Алтинник Наталія Володимирівна — лікар-дерматовенеролог Smart Medical Center
Алтинник Наталія Володимирівна

Алтинник Наталія Володимирівна

Рейтинг:
4.8
 • Спеціальність Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1996
  Досвід роботи: 25 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • Активність Дійсний член Асоціації лікарів України з дерматоскопії
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Алтинник Наталія Володимирівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:
 • Видалення новоутворень шкіри
 • Меланома та інші види раку шкіри
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уретрит, герпес статевих органів, уреаплазмоз тощо)
 • Вугрова хвороба, розацеа, дерматит, грибкові і вірусні захворювання (герпес, бородавки, контагіозний молюск), алергодерматоз, стрептодермія, екзема, атопічний дерматит
 • Ксероз (сухість шкіри) різного походження, демодекоз, фотодерматит, сонячні опіки, міліум, оніхолізис, укуси комах, тріщини на стопах і п'ятах, ангулярний хейліт

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Медичний університет імені М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа",1996 р.
 • Інтернатуру за спеціальністю "Дерматовенерологія", 1997 р.
 • Курси естетичної медицини та мезотерапії на базі Донецького національного медичного університету імені М. Горького, 2008 р.
 • Спеціалізацію на базі Державного медичного інституту імені М. Горького, спеціальність "Дитяча дерматовенерологія", 2015 р.
 • Курси підвищення кваліфікації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2018 р.

Дипломи та сертифікати

 • наталія володимирівна алтинник отримала вищу медичну освіту в донецькому університеті
 • наталія володимирівна алтиннік взяла участь у науково-практичній сесії про новоутворення
 • наталія володимирівна алтинник взяла участь у науково-практичній конференції з сучасних аспектів діагностики соматичних захворювань
 • лікар-дерматолог наталія алтинник взяла участь у курсі з мезотерапії
 • сертифікат за спеціальністю дитяча дерматологія наталія володимирівна алтинник
 • наталія алтинник отримала спеціальність дерматовенеролога в донецькому медичному університеті
 • наталія володимирівна алтинник отримала вищу кваліфікаційну категорію з дерматовенерології
 • свідоцтво лікаря вищої кваліфікаціїйної категорії
 • Алтынник Наталья Владимировна сертификат
 • Алтинник Наталья Владимировна3
 • Алтинник Наталья Владимировна
 • Алтинник Наталья Владимировна
 • Алтинник Наталья Владимировна
 • Алтынник Наталья сертификат
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Натали14.06.2021

Очень люблю Наталью Владимировну! Профессионал своего дела. Все назначения давали положительный результат! Все четко и конкретно. Спасибо Наталья Владимировна за Вашу работу и заботу!

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна. Оболонська філія
elena07.06.2021

Яке щастя, що ми знайшли цю клініку! Зверталися до трьох різних фахівців. Всі — лікарі від Бога. Перший раз потрапили до дерматолога Клименко. Зверталися ми з чоловіком і возили доньку. Найприємніші враження! Потім возили другу дочку до лікаря Алтинник Наталії Володимирівни. Неймовірна жінка, прекрасний фахівець! Настільки по-доброму, уважно. Пояснила, розповіла — дитина задоволена, і мама щаслива! Була у мамолога Марченка Юрія Валерійовича — фахівець вищого левела! Теж все докладно пояснив, підтримав. І тепер, коли мені кажуть, що у нас проблеми з вузькопрофільними фахівцями, я відповідаю, що вони є саме в цій клініці! Процвітання вам і найблагородніших клієнтів! А ще там дуже комфортно і смачна кава 🤗

Відгук з Google Maps. Фахівці: Клименко Оксана Федорівна, Алтинник Наталія Володимирівна, Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Мамологія (онкологія)
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Нам дуже приємно, що у вас залишилися лише приємні враження від кожного візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ярослава06.06.2021

Прекрасний фахівець і дуже приваблива людина. Професійна згуртована команда — лікар Алтинник Наталія і медсестра Форкош Олеся. Дякую за індивідуальний підхід і особисту увагу, а також за позитив під час прийому.

Відгук з сайту. Фахівці: Алтинник Наталія Володимирівна, Форкош Олеся Миколаївна. Напрям: Дерматологія / дерматоонкологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Ярославо, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну та медичну сестру Форкош Олесю Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія04.06.2021

Мала мініоперацію на шкірі. Все минуло чудово, не боляче. Дякую лікарю за професійність 😊

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ирина24.05.2021

Хочу обратиться ко всем пациентам,которые планируют у этого доктора обследовать родинки. Я обратилась к Наталье прошлой зимой, как к дерматоонкологу, так как имела подозрительную родинку, которая росла и чесалась, прошу заметить именно к дерматоонкологу ,(так мне представила ее клиника) кем на самом деле ,данный специалист не является, на визитке этого даже не указано. Наталья осмотрела родинку в дерматоскоп и сказала "да, подозрительная,надо удалить". Я ,как доверчивый пациент,на то время ещё ничего не знавший о меланомах , согласилась. Удалила мне она ее радиоволновым ножом, а остатки опухоли в коже прижгла. Как специалист высшей категории могла не знать о том, что этого категорически делать нельзя при таких родинках,что такие образования удаляют только хирургическим путем? Получается такой хороший специалист, который ничего не увидел в дерматоскопе или же намеренно сделал все не правильно? Далее пришла гистология, клиника всего лишь сообщила мне об этом факте, а присылать результаты на имейл ( как было оговорено после операции) категорически отказалась. Выдал мне анализ этот доктор лично в руки, после двух недельного мондража . Оказалась меланома. Так вот, люди, в чем суть. В том, что эта дама сломала мне жизнь тем, что прижгла края опухоли. Из-за этого гистология показала не верную стадийность, то есть ложный размер опухоли, и на тот момент мне сделали только широкое иссечение , но не диагностировали дальше, так как ложная гистология показала начальную стадию. Теперь, спустя год, я имею метастазы в лимфоузлах, мне предстоит дорогостоящее лечение, на которое денег у семьи нет. Подумайте 1000 раз и будьте осведомлены о таких рисках, и если вы хотели идти к этому доктору, выберите другого, во благо своего здоровья.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Шановна Ірино, ми уважно і з абсолютною відповідальністю поставилися до вашого відгуку. Ми розуміємо, що лікування та захворювання — це складний і дуже непростий період у вашому житті. Зі свого боку ми знаємо, що дії нашого лікаря відповідали порядку та правилам проведення біопсії підозрілого на меланому утворення. Також скерування до вищого рівня надання допомоги було необхідною умовою та забезпечено вчасно. Для нас важливо, щоб наші пацієнти швидко одужували, тому ми завжди чекаємо вас і готові забезпечити вам якісний медичний супровід і спостереження. Бажаємо вам міцного здоров’я!

Лідія24.05.2021

Чудовий та ввічливий персонал + уважні та компетентні лікарі завше роблять перебування у клініці комфортним та спокійним. :) Дякую Алтинник Наталії Володимирівні.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації27.05.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина29.04.2021

Лікар приголомшливий! Звернулася із себорейним дерматитом, жахливі висипання на всьому обличчі та спині! Мені призначили досить нескладне лікування. Усі висипання пройшли за місяць. Тепер залишилося кілька разів відвідати косметолога, щоби позбутися постакне, і проблема вирішена. Усім рекомендую даного фахівця

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації30.04.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина Миколаївна29.04.2021

Дуже вдячна лікарю за професійну допомогу, ввічливість та добре ставлення до людини. Професійно видалила новоутворення на обличчі, навіть не було нічого.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації29.04.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина16.04.2021

Дуже приємна і ввічлива лікарка, уважно вислухала скарги і оглянула. Але, на жаль, захворювання не було вірно діагностоване.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Катерина). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Катерино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Ваше звернення наразі опрацьовується. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина15.04.2021

Дякую Алтинник Наталії Володимирівні за те чуйне та професійне відношення до моїх проблем. Відразу відчула позитивне ставлення, досвідчений підхід. Дуже вдячна. Пораджу своїм знайомим звернутися на консультацію для прийняття правильного рішення.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00