Матвийчук Юлия Андреевна

Матвийчук Юлия Андреевна

10

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Ирина02.06.2022

Отличный врач, доброжелательна и приветлива. Отличная диагностика. Быстро разобрались с проблемой. Юлия Андреевна все рассказала и объяснила. Очень рекомендую!

Отзыв с сайта. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Оболони
Ответ от администрации02.06.2022

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта Юлію Андріївну Матвійчук. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Зоряна Шевченко27.05.2022

Візитом до лікаря повністю задоволена, хоч мала деякі перестороги, бо це четвертий лікар гастроентеролог, до якого зверталася з цієї клініки. Ніяк не могла знайти "свого" лікаря. До цього була у Євтушенко Т.А. на сторінці лікаря дуже гарно описані усі "регалії" , підкупило те, що лікар ще й ендокринолог, навіть знімає відео на різні теми здоров'я, по факту ж суцільне розчарування. Дуже якесь зверхнє ставлення, спочатку я чекала поки лікар доп'є каву, потім почалася бесіда, лікар не дуже дивилася на "папірчики" з обстеженням, які я принесла, проте в розмові постійно посилалася на європейський досвід, роздрукувала дієту на листочку (стандартну фодмап) яку було ледь видно, бо фарба в принтері мабуть закінчилася, виписала мені гавіскон та порадила лікувати нервову систему 👏😆 і це лікар-гастроентеролог, до якого я прийшла з реальною проблемою по ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ, а не психотерапевт чи невролог. От треба було уважніше читати відгуки про неї. Отже, даного розрекламованого клінікою лікаря я ніяк не раджу, якщо хочете справді вилікуватись. А ще цікаво, що на її сторінці написано, що лікує хронічні хвороби. Не вірте, не лікує.Перевірено. Другим моїм лікарем була Підвисоцька А.О., до якої я ледве записалася, бо вона завжди на лікарняному, візит не приніс мені ніякого полегшення, лікар увесь час трималася на відстані, боялася навіть оглянути. І виписала купу аналізів на 2,5 тисячі і пропити дорогущий пробіотик, від якого краще не стало, добре що хоч не нашкодив. Вже думала не йти у цю клініку до гастроентеролога, але так склалося, що хвороба загострилася, а поблизу тільки смартмедікал, то записалася вже до Якубовської С.М. і залишилася задоволена. Лікар молода, дуже прогресивна, горить своєю справою, приємна, створює атмосферу "френдлі". І її лікування мені вперше допогло і разом ми домоглися стійкої ремісії. Тепер от знову дала про себе знати хвороба і мене записали до Матвійчук Юлії Андріївни. Трохи мала побоювання, щодо неї, бо була настроєна на прийом у Світлани Миколаївни, але даремно хвилювалася, лікар просто від бога. Розумна, привітна, уважна. Видно, що професіонал своєї справи. Все розпитала, провела огляд, подивилася результати УЗД та інших досліджень, які я робила раніше. Виписала толкове лікування та аналізи не по захмарній ціні. Цього лікаря я дуже рекомендую. Лікар, молода, але професійна, нічого зайвого не виписує, не списує хворобу "на нєрви", не каже прийти через 10 днів, не викачує гроші і нічого не нав'язує. Вирішила написати ґрунтовний відгук, бо час наразі нелегкий, може комусь допоможе у економії грошей, часу і нервів. Сподіваюся мій відгук буде корисним при виборі лікаря. Бережіть себе та будьте здорові.

Отзыв с сайта. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна. Филиал на Печерске
Ответ от администрации29.05.2022

Зоряно, дякуємо вам, що приділили час і залишили зворотний зв'язок про візити до лікарів нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Анна31.01.2022

Очень хороший врач, я ею довольна, очень быстро нашла проблему и прописала лечение, от которого уже через пару дней было хорошо. Очень довольна, по больше бы таких специалистов и добрых от души людей, как Юлия Андреевна!

Отзыв с сайта. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации16.02.2022

Анно, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта Матвійчук Юлію Андріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Валентина26.01.2022

Очень профессиональный врач. Быстро поставила диагноз и назначила лечение. Спасибо за заботливое отношение!

Отзыв с сайта. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации27.01.2022

Валентино, дякуємо за відгук про лікаря-гтерапевта Матвійчук Юлію Андріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Людмила06.01.2022

Спасибо большое за помощь, внимание, доброту! Могу только рекомендовать доктора Матвийчук Юлию. Врача которому не безразличны её пациенты, и врача который поставит правильно диагноз.. Это важно! Моя спасительница!! Очень большое спасибо!!! Рекомендую всем!!!

Отзыв с сайта. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации10.01.2022

Людмило, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта Матвічук Юлію Андріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Павлина08.10.2021

Хотела бы начать с того, что переступив порог клиники, тебя встречают улыбкой — это очень приятно. Вся работа персонала очень слаженная, нигде не стоишь в очереди, все очень быстро и качественно. Врач-терапевт Матвийчук Ю. А. — настоящий профессионал, качественно проводит осмотр, все подробно и понятно объясняет, прописывает эффективное лечение и очень приятна как человек. Очень рада, что попала именно к ней. С удовольствием буду обращаться в эту клинику всей семьей и, конечно, рекомендовать друзьям и знакомым.

Отзыв с анкеты. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации08.10.2021

Павліно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-терапевта Матвійчук Юлію Андріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Pavlinka Chernova04.10.2021

Очень довольна сервисом и профессионализмом персонала и врачей. Попала к терапевту Матвийчук Ю. А .: довольна на 100%, очень компетентная и настоящий профессионал. Нужно было сдать анализы и рентген, это заняло минут 10. Спасибо за отлаженную работу. Буду обращаться всей семьей и однозначно рекомендовать знакомым.

Отзыв с Facebook. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации04.10.2021

Павліно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-терапевта Матвійчук Юлію Андріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Татьяна20.08.2021

Выражаю благодарность врачу и бригаде за высокий профессионализм

Отзыв с анкеты. Специалисты: Матвийчук Юлия Андреевна, Бондаренко Александр Николаевич. Направления: Гастроэнтерология , Гастроскопия. Филиал на Печерске
Ответ от администрации20.08.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гастроентеролога Матвійчук Юлію Андріївну та лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила12.07.2021

Клиника чистая и доброжелательная. Особая благодарность терапевту Матвийчук Юлии за профессионализм и чуткое отношение. Спасибо!

Отзыв с анкеты. Специалист: Матвийчук Юлия Андреевна (Терапия). Филиал на Печерске
Ответ от администрации12.07.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-терапевта Матвійчук Юлію Андріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Галина24.05.2021

Все нравится! Врачи очень внимательные и отзывчивые! И девушки на рецепции тоже вежливые!

Отзыв с анкеты. Специалисты: Матвийчук Юлия Андреевна, Вольных Екатерина Сергеевна. Направления: Терапия, Ультразвуковая диагностика (УЗД). Филиал на Печерске
Ответ от администрации24.05.2021

Галино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям і адміністраторам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оставить отзыв о специалисте

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Вс 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Маршала Тимошенко, 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Вс 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Вс 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Юрия Гагарина, 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua