Кістрін Дмитро Юрійович

Кістрін Дмитро Юрійович

25

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

717272 727272707.09.2023

Дуже задоволена компетенцією лікарів. Особлива подяка Малакшанідзе та Кістріну.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Малакшанідзе Зураб Гурамович, Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Неврологія, Отоларингологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.09.2023

Дякуємо за ваш відгук про лікаря-невропатолога Зураба Малакшанідзе та лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені консультаціями лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга Требушна05.09.2023

Дуже дякую лікарю!! Уважний, професіонал, зробив необхідні дослідження і допоміг у вирішенні питання, щодо доцільності операції на носових перетинках.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.09.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена28.08.2023

Дуже дякую лікарю Кістріну Дмитру Юрійовичу, що знайшов час і прийняв мою дитину з хворим вушком. Кваліфікована консультація, супер підхід до дитини, дуже приємний лікар!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.08.2023

Олено, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви та дитина задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена Балинська22.07.2023

Дуже рекомендую Дмитра Юрійовича! Вірно поставив діагноз дитині (аденоїдід), причому до Д.Ю. зверталися до різних лорів, які рекомендували перечекати з операцією. Дмитро Ю. зробив операцію, і дитина вперше за багато років вільно дихає носом, зникли болі в ногах і інші наслідки хвороби. Операція (Ендоскопічна лазерна аденотомія) відбулася 11.03.2023, зараз липень і ми забули, що була хвороба. Також звернулися з меншим сином і Д.Ю. поставив діагноз (синусит), про який ми не підозрювали та провів лікування. Ми дуже задоволені і щоразу при виникненні лор-проблем звертаємося до Дмитра Юрійовича. Д.Ю., дякуємо за Вашу працю, за дбайливе ставлення до пацієнтів, і Смартмедікал за організацію якісного лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.07.2023

Олено, дуже дякуємо за такий теплий відгук про лікаря-отоларинголога, ЛОР-хірурга Дмитра Кістріна. Дуже раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого вашій родині!

Дмитро10.07.2023

Не рекомендую цього лікаря. Я звертався до нього в 2019-2020 роках, коли він працював в іншій клініці, в мене були незначні проблеми з мигдалинами, він поставив діагноз хронічний тонзіліт і сказав що потрібно видаляти мигдалини, я звернувся до нього потім ще раз і знову він мені сказав що єдиний варіант лікування - це операція (він мене і оперував би). Я вже збирався на операцію, але не склалося трохи і я відклав операцію, через деякий час коли я вже зібрався на операцію остаточно, я вирішив звернутися до іншого лікаря щоб почути ще одну думку, все ж таки операція це серйозний крок і наслідки видалення мигдалин можуть будити не дуже приємні. Я звернувся до іношого лікаря який сказав мені що в мене взагалі здорові мигдалини, я був розгублений трохи і вирішив звернутися до хорошого спеціаліста (Зайченко Віктор Іванович), який сказав що мигдалини не зовсім здорові, але він не бачить приводу поки що їх видаляти, і запропонував пролікувати їх для початку, тим більш що вони мене не турбують. Я не хочу нікого звинувачувати тому що не знаю напевно чи так це, чи ні, але мені здалося що Дмитро Юрієвич хотів просто заробити грошей.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович
Відповідь від адміністрації10.07.2023

Дмитре, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря, але ми раді, що ви знайшли «свого» лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Євгенія08.07.2023

В лютому зробила септопластику, чудовий результат. Оперував Дмитро Юрійович. Дуже швидко відновилась після операції, на 5 день була вже на роботі, ніс дихає, все чудово. Бажаю лікарю успіхів і щиро вдячна за свій ніс:)

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.07.2023

Євгеніє, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога-хірурга Дмитра Юрійовича Кістріна. Раді, що ви задоволені результатом! Бажаємо міцного здоров'я!

Олена08.06.2023

Чудовий, кваліфікований лікар. Робила операцію два місяці тому, зараз ходжу на планові огляди. Приємно, що лікар пояснює кожен крок, чому потрібно робити це, а не інше, для чого ці ліки та інше.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації08.06.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна01.06.2023

Отоларинголог Дмитро Юрійович, дуже кваліфікований та досвідчений доктор, та дуже уважний до пацієнта. Мені надав професійну допомогу, я йому дуже вдячна.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.06.2023

Інно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія14.05.2023

З дитинства боюся і не люблю ЛОРів. Але Дмитро Юрійович зламав систему 😂 Зробив ендоскопічне обстеження носа зовсім безболісно, все пояснив. Та ще й прочистив праве вухо, яке, як виявилося, збиралося скоро заглохнути. Гарний лікар. Рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.05.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталія13.04.2023

До лікаря - Кістрін Дмитро Юрійович, я звернулася з хронічним тонзилітом. Було прийняте рішення про оперативне втручання. Вже під час першого візиту я отримала дуже чіткі рекомендації за правилами підготовки до процедури видалення та періоду одужання. Лікар детально пояснив правила поведінки (лікування, харчування) в післяопераційний період. Завдяки професіоналізму лікаря операція пройшла успішно, післяопераційний період проходив дуже легко. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія оперативна). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.06.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua