Курта Марія Дмитрівна

Курта Марія Дмитрівна

14

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Валерія25.07.2021

Дуже грамотний фахівець. Проінформувала з усіх питань, зорієнтувала щодо подальшого обстеження. Рекомендую, досвідчений лікар! У клініці також було все на вищому рівні, дякуємо. Будемо рекомендувати вас.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна Шелехань15.07.2021

Сьогодні були на прийомі в дитячого невропатолога Курти М. Д. — дуже чемна, приємна та кваліфікована. Все вислухала, обстежила та надала певні рекомендації. Не перестаю захоплюватися цією клінікою. Дуже рада, що маю змогу слідкувати за своїм та здоров'ям рідних саме в Smart Medical Centеr.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія12.07.2021

Потрапили до Марії Дмитрівни за рекомендацією нашого педіатра. Що сказати — чудовий невролог! Нашому малючку 6 місяців, Марія Дмитрівна провела огляд, показала вправи та розказала, що робити в разі екстрених ситуацій. Той стиль, яким лікар спілкується з батьками та ставиться до маленьких пацієнтів, хотілося б бачити на візиті до будь-якого спеціаліста! Все чітко, зрозуміло, з величезною повагою і, як нам здалося, любов'ю до своєї професії.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна15.06.2021

Дитина 3 роки 10 міс впала з самоката і дуже сильно вдарилася головою. Ми приїхали в клініку Smart Medical Center до лікаря Курти Марії Дмитрівни. Це була неділя. Додзвонитися в інші медичні центри не вдалося. Марія Дмитрівна — дуже крутий фахівець. Крім професійного огляду дитини, вона все дуже дохідливо, зрозумілою для людей мовою, пояснила все, що необхідно. І що не менш важливо, змогла заспокоїти нас (батьків). Також нас відправили до окуліста Шаханової Г. В., яка точно так само професійно провела огляд дитини. Окрема подяка працівникам рентген-кабінету. Вони змогли не тільки професійно прочитати знімки, але і зробити ці знімки у дитини, яка постійно крутиться та плаче. Щиро дякую всім за професіоналізм і прекрасне обслуговування!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Курта Марія Дмитрівна, Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Неврологія дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну та лікаря-офтальмолога Шаханову Ганну Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Валерія02.06.2021

Ну яка ж крута Марія Дмитрівна! Я залишилася під враженням після прийому! Все по поличках розклала і розжувала. Хвилююча мати тепер буде спати спокійно. Дуже жякую, Ви Лікар з великої літери!

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Oksana28.05.2021

Ходили до найкращого у світі дитячого невролога — Курти Марії Дмитрівни, заодно пройшли УЗД, доплер судин, офтальмолога. Враження у дитини найпозитивніші, попри те, що дитина лікарів боїться. Дуже шанобливе ставлення навіть до найменших пацієнтів, приємна обстановка, класний набір фахівців.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна. Напрями: Неврологія дитяча, Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина03.11.2020

Залишилися дуже задоволені дитячим неврологом Куртою Марією Дмитрівною. У дитини спостерігаються тіки. Лікар приділила увагу. Розписала чіткий план дій. Вважаю, що лікаря ми вибрали вдало. І в загальному від клініки в приємному враженні. Несподівано швидкий відгук, приємне звернення на рецепції. Дякуємо!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.11.2020

Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого дитячого невролога Курти Марії Дмитрівни. Нам дуже приємно, що сервіс клініки та професійніть лікаря залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Irina22.10.2020

Були на прийомі у невропатолога Курти Марії Дмитрівни. Давно не зустрічала такого фахового спеціаліста, який настільки комплексно підійшов до нашої проблеми. Підхід у огляді дитини, спілкування, адекватне призначення. Рекомендуємо!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.10.2020

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про дитячого невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Anna07.10.2020

Дякую за особистісний підхід клініки і прекрасну, професійну, юморну та щиру Марію Дмитрівну Курту ;)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації07.10.2020

Анно, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр і нашого лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом і професійністю лікаря. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Антон05.10.2020

Курта Марія Дмитрівна — чудовий фахівець і прекрасна людина. Всім рекомендую!)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.10.2020

Антоне, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-невролога Курти Марії Дмитрівни. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут