Онлайн консультацией я довольна, врач назначила лечение, спасибо.
Раїсо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-нефролога Олену Лободу. Бажаємо міцного здоров'я!
Не знаю, почему здесь так много негативных отзывов. Лечусь я у Елены Николаевны уже 1.5 года. Попала я к ней случайно, когда был у меня повышенный белок в моче. После некоторого лечения мне было предложено сделать биопсию, и вместо того, чтобы отправить меня в частную клинику, где это будет стоить очень дорого, мне врач предложила сделать это в государственной клинике, в которой она также работает, на Левом берегу. Она там весь день была со мной и поддерживала меня. После биопсии почки подтвердился диагноз, который мне врач поставила с самого начала. После биопсии лечусь у врача, принимаю таблетки и регулярно наблюдаюсь. Врач очень приятна, лечение назначает то, что стабилизирует мое состояние, и часто улучшает его. Хоть я хожу к ней раз в 3 месяца, она всегда помнит меня, всю историю и я чувствую себя с ней, как с семейным врачом. Действительно рада, что попала сначала именно к ней и буду продолжать лечение именно с ней.
Таню, дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Дуже приємно читати, що ви задоволені лікуванням у лікаря-нефролога Олени Лободи та її професійним підходом. Бажаємо вам міцного здоров’я та стабільного самопочуття!
Доктор хорошая, все рассказала и прокомментировала, прием понравился.
Людмило, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Залишилася дуже не задоволена… Пораду,яку дала лікар:пити менше води і приймати і меншу кількість таблеток!!!! Як може кваліфікований лікар не визначити діагноз,коли і чітко названа проблема… Таке враження.що просте відмивання коштів і не робота,а відбуток. Шкода,що ці кошти,які я віддала в нікуди ,краще б залишила на потреби бідним. Керівництву потрібно задуматися,кого тримають на роботі.
Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Все было отлично, я довольна, спасибо.
Ангеліно, дякуємо, що поділились своїми позитивними враженнями про візит. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Доктор приятный человек, видно, что специалист. Внимательно выслушала, знает проблему, задавала правильные вопросы, потому что знает что спросить, поэтому прием понравился. Врач назначила лечение, лечение продолжается
Марино, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Осталась довольна приёмом. Врач многое рассказала и объяснила, расспросила анамнез, не выписывала лишнего. Дала адекватные рекомендации, просмотрела все анализы и успокоила.
Вікторіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Приводила маму на консультацію рік тому. Дуже незадоволена. Таке враження, що лікарка взагалі некомпетентна та не розуміє суть своєї професії. Хотіла призначити Канефрон, коли мама сказала, що він не допомагає, лікарка розвела руками і сказала, що всіх ним лікують і не запропонувала альтернативу. І взагалі відправила до гінеколога. Вирішила відгук залишити лише зараз, тому що побачила, що й інші пацієнти незадоволені і я здивована, що ця лікарка ще працює в такій чудовій клініці.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Так тільки один хлопчина, який ходив з планшетом в руках, підійшов і запитав чи принести води! Всі інші працівники тільки спостерігали! А лікарка Лобода Олена Миколаївна нахабно бреше, вона не пропонувала викликати швидку, вона знала, що мама лежить у Вишгородській лікарні і тільки запитала скільки нам по часу їхати назад в лікарню! Лікарка виглядала на "своїй волні", їй не було діла до такого стану мами. ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО ЛОБОДА ОЛЕНА НЕ ПРОПОНУВАЛА ВИКЛИКАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ!!!!!
Дякуємо за ваш зворотний звʼязок. Відділ якості обовʼязково опрацює з лікарем цю ситуацію. Бажаємо міцного здоров'я!
10.03.24 привезла маму на консультацію до нефролога по запису на 19:00. По дорозі до клініки мамі стало погано і ми приїхали трохи раніше і довелось почекати близько 40 хвилин. Весь цей час їй було зле, тошнота та запаморочення. Поки ми на коридорі чекали 40 хвилин, ніхто з лікарів та тих працівників, які сидить на ресепшині навіть не підійшов і не запропонував допомогу. Але головне далі, зайшли ми в кабінет до лікаря Лободи Олени Миколаївни, яка також проігнорувала стан мами, не звернула увагу на те що їй дуже погано, поміряла тиск, сахар та послухала серце, після надрукувала лист і ми пішли. Після візиту в нефролога ми одразу поїхали у Вишгородську лікарню, де лікарі сказали, що в мами стався інсульт!!! То чому лікарка Лобода О.М. по симптомам не виявила, що на той момент будучи в неї на прийомі у мами був інсульт!! Я вражена халатністю лікарки та тих працівників, які знаходились на ресепшині, та з косу тільки дивились, як мама блювала в пакетик((((
Тетяно, дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Дуже прикро, що у вас склалося таке враження під час відвідування клініки. Проте, ми отримали інформацію від лікаря, що виходячи зі стану здоровʼя пацієнтці було запропоновано викликати швидку допомогу. Також адміністратор холу під час очікування уточнив, чи потрібна допомога, запропонував випити води. Звернень на рецепцію від пацієнтки, що їй потрібна допомога, ні перед візитом до лікаря, ні після, не надходило. Нам дуже шкода, що у вас склалось таке враження. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі.
Онлайн консультацией я довольна, врач назначила лечение, спасибо.
Раїсо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-нефролога Олену Лободу. Бажаємо міцного здоров'я!
Не знаю, почему здесь так много негативных отзывов. Лечусь я у Елены Николаевны уже 1.5 года. Попала я к ней случайно, когда был у меня повышенный белок в моче. После некоторого лечения мне было предложено сделать биопсию, и вместо того, чтобы отправить меня в частную клинику, где это будет стоить очень дорого, мне врач предложила сделать это в государственной клинике, в которой она также работает, на Левом берегу. Она там весь день была со мной и поддерживала меня. После биопсии почки подтвердился диагноз, который мне врач поставила с самого начала. После биопсии лечусь у врача, принимаю таблетки и регулярно наблюдаюсь. Врач очень приятна, лечение назначает то, что стабилизирует мое состояние, и часто улучшает его. Хоть я хожу к ней раз в 3 месяца, она всегда помнит меня, всю историю и я чувствую себя с ней, как с семейным врачом. Действительно рада, что попала сначала именно к ней и буду продолжать лечение именно с ней.
Таню, дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Дуже приємно читати, що ви задоволені лікуванням у лікаря-нефролога Олени Лободи та її професійним підходом. Бажаємо вам міцного здоров’я та стабільного самопочуття!
Доктор хорошая, все рассказала и прокомментировала, прием понравился.
Людмило, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Залишилася дуже не задоволена… Пораду,яку дала лікар:пити менше води і приймати і меншу кількість таблеток!!!! Як може кваліфікований лікар не визначити діагноз,коли і чітко названа проблема… Таке враження.що просте відмивання коштів і не робота,а відбуток. Шкода,що ці кошти,які я віддала в нікуди ,краще б залишила на потреби бідним. Керівництву потрібно задуматися,кого тримають на роботі.
Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Все было отлично, я довольна, спасибо.
Ангеліно, дякуємо, що поділились своїми позитивними враженнями про візит. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Доктор приятный человек, видно, что специалист. Внимательно выслушала, знает проблему, задавала правильные вопросы, потому что знает что спросить, поэтому прием понравился. Врач назначила лечение, лечение продолжается
Марино, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Осталась довольна приёмом. Врач многое рассказала и объяснила, расспросила анамнез, не выписывала лишнего. Дала адекватные рекомендации, просмотрела все анализы и успокоила.
Вікторіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Приводила маму на консультацію рік тому. Дуже незадоволена. Таке враження, що лікарка взагалі некомпетентна та не розуміє суть своєї професії. Хотіла призначити Канефрон, коли мама сказала, що він не допомагає, лікарка розвела руками і сказала, що всіх ним лікують і не запропонувала альтернативу. І взагалі відправила до гінеколога. Вирішила відгук залишити лише зараз, тому що побачила, що й інші пацієнти незадоволені і я здивована, що ця лікарка ще працює в такій чудовій клініці.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Так тільки один хлопчина, який ходив з планшетом в руках, підійшов і запитав чи принести води! Всі інші працівники тільки спостерігали! А лікарка Лобода Олена Миколаївна нахабно бреше, вона не пропонувала викликати швидку, вона знала, що мама лежить у Вишгородській лікарні і тільки запитала скільки нам по часу їхати назад в лікарню! Лікарка виглядала на "своїй волні", їй не було діла до такого стану мами. ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО ЛОБОДА ОЛЕНА НЕ ПРОПОНУВАЛА ВИКЛИКАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ!!!!!
Дякуємо за ваш зворотний звʼязок. Відділ якості обовʼязково опрацює з лікарем цю ситуацію. Бажаємо міцного здоров'я!
10.03.24 привезла маму на консультацію до нефролога по запису на 19:00. По дорозі до клініки мамі стало погано і ми приїхали трохи раніше і довелось почекати близько 40 хвилин. Весь цей час їй було зле, тошнота та запаморочення. Поки ми на коридорі чекали 40 хвилин, ніхто з лікарів та тих працівників, які сидить на ресепшині навіть не підійшов і не запропонував допомогу. Але головне далі, зайшли ми в кабінет до лікаря Лободи Олени Миколаївни, яка також проігнорувала стан мами, не звернула увагу на те що їй дуже погано, поміряла тиск, сахар та послухала серце, після надрукувала лист і ми пішли. Після візиту в нефролога ми одразу поїхали у Вишгородську лікарню, де лікарі сказали, що в мами стався інсульт!!! То чому лікарка Лобода О.М. по симптомам не виявила, що на той момент будучи в неї на прийомі у мами був інсульт!! Я вражена халатністю лікарки та тих працівників, які знаходились на ресепшині, та з косу тільки дивились, як мама блювала в пакетик((((
Тетяно, дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Дуже прикро, що у вас склалося таке враження під час відвідування клініки. Проте, ми отримали інформацію від лікаря, що виходячи зі стану здоровʼя пацієнтці було запропоновано викликати швидку допомогу. Також адміністратор холу під час очікування уточнив, чи потрібна допомога, запропонував випити води. Звернень на рецепцію від пацієнтки, що їй потрібна допомога, ні перед візитом до лікаря, ні після, не надходило. Нам дуже шкода, що у вас склалось таке враження. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі.
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко, 19
Оболонский район
Схемы проезда: на метро / на машине
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерский район
Схемы проезда: на метро / на машине
(:
Мы знаем, что вы зашли сюда с конкретной целью: записаться, найти доктора, узнать важное. Но сейчас — не о нас.
Сейчас о тех, кто больше никогда не проснется в 9:00. Тех, хто уже не может прийти на прием, позвонить маме, обнять ребенка. Потому что отдали самое ценное — свою жизнь, чтобы мы могли продолжить нашу.
Минута молчания — не формальность. Это попытка не потерять себя в ежедневном. Это жест уважения. Это наша человечность.
Мы просим вас остановиться вместе с нами. В этой тишине — благодарность. И она звучит громче слов.
Помним. Живем. Продолжаем ради них.