Сразу отказали в рентгене легких, как услышали, про диагноз "Подтвержденный лабораторно Covid-19". Браво!
Вибачте за незручності, однак з питань коронавірусу радимо звернутися до спеціалізованої установи. Наша клініка, на жаль, такою не є.
Я в понедельник 26.10.20 сделала у Вас рентген лёгких, побывала на приеме у терапевта, сделала анализ крови. Все врачи и медсестры были внимательны, выполняли свою работу профессионально. Спасибо
Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській та високу оцінку сервісу клініки. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Спасибо большое Самоткан Оксане Васильевне за профессиональный подход. Рекомендую цифровой рентген в этой клинике. Быстро и качественно.
Вікторіє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксану Василівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Самоткан Оксана Васильевна очень хороший врач, профессионал своего дела, очень признательны ей за внимание, спасибо персоналу клиники за внимательность и вежливость
Інно, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксани Василівни. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я приехала из Днепра в Киев, разболелась нога. Записали сразу на приём. Цена на рентген адекватная - 400 грн, и без выкачки денег за направление! Клиника новая, очень приветливое обслуживание.
Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській. Нам дуже приємно, що сервіс медичного центру та професійність наших співробітників залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Чуткий и внимательный персонал, все было замечательно!
Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хотим выразить особую благодарность доктору Швыревой Анне Сергеевне за ее профессиональный и эталонный подход к выполнению своих обязанностей и всем работникам Smart Medical Center!
Роберте, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю наших співробітників. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Проходил рентгенографию, УЗИ ЖКТ, забрюшинного пространства и мягких тканей. Проводил врач Швирева А. С. Дали ценные рекомендации, ответили на все мои вопросы и в целом обслуживание в клинике замечательное, врачи внимательные и не безучастные. Девушки на рецепции хотят помочь, это заметно. Я остался очень доволен
Вікторе, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю нашого лікаря Швирьової Анни Сергіївни. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я был у врача Путивцевой Ольги Николаевны на рентгене. Приняли вовремя, врач был внимателен, всё было сделано на высоком профессиональном уровне.
Андрію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Путівцеву Ольгу Миколаївну. Нам дуже приємно, що візит до клініки та професійність лікаря залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Был на рентгене у доктора Швырева Анна Сергеевна, все отлично!!!
Сергію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-рентгенолога Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Сразу отказали в рентгене легких, как услышали, про диагноз "Подтвержденный лабораторно Covid-19". Браво!
Вибачте за незручності, однак з питань коронавірусу радимо звернутися до спеціалізованої установи. Наша клініка, на жаль, такою не є.
Я в понедельник 26.10.20 сделала у Вас рентген лёгких, побывала на приеме у терапевта, сделала анализ крови. Все врачи и медсестры были внимательны, выполняли свою работу профессионально. Спасибо
Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській та високу оцінку сервісу клініки. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Спасибо большое Самоткан Оксане Васильевне за профессиональный подход. Рекомендую цифровой рентген в этой клинике. Быстро и качественно.
Вікторіє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксану Василівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Самоткан Оксана Васильевна очень хороший врач, профессионал своего дела, очень признательны ей за внимание, спасибо персоналу клиники за внимательность и вежливость
Інно, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксани Василівни. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я приехала из Днепра в Киев, разболелась нога. Записали сразу на приём. Цена на рентген адекватная - 400 грн, и без выкачки денег за направление! Клиника новая, очень приветливое обслуживание.
Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській. Нам дуже приємно, що сервіс медичного центру та професійність наших співробітників залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Чуткий и внимательный персонал, все было замечательно!
Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хотим выразить особую благодарность доктору Швыревой Анне Сергеевне за ее профессиональный и эталонный подход к выполнению своих обязанностей и всем работникам Smart Medical Center!
Роберте, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю наших співробітників. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Проходил рентгенографию, УЗИ ЖКТ, забрюшинного пространства и мягких тканей. Проводил врач Швирева А. С. Дали ценные рекомендации, ответили на все мои вопросы и в целом обслуживание в клинике замечательное, врачи внимательные и не безучастные. Девушки на рецепции хотят помочь, это заметно. Я остался очень доволен
Вікторе, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю нашого лікаря Швирьової Анни Сергіївни. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я был у врача Путивцевой Ольги Николаевны на рентгене. Приняли вовремя, врач был внимателен, всё было сделано на высоком профессиональном уровне.
Андрію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Путівцеву Ольгу Миколаївну. Нам дуже приємно, що візит до клініки та професійність лікаря залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Был на рентгене у доктора Швырева Анна Сергеевна, все отлично!!!
Сергію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-рентгенолога Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко, 19
Оболонский район
Схемы проезда: на метро / на машине
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерский район
Схемы проезда: на метро / на машине
(:
Мы знаем, что вы зашли сюда с конкретной целью: записаться, найти доктора, узнать важное. Но сейчас — не о нас.
Сейчас о тех, кто больше никогда не проснется в 9:00. Тех, хто уже не может прийти на прием, позвонить маме, обнять ребенка. Потому что отдали самое ценное — свою жизнь, чтобы мы могли продолжить нашу.
Минута молчания — не формальность. Это попытка не потерять себя в ежедневном. Это жест уважения. Это наша человечность.
Мы просим вас остановиться вместе с нами. В этой тишине — благодарность. И она звучит громче слов.
Помним. Живем. Продолжаем ради них.