Бадзюх Анна Сергіївна

Бадзюх Анна Сергіївна

23

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анастасія Петрівна10.02.2024

Анна Сергіївна — лікар, професіонал своєї справи, завжди зрозуміло пояснює кожен результат аналізу, дає повну картину стану здоров’я. Добра, чуйна, турботлива за кожного пацієнта (особливо вагітних) адже лікар лікує не лише тіло, а й душу. Всім рекомендую цього лікаря☺️☝️

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.02.2024

Анастасіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Дмитро03.02.2024

Дуже непрофесійна або неуважна що в принципі теж саме лікарка. Був на прийомі 31.01.24.скарги: слабкість, нежить, температура 36.7,сухий сильний кашель, "важкв" голова. Дії лікарки: вислухала (усно і стетоско, подивилась горло, виміряла тиск. Призначила експрес тест на вірус грипа АіВ, а також аналіз крові. Тест дав негативний результат. На онові цього було призначено Наза лонг для носа, сироп Ґербіон, і давно відсутня на аптекарських базах Ісла Мінт. Жодного знеболюючого або жарознижуючего. А далі на запитаня про аналіз крові відповідь:отримаєте на електрону пошту і прийдете ЗА 5 ДНІВ!!? У Вас все добре! Все добре почалось наступного ранку - температура 38.5 потім дійшла до 39 запаморочення, нудота. Був змушений викликати до дому іншого лікаря. Результат, бактеріальний бронхіт. Третю добу не підіймаюсь з ліжка. приймаю антибіотик і тільки сьогодні спала температура. Як можна було цього не побачити на прийомі!?

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.02.2024

Дмитре, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Анастасія03.01.2024

Дуже задоволена, що потрапила до Анни Сергіївни на лікування. Завжди детальні огляди і контроль прогресу. І що важливо — комфортна атмосфера, завжди йду на прийом із задоволенням

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Терапія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.01.2024

Анастасіє, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта, ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Наталія22.12.2023

Зазвичай обираю більш досвідчених лікарів, але потрібна була термінова консультація терапевта, і так я потрапила до Анни Сергіївни. Лікар виявилася приємною та компетентною. Уважно вислухала, поставила багато запитань та уточнень (щодо протипоказань). Лікування призначене грамотно, додаткові обстеження майже також. Єдине зауваження, що лікарка не здогадалася мене перевірити на ковід. Можливо, тому що, до нього я перехворіла на інше грві, і на отримані ускладнення я ще отримала ковід (симптоматичне лікування проводила за схемою Анни Сергіївни, все ок. Тому дякую лікарю та сподіваюся, що вона з молодого, але компетентного лікаря, виросте у супер професіонала!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Терапія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.12.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Кристина12.12.2023

Була на прийомі у цього «лікаря». Марно витрачені гроші та час. Наступного дня після її консультації та прийому прописаних препаратів самопочуття лише погіршилося. Якщо людина пройшла 3-денні он-лайн курси це ще не означає, що вона може лікувати людей. Хотілося б попросити клініку Смарт Медікал підбирати лікарів із реальним досвідом та стажем роботи чи справді талановитих молодих докторів. Таке про Бадзюх А. С. важко сказати.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.12.2023

Кристино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Євген09.12.2023

Лікуємось тільки в Анни Сергіївни! Кваліфікований, професіональний доктор і чудова людина!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Терапія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.12.2023

Євгене, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина27.11.2023

Я рідко залишаю відгуки, але хочу, щоб всі знайшли для себе цього самого найкращого лікаря 🥰 я звернулась до Анни Сергіївна, при плануванні вагітності оскільки виявились проблеми з щитовидною, я погано себе почувала, була дуже втомлена, мені не хотілось нічого робити, з першої консультації я відчула турботу від лікаря та її надвисокий професіоналізм, вона зі мною все обговорила прописала раціон та ліки, і ви не повірите менше ніж за тиждень я відчула прилив енергії в мене відкрилось нове дихання, лікар завжди цікавилась як моє самопочуття чи все добре 😊 якщо вам дійсно потрібний професійний турботливий лікар, то Анна Сергіївна найкраща, раджу всім 🫶🏼🫶🏼🫶🏼

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.11.2023

Катерино, дякуємо за вашу пораду та такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга30.10.2023

28 жовтня була на прийомі в цього лікаря Анни Сергіївни. Можу написати лише слова вдячності. Приємна в спілкуванні, уважна, доброзичлива. Виписала лише потрібні ліки, а не як інші лікарі — давайте спробуємо і те, і інше, щось та згодиться. Рекомендую цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації30.10.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія27.10.2023

Доброго дня! Вкрай незадоволена косультацією лікаря. Треба краще підбирати персонал . З більшим досвідом. Звернулася до іншого лікаря, постаставив геть інший діагноз та я не потребую лікування гормонами, щоб не ризикувати дитинкою. Марно потрачені кошти.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.10.2023

Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Савицька Людмила Володимирівна13.10.2023

Доброго дня! Дуже вдячна лікарю Бадзюх Анні Сергіївні. Більш щирого, чуйного, уважного лікаря я не зустрічала. Завжди готова допомогти, підтримати, заспокоїти в тяжкій ситуації. Щиро дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.10.2023

Людмило, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua