Бавикін Євген Миколайович

Бавикін Євген Миколайович

25

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена31.03.2024

Дуже дякую лікарю Тітоміру Ігорю Анатолійовичу! Професіонал з великої букви. Все робить швидко, безболісно. Завжди зрозуміло все пояснює. Велика подяка Вам. Також хочу відзначити персонал хірургічного кабінета — Бавикіна Є.М., Стокай Катерину Володимирівну, Жовніренко Д.О. всі чуйні, професійні лікарі. А також подяка медсестрам Світлані Василівні та Ганні Євгенівні. Ще раз дякую від щирого серця.

Відгук з сайту. Фахівці: Тітомір Ігор Анатолійович, Бавикін Євген Миколайович, Стокай Катерина Володимирівна, Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрям: Хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Олено, вдячні за ваш відгук про лікарів-хірургів та медичних сестер. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Ніна01.03.2024

Дякую лікарю-онкохірургу Бавикіну Є.М. за його професіоналізм, доброту, дякую щиро за його золоті руки, за його уважність і небайдужість до пацієнта під час операції. Лікар, з великої літери. 

Відгук з анкети. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Онкохірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.03.2024

Ніно, дякуємо за ваш відгук про онкохірурга Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина12.02.2024

Євгеній Миколайович. Хочу висловити вам велику подяку за проведену операцію. Ваш професіоналізм, уважне ставлення і турбота про моє здоров'я були вищими за всілякі похвали. Операція пройшла успішно, і я почуваюся набагато краще завдяки вашому вмінню та досвіду. Дякую за вашу роботу та турботу про пацієнтів.

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Мамологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.02.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Дарʼя10.02.2024

Сьогодні була на візиті у лікаря Бавикіна Євгенія Миколайовича. Сказати що це не кваліфікований лікар ,просто не сказати нічого . Не вперше розчаровуюсь від тих лікарів які там працюють . Була в цій лікарні декілька разів і ніколи не натрапляла на висококваліфікованого лікаря . Якщо в двух словах,я потрапила на прийом ,бо у мене був максимально набрякший палець і там була велика кількість гною . Замість того ,щоб обколоти палець ледокоїном і викачати цей гной,він сказав робити мені сольові ванни … це жах! Велике дякую ,кліниці «Добробут» в яку я відразу поїхала і лікар мені вирішив всю проблему . Ніколи не ходіть в СмартМедікал ,вас просто там не вилікують ,а навпаки ….

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.02.2024

Дарʼє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ольга02.02.2024

Була на візити у лікаря-хірурга Бавикіна Є.М. Хірургічну маніпуляцію зробив дуже професійно, швидко та безболісно. Все зажило й сліду не залишилось. Раджу!

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Загальна хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.02.2024

Ольго, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені проведеною маніпуляцією. Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій12.01.2024

Висловлюю подяку Бавикіну Є.М. та медичному персоналу за якісно надані послуги оперативного втручання. Працівники клініки дуже привітливі, щирі, уважні, адміністратори клініки відразу зустрічають посмішкою та професійні.

Відгук з анкети. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Онкохірургія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.01.2024

Сергію, щиро вдячні за ваш відгук про персонал клініки та лікаря Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія05.10.2023

Дуже вдячна Євгену Миколайовичу за лікування мами. Професійний, терплячий та емпатичний лікар. Мама отримала найкращу допомогу на всіх етапах лікування, а також лікар успішно виконав операцію. Дякую за надану моральну підтримку, завжди гарний настрій та відповіді на всі питання. Справді пощастило познайомитись з Євгеном Миколайовичем та проходити лікування саме з ним. Також дякую всім лікарям клініки та персоналу за готовність допомогти та вирішити будь-яке питання.

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Загальна хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.10.2023

Юліє, дякуємо за чудовий відгук про лікаря-хірурга Євгена Бавикіна. Нам дуже приємно читати такий позитивний зворотний зв'язок. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі!

Людмила06.08.2023

До Центру приїхала зі свого міста з шокуючим описом стану здоров'я, зробленим в одній із наших лікарень. Стресу додало ще й те, що швидко пройти необхідне у моєму випадку обстеження вдома виявилося просто не можливо. Як же я була вражена, коли за декілька годин перебування в Центрі змогла пройти обстеження відразу у декількох висококваліфікованих лікарів, рекомендоване ними апаратурне обстеження та здати всі аналізи. Того ж дня я поверталася додому дещо стомленою, але щасливою - жахливий висновок не підтвердився, а на руках була "дорожня карта" вивірених лікарями всіх моїх подальших дій, необхідних для мого здоров'я. Дякую всім працівникам Центру, з якими я зустрілася, за увагу до мене: адміністратору, дівчатам на рецепції, лаборантам, лікарям, хірургам, особливо Зеленській Марині Володимирівні, Бавикіну Євгену Миколайовичу, Єщенко Олені Григорівні, Лесику Василю Петровичу, Сисоєву Валерію Васильовичу, Стельмаху Назару Аладдіновичу. Здоров'я, успіху і процвітання вам, вашому Центру та всім вашим пацієнтам.

Відгук з сайту. Фахівці: Бавикін Євген Миколайович, Стельмах Назар Аладдінович, Лесик Василь Петрович, Зеленська Марина Володимирівна, Сисоєв Валерій Васильович, Єщенко Олена Григорівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологічне УЗД, Ендокринологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Мамологія (онкологія), Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Людмило, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікарів та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом у клініку та вирішили свої питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Микола02.08.2023

Висловлюємо подяку за ваше людяне ставлення до пацієнтів. Бажаємо благополуччя та здоров'я.

Відгук з анкети. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.08.2023

Миколо, дякуємо за ваш відгук про лікаря Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина30.07.2023

Чудовий, приємний лікар, дуже дякую за добре проведену операцію з видалення утворення на обличчі. І взагалі раджу цю клініку, хороше ставлення, чудові лікарі)

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Загальна хірургія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації31.07.2023

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua