Хурані Іяд Фахід

Хурані Іяд Фахід

9

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ірина15.05.2024

Дуже задоволена лікарем. Дуже уважний, компетентний. Лікар з великої букви. Уважно обстежив і якісно провів операцію. Дуже дякую за його золоті руки. Все пройшло швидко та безболісно і головне оперативно та на вищому рівні. Дуже дякую лікарю Хурані Іяд Фахід!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.05.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина01.05.2024

Добрий вечір мене звати Валентина. Я оперувалась у лікаря Хурані Іяд Фахід хочу висловити велику подяку за його високий професіоналізм золоті руки, чуйне ставлення, добре слово яке є найкращими ліками, за те що він приділив велику увагу у лікуванні та не дав хворобі прогресувати. Низький уклін Вам лікар-рятівник. Міцного здоров'я, мирного неба. Дякую. Рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.05.2024

Валентино, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Поліщук Катерина Євгеніївна26.04.2024

Хочу сказати слова подяки Іяд Хурані! Сьогодні була на прийомі у лікаря-професора! Прекрасна людина! Професіонал своєї справи! Рекомендую! У наш час це диво, що такі люди залишилися в Україні та нікуди не поїхали! Лікар від бога! Дякую велике 💛💙

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід (Мамологія (онкологія)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Катерино, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина24.04.2024

Хочу висловити велику подяку лікарям Хурані Іяд Фахід та Вороні Констянтину Миколайовичу, які 23.04.2024 проводили мені оперативне втручання це лікарі які дійсно відповідають вищій категорії. Відносяться до пацієнтів з повагою чітко пояснюють на консультаціях що треба зробити вчасно щоб зберегти життя. Бажаю Вам міцного здоров'я та мирного неба. Дуже вдячна

Відгук з сайту. Фахівці: Хурані Іяд Фахід, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Мамологія (онкологія), Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.04.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані та лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна20.04.2024

Дуже негативне враження залишилося після прийому даного лікаря! Метод лікування який лікар прописав дуже шкідливе для організму, а до того ж такого органу як жіночі груди, антибіотики, компрес з хімічними речовинами які можуть залишити опік,це просто жах…. Я свою проблема вирішила дуже швидко, Слава Богу не методами цього лікаря, а звернулася дійсно до професіонала, шкода тільки витрачених коштів, а це на секунду 1800 грн, бо це провідний спеціаліст, чесно я нікому і ніколи такого спеціаліста не радила б . Хоча послугами даної клініки користуюся на регулярній основі , наблюдаємо там дитину і мамину проблему там вирішили , тому була чомусь впевнена що там всі професіонали, але на жаль особисто мені дуже не пощастило

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.04.2024

Анно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Вікторія18.04.2024

До Smart Medical Centre на Чернігівській мене привезли рідні здалеку, з іншого міста, за наполегливими рекомендаціями мами, яка рік тому тут проходила обстеження. Для мене ситуація була критична. Випила багато препаратів, пройшла безліч обстежень, поки не почались нестерпні виснажливі болі внизу живота. Два роки гінекологи різних клінік мого міста «спостерігали» за процесом утворення нових пухлин. Переважно рекомендували видалити пухлину з молочної залози, а вже потім приступити до вирішення всіх моїх інших «жіночих» проблем, зокрема через вживання гормонів. У клініці записалася до Зеленської Марини Володимирівни, розраховуючи на адекватне призначення препаратів. Вердикт був іншим: негайно потрібне хірургічне втручання. Протягом декількох годин було проведено необхідне обстеження, зроблено біопсію, організовано три бригади хірургів, у тому числі з одночасного видалення пухлин з молочної залози. А наступного дня мене прооперували 3 кваліфіковані хірурги: Зеленська Марина Володимирівна, Шкабой Наталія Олексіївна, Хурані Іяд Фахід. Як адміністрація клініки змогла так швидко організувати моє обстеження, госпіталізацію, оперування та подальше лікування – це для мене загадка. Адже операційні були зайняті, а у лікарів щільний графік. Дуже вдячна всім, хто мене обстежував, оперував і лікував. Окрема вдячність анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за професіоналізм та підтримку. Лікування платне, але здоров'я безцінне. Шкодую, що так багато часу та грошей витратила на виснажливе та безрезультатне лікування вдома. Плюси клініки: швидке та якісне вирішення проблеми; власна лабораторія, швидкі результати; прогресивна апаратура; кваліфіковані спеціалісти; дбайливий та ввічливий персонал; сучасний інтер'єр та чистота в приміщеннях; безкоштовна кава/чай та солодощі для клієнтів. Недолік для мене - Smart Medical Centre не має філії в моєму місті.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Хурані Іяд Фахід, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія), Анестезіологія, Гінекологія оперативна, Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.04.2024

Вікторіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дарина26.03.2024

Дуже професійний та приємний лікар! Відповів на всі запитання, хірургічну маніпуляцію зробив якісно та безболісно. Раджу!

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід (Мамологія (онкологія)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Дарино, дякуємо за вашу пораду та відугк про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Нам дуже приємно, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Алла17.03.2024

Дуже дякую чудовому лікарю-анестезіологу Вороні Костянтину Миколайовичу за чудову анестезію під час операції з видалення пухлини на груді, яку проводив лікар-мамолог Хурані Іяд. Це вже друга моя операція за участі цього чудового лікаря-анестезіолога. Дуже вам дякую за ваш високий професіоналізм.

Відгук з сайту. Фахівці: Ворона Костянтин Миколайович, Хурані Іяд Фахід. Напрями: Анестезіологія, Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Алло, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону та лікаря-мамолога Іяд Хурані. Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Алла17.03.2024

Дуже вдячна лікарю-мамологу Хурані Іяд Фахід. Дуже уважний лікар, професіонал своєї справи. Дуже вдячна вам за проведену операцію. У вас золоті руки ви чудово визначаєте діагноз і призначаєте курс лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Алло, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням та призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua