Клименко Оксана Федорівна

Клименко Оксана Федорівна

138

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Лілія Гула14.04.2024

Я хочу подякувати дерматологам Наталію Володимирівну, Ганну Володимирівну, Оксану Федорівну та хірурга Дмитра Олександровича. Вони своїми спільними рішеннями допомогли мені усунути складне ураження руки. Велика подяка адміністрації Оболонського відділення за організацію цих спільних дій. З повагою до вас, Лілія Гула.

Відгук з сайту. Фахівці: Алтинник Наталія Володимирівна, Авраменко Ганна Володимирівна , Клименко Оксана Федорівна, Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрям: Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Ліліє, вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.03.2024

Сьогодні мій чоловік був на прийомі в Оксани Федорівни візитом залишився дуже задоволений! Лікарка професійно зробила огляд родимки, взяла біопсію і надала рекомендації щодо подальших дій! Дякуємо Оксані Федорівні та Smart Medical Center!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Ірино, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Нам дуже приємно, що ваш чоловік задоволений візитом до лікаря та проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана22.01.2024

Захоплена поважним, уважним ставленням всього персоналу, починаючи з рецепції! Була на пр. Каденюка, 17в на прийомі у дерматовенеролога Клименко Оксани Федорівни з приводу видалення родимок. Все сталося так швидко, що й оком моргнути не встигла! Лікар настільки володіє професіоналізмом! Чудово та безболісно пройшло видалення. Лікарка чітко проконсультувала з приводу моїх подальших дій. Я дуже задоволена і рекомендуватиму клініку та чудового лікаря! Всім щира подяка!

Відгук з анкети. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.01.2024

Оксано, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Аліна14.01.2024

На сайті написано що видалення родинки буде коштувати 440 грн , якщо з ускладненням то 900 грн плюс знеболююче 120 грн . Перед прийомом подзвонили уточнити ціна буде така чи інша . Нам сказали що ця ціна . Після того як видалили родинку , виявилось що ціна більше 3 тис . Це як розуміти ???? Кожен похід в Вашу клініку це повне розчарування .

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.01.2024

Аліно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про клініку. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Анна29.12.2023

Дуже приємна й уважна лікарка, спокійно все пояснює і не поспішає. Дуже швидко і професійно видалила родимки, щиро дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.12.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ганна04.12.2023

Чудовий лікар, знається на своїй справі. Залишилася дуже задоволеною, більше збиралася на прийом, чим тривали усі маніпуляції з видалення.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації04.12.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені прийомом у лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна24.11.2023

Була сьогодні на прийомі у Клименко Оксани Федорівни, залишилася дуже задоволена! Видалення родимок зайняло 1 хвилину, чого я ніяк не очікувала) все дуже швидко, просто і не боляче)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна02.11.2023

Вперше була на прийомі у Smart medical і настільки задоволена сервісом, чудовим і привітним персоналом, чистотою, комфортом, що не можу не залишити відгук. Лікар Клименко О.Ф. дуже професійно, тактовно, уважно, дбайливо надала консультацію і зробила операцію з видалення доброякісних новоутворень, що й досі не можу повірити що так може бути. Дуже вдячна 🙏❤️

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.11.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир23.10.2023

Оксана Федорівна чудовий лікар, який дійсно любить свою роботу. Вона дуже швидко провела огляд, все розказала, відповіла на всі питання та охоче відповіла на додаткові питання про профілактику. Дуже приємна у спілкуванні та зацікавлена у роботі. Безперечно рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.10.2023

Володимире, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що вии задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій13.10.2023

Після огляду залишилися тільки негативні враження, лікар дуже поспішала, сама діагностика тривала 3 хвилини, не було приділено достатньо часу, Клименко О.Ф. поводила себе зарозуміло, на деякі питання відповідала з насмішкою. Вийшовши з кабінету залишились дивні відчуття, ніби консультація і була, а питання залишились, але з таким відношенням не було бажання задати додаткові питання. Хочу зазначити, що в цю клініку звертався не вперше, до цього всі члени родини були на консультаціях у інших лікарів, але з такою байдужістю і неуважністю зіткнулися вперше. Більше нема бажання повертатися(

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.10.2023

Ростиславе, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua