Бабак Микола Володимирович

Бабак Микола Володимирович

15

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Юля22.05.2024

Дякую лікарю за легкий підхід у такій делікатній темі. Лікар поставив перші питання і відразу стало зрозуміло — у цьому місці тут за тебе🤍 Гумор, легкість, уважність і, звісно, професіоналізм! Хто відтягує похід і терпить дискомфорт — розумію, до зустрічі з Миколою Володимировичем теж обирала таку стратегію. Тема пронизана соромом і незручністю, Бабак Микола Володимирович, допомагає швидко через це пройти і, дійсно, усунути проблему.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.05.2024

Юлю, щиро вдячні за ваш чудовий відгук про лікаря-проктолога, хірурга Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Діана16.05.2024

Хочу щиро подякувати лікарю за кваліфіковану допомогу та швидке вирішення проблеми, також за чуйне ставлення у такій інтимній проблемі. Професіонал своєї справи 👍🏻

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.05.2024

Діано, дякуємо за ваш відгук про лікаря Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Іпполіт12.05.2024

Висловлюю вдячність лікарю за кваліфіковану консультацію, уміння контактувати з пацієнтом, атмосферу прийому та надану допомогу. Надіюсь на одужання.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.05.2024

Іпполіте, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені прийомом у лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Михайло25.02.2024

20 днів після оперативного втручання, видалення нориці в інтимного проходу🤭) Лікар Бабак Микола Володимирович, зробив чіткий і правильний діагноз, і провів операцію, все пройшло неочікувано безболісно, мабуть, тому що лікар все чітко і зрозуміло пояснив. Все заживає, період реабілітації як для такої операції проходить добре з кожним днем легше, скоро вже закінчиться прокладочний режим😂. Рекомендую лікаря, професійність на вищому рівні, сподобалось що лікар впевнений в тому, що говорить і робить👍 Рекомендую і надалі сам буду контролюватися в нього.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Проктологія оперативна). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Михайле, щиро вдячні за вашу рекомендацію та позитивний відгук про лікаря Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир16.02.2024

Лікар Бабак Микола та асистент Тетяна, ввічливі та професійні, дякую за допомогу та висловлюю свою вдячність.

Відгук з анкети. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.02.2024

Володимире, дякуємо за ваш відгук про лікаря Миколу Бабака та асистента Тетяну. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій04.02.2024

Дякую за професіоналізм, 1 місяць після проведеного хірургічного втручання методом біо зварювання гемороїдектомію, період відновлення короткий, рекомендую ті хто не наважиться на радикальне вирішення питання. Бабак Микола Володимирович професіонал своєї роботи. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Сергію, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-проктолога Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій04.02.2024

Пройшов місяць від проведення радикальної операції по видалення геморою 3 ст.методом біо зварювання. Почуття як на світ народився, підхід профі, медичний супровід, короткий період реабілітації, рекомендую, не затягуйте в обстеженні та лікування. Дякую лікарю-проктологу Бабаку Миколі за людяний підхід до пацієнта та високий професіоналізм! Рекомендую з подібною проблемою, не бійтеся життя того варте!!) Дякую Бабак

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Сергію, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-проктолога Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ігор04.02.2024

По-перше: Не реклама! Правдивий відгук, як воно Є. По-друге: я не кум, не сват, не брат! Тому буду писати лише тільки правду! Отже, 20 років моєму терпінню та боротьби з гемороєм прийшов щасливий кінець. А саме. Терпець ввірвався: пігулки, свічки та краплі вже не допомагали та було вирішено, як мінімум піти на консультацію до фахівця з питанням — ЩО РОБИТИ? Довго не шукав лікарню (розглядався варіант тільки приватна), вибір пав на Smart Medical Center, тому що поряд, 7 хв і я на місці. Отже, по суті розповіді, бо на відгук не дуже схоже... Консультацію вів лікар проктолог — Бабак Микола Володимирович, чемний, уважний, розумний, веселий, а головне, ні пишемо так, ГОЛОВНЕ казав тільки ПРАВДУ (як потім з'ясувалось) що казав, то так і було. Без жодних перебільшень чи замовчувань, отже 2+2=4, не 5 і не 3, розумієте про що я. Після чудово проведеної операції моє життя стає кращим, (ще потрібно декілька днів на реабілітацію), але вже відчуваю себе краще чим було 5 днів тому. Отже, висновок Спеціаліст чудовий, 12 з 12 можливих балів, людина (як то кажуть) на своєму місці. Більше нічого сказати не можу, достатньо Щиро дякую за допомогу. Гарного Вам здоров'я. Перепрошую за можливі помилки та багато тексту.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Ігоре, щиро вдячні за ваш такий чудовий відгук про лікаря-проктолога, хірурга Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Марія01.02.2024

Мого брата, Борщевського Володимира, 24.01 було записано на прийом до даного лікаря з запаленням пальця на нозі. Лікар вичистив гній і провів резекцію нігтя, після чого наклав шви. Протягом наступних 5 днів мій брат відвідував дану клініку, щоб робити перев’язку. Його стан погіршувався, він не міг нормально спати вночі, його рана була в запальному стані і набирала гній. На що Микола В. не зареагував відповідно, а також його колеги, які робили перев’язку. А також не назначив жодного антибіотику та/або бактерицидного препарату. Внаслідок некомпетентної допомоги мій брат наразі має ускладнення і замість приватної клініки, ми були вимушені звернутися до дитячої лікарні. Були витрачені кошти і не найменша сума за допомогу лікарів, які зробили тільки гірше. Вже тиждень мій брат не може ходити. Не рекомендую цього лікаря, даний вчинок є абсолютно халатним, не кажучи вже про людину, яка має «досвід» в 32 роки.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.02.2024

Маріє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Катерина18.01.2024

Записувала маму до цього лікаря, ми дуже задоволені, прийом був якісним та змістовним, можу оцінити тільки на найвищий бал, дякую!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Бабак Микола Володимирович
Відповідь від адміністрації18.01.2024

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua