Гаркавенко Юлія Олександрівна

Гаркавенко Юлія Олександрівна

52

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Яна09.04.2024

Ніколи не залишаю відгуки, але це просто наболіло. Лікувалась з початку літа 23г року. Прийшла "дошліфувати" результати, була вже майже ідеальна шкіра, без акне, і майже без слідів але хотілось краще. На другий день шкіра відреагувала такими прищами і такою кількістю як ніколи. Зіпсували шкіру. За пів року мною було витрачено багато грошей на призначену косметику, консультації, але найголовніше - нервів. Багато відмінних зустрічей бо просто не хочеться з дому виходити з таким обличчям. Від лікарки чула тільки заспокоєння що все буде добре, і взагалі бажано ще курс чогось там пройти. Не залежно від циклу, чи їжі, стабільно 2 тижні це "відпочинку" і вигляді пост акне наступні 2-3 нове акне. На даний момент результат "до" в 100 разів краще ніж зараз. Як довіряти лікарям далі - не знаю. Рекомендую прислухатися до себе, якщо відчуваете що вас не слухають і не бачите результату.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Яно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Тетяна Мотовілова04.04.2024

Сьогодні відвідала дерматолога. І консультувалась і видаляли папіломи. Тож хочу подякувати Юлії Олександрівні за допомогу та дуже якісну консультацію. Лікар чудова! І її помічниця теж дуже приємна. Дякую дівчата!

Відгук з сайту. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.04.2024

Тетяно, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко та асистента лікаря. Раді, що ви задоволені консультацією та проведеним видаленням. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна22.02.2024

Сьогодні була на прийомі у Гаркавенка Ю.О. дуже приємний та компетентний лікар. Після проведення процедури всім залишилася задоволена. Рекомендую дерматолога Юлію Олександрівну

Відгук з Google Maps. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.02.2024

Тетяно, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Нам дуже приємно, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія20.02.2024

Дякую за адекватну консультацію телефоном при запису до лікаря, де мене змогли кваліфіковано і швидко зорієнтувати по цінах на ті послуги, які мене цікавили. Відгук про лікарку Гаркавенко Ю.О.: лікарка надала повну консультацію з питань, які мене цікавили, відразу під час візиту швидко, якісно зробила всі потрібні маніпуляції. Вже другий раз звертаюся по видалення родимок і інших утворень. Чудова лікарка.

Відгук з анкети. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Гінекологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.02.2024

Вікторіє, дякумо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Раді, що ви задоволені проведеним видаленням новоутворень. Бажаємо міцного здоров'я!

Sweetline09.02.2024

Були на прийомі у лікаря Гаркавенко Юлії Олександрівна (лікар-дерматовенеролог). Лікар видаляла папіломи та бородавки. Все пройшло швидко та безболісно. Щиро дякую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Sweetline, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Раді, що ви задоволені проведеним видаленням. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина07.02.2024

Я успішно лікувалася у дерматолога Гаркавенко Юлії Олександрівни. Прийшла з давнішньою проблемою на обличчі й вже не знала, що робити. Вдячна лікарю за вдало підібране лікування! Юлія чітка, послідовна та приємна лікар. Клініка сучасна, чиста, приємно в ній знаходитись. Обслуговування ввічливе, компетентне та дружелюбне.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.02.2024

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Денис02.02.2024

Моя дерматологиня Гаркавенко Юлія Олександрівна, одна з найпослідовніших, талановитіших та відданих роботі спеціалістів, що мені зустрічалися. До того ж має прекрасне почуття гумору та ставлення до пацієнтів. Дякую Вам)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.02.2024

Денисе, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Христина24.11.2023

Завжди дуже приємно знаходитись в цій клініці. Ввічливе, компетентне та дружелюбне обслуговування на рецепції. Вже багато років звертаюся до Марченко Юрія Валерійовича та Гаркавенко Юлії Олександрівни. Дуже хороші лікарі. Були й дрібні операції, і терапевтичне лікування, і планові огляди. Завжди все на вищому рівні! Безумовно рекомендую обох лікарів і вдячна їм за увагу до мене і мого здоровʼя

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Гінекологія, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Христино, дуже дякуємо за ваш відгук про лікарів та адміністраторів рецепції. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Sweetline21.11.2023

Дякую всьому персоналу Smart Medical. Обслуговування, як завжди, на вищому рівні. Окрема подяка лікарям: Тітоміру Ігорю Анатолійовичу (хірург, проктолог) та Гаркавенко Юлії (дерматовенеролог). Спеціалісти високого рівня.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Гаркавенко Юлія Олександрівна, Тітомір Ігор Анатолійович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Проктологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Sweetline, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга, проктолога Ігоря Тітоміра, лікаря-дерматовенеролога Юлія Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна19.10.2023

Перший раз в житті робила видалення, мій страх просто пропав під час консультації, лікар порадила, все пояснила, величезне дякую. Взагалі безболісно, швидко та ще з гарним настроєм, дівчатка все було супер професійно. До речі була вперше в цій клініці, все дуже-дуже сподобалось. Ви набагато кращі, ніж більшість клінік, що є зараз (не хочу нікого ображати) тільки заходиш і це одразу відчутно, всі з посмішками, тепер тільки до Вас 👌

Відгук з сайту. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.10.2023

Тетяно, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-дерматовенеролога Юлію Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua