Кістрін Дмитро Юрійович

Кістрін Дмитро Юрійович

42

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ірина09.06.2024

Оперувалася у Кістріна Дмитра Юрійовича. Робила двосторонню ендоскопічну гайморотомію. Хочу відзначити цього лікаря, як чудового фахівця. І анестезіолога Крилова Сергія Володимировича, диво-лікар. Медсестра Олечка Павленко дуже уважна та душевна. Сама клініка та ставлення до пацієнтів на найвищому рівні. Дуже всім вдячна.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.06.2024

Ірино, дякуємо за високу оцінку роботи клініки. Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені компетенцією лікаря Кістріна Дмитра Юрійовича та медичної сестри Павленко Ольги . Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр08.06.2024

Робив операцію в даного лікаря. До того консультувався ще з декількома. Дмитро Юрійович мені здався більш професійним. Добрий, чує проблему, не навʼязує непотрібне. Рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.06.2024

Олександре, нам дуже приємно, що ви залишились задоволені візитом до лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Бажаємо міцного здоров'я!

Вероніка08.06.2024

Чудовий лікар! Проводив тонзилектомію. Перед операцією все доступно пояснив, допоміг підготуватися, тож хвилювання не залишилося. Було зрозуміло, що моє здоров'я в руках професіонала. Період реабілітації пройшов успішно. Проблема, через яку зважилася на операцію, більше не турбує. Дякую професіоналам та клініці!

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.06.2024

Вероніко, вдячні за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Раді, що ви задоволені візитом до клініки. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена17.05.2024

Кістрін Дмитро, прекрасний лор лікар, все детально пояснив на прийомі, аргументував проведення операції, провів її та тепер мій ніс дихає. Все пройшло чудово, лікар дуже уважний, повністю супроводжував і після операції, надав всю необхідну інформацію. Рекомендую клініку і лікаря.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2024

Олено, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія27.04.2024

Звернулася до четвертого лора за останній місяць у надії нарешті зрозуміти діагноз та вирішити проблему (попередні висновки спеціалістів суперечили один одному). Лікар дуже поспішав, не цікавився попереднім ходом лікування та аналізами. Поставив діагноз на основі озвучених мною пари симптомів та прописав антибіотики з ремаркою, що нинішні симптоми найімовірніше після цього залишаться. Можливо це дійсно специфіка мого захворювання, але хотілося б детальнішого зворотного зв'язку, щоб зменшити тривожність. Натомість пані (певно інтерн) під час розмови нагадувала лікарю, що потрібно завершувати, тому не всі мої запитання була змога поставити.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.04.2024

Юліє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Наталія15.04.2024

Лікар від Бога! Дуже радію, що потрапила саме до нього! Вперше за багато років мою проблему успішно вирішили, однозначно можу сказати, що я щаслива! Лікаря і клініку рекомендую і буду рекомендувати!

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Наталіє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задовлені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ангеліна01.04.2024

Дуже дякую лікарю Дмитру Юрійовичу за професійну консультацію, проведення подвійного оперативного втручання (лазерне видалення мигдалин та вазотомію). Ввічливий, компетентний, професійний лікар і приємна у спілкуванні людина. Залишався на зв'язку після операції та швидко відповів на всі питання що цікавили. Задоволена на 100% з радістю буду рекомендувати цього лікаря

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Ангеліно, дуже дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Віктор29.03.2024

Дуже задоволений результатом операції, яку провів лікар Кістрін Дмитро Юрійович. Якщо є питання з носом, то тільки до нього. Також робили операцію дитині, видалення аденоїдів, все на вищому рівні! Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Вікторе, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитині!

Діана08.03.2024

Сподобалось те, як лікар пояснює, як детально все вивчає, як провів огляд, рекомендації також доречні, планую звертатися надалі. Дякую та рекомендую цього лікаря.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія)
Відповідь від адміністрації08.03.2024

Діано, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена24.02.2024

Щиро вдячні Дмитру Юрійовичу за комфортний та професійний підхід та консультацію. Звертались за допомогою моїй донечці, огляд був максимально приємний. Абсолютно чітко та правильно встановлений діагноз, і як наслідок — полегшення відчули вже на наступний день після прописаного лікування. І вже сьогодні дитина почуває себе прекрасно. Дякуємо!! Однозначно рекомендуємо лікаря і при потребі тільки до Вас! Також вдячні адміністраторам Оболонської філії, ви класні!

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Олено, вдячні за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua