Клименко Оксана Федорівна

Клименко Оксана Федорівна

90

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Аліна13.08.2021

21.07 відвідала дерматолога Клименко Оксану Федорівну, все НАЧЕБТО пройшло добре, консультація + видалення близько 6 маленьких папілом, консультація складалась з доволі швидкого візуального огляду. Але на наступний день я виявила у себе ще декілька папілом (?????) На огляді 13 серпня мені інший лікар видалила ще 6 маленьких папілом (!!!). На рецепції обіцяли, що вартість консультації не буде включено в наступний прийом, адже фактично другий прийом у лікаря потрібен лише тому, що Клименко Оксана не виконала свою роботу добре( Але вартість консультації все одно включили. Я би не назвала це якісним наданням послуг, на жаль Також на другій консультації я отримала дуже важливу інформацію про папілома вірус і що мені слід зробити в якості превентивних заходів. Невже дерматолога не має повідомити клієнта про можливість вакцинації партнера, щоб запобігти появі папілом в майбутньому? Це я, як клієнт, маю розпитувати? Але я не медик, я прийшла (і заплатила) за консультацію професіонала(!!!), за кваліфіковані поради. Розчарована якістю послуг.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.08.2021

Аліно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Євгенія29.06.2021

Приязний персонал, приємна лікарка, відповіла на всі питання, все сподобалось. :) Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Євгеніє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Zabi Olfat24.06.2021

Оксана Клименко — професіонал своєї справи та чудовий лікар.

Відгук з Facebook. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія24.06.2021

Була вперше і залишилися тільки приємні враження як від професійної консультації та самої процедури лікаря Клименко Оксани Федорівни, так і від команди філії. Всі уважні й доброзичливі). Дякую вам)

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим співробітникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

elena07.06.2021

Яке щастя, що ми знайшли цю клініку! Зверталися до трьох різних фахівців. Всі — лікарі від Бога. Перший раз потрапили до дерматолога Клименко. Зверталися ми з чоловіком і возили доньку. Найприємніші враження! Потім возили другу дочку до лікаря Алтинник Наталії Володимирівни. Неймовірна жінка, прекрасний фахівець! Настільки по-доброму, уважно. Пояснила, розповіла — дитина задоволена, і мама щаслива! Була у мамолога Марченка Юрія Валерійовича — фахівець вищого левела! Теж все докладно пояснив, підтримав. І тепер, коли мені кажуть, що у нас проблеми з вузькопрофільними фахівцями, я відповідаю, що вони є саме в цій клініці! Процвітання вам і найблагородніших клієнтів! А ще там дуже комфортно і смачна кава 🤗

Відгук з Google Maps. Фахівці: Клименко Оксана Федорівна, Алтинник Наталія Володимирівна, Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Мамологія (онкологія)
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Нам дуже приємно, що у вас залишилися лише приємні враження від кожного візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Katrin12.05.2021

Чудесний, привітний центр. Була у дерматолога Клименко О. Ф. Приємна, освічена, справжній спеціаліст та професіонал. Рекомендую 🌼

Відгук з Facebook. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юля12.05.2021

Клініку рекомендую. Персонал ввічливий, лікар (Клименко Оксана Федорівна) зробила все швидко, професійно. Відповіла на всі питання

Відгук з Facebook. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Єлизавета26.04.2021

Щиро дякую лікарю-дерматологу Клименко Оксані Федорівні. Прийшла на прийом зі сльозами на очах. Після огляду лікар призначила лікування й дала рекомендації. Після прийому пройшло 6 днів. Виконую все, що лікар призначила. Справи мої пішли дуже добре. ЩИРО ВАМ ДЯКУЮ.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації27.04.2021

Єлизавето, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Андрій Дудченко13.04.2021

Дякую, що відповіли на додаткові питання. Можу рекомендувати лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Андрію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія05.04.2021

Користуюся послугами Смарт Медікал уже понад 2 роки. Чудова клініка та прекрасний персонал. Зверталася до Войтенка Володимира Миколайовича й на УЗД, і як до терапевта. Він прекрасний лікар і людина. Краще стає тільки від одного спілкування з ним. Також відвідувала дерматолога Клименко Оксану Федорівну та невропатолога Патику Олену Володимирівну — професіонали з великої літери. Дякую Вам за таке відношення до пацієнтів і бажаю процвітання. Рекомендую однозначно!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Клименко Оксана Федорівна, Войтенко Володимир Миколайович. Напрями: Неврологія, Дерматологія / дерматоонкологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут