Крилов Сергій Володимирович

Крилов Сергій Володимирович

15

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Яна02.06.2024

Хочу подякувати анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу та лікарці Логоші Марині Олександрівні. Робили гастроскопію під наркозом. Дуже переживала, бо ніколи раніше не робила цього. Все пройшло добре. Анестезіологу окремо дякую! Задали гарний настрій і підтримали🫶

Відгук з сайту. Фахівці: Крилов Сергій Володимирович, Логоша Марина Олександрівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації03.06.2024

Яно, дякуємо за відгук про лікаря Крилова С. В. та лікаря Логошу М. О. Дуже раді, що ви задоволені проведенням процедури. Бажаємо міцного здоров'я.

Станіслава26.05.2024

Висловлюю ширу вдячність Сергію Володимировичу Крилову за чуйне ставлення та приємний сон під час операції і легке пробудження після. Перед початком операції почала хвилюватись, а щойно побачила добру посмішку Сергія Володимировича, хвилювання пройшло, наче батька за руку потримала) Відійшла від наркозу дуже легко, не було запаморочень чи нудоти, вже за 1,5 години поїхала додому. Дякую фахівцям з великої літери, дуже рада, що потрапила саме до вас!

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації28.05.2024

Станіславо, щиро дякуємо за такі теплі слова про лікаря-анестезіолога Сергія Володимировича. Раді, що ви задоволені вашим візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга02.05.2024

Дуже вдячна лікарю Дмитру Олександровичу Жовніренко за віртуозно проведену операцію методом Ligasure. А також за терплячість. Життя змінилось на краще кардинально, шкодую, що тягнула так довго! Також щиро дякую анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу — наркоз був розрахований ідеально, зайшов та вийшов абсолютно невідчутно, без жодних неприємних наслідків! Дякую лікарю Посохову Дмитру Миколайовичу за гастро-, колоноскопію, тепер знаю, куди треба звернути увагу та вже приймаю ліки, призначені за їх результатами лікарем Жовніренко. Окрема подяка операційній менеджерці Оксані та турботливій медсестричці Валюші — перебування у стаціонарі було комфортним та безпроблемним! І неймовірно смачний супчик:)

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.05.2024

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікарів Дмитра Жовніренка та Дмитра Посохова, лікаря-анестезіолога Сергія Крилова, операційного менеджера та медичну сестру. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія18.04.2024

До Smart Medical Centre на Чернігівській мене привезли рідні здалеку, з іншого міста, за наполегливими рекомендаціями мами, яка рік тому тут проходила обстеження. Для мене ситуація була критична. Випила багато препаратів, пройшла безліч обстежень, поки не почались нестерпні виснажливі болі внизу живота. Два роки гінекологи різних клінік мого міста «спостерігали» за процесом утворення нових пухлин. Переважно рекомендували видалити пухлину з молочної залози, а вже потім приступити до вирішення всіх моїх інших «жіночих» проблем, зокрема через вживання гормонів. У клініці записалася до Зеленської Марини Володимирівни, розраховуючи на адекватне призначення препаратів. Вердикт був іншим: негайно потрібне хірургічне втручання. Протягом декількох годин було проведено необхідне обстеження, зроблено біопсію, організовано три бригади хірургів, у тому числі з одночасного видалення пухлин з молочної залози. А наступного дня мене прооперували 3 кваліфіковані хірурги: Зеленська Марина Володимирівна, Шкабой Наталія Олексіївна, Хурані Іяд Фахід. Як адміністрація клініки змогла так швидко організувати моє обстеження, госпіталізацію, оперування та подальше лікування – це для мене загадка. Адже операційні були зайняті, а у лікарів щільний графік. Дуже вдячна всім, хто мене обстежував, оперував і лікував. Окрема вдячність анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за професіоналізм та підтримку. Лікування платне, але здоров'я безцінне. Шкодую, що так багато часу та грошей витратила на виснажливе та безрезультатне лікування вдома. Плюси клініки: швидке та якісне вирішення проблеми; власна лабораторія, швидкі результати; прогресивна апаратура; кваліфіковані спеціалісти; дбайливий та ввічливий персонал; сучасний інтер'єр та чистота в приміщеннях; безкоштовна кава/чай та солодощі для клієнтів. Недолік для мене - Smart Medical Centre не має філії в моєму місті.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Хурані Іяд Фахід, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія), Анестезіологія, Гінекологія оперативна, Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.04.2024

Вікторіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина18.03.2024

Дякую Крилову Сергію Володимировичу професіоналізм, доброту та почуття гумору. Робила колоноскопію та гастроскопію. Уві сні все пройшло чудово.

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.03.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Євгенія06.02.2024

Хочу подякувати анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за його якісну роботу та чутливе ставлення до пацієнтів

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.02.2024

Євгеніє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Ганна25.01.2024

Хочу висловити подяку Посохову Дмитру Миколайовичу за процедуру гастроскопії та анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу. Вперше перевіряла жкт під седацією, все пройшло неймовірно легко і якісно, дуже задоволена🤍

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.01.2024

Ганно, дуже дякуємо за такий чудовий зворотний зв'язок. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Максим21.11.2023

Дуже якісно, професійно та швидко, + демократичні ціни. Крилов Сергій Володимирович — найкращий анестезіолог. Метляков Анатолій Анатолійович — професіонал своєї справи.

Відгук з сайту. Фахівці: Метляков Анатолій Анатолійович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Максиме, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова та лікаря-уролога Анатолія Метлякова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана15.10.2023

Дуже боялась робити гастроскопію (робила неодноразово до цього з негативними враженнями). Так тут ще тиск піднявся. Лікарі Супер — команда!!! Оскільки робила з загальним наркозом, тому команда Все чітко та злагоджено робили, з посмішкою на обличчі. Процедура пролетіла, як уві сні, в повному змісті цього виразу. Після процедури лікар все розповів та показав. Відповів на всі запитання. Анестезіолог дуже чутливий та уважний професіонал. Дуже Дякую. Найнеприємнішу процедуру перетворили на задоволення!

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.10.2023

Світлано, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена19.08.2023

Дуже вдячна анестезіологу Сергію Володимировичу Крилову, який впорався з моїм складним випадком реакції на наркоз (хвора печінка), дав змогу провести операцію, та відновитися! Відповідальний та кваліфікований лікар, доброго йому здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.08.2023

Олено, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua