Каштан Катерина Петрівна

Каштан Катерина Петрівна

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Наталія Миколаївна15.04.2024

Чудова! Дуже обережна! Уважна! Після видалення родимок (великого розміру) у середу (10.04.24) вже до суботи все майже затяглось. Хочу на повторний прийом та обов'язково звернусь до неї знову!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Наталіє, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені проведеним видаленням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ігор25.03.2024

Говорить одне, а виходить зовсім інше. Не коректна. Не змогла роз'яснити результати аналізу. Чекаємо вже більше місяця

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.03.2024

Ігорю, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Вікторія29.02.2024

Дуже приємний і компетентний лікар. Дала чіткі та зрозумілі відповіді на всі питання і навіть більше. Дякую❤️

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.03.2024

Вікторіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Діана23.02.2024

Лікар дуже компетентна, а ще чуйна, емпатична, доброзичлива і комунікабельна. Дуже сподобалася консультація. Лікар дала відповіді на багато питань і допомогла розв'язати проблему. Дуже задоволена і вдячна!

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.02.2024

Діано, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені консультацію лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Віталіна24.11.2023

Каштан Катерина Петрівна супер спеціаліст, виконала якісно видалення, рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Віталіно, дякуємо за ваш відгук та рекомендацію про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія14.10.2023

Майже через 6 тижнів з моменту візиту до лікаря Катерини Каштан хочу доповнити свій відгук. Призначений лікарем засіб догляду за шкірою обличчя допоміг: через 5 тижнів моя проблемна зона має на 90% чисту шкіру. Висипів у рази менше, і вони залишилися тільки на периферії чола (мабуть, мало крему наношу по краю). Але я задоволена як слон!)) До рекомендованого засобу для звичайного щоденного догляду я поставилася скептично (оскільки не мала скарг на свій засіб), але придбала його і стала регулярно застосовувати. Через місяць застосування вийшло так, що чотири дні довелося вмиватися колишнім засобом. І я відчула різницю) Буду хвалити та рекомендувати лікаря-дерматолога Катерину Каштан!) Дякую ще раз!

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.10.2023

Анастасіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Валерия19.09.2023

НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ИДИТЕ ИМЕННО К ЭТОМУ ДЕРМАТОЛОГУ! «Врач» осмотрела меня, выслушала и сказала, что нужно сделать анализ: соскоб с кожи, и сразу, как придет анализ записаться на повторную консультацию к любому врачу. Также она осмотрела мою родинку, и настоятельно хотела уже прям в этот же день вырезать ее!!!! Я отказалась. Но она очень напугала меня, что эту родинку точно нужно вырезать, а потом шрам шлифовать. Конечно, я вышла в расстроенных чувствах. Записалась к другим врачам в другие клиники, где мне сообщили, что это вовсе не родинка, а корочка после лазерной эпиляции, которая сошла через несколько дней. ТО ЕСТЬ ЭТОТ ВРАЧ ПЕРЕПУТАЛ КОРОЧКУ С РОДИНКОЙ, и был уже готов вырезать!!!! По другому вопросу пришли анализы через 2 дня и я сразу же записалась к дерматологу , КАК ОНА И СКАЗАЛА. В итоге другой врач в этой клинике сказал, что анализы вовсе были не нужны, там и так все понятно, что можно было и сразу прописать лечение. За это «повторную» консультацию с меня взяли 750 грн, как и за первую консультацию 750 грн, и анализы 300 грн, и мои нервы. Просто развод на деньги. Но больше всего меня возмутила ситуация, что врач перепутал родинку с корочкой; и хотел уже вырезать мне непонятно что. Надеюсь, вы опубликуете этот отзыв.

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2023

Валеріє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалася така ситуація. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Катерина15.09.2023

Не такі високі ціни як в інших, якість послуг така ж сама. Дерматологи Гедзь, Каштан справжні специ. Рекомендую гінекологинь Радченко та Лоншакову. Дитячий офтальмолог Рабіа Аббасович, лікар від Бога.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Гедзь Тетяна Віталіївна, Каштан Катерина Петрівна, Радченко Анна Євгенівна, Мухайдлі Рабіа Аббасович. Напрями: Гінекологія, Дерматологія / дерматоонкологія, Офтальмологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.09.2023

Катерино, дякуємо за такий чудовий відгук про лікарів. Раді, що ви задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена07.09.2023

Я періодично відвідую Smart Medical Center, на Дж. Маккейна, 7Б. Подобається зручне розташування, чистота та комфортне перебування у центрі для відвідувачів. Швидке та якісне обслуговування. А також хочу особливо відзначити лікаря дерматолога Каштан Катерину. Уважний та професійний лікар. Дякую їй велике за допомогу, у вирішенні моєї проблеми.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.09.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Нам дуже приємно читати такий зворотний зв'язок. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія06.09.2023

Була в лікаря Катерини Петрівни Каштан вперше. Лікар провела консультацію щодо стану моєї шкіри, видалила міліуми, а також зовсім несподівано вирішила мою багаторічну проблему з однією із зон обличчя. Вилучення пройшло безболісно, швидко і з гумором) Лікування шкіри обличчя підібрали, подивимося на результат через кілька місяців) Настрій у мене оптимістичний, бо нарешті почуваюся красивою) Дякую лікарю Катерині!)

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.09.2023

Анастасіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua