Бадзюх Анна Сергіївна

Бадзюх Анна Сергіївна

27

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Людмила Осадча29.06.2024

Хочу подякувати лікарю Бадзюх Анні Сергіївні. Я звернулася до неї рік тому. За час лікування просто була здивована, що лікар «Від Бога». Компетентна, уважна, пам'ятає всіх пацієнтів та їхню історію хвороби. За рік спостереження у Анни Сергіївни ми разом у лікуванні досягли хороших результатів. Рекомендую лікаря Анну Сергіївну. Хто ще не вибрав лікаря, сміливо йдіть на прийом, не пошкодуєте.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.07.2024

Людмило, дякуємо за відгук про лікарку-ендокринологиню Бадзюху Анну Сергіївну. Дуже тішимося читати такі добрі та щирі відгуків про наших лікарів. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марина19.06.2024

Моя мама, Воронова Світлана Леонідівна, була на прийомі у Бадзюк Анни 19.06.2024 о 10:00. Враження незадовільні. Лікар затримала прийом на 5 хв, не передивилась взагалі історії аналізів, які були принесені мамою, тобто взагалі не склала всю картину про здоров’я мами і намагалась випитати її, хоча їй принесли всі звіти від попередніх лікарів. До того ж несхвально відгукувалась про «гінекологів», оскільки мама мала певні призначення від гінеколога. Це взагалі професійно?? Сказала відмінити прийом тих таблеток, які не треба відміняти. Поставилась до прийому просто халатно. Незадоволена взагалі. Я заплатила за прийом мами ще до того, як вона пішла на нього, але якби я знала, що таке буде - не платила б нічого! Це нечувано майже за 1000 грн отримати отакого не кваліфікованого» лікаря з неуважним ставленням!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.06.2024

Марино, нам дійсно шкода, що у вашої мами склалися такі враження під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Марія31.05.2024

Щиро рекомендую лікаря-ендокринолога Бадзюх Анну Сергіївну! Це було моє первинне звернення до ендокринолога і я дуже рада, що потрапила саме до Анни Сергіївни. Звернулась із підвищеним рівнем ТТГ і бажанням завагітніти (що неможливо без нормального функціонування щитоподібної залози). Мій діагноз гіпотиреоз. Завдяки призначенню необхідних ліків, правильним рекомендаціям, корисним порадам, вдалося врегулювати рівень ТТГ, а головне - покращити стан здоров’я! Анна Сергіївна дуже уважна, завжди запитує про самопочуття і надає правильний план лікування, харчування, активностей т.д. На консультації я завжди отримую відповіді на всі свої запитання, навіть ті, що можуть здатися безглуздими. Анна Сергіївна завжди на зв’язку, що особливо цінно у наш час.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.06.2024

Маріє, вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Дмитро23.05.2024

Я хочу висловити свою щиру вдячність лікарю-ендокринологу Бадзюх Анні Сергіївні за її професіоналізм та людяність. Протягом усього мого лікування, лікар завжди була уважною до деталей, ретельно вислуховувала мої скарги та надавала вичерпні пояснення щодо діагнозу та подальшого лікування. Анна Сергіївна демонструє високий рівень компетенції та знань у своїй галузі, завжди стежить за новітніми досягненнями медицини та впроваджує їх у практику. Вона допомогла мені краще зрозуміти моє захворювання і навчитися з ним жити, а також підібрала ефективне лікування, яке значно покращило моє самопочуття.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.05.2024

Дмитре, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом та призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія Петрівна10.02.2024

Анна Сергіївна — лікар, професіонал своєї справи, завжди зрозуміло пояснює кожен результат аналізу, дає повну картину стану здоров’я. Добра, чуйна, турботлива за кожного пацієнта (особливо вагітних) адже лікар лікує не лише тіло, а й душу. Всім рекомендую цього лікаря☺️☝️

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.02.2024

Анастасіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Дмитро03.02.2024

Дуже непрофесійна або неуважна що в принципі теж саме лікарка. Був на прийомі 31.01.24.скарги: слабкість, нежить, температура 36.7,сухий сильний кашель, "важкв" голова. Дії лікарки: вислухала (усно і стетоско, подивилась горло, виміряла тиск. Призначила експрес тест на вірус грипа АіВ, а також аналіз крові. Тест дав негативний результат. На онові цього було призначено Наза лонг для носа, сироп Ґербіон, і давно відсутня на аптекарських базах Ісла Мінт. Жодного знеболюючого або жарознижуючего. А далі на запитаня про аналіз крові відповідь:отримаєте на електрону пошту і прийдете ЗА 5 ДНІВ!!? У Вас все добре! Все добре почалось наступного ранку - температура 38.5 потім дійшла до 39 запаморочення, нудота. Був змушений викликати до дому іншого лікаря. Результат, бактеріальний бронхіт. Третю добу не підіймаюсь з ліжка. приймаю антибіотик і тільки сьогодні спала температура. Як можна було цього не побачити на прийомі!?

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.02.2024

Дмитре, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Анастасія03.01.2024

Дуже задоволена, що потрапила до Анни Сергіївни на лікування. Завжди детальні огляди і контроль прогресу. І що важливо — комфортна атмосфера, завжди йду на прийом із задоволенням

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Терапія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.01.2024

Анастасіє, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта, ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Наталія22.12.2023

Зазвичай обираю більш досвідчених лікарів, але потрібна була термінова консультація терапевта, і так я потрапила до Анни Сергіївни. Лікар виявилася приємною та компетентною. Уважно вислухала, поставила багато запитань та уточнень (щодо протипоказань). Лікування призначене грамотно, додаткові обстеження майже також. Єдине зауваження, що лікарка не здогадалася мене перевірити на ковід. Можливо, тому що, до нього я перехворіла на інше грві, і на отримані ускладнення я ще отримала ковід (симптоматичне лікування проводила за схемою Анни Сергіївни, все ок. Тому дякую лікарю та сподіваюся, що вона з молодого, але компетентного лікаря, виросте у супер професіонала!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Терапія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.12.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Кристина12.12.2023

Була на прийомі у цього «лікаря». Марно витрачені гроші та час. Наступного дня після її консультації та прийому прописаних препаратів самопочуття лише погіршилося. Якщо людина пройшла 3-денні он-лайн курси це ще не означає, що вона може лікувати людей. Хотілося б попросити клініку Смарт Медікал підбирати лікарів із реальним досвідом та стажем роботи чи справді талановитих молодих докторів. Таке про Бадзюх А. С. важко сказати.

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.12.2023

Кристино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Євген09.12.2023

Лікуємось тільки в Анни Сергіївни! Кваліфікований, професіональний доктор і чудова людина!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Терапія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.12.2023

Євгене, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua