Костенко Неля Сергіївна

Костенко Неля Сергіївна

29

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ірина15.06.2024

Велика подяка за професіоналізм і людяне ставлення до пацієнта. Без зайвого, швидко та якісно.

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Ірино, щиро радіємо, що прийом в лікарки Костенко Нелі Сергіївни вам сподобався. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина14.05.2024

Неодноразово відвідувала цю клініку. Була і на Либідській, і на Чернігівській, і на Мінський, в усіх відділеннях обслуговують на високому рівні. Зокрема хочу відзначити лікарів: Дмитренко Ольга Володимирівна, Костенко Неля Сергіївна, Курта Марія Дмитрівна, Малакшанідзе Зураб Гурамович, Мухайдлі Рабіа Аббасович, Юрківська Марина Василівна. Отримали якісне лікування у цих лікарів я, донька та чоловік. Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Дмитренко Ольга Володимирівна, Костенко Неля Сергіївна, Курта Марія Дмитрівна, Малакшанідзе Зураб Гурамович, Мухайдлі Рабіа Аббасович, Юрківська Марина Василівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.05.2024

Катерино, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.01.2024

Візит був для сина. Неля Сергіївна уважний лікар, все пояснила, він залишився задоволений.

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.01.2024

Ірино, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога Нелю Костенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Анна29.12.2023

Пишу і аж ревіти хочеться За 750 гривень я отримала дуже дивний прийом з вайбами державних поліклінік( По телефону я записалася і на консультацію, і на видалення папілом одночасно, тобто це не було чимось, що я вирішила в кабінеті спонтанно. Лікарка дуже сильно поспішала і не була дружелюбною. Коли вона сказала, що одна родимка не окей, я намагалася купу всього перепитати, але вона говорила тихо, а я погано чую. І здавалося, що я тільки дратую додатковими запитаннями. По суті мені одну папілому не видалили, бо вона сказала, що це родимка і папілома 2в1, і типу частину папіломи вона прибрала і залишила родимку "спостерігати". Іронічно, що записалася я щоб якраз її позбутися, і я хотіла про це сказати, а вона мене знову почала підганяти, що я і так затримала вже інших людей на 7 хвилин. А інша лікарка, до якої я записалася після і яка мені в рази більше сподобалася, сказала, що це папілома. Я тепер не впевнена щодо інших родимок, які мені перевіряли і знову доведеться записуватися на прийом за такі кошти, щоб бути впевненою, що у мене все добре. 750 гривень на вітер Але питання: чому, знаючи завчасно, з якою метою людина йде на прийом, виділяти їй так мало часу? Скільки взагалі в середньому триває консультація і видалення папілом окремо? Не знаю, які оцінки ставити, нехай будуть середні

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.12.2023

Анно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Владислава19.10.2023

Чудова клініка, персонал дуже ввічливий, ходжу до дерматологів (до Сусан та Нелі Костенко), правильно підібране лікування та виконання всіх рекомендацій допомогли мені впоратися з акне, яке псувало мені все життя. Зверталася і звертатимусь ще, моя щира подяка персоналу, лікарям та стажерам.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Андарі Сусан Вахідулла, Костенко Неля Сергіївна. Напрям: Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2023

Владиславо, дякуємо за такий чудовий відгук про лікарів-дерматовенерологів. Раді, що ви задоволені візитами. Бажаємо міцного здоров'я!

Наташа Григорович18.10.2023

Я дуже вдячна медперсоналу Smart Medical на Чернігівській. Добродушні, уважні, надали мені інваліду, лежачому в клініці допомогу. Вдячна лікареві Дерматологу за огляд Костенко Н. Також вдячна Лор-лікарю Старагіній Ю., за огляд та надання допомоги, та її рекомендації. І особлива подяка Хірургу Остапенку О.В. він дуже уважна, добродушна людина. Зробив мені операцію, видалив новоутворення на голові та руці. Дякую вам велике за допомогу та людяність.

Відгук з сайту. Фахівці: Костенко Неля Сергіївна, Старагіна Юлія Олександрівна, Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Отоларингологія, Хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.01.2024

Наташо, вдячні за такий чудовий відгук про лікарів. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександра11.10.2023

Дуже сподобалась лікарка, все доступно розповіла, була професійно компетентною і швидко та безболісно провела процедуру видалення, дуже вдячна за допомогу.

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Олександро, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Нелю Костенко. Раді, що ви задоволені процедурою видалення. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина02.10.2023

Дуже привітно зустрічають. Хочу подякувати лікарю-дерматологу Костенко Нелі Сергіївні за дуже уважний прийом. Вона відповіла на багато моїх запитань, ретельно дослідила всі мої родимки. Дуже швидко і головне безболісно провела видалення. Загоєння пройшло швидко і без ускладнень.

Відгук з анкети. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.10.2023

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Нелю Костенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія30.08.2023

Не перший раз була на прийомі у лікаря Костенко Нелі Сергіївни, дуже уважна і приємна людина. Допомагає мені вилікувати руки від бородавок, професійний підхід до лікування. Рекомендую записатись до неї, якщо у вас також проблема з бородавками

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації31.08.2023

Анастасіє, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Нелю Костенко. Раді, що ви вирішили вашу проблему. Бажаємо міцного здоров'я!

Лілія06.08.2023

Вже неодноразово відвідувала лікаря Костенко Нелю Сергіївну і хотіла б висловити щиру подяку даному спеціалісту, фахівець з великої літери. Одразу на першому прийомі лікар правильно скоординувала план дій у моєму подальшому лікуванні, результатами й до сьогодні задоволено. Якщо щось турбує, лікар завжди допоможе, нічого зайвого не призначить, а головне ефективно! Дякую Нелі Сергіївні за її професіоналізм. І дякую клініці Smart Medical Center за комфортний прийом та за чудових спеціалістів!

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Ліліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Нелю Костенко. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua