Хідіров Джаваншир Соінович

Хідіров Джаваншир Соінович

17

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Аліна21.09.2023

Лікар Хідіров Джаваншир Соінович, пояснював все доступно, приємно було спілкуватися, було комфортно, процедуру провів швидко, без болю і професійно

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.09.2023

Аліно, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Джаваншира Хідірова. Раді, що ви задоволені результатом проведеної процедури. Бажаємо міцного здоров'я!

Светлана01.08.2023

Отоларинголог Хидиров ДС перепутал клинику с гос поликлиникой. За такую сумму общаться с пренебрежением с пациентом - неподобающе. Тот случай, когда Хамство - твоё второе имя! Обращаться в филиал на ст Минская больше нет желания, рАвно, как и советовать кому-либо

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.08.2023

Світлано, на жаль ми не змогли вас ідентифікувати в нашій базі пацієнтів. Будь ласка, напишіть нам інформацію про ваш візит, ваші ПІБ та номер телефону на електронну пошту info@smartmedicalcenter.ua або зателефонуйте 067-123-03-03. Це допоможе нам розібратися в ситуації, що склалася. Будемо вдячні за ваш зворотний зв'язок та бажаємо міцного здоров'я.

Євгеній30.07.2023

Хороший фахівець, розташовує до себе, проводить ретельний огляд, приділяючи увагу всім нюансам і дрібницям. Звертався до кількох лікарів, у кількох приватних клініках, але від цього найкращі враження. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.07.2023

Євгенію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Руслан09.07.2023

Хідіров Джаваншир Соінович, лікар-отоларинголог. Вдячний за увагу👍🇺🇦👌 Персонал клініки супер!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.07.2023

Руслане, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича та працівників клініки вцілому. Бажаємо міцного здоров'я!

Саша31.05.2023

Хочу висловити щиру Подяку Лікарю - Отоларингологу Хідірову Джаванширу Соіновичу. Лікар від Бога. Я дуже вдячна лікарю за його професійний підхід і за людяність. Усім раджу тільки цього лікаря. Він вирішив багаторічну проблему. Операція пройшла легко зі швидкою реабілітацією. Також дякую помічниці Христині, яка підтримувала на операції та допомагала морально. Дякую! Слава Україні!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.05.2023

Сашо, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена25.05.2023

Дуже гостинна клініка. Дитина одразу пішла на контакт з лікарем Хідіровим Д.С., у всьому його слухалась. Лікар має дар спілкування і допомоги діткам. Все було зроблено професійно та ефективно. Розтлумачив від А до Я та скоординував подальші дії. Фахівець у своїй галузі! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.05.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Юлія11.05.2023

Хочу залишити відгук, про вашу клініку на Мінській і зокрема лікаря Хідірова Джаваншира Сіоновича. Дуже класна клініка, приходиш наче додому. Привітні адміністратори, зустрічають все підкажуть. Ціновий діапазон дуже приємний. І про лікаря, ми мали негативний досвід з приватними клініками, але коли потрапили до Джаваншира Сіоновича були приємно вражені. Лікар знає свою справу, правильно та одразу поставили діагноз дитині, за тиждень вилікували нам гострий бактеріальний риносинусит. Лікар до себе розташовує одразу, дитина не боялась лікаря, а навпаки у доці були дуже позитивні враження не дивлячись на усі маніпуляції які треба було робити. Однозначно, буду рекомендувати вашу клініку й отоларинголога Хідірова Д. С. Лікувалися з 28.04 до 10.05.23. Дякую.

Відгук з Instagram. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації11.05.2023

Юліє, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Катя13.03.2023

Доброго дня, була у вас на прийомі 11.03.2023, у Хідірова Джаваншира, скарга була на дуже сильний біль в горлі - як виявилось абсцес (почувши - все як в тумані, думала ну все), потрібно було тільки розрізати. Але хочу подякувати прекрасного лікаря, за його відношення, підхід, настрій, мужність, підтримку, витримав все разом зі мною 😔Чесно кажучи не вірила що існують кваліфіковані лікарі в нашій країні - які знаються у своїй професії, я помилялась - існують 🙂 Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.03.2023

Катю, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що візит вам сподобався. Бажаємо міцного здоров'я!

Родіон29.12.2022

У мене хронічний риносинусит, багато лікарів до цього намагалися допомогти, але все марно. По рекомендаціях записався на візит до Джаваншира, дуже вдячний лікарю за комплексний підхід в лікуванні. Однозначно рекомендую цього лікаря, професіонал.

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія)
Відповідь від адміністрації30.12.2022

Родіоне, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-отоларинголога, дитячого отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія30.11.2022

Потрапила на прийом не за рекомендацією, а просто в терміновому порядку. Консультацією задоволена. Дуже хороший лікар, уважний, делікатний, професійний. Ретельний і безболісний огляд, детальні пояснення щодо призначеного лікування. Дякую дуже. Рекомендую, для дітей також.

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.12.2022

Наталіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-отоларинголога, дитячого отоларинголога Хідірова Джаваншира Соіновича. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій родині!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua