Бабенко Оксана Олександрівна

Бабенко Оксана Олександрівна

24

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марина06.02.2024

Вже багато років користуюсь послугами Смарт Медікал, завжди задоволена! Була на прийомі у лікаря Бабенко Оксани Олександрівни, робила УЗД. Висловлюю їй свою подяку за професіоналізм, тактовність. Все дуже комфортно! Із задоволенням запишусь на візит ще. Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації06.02.2024

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Оксану Бабенко. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія29.08.2023

Контакт із дитям чудовий, але кваліфікації не вистачає, на превеликий жаль ((( Не відрізнити лімфовузол від грижового мішка це вже занадто((( НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.08.2023

Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олена25.04.2023

Відвідали з мамою цю клініку вперше. Були на консультації в отоларинголога Зайченка В.І. Провів ендоскопію горла. Грамотний та кваліфікований спеціаліст! Прийомом залишилися задоволені. Жодних зайвих призначень! Це дуже позитивний та значущий показник. Зазвичай намагаються призначити все й одразу. У Бабенко О.О. зробили УЗД лімфовузлів шиї. Вона так само залишила про себе враження кваліфікованого фахівця. У клініці чисто, затишно, привітно. Рекомендую)

Відгук з Google Maps. Фахівці: Зайченко Віктор Іванович, Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Отоларингологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.04.2023

Олено, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Зайченко Віктора Івановича та лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія14.12.2022

Були на УЗД з крихіткою у Бабенко О.О. Це захват, який крутий лікар. Маля голодне, але навіть не пискнуло в неї. Профі. Дякую за мої спокійні нерви!

Відгук з Facebook. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.12.2022

Юліє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, неонатолога Бабанко Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Володимир30.09.2022

Щиро дякуємо за обслуговування і професійність лікаря ! А також приємно, що керівництво і весь персонал с повагою ставиться до захисників України та надають послуги безкоштовно або у пів ціни! Миру і процвітання всім вам!💙💛

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації03.10.2022

Володимире, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, неонатолога Бабанко Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталія21.07.2022

Сьогодні проходила обстеження у центрі на проспекті Гагаріна. Дякую всьому персоналу за чудову роботу в цей нелегкий час. Тільки переступивши поріг Клініки, тебе відразу зустрічають дбайливі співробітники рецепції, всі співробітники Центру вітаються та бажають допомогти. Необхідні обстеження пройшла швидко та в повному обсязі. Також приємним бонусом є помірні ціни на медичні послуги. Дякую лікарям, медсестрам, прибиральникам, працівникам рецепції та всім хто робить особливою атмосферу Вашого медичного центру ❤️

Відгук з сайту. Фахівці: Бабенко Оксана Олександрівна, Варущик Оксана Вікторівна, Путівцева Ольга Миколаївна. Напрями: Рентгенологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.07.2022

Наталіє, дякуємо вам за відгук про лікарів та клініку в цілому. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Діана24.05.2022

Якщо йдете до цього лікаря, то перевірте його діагноз потім ще у декількох! Безтактовний лікар, немає ніякого відношення до професійного. Якщо не впевнений, краще мовчати , ніж лякати людину до втрати мови і купи нервів

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.05.2022

Діано, дякуємо, що приділили час і залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Чекаємо на вашу інформацію для належного опрацювання питання з медичним керівництвом. Бажаємо міцного здоров'я.

Микола05.11.2021

Шукали, де зробити УЗД новонародженому. Хотілося, щоби лікар був ще й педіатром. В інтернеті знайшли лише Бабенко О. О. Найкращі враження від прийому. Кваліфікований та дуже уважний фахівець! Якщо потрібно УЗД для дітей, однозначно можу рекомендувати.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.11.2021

Миколо, дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія28.10.2021

Не звик писати погані відгуки, але надіюсь це вбереже когось в майбутньому. Звернулись до клініки для проведення УЗД нирок. Записали до лікаря Бабенко О.О. Лікар дуже ввічлива і приємна, але заключення яке ми отримали не збігається з дійсністю, що призвело до моральної травми і майбутніх фінансових витрат (аналізи, консультації урологів та нефрологів, додаткові УЗД). Справа в тому, що по заключенню лікаря нирка знаходилась у критичному стані (по УЗД паренхіма нирки - 7мм), що в дійсності виявилось неправдою. Лікар виміряла лише товщину кіркової речовини нирки, яка складала 7мм, але паренхіма нирки це кіркова речовина + мозкова речовина, яку не порахували. На повторних УЗД в двух інших клініках заключення співпадали - паренхіма 2.2 см, що являється нормою.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Анастасіє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Elena06.08.2021

Дякую за комфортний прийом!) Всі приємності починаються вже на рецепції, де добродушне і уважне спілкування. А лікаря-неонатолога, УЗД фахівця Бабенко Оксану Олександрівну рекомендувала і рекомендую всім, хто потребує компетентного Професіонала! Оксана Олександрівна досконально вивчить, уважно вислухає, глибоко загляне і доступно відповість на всі Ваші запитання. Буду рада, якщо моя рекомендація допоможе комусь визначитися з вибором). Будьте здорові!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бабенко Оксана Олександрівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua