Багіров Руслан Емільович

Багіров Руслан Емільович

61

Напрями, де зустрічається фахівець

Роботи до та після

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тамара06.06.2024

Сподобалось відношення – приємний подолог, усе зробив акуратно, про все розповів, що до чого, проконсультував та надав рекомендації. Загалом, я отримала бажане.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія)
Відповідь від адміністрації09.06.2024

Тамаро, вдячні за ваш позитивний відгук про фахівця Багірова Руслана Емільовича. Раді, що ви задоволені візитом до клініки. Бажаємо міцного здоров'я!

Неллі 04.06.2024

Вперше завітала до Smart Medical Center 24.05.24. Приємно здивував. Справді, розумно організовано весь процес надання якісних медичних послуг. Обов'язково порекомендую цей перспективний Центр знайомим людям. Оцінюю свій візит на 10 балів з 10. Названому Центру бажаю процвітання! Записалася на прийом до лікаря подолога Багірова Руслана Емільовича. Він майстерно видалив застарілий сухий мозоль, не завдавши мені ані трохи болю. Щиро дякую Вам, чудовий лікарю! Окремо дякую за високу культуру спілкування із пацієнтом! Бажаю Вам світлих і радісних днів! Нехай Бог буде до Вас прихильним у всі Ваші дні!

Відгук з анкети. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.06.2024

Неллі, нам приємно, що ви залишились задоволеною роботою клініки та компетенцією фахівця Багірова Руслана Емільовича. Бажаємо міцного здоров'я.

Анна01.06.2024

Дякую, Руслану Емільовичу за якісно проведену процедуру і вичерпну консультацію)

Відгук з сайту. Фахівець: Багіров Руслан Емільович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.06.2024

Анно, дякуємо за ваш відгук про подолога Руслана Багірова. Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Надія22.04.2024

Я рекомендую клініку. Була перший раз і дуже все сподобалося. Чисто, затишно. Була на прийомі у подолога Багірова Руслана Емільовича. Уважний та професійний. Все пояснює коротко і ясно. Я дуже задоволена що прийшла саме до цієї клініки. Продовжуватиму призначення лікаря і приходитиму тільки сюди за потребою.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.04.2024

Надіє, дякуємо за ваш відгук про подолога Руслана Багірова. Раді, що ви задоволені роботою фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Софія18.04.2024

Незадоволена кваліфікацією лікаря! По-перше ставлення до клієнту з боку лікаря дуже хамське, коли я почала розповідати про проблеми, які виникли - лікар на мене подивився з осудженням, що вже в цей момент хотілось зібратись і вийти з кабінету, і певно потрібно було так зробити. Заплатила за консультацію і сам прийом немалі кошти, причому, що як сказав сам лікар, в мене немає вросшого нігтя, а потім колупався і щось витягував, почала йти кров, і наче продезинфікували мені цей палець, замотали, проте додаткового доглядати чи обробляти рану сказали не треба. Прийом був зранку, і далі весь день у мене болів палець та ніготь, хоча до цього він мене не турбував. На наступний день, я кульгала і не могла ступати на ногу, ввечері вирішила подивитись що ж там таке. І вау, запалення і вже виходить гній, коли надавлюєш на припухлість. Подзвонила у клініку розповіла ситуацію, на що мені запропонували консультацію у хірурга, або консультацію у цього "геніального подолога". Дуже приємно, я витратила дарма кошти і ще додатково маю витратити їх на хірурга. Дякую вашому лікарю за "чудове лікування"!!

Відгук з сайту. Фахівець: Багіров Руслан Емільович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.04.2024

Софіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ольга13.04.2024

Вітаю) дякую подологу Багірову Руслану за його професіоналізм. Звернулася за рекомендацією подруги з проблемою нігтя на нозі. Мала 20 років цю проблематику, інші подологи тільки прибирали зовнішньо, але не дивилися глобально, звідки воно береться. Руслан одразу звернув увагу на взуття, порекомендував зробити устілки, щоб прибрати фізичний тиск від взуття. Мозолі на мізинцях також пройшли. На жаль, ми часто звертаємо увагу на зовнішній вигляд взуття і не розуміємо, що воно може шкодити, навіть брендове за всі гроші світу))) Досі знаходжуся під враженням, 20 років!!! Відвідувала різних подологів (починала навіть з хірургів, бо тоді ще подологів не було). Ніготь почав рости нормальний! Взуття довелося купувати нове, зробивши ревізію, але воно того варте. Ноги почали "дихати", ходити одне задоволення і проблема вирішена.. навіть більше..) Руслан дуже уважний, робив суміжні консультації стосовно стоп, взуття, устілок. А не просто зняв симптоматику. Дуже рекомендую лікаря Багірова Руслана, якщо бути здоровим у вас на першому місці.

Відгук з сайту. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Ольго, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про подолога Руслана Багірова. Раді, що ви задоволені роботою фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталия03.04.2024

Лікар Багіров поставив коригуючу скобу на ніготь, уражений грибком. Проходила зі скобою більше 2-х місяців, ніготь не вирівнявся, починалось запалення. Також скоба рвала шкарпетки та доставляла інші незручності. 1200 гривень плюс марні очікування на вирішення проблеми. Дивно, що пишуть гарні відгуки про цього "лікаря". Але тільки зараз побачила, що текст відгуків дуже схожий, начебто писала одна людина. Проблему вирішила фахівець Очкан Олена. Дуже вдячна! Грибок побачила наочно, аналіз підтвердив. Зараз лікуюсь, сподіваюсь на краще. Відділ якості клініки мені зателефонував, але це була формальність. Сподіваюсь, що хоча б мій відгук застереже людей від таких недолугих фахівців як Багіров. А клініка нехай сама думає про своє реноме

Відгук з сайту. Фахівець: Багіров Руслан Емільович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.04.2024

Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит та поспілкувалися з менеджером із якості щодо вирішення вашого питання. Бажаємо міцного здоров’я!

Єва29.03.2024

Дуже сподобалось! Багіров Руслан Емільович, професіонал своєї справи! Дуже сподобався прийом, чітка та зрозуміла консультація, дав відповіді на всі питання. Дуже вдячна.

Відгук з анкети. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Єво, дякуємо за ваш відгук про подолога Руслана Багірова. Раді, що ви задоволені консультацією та роботою фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана26.03.2024

Дуже вдячна лікарю Багірову Руслану Емільовичу за кваліфіковану допомогу та рекомендації. Сподобалось, як лікар все акуратно, безболісно зробив. Чудовий спеціаліст і людина.

Відгук з сайту. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.03.2024

Світлано, дякуємо за ваш відгук про подолога Руслана Багірова. Раді, що ви задоволені візитом до фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена20.03.2024

Дуже задоволені роботою фахівця, все зробив якісно, швидко і безболісно, дякуємо!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Багіров Руслан Емільович (Подологія)
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Олено, щиро вдячні за ваш відгук про подолога Руслана Багірова. Раді, що ви задоволені роботою фахівця. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua