Клименко Оксана Федорівна — лікар-онколог, лікар-дерматовенеролог у Smart Medical Center
Клименко Оксана Федорівна

Клименко Оксана Федорівна

Рейтинг:
4.9
 • Спеціальність Лікар-онколог, лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1999
  Досвід роботи: 21 рік
 • Володіння мовами Англійська, персидська — високий
 • Активність Член Європейської Академії дерматології та венерології, член Української Академії дерматології та венерології
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська
  Печерськ | ст. м. Либідська

Клименко Оксана Федорівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська
 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

 • Діагностика меланоми та інших видів раку
 • Діагностика та видалення новоутворень

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, 1999 р.
 • Інтернатуру Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Щупика, 2001 р.
 • ТУ “Донорський та лікувальний плазмаферез” Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Щупика, 2011 р.
 • Спеціалізацію з онкології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Щупика, 2015 р.
 • Пройшла навчання естетичної медицини, стажування у “Clinic of Dermatology and Allergology” м. Мюнхен, Німеччина
 • Відвідувала та брала участь в багатьох медичних (в тому числі міжнародних) конференціях (з дерматологічної, онкологічної, алергологічної, імунологічної тематик).

Дипломи та сертифікати

 • Клименко Оксана - сертификат специалиста
 • Клименко Оксана - высшая категория
 • клименко оксана відвідала мюнхенську міжнародну літню академію практичної дерматології
 • оксана клименко пройшла міжнародне навчання в мюнхені
 • оксана федорівна клименко відвідала конгрес із трихології
 • сертифікат з дерматології виданий лікарю оксані федорівні клименко
 • дерматоонколог оксана клименко отримала сертифікат члена української організації дослідників волосся
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Вікторія 14.09.2020

Лікар дерматолог Клименко О. Ф — рекомендую!!! 👍

Відгук з Facebook. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.09.2020

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Maria 14.09.2020

Була у дерматолога на прийомі. У Клименко Оксани Федорівни. Лікар високого класу. Все на вищому рівні. Клініка нова, чиста.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
✍ Відповідь від адміністрації 14.09.2020

Маріє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Ми дуже раді, що візит до клініки залишив у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Irina 07.09.2020

Нова клініка, професійні лікарі. Була з донькою у лікаря Клименко Оксани Федорівни - професійний підхід, нічого зайвого не приписувала. Діагноз поставила вірно. Швидко одужали. Все сподобалось. Тільки не вистачає власної парковки.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
✍ Відповідь від адміністрації 07.09.2020

Ірино, щиро вдячні за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу наших лікарів. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом до лікаря-дерматолога Клименко Оксани Федорівни. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Єлизавета 26.08.2020

Як можна було призначити гормональний крем, попередньо не взявши у мене ніяких аналізів? Зверталася щодо двох проблем, призначене мені лікування було повз в обох випадках. Дуже шкода свого даремно витраченого часу. Все одно потім довелося їхати до іншого лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.08.2020

Єлизавето, дякуємо, що повідомили нам про цю ситуацію. Перепрошуємо, що так склалося. Передаємо цю інформацію медичному директору для з'ясування деталей вашої скарги. Вибачте і бажаємо вам міцного здоров'я.

Наталія 17.08.2020

Щиро вдячна Клименко Оксані Федорівні!!! Неодноразово звертаємося всією сім'єю, перевіряємо невуси. Щоразу відмінна консультація, а цього разу швидке та безболісне видалення новоутворення. Завдяки високому професіоналізму Оксани Федорівни вчасно врятували життя татові. Міцного здоров'я лікареві та успіхів клініці.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 17.08.2020

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Раді чути, що візит до клініки та лікаря завжди залишає лише приємні емоціїї. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Богдан 14.08.2020

Дякую за кваліфіковану і швидку допомогу! Дуже задоволена оперативною роботою рецепції, окремо дякую дерматологу Клименко Оксані Федорівні! Звертаємося вже неодноразово.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 14.08.2020

Богдане, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку, адміністраторів рецепції та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Maria 10.08.2020

Приємна клініка, досвідчена професійна лікарка Оксана Федорівна.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
✍ Відповідь від адміністрації 10.08.2020

Маріє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку і нашого лікаря-дерматолога. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина 22.06.2020

Щиро дякую за професіоналізм і увагу лікарю Клименко О. Ф. і персоналу клініки

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
✍ Відповідь від адміністрації 22.06.2020

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом до клініки. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна 22.06.2020

Мені здалося що доктор досить кваліфікований. Добре володіє інформацією. І допоміг мені, дуже швидко, якісно, уважно. У мене немає ніяких питань.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 22.06.2020

Ніно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дмитро 22.06.2020

Вирішив заради тесту видалити штук 7 ангіом, хоча приходив з іншою проблемою і заодно і протестувати метод видалення ангіом. Не зрозуміло, чому мені електрокоагулятором це все почали робити. Тепер в місцях з ангіомою 0.5 мм вибоїна і шрам з плямою близько 4-5 мм, що не зовсім зрозуміло, як можна було взагалі такий метод видалення використовувати НЕ щадний, адже 2020 рік на дворі, невже в клініці немає лазерних методів видалення ангіом, які спалахами, не зачіпаючи здорові тканини, впливають на судини. Дуже дивно що мене не попередили про такі наслідки видалення коагулятором, в результаті дуже пошкодував, що взагалі чіпав їх, краще б взагалі не чіпав, якби знав, що такий жахливий результат буде. Лікар не попередив навіть, що будуть такі дірки і плямоподібні шрами((

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 22.06.2020

Дмитре, дякуємо за зворотній зв'язок і перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Так, після видалення новоутворень можуть залишатися рубці — однак приносимо свої щирі вибачення, що лікар не попередив вас про це. Ми вже передали ваше звернення керівнику філії для детального вивчення. З вами вз'яжуться найближчим часом, щоб вирішити цю ситуацію. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Юрій 01.06.2020

Добрий день! Дуже задоволений вашою клінікою. Великий плюс, що ви працюєте без вихідних днів і до пізнього вечора. У самій клініці все приємне (обстановка) і доброзичливий колектив. Відчуття, що всі, хто присутній серед персоналу стурбовані рішенням моєї проблеми з бажанням допомогти. Сподобалися картини на стінах :) Особлива подяка лікарю Клименко Оксані Федорівні. Моє відвідування пройшло безболісно, ​​і як мені здається, з дуже хорошим результатом. Великий плюс у тому, що Оксана Федорівна не залишає напризволяще свого пацієнта, а турбується на перспективу і дає рекомендації що робити в разі різних змін по лікуванню хвороби. Готова допомогти і далі. Єдине побажання: постаратися пояснювати пацієнтам не медичними термінами, а простою мовою. Третина слів для мене були незрозумілі, і було відчуття, що я почав вчити корейську мову :) Але суть бесіди я вловив. Розумію, часто дуже складно пояснити людині з іншої сфери діяльності суть питання, не використовуючи професійну термінологію. Але це просто побажання, виконувати не обов'язково. В цілому дуже задоволений. Хотів би сказати, що обов'язково до вас буду повертатися, але у мене більше бажання, щоб не було необхідності такого роду звернень. І 100% буду вас рекомендувати знайомим, кому це буде необхідно. Особливо рекомендувати Клименко О.Ф. — вона мій кумир :) p.s. так і передайте.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
✍ Відповідь від адміністрації 01.06.2020

Юрію, дякуємо за такий розгорнутий відгук про нашу клініку та фахівців. Оксані Федорівні так і передамо! Нам приємно, що ви помітили картини, атмосферу в клініці, підхід до пацієнтів, графік роботи. Ваше побажання щодо медичної термінології теж передамо, звичайно:) Бажаємо міцного здоров'я, щоб була потреба звертатись хіба на масаж:)

Євген 09.05.2020

Приємні адміни. Клименко Оксана Федорівна, дуже сподобався лікар, уважна, професійна людина.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.05.2020

Євгене, дякуємо за відгук про адмінів клініки та лікаря-дерматоонколога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анастасія 28.04.2020

Весь сервіс був чудовий, дуже приємно спілкуватись із співробітниками, все чисто та стерильно — дякую! Лікар чудово, допомогла мені, проконсультувала, все вийшло чудово — також величезне дякую :)

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.04.2020

Анастасіє, дякуємо за відгук в анкеті про лікаря Клименко Оксану Федорівну. Раді, що вам допомогли. Бажаємо вам міцного здоров'я :)

Леся 28.04.2020

Оксана Фёдорова поставила диагноз верный "стрептодермит"но лечение было назначено не правильно стало ещё хуже,по следующие две недели до следующего назначенного осмотра!Связаться с врачом пытались как на писано в бумаге,которую дают на подпись!Но ничего не получилось,только адмистратор передал информацыю врачу и предложил снова записаться на приём!Нашли другого специалиста который дал результат лечения за считанные дни был колоссальный результат без антибиотиков!Только наружные препараты и строжайшая диета с добавками!Оксану Фёдоровну не советую как специалиста.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 28.04.2020

Лесю, дякуємо за зворотній зв‘язок з приводу консультації. Передаємо ваш відгук адміністрації, щоб із лікарем розібрали ваш випадок. Бажаємо вам міцного здоров’я.

Олена 26.04.2020

У клініці дуже чисто, приємні адміністратори, все на високому рівні. Клименко Оксана дуже уважний, грамотний і приємний лікар. Видалила кератому акуратно, безболісно і швидко. Велике дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 26.04.2020

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Альона 09.04.2020

Чудовий спеціаліст, однозначно буду рекомендувати знайомим. Дякую Оксані Федорівні за уважне ставлення, комфортний прийом і турботливість. Пояснила все доступно і зрозуміло, відповіла на усі запитання. Обирала лікаря по відгукам на різних ресурсах і не помилилась:) Не дивно, що лікар має відмінний рейтинг. Також дякую дівчаткам на рецепції, дуже привітні.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.04.2020

Альоно, дуже дякуємо за відгук про Клименко Оксану Федорівну та роботу адміністраторів рецепції. Ми раді читати такі слова від наших пацієнтів, для нас це найкращий стимул працювати і розвиватись. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Сергій 31.03.2020

Приємна обстановка, ввічливий персонал. Клименко Оксана Федорівна — кваліфікований лікар, дуже вдячний

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 31.03.2020

Сергію, щиро вдячні за відгук про клініку, наших співробітників і лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Наталія 31.03.2020

Цей лікар вміє тільки залякувати пацієнтів. Діагноз, поставлений нею, в іншого лікаря не підтвердився. І слава Богу! Не раджу ні лікаря, ні клініку.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 31.03.2020

Наталіє, вибачте за цю ситуацію. Ми не змогли вас ідентифікувати за номером, що ви залишили в цьому відгуку. Перетелефонуйте, будь ласка, за номером (067) 127-03-03 або напишіть нам ваші дані на е-мейл info@smartmedicalcenter.ua, щоб ми могли детально опрацювати ваш випадок. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марина 28.02.2020

Все дуже на високому рівні. Клименко Оксана — дуже гарний спеціаліст

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.02.2020

Марино, щиро вдячні за відгук про клініку і лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ігор 27.02.2020

Приємна сучасна обстановка, доброзичливе ставлення персоналу. Була проблема з сумою оплати вартості консультації та лікування, але після мого дзвінка швидко розібралися з ситуацією. Мені передзвонила Ірина, і зайві гроші повернули. Лікар Клименко Оксана разом з помічницею надали особливу увагу моїй 85-річній мамі, яка може ледве-ледве пересуватися, і створили максимально комфортні умови при видаленні великої кератоми на обличчі. Після операції Оксана навіть пообіцяла мамі перемогу на конкурсі краси :).

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.02.2020

Ігорю, дякуємо за теплий відгук про клініку і лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Ми раді, що нам вдалося швидко врегулювати ситуацію і ви залишилися задоволені візитом. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров’я.

Світлана 12.02.2020

Лікуємося у клініці всією родиною. Дуже задоволені рівнем підготовки лікарів. Задоволені всіма фахівцями, у яких були на прийомі. Особиста подяка Оксані Клименко.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.02.2020

Світлано, щиро вдячні за відгук про клініку та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Світлана 10.02.2020

Все пройшло чудово, швидко. Пішла від Вас з гарним настроєм та приємними емоціями.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.02.2020

Світлано, дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Валентина 10.02.2020

Все чудово, дякуємо, дуже атмосферно і комфортно. Лікар Клименко Оксана Федорівна відповіла на всі питання компетентно і висококваліфіковано.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.02.2020

Валентино, щиро вдячні за відгук про клініку й лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Володимир 27.01.2020

Прийом і консультація прийшли так, як потрібно. Все на 5, навіть з плюсом. Дякую Клименко О. Ф. за ввічливість і відношення до пацієнта.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 18.02.2020

Володимире, щиро дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Оксану Клименко. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Павло 27.01.2020

Сучасна клініка. Клименко О. Ф. - ЧУДОВО І БЕЗ ПАФОСУ!!

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.01.2020

Павле, дякуємо за відгук про клініку та лікаря-дерматолога Оксану Клименко. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Юлія 24.01.2020

Лікар дуже досвідчений і обізнаний! Допомогла мені підібрати правильне лікування, яке реально дало результат. Я дуже задоволена. Щиро дякую! Всім раджу.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.01.2020

Юліє, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-дерматолога Оксану Клименко. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Олександра 27.11.2019

Клініка залишає приємне враження. Клименко Оксана - хороший спеціаліст, профі. До неї приємно приходити на консультацію.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.11.2019

Олександро, дякуємо за теплий відгук про клініку і лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Катерина 21.11.2019

На 11 балів. Дуже вдячна лікарю Клименко О. Ф.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.11.2019

Катерино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Лариса 15.10.2019

Клініку вибирала ретельно, адже давно хотіла видалити родимки на обличчі, але був страх. Видаляла родимки у лікаря Клименко Оксани Федорівни. Дуже задоволена роботою лікаря і результатом. Планую звернутися ще))

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.10.2019

Ларисо, щиро вдячні за теплий відгук на Google Maps про лікаря-дерматоонколога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Віктор 13.08.2019

Доктор професіонал, Клименко Оксана Федорівна - художник своєї справи. Велика подяка і будьте здорові.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.08.2019

Вікторе, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

ddtfan 13.07.2019

Дуже хороша клініка! Легко записатися на прийом, ідеальна чистота, персонал ввічливий. Лікар-дерматолог Клименко Оксана Федорова просто супер! Спасибі їй велике і асистенту теж. Вони зробили складне видалення папіломи на нижньому столітті просто ідеально! Я тільки сказала, що боюся уколів, і уколу не було! Знеболювальні були тільки крем і потім каплі😀🙏. Вся процедура зайняла 30 хвилин, хоча більшу частину часу потрібно було чекати, поки подіє анестезія. Насправді це не страшно, коли знаєш, чого очікувати. Використовували радіохвильової метод, і відразу після взагалі нічого не видно - не залишилося ніяких слідів. І знайти їх не складно. До речі ціни теж досить помірні в порівнянні. Дійсно хороша клініка! СПАСИБІ ЛІКАРЯМ 🙏👍

Відгук з Instagram. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Дуже дякуємо вам за такий теплий відгук про медцентр та лікаря-дерматолога Клименко О.Ф. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сергій 01.07.2019

Чудова клініка. Оксана Клименко - ввічливий, грамотний і кваліфікований лікар.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.07.2019

Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматоонколога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена 01.07.2019

Все організовано та чітко. Клименко Оксана Федорівна — професіонал в своїй справі. Дуже дякую за допомогу.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.07.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Сергій 27.06.2019

Отличная клиника. Вежливый грамотный и квалифицированный врач Клименко Оксана.

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.07.2019

Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Angelina Budzak 19.06.2019

Гарний персонал, чудове обладнання, приємна атмосфера ! Все швидко, якісно) Задоволена 🙂

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.06.2019

Ангеліно, дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Oleksandr 12.06.2019

Оксана Федорівна, дуже дякую вам за вашу чуйність, увагу до пацієнта та поміч у вирішенні питань зі здоров'ям!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.06.2019

Олександре, дякуємо за відгук про лікаря-дерматоонколога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерія 08.06.2019

Ставлення лікаря до пацієнта залишає бажати кращого. Пропонує неефективні засоби по догляду за шкірою голови, сама ж в них не розбирається, мабуть тільки для того, щоб отримати% з продажу.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.06.2019

Валеріє, дякуємо за зворотній зв'язок. Ми передали ваш відгук у відділ контролю якості. Адміністрація клініки обов'язково опрацює цей випадок.

Сергій 05.06.2019

Все дуже сподобалося. Клименко О.Ф. Все по справі, приємна людина, відмінний фахівець.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.06.2019

Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Олена 31.05.2019

Клініка сподобалася. Доброзичливий персонал. Лікар Клименко провела ретельний огляд, дала потрібні рекомендації.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматоскопія)
✍ Відповідь від адміністрації 01.06.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко О.Ф. та напрям "дерматоскопія" у Smart Medical Center. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталья 20.02.2019

Осмотр был проведен бегло. не тщательно, без использования соответствующего оборудования, 90% времени врач просто надиктовывала медсестре под запись симптомы, причем после распечатки я увидела, что половина из записанного выполнено на было, например, осмотр ногтевых пластин; волос и прочего. результаты гормонального исследования, выполненного накануне, взяты во внимание не были, лечение было назначено, исходя из предположений о диагнозе (они так и были указаны в выписке под знаком вопроса - поскольку истинная причина врачу понятна не была), никакие анализы и соскобы взяты не были, назначение на анализы также выписаны не были. при этом врач не поинтересовался принимаю ли я какие либо препараты и пробовала ли что либо из выписанного ею.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматоскопія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.02.2019

Наталіє, передали інформацію про ваш випадок у відділ контролю якості.

Ірина 12.02.2019

Відвідувала клініку перший раз, враження позитивні. Звернулась до лікаря Клименко Оксани Федорівни, все виконала естетично і професійно.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.02.2019

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Кирил 21.01.2019

Клименко Оксана Федорівна - кращий дерматолог! В клініці дуже чисто і приємно.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.01.2019

Дякуємо за позитивний відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія 21.01.2019

Клініка справила на мене позитивне враження. Зовсім не та атмосфера, що у державних. Лікар мені швидко і безболісно видалила родинку. Про результат процедури поки нічого не скажу, час покаже.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.01.2019

Анастасіє, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федрівну, бажаємо вам міцного здоров'я.

Оксана 17.01.2019

Сьогодні видаляла родимку у дерматолога Клименко Оксани Федорівни. Велике спасибі за професіоналізм, дуже уважний підхід і доброту. Нам, пацієнтам, завжди страшно, але тут страх був даремним. Весь процес видалення пройшов швидко (ну може хвилина або дві, я і не встигла зрозуміти, що вже ВСЕ). Болі або якихось інших відчуття взагалі не було. Після цього мене дуже добре проконсультували як доглядати за ранкою в місці видалення.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.01.2019

Оксано, щиро дякуємо Вам за теплі слова про дерматолога Оксану Федорівну. Бажаємо Вам міцного здоров'я.

Ярослава 07.01.2019

Все організовано, без затримок. Кваліфікований персонал. Оксана Федорівна Клименко прекрасний лікар! Дуже задоволена. Видалення родимок пройшло швидко і безболісно, детальна консультація та поради по догляду. Всім раджу!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 07.01.2019

Ярославо, спасибі за відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря Оксану Федорівну. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Тетяна 08.10.2018

ДУЖЕ грамотна лікар дерматоонколога Клименко Оксана Федорівна. Дуже ввічлива і професіонал. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Марія 24.09.2018

Дякуємо доктору-дерматологу Клименко Оксані Федорівні за професійне обстеження. Ми раді, що потрапили до цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча)
Марія 10.09.2018

Дякуємо лікарю-дерматологу Клименко Оксані Федорівні за професійне обстеження. Ми раді, що потрапили саме до цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Вікторія 14.08.2018

Дуже уважний лікар-дерматолог Клименко Оксана Федорівна, видалила 3 родимки і я навіть не встигла зрозуміти, що все вже закінчилося, спасибі лікарю!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Тетяна 06.08.2018

Дуже хороший персонал та гарний огляд лікаря-дерматолога Оксани Федорівни Клименко.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Таміла 06.08.2018

Все сподобалося, чиста клініка, хороший і уважний доктор дерматолог Клименко Оксана Федорівна

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча)
Лариса 06.08.2018

Доктор дерматолог Клименко Оксана Федорівна дуже сподобалася, буду звертатися ще!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Ольга 04.07.2018

Буду радити цю клініку друзям. Сподобалась кваліфікація та уважність лікаря Клименко.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Марія 03.07.2018

Декілька разів була у Оксани Вікторівни на прийомі. Дуже професійна, уважна і приємна лікарка. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча)
Андрій 15.06.2018

Дуже задоволений професіоналізмом і тактовністю і оперативністю доктора Клименко Оксани Федорівни.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Любов 27.04.2018

Була у лікаря Клименко Оксани. Чудовий, дуже уважний лікар.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Надія 10.04.2018

Оксана Федорівна лікар найвищої кваліфікації.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Вікторія 06.04.2018

Дуже задоволена якістю обслуговування, була у Клименко Оксани Федорівни на видаленні родимок. Відмінний спеціаліст, зовсім не боляче було видаляти родимки, задоволена всім.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Олена 14.03.2018

Оксана Федорівна, відмінний лікар. Професіонал своєї справи, і чудова людина. Після процедур Плазмоліфтінг розгладилася шкіра і шрам став значно менше. З радістю буду звертатися і рекомендувати всім друзям і знайомим. Спасибі вам величезне за Ваш професіоналізм і чуйність.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Ольга 08.03.2018

Оксана Федорівна мені дуже сподобалася. Відповіла на всі питання і дала цінні рекомендації щодо усунення проблем. Уважний і приємний лікар, працює з душею. Рекомендую !!!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Марина 28.02.2018

Дуже задоволена результатами. Дякую за допомогу! Рекомендую Клименко О.Ф. як гарного фахівця!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча)
Катерина 03.01.2018

Все сподобалося, дуже затишна клініка, дуже швидко обслужили.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Валентина 25.09.2017

Була лише один раз тому важко зробити якийсь висновок. Загалом все сподобалось.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Мамологія (онкологія))
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Вітаємо, Валентино! Раді, що Вам сподобалось. Дякуємо за відгук)

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

(067) 127-03-03   (044) 490-25-03  

info@smartmedicalcenter.ua

ПН-НД 8:00 - 20:00

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00