Боржавич Світлана Василівна — лікар-кардіолог Smart Medical Center
лікар кардіолог

Боржавич Світлана Василівна

Рейтинг:
4.9
 • Спеціальність Лікар-кардіолог першої категорії, лікар функціональної діагностики, терапевт
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2008
  Досвід роботи: 12 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська
  Печерськ | ст. м. Либідська

Боржавич Світлана Василівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська
 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

 • Серцеві захворювання
 • Судинна патологія
 • Робить та розшифровує Холтер, добовий моніторинг тиску, ЕКГ

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Ужгородський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа", 2008 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л Шупика, спеціальність "Медицина невідкладних станів", 2008 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Кардіологія", 2010 р.
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, ПАЦ "Кардіологія", 2018 р.
Відеозаписи з лікарем:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Olesya Huzar 22.05.2020

Я не хотіла писати негативного відгуку, але після мого останнього візиту мені просто іншу клініку хотілось знайти..і щоб провести усі потрібні маніпуляції мені ще потрібно туди звертатись, а так гидко після візиту. Світлана Василівна була призначена для консультації перед вакцинацією. Можливо, вона є кваліфікованим кардіологом, але стосовно імунології є абсолютно некомпетентною. На запитання щодо графіку щеплень відповіді були : «все на ваш розсуд…як ви вважаєте за потрібне». Для чого така консультація, коли пацієнт сам в інтернеті має шукати усю інформацію про необхідний графік щеплень. Чому доктор не порадила зробити аналіз на дифтерійний анатоксин та/або провести контроль імунітету до щеплень з широким спектром тестувань? Тому, що вона не знала? Чи тому що така порада не впливає на суму її гонорару за консультацію? Консультація включала у себе вимірювання температури і огляд ротової порожнини ( на відстані витягнутої руки і світінням ліхтариком) напевно у доктора дуже надзвичайні властивості і вона і так все побачила у мене в горлі). Такі маніпуляції зазвичай виконує молодший медичний персонал.. Компетентних та чітких відповідей на жаль на мої запитання не прозвучало. Я попросила перенести записи про поведені щеплення у даній клініці у міжнародний документ. Усі документи у мене були з собою. Потрібно було зробити запис із двох рядків. Доктор запропонувала мені зачекати дві години, коли вона звільниться або приїхати іншим разом. Коли я сказала, що мені довго сюди добиратись, вона сказала, що це мої проблеми. Візит був 14.05 і це доктор сказала вже в коридорі, тому сподіваю, що є запис на підтвердження моїх слів. Після проведених щеплень виявилось, що доктор не все правильно записала, щодо мого сьогоднішнього візиту..і мені довелось чекати, щоб виправили помилку. Для мене це не проблема, але дивує ставлення Світлани Василівни, яка так високо цінує свій час, і не може зробити запис на дві лінійки, і водночас змушує чекати пацієнта через свою помилку..

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Вакцинація (дорослим))
✍ Відповідь від адміністрації 22.05.2020

Добрий день. Вибачте за ситуацію, що склалась. Нам дуже прикро, що візит викликав у вас такі враження. Передали вашу скаргу адміністрації, щоб ми не допускали таких випадків у майбутньому. Дякуємо, що сповістили нас, і бажаємо вам міцного здоров'я.

Анонім 16.05.2020

Був у Світлани Василівни на першій консультації. Вона все дуже структуровано, зрозуміло (людською мовою) і швидко пояснила. Дала великі рекомендації і ми встигли провести всі потрібні тести за час консультації, що заощадило мені багато часу. До всього іншого, у неї гарне почуття гумору! Було побоювання, що надумають багато болячок і пропишуть список дорогих процедур, тільки для того, щоб «нажитися». На моє щастя, я був не правий. Рекомендую звертатися!

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 16.05.2020

Добрий день. Дякуємо, що поділилися з нами позитивними враженнями про візит. Дуже раді, що вам сподобалась консультація лікаря Боржавич Світлани Василівни. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Надія 03.04.2020

У клініці робила УЗД серця, ЕКГ, ліпідний комплекс. Всі обстеження були зроблені на високому професійному рівні, результати були готові в найкоротші терміни і описані таким чином, що зрозуміло навіть немедичному працівнику. Приємний бонус - знижка -25% на наступне відвідування. За нагоди буду рекомендувати цю клініку знайомим. Дуже довго не могла визначитися з вибором кардіолога. Свій вибір зупинила на лікарю цієї клініки - Боржавич Світлані Василівні - і не пошкодувала. Лікар дуже уважна, доброзичлива, має високу кваліфікацію у своїй області. Щиро вдячна їй за професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнта. Бажаю Світлані Василівні та всьому персоналу міцного здоров'я, процвітання.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.04.2020

Надіє, щиро вдячні за теплий відгук про клініку та лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Світлана 13.03.2020

Справляє дуже гарне враження. Професійний персонал, ідеальне відношення до пацієнта. Прийом у кардіолога Боржавич Світлани Василівни на високому рівні. Отримала відповіді на всі питання. Буду спостерігатися тільки в цього ЛІКАРЯ. Не поспішає, доброзичлива, уважна до пацієнта. Дуже вдячна за якісний прийом! Ще раз дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.03.2020

Світлано, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ірина 13.03.2020

Усе швидко, якісно і професійно. Лікар Боржавич Світлана Василівна — професійний підхід до проблеми пацієнта. Дуже задоволена першим відвідуванням.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.03.2020

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга 11.03.2020

Боржавич С. В. зуміла відновити стан здоров'я правильним підходом, правильним підбором лікарських засобів. Відчуваю себе набагато краще. Дякую.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Терапія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.03.2020

Ольго, щиро дякуємо за теплий відгук про лікаря-терапевта Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Інна 27.02.2020

Чисто, привітно! Хочеться повернутися! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні, аж до чаю з кавою. Лікар-кардіолог — людина повністю на своєму місці!

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.02.2020

Інно, щиро вдячні за теплий відгук про клініку і лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Раїса 24.02.2020

Супер! Фахівці перевищили мої очікування! Боржавич С. В. — кардіолог від Бога

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.02.2020

Раїсо, щиро дякуємо за відгук про медичний центр і лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Людмила 12.02.2020

Лікар Боржавич С.В. - уважна, кваліфікована. Дуже задоволені. Ми за нею прийшли з іншої клініки!

Відгук з Facebook. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.02.2020

Людмило, щиро вдячні за відгук у Facebook про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Тая 27.01.2020

Дуже приємно приходити в таку клініку, коли не ти чекаєш, а тебе чекають і привітно зустрічають. Я відвідувала, задоволена роботою кардіолога.

Відгук з Facebook. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.01.2020

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-кардіолога Боржавич Світлану. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Ніна 21.01.2020

Дуже вдячна лікарю Боржавич С. В. за кваліфіковану консультацію. Ясно, конкретно, не поспішаючи вела прийом і пояснила мою проблему і подальше лікування. Щиро дякую. Та не тільки як кардіолог, але пояснила проблему за невролога.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.01.2020

Ніно, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Оксана 18.12.2019

Все організовано, чудово. Боржавич Світлана - консультацією задоволена

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 18.12.2019

Оксано, дякуємо за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Микита 10.12.2019

Не вперше звертаюся в Смарт Медікал. Спочатку привозили туди дитину, тепер вирішив скористатися їх послугами як пацієнт. У підсумку все чітко, комфортно, зрозуміло. Якщо потрібен результат - це до них. 4 дня мучив кашель. Без температури, мокротиння і хрипів, але спати було неможливо. Тоді звернувся до клініки до терапевта Боржавич Світлани Василівни. Спокійно розпитати, оглянула, пояснила, що зробити і чому, і коли приблизно має настати одужання, якщо все піде добре. На другий день після візиту в клініку і початку лікування стало краще: кашель зменшився і я зміг спати, роздратування трахеї зменшилася відчутно. Продовжую лікування.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Терапія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.12.2019

Микито, дякуємо за відгук про Смарт Медікал Центр та лікаря-теравта Боржавич Світлану Василівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Олена 29.11.2019

Хороший менеджмент. Кардіолог Боржавич С.В. і невролог Зикіна Ю.Б. - уважні лікарки. Обстежили, дали чіткі відповіді на всі питання і рекомендації. Дуже вдячна.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.11.2019

Олено, дякуємо за теплий відгук про співробітників клініки, лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну та лікаря-невролога Зикіну Юлю Борисівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Ганна 16.09.2019

Все сподобалось, ніяких зауважень.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.09.2019

Ганно, дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Дарвіна 20.08.2019

Обслуговуванням задоволена Боржавич Світлана - дуже гарний кардіолог.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 22.08.2019

Дарвіно, дякуємо за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Євгенія Княженко 12.08.2019

Була на прийомі у Світлани Василівни та залишилася задоволена. Лікар уважно вислухав і обстежив, дав поради і призначив препарати не просто, щоб призначити, а продумуючи кожен препарат допоможе чи ні. Таких лікарів мало. Спасибі величезне за прийом!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.08.2019

Євгеніє, щиро вдячні вам за відгук про лікаря-кардіолога Світлану Василівну Боржавич. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Микола 02.08.2019

Як же тут чудово! Найкращі лікарі і персонал!

