Врач супер! Не могла решить свою проблему у нескольких специалистов, врач все решила и расписала детальное лечение! Я очень довольна, все конкретно и по факту без воды и развода на деньги.
Вероніко, вдячні вам за такий приємний відгук. Нам дуже радісно знати, що подолог Олена Ачкан допомогла вам розібратися з проблемою та підібрала ефективне і зрозуміле лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Ачкан Елена Николаевна – шикарный подолог. Просто спасла! Очень профессиональный специалист!
Станіславе, дякуємо вам за такі щирі слова. Дуже раді, що подолог Олена Ачкан змогла допомогти та виправдати вашу довіру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До професійних навичок лікаря претензій не маю, саме тому й звернулася повторно. Однак через хамську поведінку цього разу — востаннє. Коли за 5 хв до мого візиту почалася тривога, клініка продовжувала працювати, що здивувало. На рецепції, окрім перенесення прийому на тиждень уперед, інших варіантів не запропонували. Після мого прохання знайти рішення лікарка дозволила собі неприйнятний коментар "Я з вами що ткт ночувати буду?". Лише завдяки менеджеру, яка випадково була поруч і почула це хамство та вибачилася й одразу запропонувала альтернативи, ситуацію вдалося вирішити. Спеціалістам у сфері «людина-людина» варто пам’ятати: професійні навички важливі, але повага й етика спілкування — не менш необхідні. А адміністрації пораджу навчити Ачкан манерам спілкування з клієнтами.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Хочу поблагодарить Елену Николаевну за профессиональность выполнения работ, за профессиональность консультаций и за любовь к выполнению работы. Желаю Елене Николаевне благодарных и послушных пациентов. И результат вы увидите и порадуетесь вместе. Еще раз спасибо!
Костянтине, дуже дякуємо за ваш втішний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили професіоналізм і турботу фахівця. Такі відгуки надихають нашу команду працювати ще старанніше. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Спасибо Елене Николаевне за профессиональное лечение ножек, внимательность и доброжелательное отношение к пациенту 🥰
Марино, щиро вдячні за ваш теплий відгук про подолога Олену Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-подологу Ачкан Олені! Щиро дякую Вам Олена за професіоналізм, уважність і турботу! Ваша чуйність, акуратність, людяність та глибокі знання своєї справи відчуваються з першої хвилини прийому. Завдяки Вашій допомозі я знову можу відчувати комфорт і впевненість у кожному кроці. Бажаю Вам здоров’я, сил і вдячних пацієнтів! Ви робите важливу й дуже потрібну справу — дякую за це від щирого серця.
Ангеліно, надзвичайно приємно читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви залишились задоволені візитом до подолога Ачкан Олени Миколаївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Очень понравилось! Весь персонал вежлив и приятен! Подолог Ачкан Елена просто отличный профессионал, все мое лечение разложила подробно по полкам! Спасибо за труд и заботу! Процветание и мир!
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені не лише лікуванням, а й атмосферою в клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Благодарю Елену Николаевну за профессионализм и качественную работу. Всегда безупречно и заслуживает самой высокой оценки. Спасибо коллективу клиники за создание условий для качественного обслуживания пациентов.
Галино, дякуємо за ваш відгук про подолога Олену Ачкан та роботу клініки. Нам дуже приємно, що ви задоволені професіоналізмом нашої команди. Ми прагнемо зробити обслуговування зручним і якісним для кожного пацієнта. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Супер специалист. Посмотрела на стопу и рассказала сразу причины и диагноз, как из моей медицинской книги. Очень приятная, высокопрофессиональная, контактная и эмпатическая. Специалист, к которому приятно прийти, даже если повод поначалу казался неприятным. Рекомендую всем, у кого возникают вопросы к пол. Быстро, безболезненно. Ушла с хорошим настроением и полезными советами от Елены Николаевны.
Олено, дякуємо за ваш щирий та теплий відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом до подолога Олени Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Читаю позитивні відгуки і сумую, що моїй мамі так не повезло, бо до неї лікар була неприпустимо груба. З іншими лікарями у мами конфліктів не бувало
Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Врач супер! Не могла решить свою проблему у нескольких специалистов, врач все решила и расписала детальное лечение! Я очень довольна, все конкретно и по факту без воды и развода на деньги.
Вероніко, вдячні вам за такий приємний відгук. Нам дуже радісно знати, що подолог Олена Ачкан допомогла вам розібратися з проблемою та підібрала ефективне і зрозуміле лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Ачкан Елена Николаевна – шикарный подолог. Просто спасла! Очень профессиональный специалист!
Станіславе, дякуємо вам за такі щирі слова. Дуже раді, що подолог Олена Ачкан змогла допомогти та виправдати вашу довіру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До професійних навичок лікаря претензій не маю, саме тому й звернулася повторно. Однак через хамську поведінку цього разу — востаннє. Коли за 5 хв до мого візиту почалася тривога, клініка продовжувала працювати, що здивувало. На рецепції, окрім перенесення прийому на тиждень уперед, інших варіантів не запропонували. Після мого прохання знайти рішення лікарка дозволила собі неприйнятний коментар "Я з вами що ткт ночувати буду?". Лише завдяки менеджеру, яка випадково була поруч і почула це хамство та вибачилася й одразу запропонувала альтернативи, ситуацію вдалося вирішити. Спеціалістам у сфері «людина-людина» варто пам’ятати: професійні навички важливі, але повага й етика спілкування — не менш необхідні. А адміністрації пораджу навчити Ачкан манерам спілкування з клієнтами.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Хочу поблагодарить Елену Николаевну за профессиональность выполнения работ, за профессиональность консультаций и за любовь к выполнению работы. Желаю Елене Николаевне благодарных и послушных пациентов. И результат вы увидите и порадуетесь вместе. Еще раз спасибо!
Костянтине, дуже дякуємо за ваш втішний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили професіоналізм і турботу фахівця. Такі відгуки надихають нашу команду працювати ще старанніше. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Спасибо Елене Николаевне за профессиональное лечение ножек, внимательность и доброжелательное отношение к пациенту 🥰
Марино, щиро вдячні за ваш теплий відгук про подолога Олену Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-подологу Ачкан Олені! Щиро дякую Вам Олена за професіоналізм, уважність і турботу! Ваша чуйність, акуратність, людяність та глибокі знання своєї справи відчуваються з першої хвилини прийому. Завдяки Вашій допомозі я знову можу відчувати комфорт і впевненість у кожному кроці. Бажаю Вам здоров’я, сил і вдячних пацієнтів! Ви робите важливу й дуже потрібну справу — дякую за це від щирого серця.
Ангеліно, надзвичайно приємно читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви залишились задоволені візитом до подолога Ачкан Олени Миколаївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Очень понравилось! Весь персонал вежлив и приятен! Подолог Ачкан Елена просто отличный профессионал, все мое лечение разложила подробно по полкам! Спасибо за труд и заботу! Процветание и мир!
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені не лише лікуванням, а й атмосферою в клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Благодарю Елену Николаевну за профессионализм и качественную работу. Всегда безупречно и заслуживает самой высокой оценки. Спасибо коллективу клиники за создание условий для качественного обслуживания пациентов.
Галино, дякуємо за ваш відгук про подолога Олену Ачкан та роботу клініки. Нам дуже приємно, що ви задоволені професіоналізмом нашої команди. Ми прагнемо зробити обслуговування зручним і якісним для кожного пацієнта. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Супер специалист. Посмотрела на стопу и рассказала сразу причины и диагноз, как из моей медицинской книги. Очень приятная, высокопрофессиональная, контактная и эмпатическая. Специалист, к которому приятно прийти, даже если повод поначалу казался неприятным. Рекомендую всем, у кого возникают вопросы к пол. Быстро, безболезненно. Ушла с хорошим настроением и полезными советами от Елены Николаевны.
Олено, дякуємо за ваш щирий та теплий відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом до подолога Олени Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Читаю позитивні відгуки і сумую, що моїй мамі так не повезло, бо до неї лікар була неприпустимо груба. З іншими лікарями у мами конфліктів не бувало
Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко, 19
Оболонский район
Схемы проезда: на метро / на машине
Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи
Пн-Вс 07:30 - 21:00
станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерский район
Схемы проезда: на метро / на машине
(:
Мы знаем, что вы зашли сюда с конкретной целью: записаться, найти доктора, узнать важное. Но сейчас — не о нас.
Сейчас о тех, кто больше никогда не проснется в 9:00. Тех, хто уже не может прийти на прием, позвонить маме, обнять ребенка. Потому что отдали самое ценное — свою жизнь, чтобы мы могли продолжить нашу.
Минута молчания — не формальность. Это попытка не потерять себя в ежедневном. Это жест уважения. Это наша человечность.
Мы просим вас остановиться вместе с нами. В этой тишине — благодарность. И она звучит громче слов.
Помним. Живем. Продолжаем ради них.