Фріз Артур Петрович

Фріз Артур Петрович

41

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Неллі07.08.2023

Величезна подяка лікарю УЗД Артуру Фрізу, який помітив і визначив проблему, а також чудовій професійній та людяній лікарю-гінекологу Тетяні Масловій, яка діагностувала і максимально своєчасно відправила мене в лікарню на операцію ❤️❤️❤️ у вас класна клініка.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Фріз Артур Петрович, Маслова Тетяна Олегівна. Напрями: Гінекологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Неллі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Артура Фріза та лікаря-акушер-гінеколога Тетяну Маслову. Раді, що задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана Морозова04.08.2023

Хочу висловити подяку лікарю УЗД Фрізу Артуру Петровичу. Тепер це "мій" лікар. Усе зрозуміло пояснив, відповів на мої запитання. Я задоволена, звертатимуся ще. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації04.08.2023

Оксано, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Артура Фріза. Раді, що ви знайшли «свого» лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія25.07.2023

13.07.2023 звернулася до Smart Medical із гострим болем у животі. Хотіла б висловити подяку всім, хто брав участь у моєму порятунку)) Адміністратори терпляче сприйняли мою паніку та оперативно зорієнтували, до лікарів яких напрямків треба звернутися. Листування йшло в інстаграмі, тому, на жаль, не назву імен. Але завжди дивуюся швидкості, з якою мені відповідають) Адміністратори самої клініки (філія на Чернігівській), як завжди, сама ввічливість. Якщо не помиляюся, зі мною спілкувалася дівчина Яна. Я прийшла на прийом о 20:00 та затримала своєю проблемою всіх лікарів та співробітників рецепції до 21:15 (клініка працює до 21:00). Ніхто ні словом, ні поглядом не дав зрозуміти, що його затримую. Ні адміністратор рецепції (якщо не помиляюся, Яна), ні доктор УЗД Фріз Артур Петрович, ні хірург Остапенко Анатолій Васильович. Дали мені відчути не лише турботу про мій стан, а й зрозуміти, що таке п'ятизірковий сервіс:) Хочу подякувати докторові-гінекологу Литвинову Софію Валеріївні та її медсестрі Юлії. Все без зайвих рухів, спокійно, підказували втраченій мені, що куди, до чого і навіщо) І, звичайно, окреме спасибі за очікувані, але все ж таки несподівані новини!))) Хірург Остапенко Анатолій Васильович та медсестра Наталія – злагоджена, оперативна робота. У Наталі сподобалися її підказки та швидкість рухів, що не створює суєти. Анатолій Васильович роз'яснив, що робити у разі загострення ситуації, підказав, чим можна зняти біль зараз та дав план дій наступного ранку. Фріз Артур Петрович, спеціаліст УЗД, дуже уважно мене оглянув і відповів на мільйони запитань. Заразив своїм спокоєм і я перестала боятися свого стану) Також довелося здати кров на аналіз. Перепрошую, але не впевнена, що запам'ятала ім'я медсестри. Якщо не помиляюся, Бела. Така кількість питань про моє самопочуття до, під час і після процедури мені ніхто не ставив) Сама процедура пройшла швидко, я тільки встигла видихнути після проколу - і вже все) Белла навіть допомогла мені винести рюкзак до рецепції. Адміністратор рецепції Яна впевнено тримала стандарт клініки щодо роботи з клієнтами, взяла на себе питання, що вимагають спілкування зі страховою компанією і витримала мою затримку до 21:15, не виявивши жодного невдоволення. Я вам дуже вдячна, що не дали мені померти від паніки та так оперативно взялися вирішувати мою проблему! Особливо на шкоду своєму особистому часу! Подальшого вам процвітання! І нескінченне спасибі!)))

Відгук з сайту. Фахівці: Фріз Артур Петрович, Остапенко Анатолій Васильович, Літвінова Софія Валеріївна. Напрями: Гінекологія, Ультразвукова діагностика (УЗД), Хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.07.2023

Анастасіє, дуже вдячні за ваш такий розгорнутий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича, лікаря-хірурга Остапенко Анатолія Васильовича, лікаря-гінеколога Літвінову Софію Валеріївну. Раді, що задоволені візитами. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр30.06.2023

Артур Петрович - справжній професіонал в області УЗД, я вперше вирішив скористатися приватними центрами лікування та був приємно вражений сервісом та підходом персоналу центра. Якщо порівнювати з державним закладом, де терапевт дає направлення на УЗД в іншу клініку через 2 +/- тижні, бо в них нема УЗД - я порекомендую Смарт Медікал Центр.

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації30.06.2023

Олександре, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена26.06.2023

Дуже задоволена візитом до лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяни Віталіївни та лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівці: Гедзь Тетяна Віталіївна, Фріз Артур Петрович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.06.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну та лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Раді, що задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Тетяна17.06.2023

Чудовий лікар і людина. Була на прийомі з дитиною. Все пояснив виважено та спокійно, доступно, прийомом задоволені.

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.06.2023

Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Марина12.05.2023

Я дуже вдячна за турботу, і дійсно за велике бажання допомогти та знайти проблему. Дуже хочеться подякувати Остапенко А.В. за його професіоналізм, та добробуту. Його турбота та переживання за мене на найвищому рівні. Дякую. Також хочеться відмітити Фріз А.П. лікар УЗД, який не просто написав, що є якась проблема, а також шукав її. Дякую ♥️ Лікар-гінеколог Варущик О.В. професіонал своєї справи, і дуже добра людина, на прийомі в неї відчуття, що ти прийшов просто до знайомої на каву. Дякую ♥️

Відгук з Google Maps. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Фріз Артур Петрович, Варущик Оксана Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Проктологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.05.2023

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікарів Остапенка Анатолія Васильовича, Фріза Артура Петровича та Варущик Оксану Вікторівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Антоніна09.05.2023

Щиро дякую працівникам вашого центру за увагу та турботу, а ще за уважність та професіоналізм лікаря Фріза Артура Петровича! Буду рекомендувати Smart Medical Center всім моїм знайомим. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.05.2023

Антоніно, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича та персонал клініки. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я а всього найкращого!

Кирмизи05.04.2023

Хороший фахівець, швидко та якісно зробив УЗД, без очікування та тяганини. Дякую клініці за організацію.

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.04.2023

Кирмизи, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріз Артура Петровича. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Роман09.01.2023

Чудовий лікар!

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.01.2023

Романе, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua