Бабенко Оксана Олександрівна

Бабенко Оксана Олександрівна

15

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Elena06.08.2021

Дякую за комфортний прийом!) Всі приємності починаються вже на рецепції, де добродушне і уважне спілкування. А лікаря-неонатолога, УЗД фахівця Бабенко Оксану Олександрівну рекомендувала і рекомендую всім, хто потребує компетентного Професіонала! Оксана Олександрівна досконально вивчить, уважно вислухає, глибоко загляне і доступно відповість на всі Ваші запитання. Буду рада, якщо моя рекомендація допоможе комусь визначитися з вибором). Будьте здорові!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Христина27.05.2021

Дякую Оксані Олександрівні за УЗД і консультацію, уважний лікар і фахівець)

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Неонатологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації27.05.2021

Христино, дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики, неонатолога Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина16.04.2021

Лікарі хочуть допомогти тобі більше, ніж ти сам собі). Ніколи не зустрічала такого, щоб лікар був зацікавлений у твоєму швидкому одужанні. Ви найкращі!

Відгук з анкети. Фахівці: Виливок Микола Миколайович, Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Урологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катя01.12.2020

Дякую Оксані Олександрівні за чудові рекомендації та вирішення моєї проблеми. Дуже кваліфікований спеціаліст. Та дуже ввічливий та приємний лікар. У клініці була вперше, але думаю, що не востаннє!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Неонатологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації08.12.2020

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-неонатолога, лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія03.11.2020

Була у Бабенко Оксани Олександрівни на УЗД молочних залоз, все сподобалося, дуже уважна і компетентна.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.11.2020

Наталіє, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксани Олександрівни. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта17.09.2020

Проходила УЗД черевної порожнини та нирок в клініці на Либідській. Обстеження проводила Лікар Бабенко Оксана Олександрівна. Дійсно Лікар з великої літери - професіонал своєї справи. Обслуговування мед. персоналом на вищому рівні. Враження лише позитивне!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації17.09.2020

Віто, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській та лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Таня15.09.2020

Була на прийомі у лікаря Бабенко Оксани Олександрівни на УЗД черевної порожнини. Мені дуже сподобалось. Дуже привітна жінка, уважно все подивилась, відповіла на всі питання, які мене цікавили. Однозначно рекомендую.

Відгук з Facebook. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації15.09.2020

Тетяно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина10.06.2020

Клініка справила приємне враження. Трохи загубилася, мене вийшли і забрали, відкривши ворота іншої фірми. Адміністратори дуже привітні. Була вперше, Бабенко Оксана Олександрівна, дуже уважно оглянула мене, дала вичерпні відповіді на всі мої запитання, заспокоїла мене. Що частенько і чекаєш від лікаря. Дуже рада, що знайшла собі клініку, в якій все подобається. Хворіти, звичайно не планую, але навіть профілактичний огляд краще робити тут. П'ять з ➕

Відгук з анкети. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації10.06.2020

Ірино, дякуємо за відгук про роботу Смарту на Либідській та, зокрема, лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксани Олександрівни. Бажаємо міцного здоров'я, щоб виникала потреба приходити тільки для профілактики.

Антоніна27.02.2020

Дуже приємний персонал і хороша якість обслуговування. Бабенко О. О. — хороший, компетентний, ввічливий лікар

Відгук з анкети. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Неонатологія)
Відповідь від адміністрації27.02.2020

Антоніно, щиро дякуємо за відгук про клініку і лікаря-неонатолога Бабенко Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Надія14.02.2020

Дякую, залишилась задоволена якістю роботи персоналу. Лікар Бабенко Оксана Олександрівна - уважна, чуйна, як на мене, СПРАВЖНІЙ ЛІКАР, дякую.

Відгук з анкети. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації14.02.2020

Надіє, дякуємо за відгук про співробітників клініки Смарт Медікал Центр та лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут