Визняк Игорь Евгеньевич

Визняк Игорь Евгеньевич

10

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Марина13.06.2024

Визняк Игорь Евгеньевич,врач оскорбляет!!!!,Как флеболог не компетентный, перенаправил к другому врачу, потеряла время, еще запросил 800 грн.за консультацию,которой не было!Не рекомендую!

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич. Филиал на Оболони
Ответ от администрации13.06.2024

Марино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Дмитро30.05.2024

Доброго дня. Хочу поділитися враженням від відвідування вашого закладу. Записався на 8:00 до судинного хірурга. Обрав більш вікового "єксперта" для того щоб отримати максимально професійну оцінку стану мого здоров'я. Прийшов в за 15 хвилин, просидів до 8:10 поки він там щось обговорював зі своїм інтерном(стажором). Після чого він всеж таки запросив мене до кабінету. Подивився на ноги та зробив заключення. Після того як Я йому сказав що заключення не вірне, він просто відправив мене в касу заплатити за консультацію яка тривала менше 5и хвилин. В якій нічого окрім того що Я маю заплатити 750грн, він не сказав. Після того як Я звернувся у службу підтримки задля того щоб залишити зворотній звязок. Зі мною звязались і за 15 хвилин все що Я почув це: - вам надали консультацію, оплатіть її. На мої зауваження щодо некомпетентності та не вірного діагнозу, ніяк не відреагували. пряма мова: -Стопи це не є нижні кінцівки по протоколу огляду. Якщо ви і надалі хочете мати змогу відвідувати нашу клініку, ви маєте заплатити 750грн. Я розумію що захищати своїх лікарів то є їхня робота, але ж, не вважаю запотрібним давати кошти ні за що! Це мій відгук, фото Я прикріпляю разом з фото висновку "врача". Дякую за вашу увагу. P.S Часточка професіоналізму ваших працівників. Номер - 067-123-03-03 який ви вказуєте в зворотньому зв'язку гугл коментарів. Не є номером клініки а Є номером фізичної особи котра ніяк не пов'язана з вами.

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич. Филиал на Оболони
Ответ от администрации31.05.2024

Дмитре, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит та звернули вашу увагу на контактний номер телефона, ми обовʼязково виправимо цю ситуацію. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря, оскільки консультація з оглядом відбувалась відповідно до протоколу. У разі несплати за візит ми не зможемо надавати вам медичні послуги надалі. Бажаємо міцного здоров'я.

Елена29.03.2024

Очень благодарна врачу Визняку И.Е. за профессионализм, внимательность, отзывчивость к пациентам. Также всему хирургическому кабинету. Хочу поблагодарить медсестер Светлану Васильевну и Анну Евгеньевну. Еще раз спасибо

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Взрослым). Филиал на Печерске
Ответ от администрации29.03.2024

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Візняка та медичних сестер. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Gloria02.02.2024

Игорь Евгеньевич Возняк – это врач от Бога! Спасибо судьбе за то, что имею возможность попадать к таким специалистам, а клинике Smart Medical Center – за то, что собрала под своей крышей лучший медицинский потенциал, существующий на территории нашей страны!

Отзыв с Google Maps. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Хирургия). Филиал на Оболони
Ответ от администрации02.02.2024

Gloria, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Ігоря Візняка. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Елена10.01.2024

Очень осторожно провел перевязку раны после операции, была присохшая ватка, но делал все очень медленно, чтобы не было больно. И не важно, на каком языке общается человек, главное, чтобы врач был хороший))

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Хирургия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации10.01.2024

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Ігоря Візняка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Лариса Ивановна29.12.2023

Теперь, когда операция по лапароскопической холецистэктомии и послеоперационный период позади, хочу еще раз поблагодарить замечательного врача Визняка Игоря Евгеньевича за высокий профессионализм, чуткое и внимательное отношение, благодаря чему все прошло без осложнений, боли и лишнего дискомфорта. Благодарю Вас! Искренне желаю здоровья и благополучия!

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Общая хирургия). Филиал на Оболони
Ответ от администрации29.12.2023

Ларисо, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Візняка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря Ігоря Візняка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативними втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Лариса09.12.2023

Очень внимательный и дружелюбный врач, провел тщательное обследование и ответил на все вопросы, успокоил перед операцией, разработал план дальнейшего обследования. Большое спасибо врачу!

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Хирургия). Филиал на Оболони
Ответ от администрации11.12.2023

Ларисо, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Ігоря Візняка. Нам дуже приємно, що візит до лікаря залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Виталий09.12.2023

А мне все очень понравилось! Врач внимательный, отвечает без раздражения на "глупые" вопросы. Спасибо.

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич (Хирургия). Филиал на Оболони
Ответ от администрации11.12.2023

Віталію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Ігоря Візняка. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр06.10.2023

Хочете відчути атмосферу лікаря районної поліклініки? Запишіться на прийом до Візняка! Крім того, на другий рік війни прийом ведеться мовою окупанта.

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич. Филиал на Оболони
Ответ от администрации06.10.2023

Олександре, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря.Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олена Ярема27.03.2023

Давно обслуговуємося в Смарт Медікал. Сьогоднішній віщит перекреслив все - не рекомендую нікому хірургію і то, що позволяє собі клініка наймати таких лікарів Записали до дитячого хірурга дитину з підозрою на кісту, яку самі прощупали і замітили не озброєним оком. Лікар запізнився на прийом і замість 15:00 почався прийом о 15:10. На прийомі був присутній інтерн про що нас і не попередили. Лікар навіть не звернувся до дитини і незадоволено почав огляд коли дитина все розказала, що в нього і як. Огляд почав проводити без рукавичок, руки не мив. Нічого не знайшовши під коліном і на цьому все. Я запитала і це все? Ми ж прийшли на огляд всього тіла, ви повинні оглянути дитину повністю????!!!! "Ну давайте !!" погодився лікар... Розмовляв на російській мові, діагноз на російській мові...записав в виписку. Лікарю зробила ряд зауважень і реально, щоб не говорити неприємності при дитині - змушена була закінчити прийом і просто вирішили, що клініка зіпсувалася через таких лікарів Марно витрачений час і кошти і терпіння дитини. Огляд - жахливий!

Отзыв с сайта. Специалист: Визняк Игорь Евгеньевич. Филиал на Оболони
Ответ от администрации28.03.2023

Олено, дякуємо за ваш зворотний зв'язок про ситуацію, що склалася. Передали ваш відгук менеджеру з якості для подальшого врегулювання. Бажаємо міцного здоров'я.

Оставить отзыв о специалисте

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко (М. Тимошенко), 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Леонида Каденюка (Гагарина), 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua