Кучеренко Светлана Николаевна

Кучеренко Светлана Николаевна

45

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Анна10.08.2022

В клініку зверталася декілька разів з дитиною, треба було робити УЗД, в цілому були задоволені. І коли мені знадобився лікар для себе, бо мій лікар пішов у ЗСУ, вирішила обрати саме в цій клініці. Почитали відгуки про лікаря і записалась. На першому прийомі лікар була небагато слівна, що не завжди є поганим. Проблему в мене шукати не треба, бо при собі мала купу аналізів, що його підтверджують. І тут почалось: вам терміново треба робити оперативне втручання ( я про це знала) АЛЕ спочатку треба здати аналізи, потім на прийом, потім сказала, що треба лікуватися, бо запальний процес та ще й пухлина в яєчнику, після цього на прийом. А потім виявилося що пухлини немає, то в мене кішківник заважає робити коректне УЗД, треба ще раз на прийом, хоч пухлини немає, але треба перевірити. Хочу зауважити, що коли прийшла на контроль УЗД щодо пухлини, лікар взагалі забула, що вона мені там дивиться. І коли завершували УЗД я спитала, ну а пухлина, як вона, як на неї впливає лікування. І отримала цікаву відповідь: яка пухлина? У вас пухлина? Де? Звертається до медсестри, а ну подивись у картці, що там! Виявилося, що немає нічого, то венка в мене пульсує 🙄 Коли лікар брала повторний мазок, після лікування, вона ПІДГЛЕДІЛА в мене ерозію. І почала нове якесь лікування назначати. Серьозно?! Я взагалі-то прийшла з ДИСПЛАЗІЄЮ. Коли я про це в черговий раз повідомила лікарю, вона почала нервово читати мою картку, дивитися аналізи і каже, ВАМ ТЕРМІНОВО ТРЕБА ВИДАЛЯТИ. Серьозно?! Ми з вами це на першому прийомі прояснили. Далі взагалі сюр, Вам треба пробу на ледокаін зробити. Я була здивована, бо на першому прийомі я чітко зазначила, що МАЮ СИЛЬНУ АЛЕРГІЮ НА НЬОГО. І все було би терпимо, і напевно, я б пішла до лікаря ще раз, АЛЕ за час прийому телефонували в кабінет до лікаря двічі і просили закінчити прийом, бо в них накладка і треба терміново звільнити кабінет. Коли я незадоволена такою поведінкою звернулася до адміністратора, вона намагалася залагодити це непорозуміння з дзвінками, а коли дізналась про моє лікування у лікаря чомусь запропонувала звернутися до іншого лікаря, який спеціалізується на даних проблемах. Хочу зауважити, що пані Кучеренко Світлана Миколаївна також на них і спеціалізується, тому її і вибрала. Дуже шкода, що я мала такий досвід з клінікою, бо мені подобалися лікаря УЗД, більше я туди ні ногою.

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна
Виктория19.07.2022

Светлана Николаевна – отзывчивый, добрый и внимательный врач. Прочла предварительно отзывы, немного усомнилась, но пройдя обзор, сомнения исчезли. Обзор прошёл легко и комфортно. Спасибо! Жду результатов анализов и дальнейшую схему лечения.

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации20.07.2022

Вікторіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-гінеколога Кучеренко С.М. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Аліна18.07.2022

На консультації у лікаря Кучеренко Світлани Миколаївни і нажаль отримала тільки купу негативних вражень. За 40 хвилин «розмови» тексту було на 5 хвилин, все інше дуже повільне друкування на клавіатурі. Перед лікарем на столі лежали роздруківки всіх аналізів і обстежень, які проводила вона сама, але повна інформація про пацієнта не заважала їй перепитувати в мене що до чого. Заповнювала мою карту в комп’ютері, але як виявилось пізніше то була карта іншої жінки з таким же прізвищем. Коли нарешті дійшло до призначення, лікар не раз повторила що призначає саме бюджетні препарати, і з її слів «вроде бы как показывают себя положительно». Витрачений час, кошти і зіпсоване враження про клініку.

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна. Филиал на Печерске
Ответ от администрации20.07.2022

Аліно, дякуємо що приділили час і залишили зворотній відгук. Ми передамо його менеджеру з якості для вирішення даної ситуації. Бажаємо міцного здоров'я!

Алесандра20.06.2022

Я уже оставила Гугл отзыв, поэтому просто скопирую Была на приеме у гинеколога Кучеренко С.М. Клиника очень понравилась: чисто, удобно, легко отыскать. Понравилось, что присылают напоминания за два часа до приема. Врач опытная, но мне хотелось бы немного больше информации понятными словами и чтобы при сборе анамнеза задавали наводящие вопросы. Потому что замечала, что сама немного забываю проговаривать некоторые детали (напр., относительно препаратов, которые принимаю, но в моем случае это антидепрессанты, не связанные с физическим здоровьем). Обзор был комфортным и безболезненным, и это огромный плюс :)Назначила лечение и дообследование. Все прописала и повторно разъяснила, чтобы удостовериться, что я все поняла. Ориентирована на научный подход, что мне понравилось. Думаю, если бы медсестра помогала бы вводить ключевые данные на компьютере, врачу было бы комфортнее. На втором этаже на рецепции был приятный администратор, которая оставила очень классные впечатления от завершения визита :) Однозначно обращусь еще и буду продолжать лечение у этого врача)

Отзыв с анкеты. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации20.06.2022

Олександро, дякуємо за відгуг після візиту акушер-гінеколога Кучеренко Світлани Миколаївни. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталия17.02.2022

Очень внимательная, все мне объяснила, рассказала. В целом понравилась Светлана Николаевна как человек и как специалист.

Отзыв с портала Doc.ua. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации17.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук на порталі doc.ua про лікаря-акушер-гінеколога Кучеренко Світлану Миколаївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Ира05.12.2021

Хороший врач , все отлично и внимательно посмотрела ! Буду ходить ещё.

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации06.12.2021

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Кучеренко Світлану Миколаївну. Бажаємо вам міцного здоров’я!

Svetlana18.10.2021

Была у врача Кучеренко Светланы Николаевны, очень довольна. Она хороший врач и отзывчивый человек. Спасибо за высокий уровень обслуживания!

Отзыв с Google Maps. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации18.10.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Кучеренко Світлану Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана04.10.2021

Врач очень внимательная, все подробно объяснила, на все вопросы ответила. Прием очень понравился

Отзыв с портала Doc.ua. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации04.10.2021

Оксано, дякуємо за відгук на порталі про лікаря-гінеколога Кучеренко Світлану Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна Вивденко12.09.2021

В такій жахливій атмосфері на прийомі у лікаря гінеколога я ще не була. Лікар почала прийом з нав'язування додаткових послуг, попередньо не поцікавившись з яким я питання звертаюсь. Впродовж прийому нічого не пояснювала, більше того при зверненні до іншого лікаря, ще й виявилося, що вона створила проблему з нічого. Візитом не задоволена, лікар не уважна ні до пацієнта, ні до стажера, яка в неї, судячи з усього, проходить практику. Це свідчить і про якість подальшо проходження в неї огляду.

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна. Филиал на Печерске
Ответ от администрации20.09.2021

Анно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталья30.07.2021

Не пожалела, что обратилась в эту клинику. Рекомендую! Особая благодарность врачу Кучеренко Светлане Николаевне!

Отзыв с сайта. Специалист: Кучеренко Светлана Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации30.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Кучеренко Світлану Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оставить отзыв о специалисте

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Вс 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Маршала Тимошенко, 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Вс 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Клиника принимает взрослых и детей

Пн-Вс 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Юрия Гагарина, 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua