий лікування!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.03.2024

Крістіно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. На жаль, лікар та відділ якості не змогли з вами сконтактувати, аби вирішити ваше питання, будь ласка, зателефонуйте нам у зручний час за номером (067) 127-03-03. Бажаємо міцного здоров'я! Бажаємо міцного здоров'я.

Мілана20.03.2024

Дуже гарний лікар, все зрозуміло пояснив, я задоволена консультацією

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча)
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Мілано, дякуємо за ваш відгук про лікаря Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія20.02.2024

Добрий день, хотіла від щирого серця подякувати лікарю Латишову Костянтину Володимировичу за прекрасно проведену операцію з видалення пахової грижі у дитини! У лікаря золоті руки! Дуже уважний, кваліфікований, співчутливий і добрий! Знаходить спільну мову з дитиною, дитина сама хоче йти на прийом без усілякого страху. Дуже рада, що потрапили саме до нього! Величезна подяка за Вашу працю! Також окрема подяка медперсоналу, лікарю анестезіологу дуже приємна і гарна команда. Процвітання Вам і натхнення!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Хірургія дитяча, Дитяча хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації28.02.2024

Юліє, щиро вдячні за ваш відгук про дитячого хірурга Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина09.02.2024

Сьогодні була перший раз в цій клініці та дуже приємно здивована. Починаючи з дівчат адміністраторів і до лікаря. Всі дуже приємні, посміхаються) Була з дитиною у дитячого уролога, Латишов К.В. Рекомендую 100% цього лікаря, приємний, ставлення до дитини дуже хороше. Все детально і доступно розповів, і пояснив. А ще, що немало важливо, дозволив звертатися онлайн, якщо буде така необхідність. Дякую! 🙏

Відгук з Facebook. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Урологія оперативна
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Ірино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія05.02.2024

Дуже дякую Костянтину Володимировичу Латишову та команді лікарів і медперсоналу клініки. Дуже гарна, позитивна та добра обстановка. Всі професійно виконали свою роботу. Костянтин Володимирович прооперував мою донечку на вищому рівні. Моя дитина із задоволенням ходить до цього лікаря і зовсім не боїться!!!! За це окрема подяка, професіонал свого діла, лікар-хірург від Бога!!! Процвітання та удачі Вам!

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Хірургія дитяча, Дитяча хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації06.02.2024

Юліє, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-хірурга Костянтина Латишова. Раді, що ви задоолені проведеним опертивним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій донечці!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua