Бордюг Сергій Юрійович

Бордюг Сергій Юрійович

6

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Оксана29.04.2024

Латишов Костянтин дуже сподобався з першої консультації, одразу знайшов підхід до 3-річної доньки та практично моментально візуально виявив пахвинну грижу. Розповів всю вичерпну інформацію (як з'являється, видаляється, скільки триває сама операція та відновлення). Тому довго не думаючи записалися на найближчу дату операції. Також окреме спасибі анестезіологу Бордюгу Сергію хоч донька і боїться чужих, до нього пішла на руки із задоволенням, коли треба було йти до операційної. Загальний наркоз перенесла чудово, за це сильно я переживала. Після операції кожні 5-10 хвилин заходив персонал, усі ввічливі та приємні. Через три години операції нас уже відпустили додому і донька самостійно йшла, посміхалася, наче нічого й не було. До Латишова Костянтина на перев'язку і зняття швів донька йшла із задоволенням, це мені здається найважливіший момент, коли лікар знаходить підхід до дитини і вона не боїться, хоч і робив не зовсім приємні процедури.

Відгук з сайту. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія, Дитяча хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Оксано, щиро вдячні за ваш відгук про дитячого хірурга Костянтина Латишова та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним вручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та донечці!

Юрій11.03.2024

Привітний персонал. Велика подяка ендоскопісту Жовніренко Дмитру Олександровичу за уважний огляд і зрозуміле пояснення проведеної процедури, також анестезіологу Бордюг Сергію Юрійовичу за комфорт і безболісну процедуру. Дуже Вам вдячні. Здоров'я Вам! Хай Вам Господь допомагає!

Відгук з анкети. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія24.01.2024

Хочу порекомендувати неймовірного професіонала своєї справи, пані Ольга робила сину операцію, разом з дитячим анестезіологом Бордюгом Сергієм Юрійовичем, 21.12.2023. Все пройшло успішно, якість самого центру та професійність лікарів на вищому рівні! Заспокоїли нас, як батьків, все чітко розповіли та проінформували перед операцією і після також завжди заходили, перевіряли чи все в нормі та давали слушні поради! Круті спеціалісти з великим досвідом роботи та високим професіоналізмом! Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівці: Яценко Ольга Василівна, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Офтальмологія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.01.2024

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-офтальмолога Ольгу Яценко та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Світлана23.10.2023

Добрий день. Сергій Юрійович був анестезіологом у моєї дитини на операції. Чудовий лікар, сконтактував зі мною до операції, з'ясував всі деталі про дитину, розповів які є види анестезії та що буде краще в нашому випадку, хочу зазначити, що лікар сказав, що у вас є час подумати який вид анестезії ви оберете, своє рішення можна озвучити в день операції. В день операції ми справді обрали оптимальний вид анестезії, в тому числі ціна/якість, лікар перед операцією уважно оглянув сина, дитина перенесла наркоз нормально. Після операції Сергій Юрійович постійно контролював стан дитини, тож все пройшло чудово. РЕКОМЕНДУЮ Сергія Юрійовича як чудового дитячого анестезіолога. Дякую Вам за вашу роботу!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Бордюг Сергій Юрійович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.10.2023

Світлано, щиро вдячні за таикй чудовий відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій дитині!

Надія11.10.2023

Була операція у сина, 12 років. Робили операцію Гриджук Юрій Михайлович та анестезіолог Бордюг Сергій Юрійович. Все пройшло добре. Дякую лікарям. В дитини цукровий діабет, тож ми все ретельно обговорили з хірургом та анестезіологом і під час операції все було під контролем. В лікарні все було зручно. Персонал був дуже уважний до дитини та син був спокійний.

Відгук з сайту. Фахівці: Бордюг Сергій Юрійович, Гриджук Юрій Михайлович . Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Надіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-уролога Юрія Гриджука та анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Катерина23.06.2023

Спасибі Латишову Костянтину Володимировичу та анестезіологу Сергію Юрійовичу за уважне лікування сина та чудово проведену операцію! Чудове ставлення, зворотний зв'язок! Медсестри уважні та доброзичливі! Спасибі вам!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про дитячого хірурга, дитячого уролога Латишова Костянтина Володимировича, лікаря-анестезіолога Бордюга Сергія Юрійовича та медичних сестер. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua