Тетяна15.06.2021

Дитина 3 роки 10 міс впала з самоката і дуже сильно вдарилася головою. Ми приїхали в клініку Smart Medical Center до лікаря Курти Марії Дмитрівни. Це була неділя. Додзвонитися в інші медичні центри не вдалося. Марія Дмитрівна — дуже крутий фахівець. Крім професійного огляду дитини, вона все дуже дохідливо, зрозумілою для людей мовою, пояснила все, що необхідно. І що не менш важливо, змогла заспокоїти нас (батьків). Також нас відправили до окуліста Шаханової Г. В., яка точно так само професійно провела огляд дитини. Окрема подяка працівникам рентген-кабінету. Вони змогли не тільки професійно прочитати знімки, але і зробити ці знімки у дитини, яка постійно крутиться та плаче. Щиро дякую всім за професіоналізм і прекрасне обслуговування!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Курта Марія Дмитрівна, Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Неврологія дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну та лікаря-офтальмолога Шаханову Ганну Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

voloshchuk95028.05.2021

Дуже хороша клініка. Лікуємо зараз дитині очі, результат видно. Дуже хороші фахівці. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгук з Instagram. Напрям: Офтальмологія дитяча
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Дякуємо за теплий відгук в Instagram про офтальмологію у клініці Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Oksana28.05.2021

Ходили до найкращого у світі дитячого невролога — Курти Марії Дмитрівни, заодно пройшли УЗД, доплер судин, офтальмолога. Враження у дитини найпозитивніші, попри те, що дитина лікарів боїться. Дуже шанобливе ставлення навіть до найменших пацієнтів, приємна обстановка, класний набір фахівців.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна. Напрями: Неврологія дитяча, Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія26.04.2021

Сьогодні практично по швидкій допомозі звернулися в клініку до дитячого офтальмолога Віценко Н. М. Допомога надана професійно, вчасно й результативно. Щиро Вам дякую, лікарю!!!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Володя09.04.2021

Хороша маленька клініка, як в Європі, класний персонал і лікарі, які переживають за клієнта, за своє місце і за репутацію. Є місце для очікування, дивани, кава і тд. Дуже сподобався офтальмолог (з чим загалом і приїхали) — вирішила проблему, проконсультувала. Якщо й інші спеціалісти такі ж, можна вважати, що клініка — ідеальний формат для місцевого лікування, якщо потрібно вирішити проблему якісно і швидко. Ціни на послуги як по всьому Києву — 500-700 грн

Відгук з Google Maps. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.04.2021

Володимире, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу та персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Москаленко29.03.2021

Дуже приємна атмосфера. Лікар Мішин дуже подобається як фахівець

Відгук з анкети. Фахівець: Мішин Вадим Сергійович. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Мішина Вадима Сергійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана12.03.2021

Велика подяка лікарю Шахановій Ганні Валеріївні за уважне ставлення, за приємне спілкування та подяка персоналу Smart Medical Center.

Відгук з анкети. Фахівець: Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Офтальмологія, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Світлано, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Шаханову Ганну Валеріївну та високу оцінку співробітникам Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Юля09.03.2021

Я залишилася задоволеною візитом до лікаря-офтальмолога Оспанової Ніни. Вся необхідна діагностика була проведена, всі питання, які в мене виникали, я задала й отримала професійну відповідь. Лікар розташовує до себе відкритістю, доброзичливістю та оптимізмом. Рада, що потрапила саме до неї. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Офтальмологія, Офтальмологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Фаїна05.03.2021

У мене взагалі немає зауважень, мені дуже сподобалося. Усе, що нам було потрібно, лікар швидко відповіла. Усе якісно. Найкращі відгуки. Детально пояснила, голосно повторила, тією мовою, на якій було зручно нам. Я дуже вдячна.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Фаїно, дякуємо за відгук на порталі про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вероніка01.03.2021

У світі є багато людей, а є Люди! Лікаря важко виміряти та схарактеризувати, оскільки все для кожного дуже суб'єктивно та індивідуально. Але, напевно, є відсоток людяності та якогось неземного світла. Якщо застосувати до пані Ганни Валеріївни, то, впевнена, цей показник набагато більше ніж 100%. Дуже уважна, людяна, дбайлива, приємна та витончена Людина. Найприємніше враження як від лікаря, так і від Людини. Зі словами щирої вдячності, з найкращими побажаннями та щирим теплом звертаюсь до Неба: нехай благословить чарівну Людину та Лікаря від Господа, пані Ганну! Дякую керівництву клініки за Лікаря!

Відгук з анкети. Фахівець: Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Вероніко, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Шаханову Ганну Валеріївну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!