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.08.2019

Миколо, дякуємо вам за відгук про Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина 02.07.2019

Мені дуже сподобалося. Консультацію я отримала максимальну. Раджу клініку і лікаря Боржавич.

Відгук з анкети. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.07.2019

Марино, дякуємо за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Лариса 19.06.2019

Перше враження хороше. Боржавич С. В. дуже уважна, приємна та компетентна.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 23.06.2019

Ларисо, дякуємо Вам за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану Василівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Олена 27.05.2019

Дуже хороша, добра атмосфера безпосередньо в клініці (не хотілося йти, затишно). Лікар-кардіолог Боржавич С.В. - дуже уважна. Було дуже приємно коли мене привітали з минулим днем народження, подарували пряник (надзвичайно красивий). Зраділа як дитина ..... Дякую !!!

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.05.2019

Вітаємо, Олено. Дуже дякуємо за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану та ще раз вітаємо вас з минулим днем народження. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, посміхайтесь частіше!

Олександр 08.05.2019

Чисто, комфортно, швидко. Боржавич Світлана Василівна - дуже хороший доктор! Уважна, доступно пояснює, не поспішає, докладно розповідає, розпитує побільше інформації про захворювання. Приємно здивований кваліфікацією доктора! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 08.05.2019

Олександре, дякуємо вам за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану та клініку вцілому. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Наталія 05.03.2019

Дуже сподобався прийом, лікар уважно вислухала мої скарги, зробила необхідні обстеження, призначення з урахуванням індивідуальної непереносимості деяких ліків та надала рекомендації щодо мого подальшого лікування та одужаня.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Терапія)
✍ Відповідь від адміністрації 06.03.2019

Наталіє, дуже дякуємо за відгук про лікаря Світлану Василівну Боржавич. Бажаємо Вам міцного здоров'я.

Світлана 06.02.2019

Чудова клініка. Боржавич Світлана Василівна дуже сподобалась.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 08.02.2019

Світлано, дуже дякуємо за відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга 01.02.2019

Клініка справила дуже гарне враження. Я б назвала її клінікою "швидкого реагування". Записувалася через портал, відразу отримала від них дзвінок, і змогла записатися в той же день до бажаного лікаря. Сама Клініка дуже комфортна, приємно там знаходитися, все чисто і охайно. Ввічливі дівчата на рецепшині. Дякую за швидке реагування і допомогу! Була на прийомі у Боржавич С.В. Лікар була уважною, тактовною, приділила достатньо часу. Дуже дякую за прийом.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Ольго, дякуємо за такий розгорнутий відгук про лікаря-кардіолога Боржавич Світлану та про Смарт Медікал Центр вцілому. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марина 29.01.2019

Перший раз в клініці, дуже сподобалося, уважний персонал, хороші лікарі, спасибі.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.01.2019

Марино, дякуємо за відгук про первонал клініки та лікаря-кардіолога Боржавич Світлану. Бажаємо вам здоров'я!

Тамара 27.01.2019

Мені все сподобалося! Була на прийомі у двох лікарів: Боржавич С.В і Войтенко В.М. Обидва лыкаря залишили позитивне враження від спілкування.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.01.2019

Вітаємо, Тамаро. Дякуємо за відгуки про наших лікарів: кардіолога та лікаря ультразвукової діагностики. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія 20.12.2018

Своєчасне, чітке і оперативне обслуговування. Професійний співробітник і приємна у спілкуванні людина.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.12.2018

Наталіє, дякуємо за відгук про Смарт Медікал Центр та лікаря Світлану Боржавич. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Наталія 11.12.2018

Все сподобалося. Лікар справжній фахівець. Уважний і приємний.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.12.2018

Наталіє, дякуємо за відгук про кардіолога Світлану Боржавич. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Катя 19.10.2018

Дуже вічлива та мила .

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Вакцинація (дорослим))
✍ Відповідь від адміністрації 22.10.2018

Катерино, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Максим 18.08.2018

Дуже уважний лікар-кардіолог Боржавич Світлана Василівна. Будемо звертатися ще. Дякуємо.

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)
Елеонора 25.05.2018

Перший раз у вашій клініці. Все добре. Всі уважні. Лікар Боржавич Світлана дуже мила та кваліфікована. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Боржавич Світлана Василівна (Кардіологія)

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

(067) 127-03-03   (044) 490-25-03  

info@smartmedicalcenter.ua

ПН-НД 8:00 - 20:00

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-СБ 8:00 - 20:00 (НД 9:00 - 18:00)

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-СБ 8:00 - 20:00 (НД 9:00 - 18:00)

вул. Маккейна (Кудрі), 5
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00