Зайченко Віктор Іванович

Зайченко Віктор Іванович

23

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Настя17.08.2021

Грустно, впервые в столь крутой клинике с обалденным составом врачей ко мне было не совсем хорошее отношение. Я пришла с одним вопросом, а мне пытались навязать оперативное вмешательство. При том, что доктора у кого я была ранее (в том ч. специалист из Смарт Медикал на Оболони) отрицали надобность таковой в принципе. Руки доктора очень сильно пахли сигаретами, мне прям жутко было это неприятно, а сказать - стыдно. Вопрос мой был не решен, туда, куда нужно было, доктор не смотрел. Задавал какие то странные вопросы из серии :" У вас есть красный диплом? Нет? А у меня есть". При том, что спорить с ним или выяснять отношения я не стала. Долго думала писать отзыв или нет, но отношением человека и специалиста к себе абсолютно не довольна, вопрос по здоровью носа остался открыт. Попала к нему случайно, ибо записи к Сытник небыло.

Відгук з сайту. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації17.08.2021

Анастасіє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія19.07.2021

Прекрасний сервіс, відмінні лікарі.

Відгук з анкети. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Надiя22.06.2021

Клініка сподобалася. Зручно, що є не тільки лікарі та УЗД апарат, але і рентген. Багато фахівців різних лікарських напрямків, багато що можна зробити в одному місці. Робила рентген, дуже швидко, супер, відразу надіслали знімок на пошту! Дуже приємна медсестра робила укол, акуратно, не боляче. Дівчата на рецепції привітні. Поки відвідала тільки ЛОРа Зайченка, це перша консультація. Прийом сподобався — швидко, чітко, все розповів, пояснив, підбадьорив. Лікування тільки починаю, хочу подивитися на результат. Більш детальний відгук про лікаря зможу залишити, коли пройде певний час. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Напрями: Отоларингологія, Рентгенологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.06.2021

Надiє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

sv.voy.10.ko@gmail.com13.05.2021

Мамі 76 років видалили поліпи в носі. Дуже вдячні Віктору Івановичу за роботу. Професіонал і просто чудова людина. Як сказала мама, перед операцією лікар поклав руку на плече, сказав, все буде добре, і ніби забрав мою тривогу. Дякуємо всьому персоналу клініки! За два тижні обстежень в вашій клініці ми відчували лише турботу. Будемо рекомендувати вас усім знайомим. За таку турботу не шкода грошей, слова нашої мами. Яка бачила радянську медицину і боялась іти на лікування. Щиро дякуємо усьому персоналу!

Відгук з сайту. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації13.05.2021

Дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Makar12.05.2021

Потрапив до позитивного, крутого ЛОРа Зайченка — вилікував хронічний вазомоторний риніт. Тепер я можу дихати. Рекомендую 👍

Відгук з Google Maps. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Макаре, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Nikol12.05.2021

Затишна та приємна атмосфера! Лікарю Зайченку окрема подяка! Спеціаліст своєї справи!

Відгук з Facebook. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія29.03.2021

Віктор Іванович — найкращий лікар, якого я зустрічала! 💯 Професіонал найвищого рівня, уважний, чуйний, прекрасний діагност. Дуже дякую за допомогу та вирішення проблеми, яка робила життя неповноцінним протягом декількох років. 🙏🙏🙏🙏 Бажаю Вам, Вікторе Івановичу, успіхів у Вашій місії — допомога людям та визнання Вашої роботи 🙏🙏🙏

Відгук з сайту. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.03.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Євгенія08.02.2021

Найкращий лікар, якого я зустрічала!

Відгук з Facebook. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації08.02.2021

Євгеніє, дякуємо за відгук у Facebook про лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана05.02.2021

Лікар від Бога!!! І Людина з великої літери! Слухняних Вам пацієнтів)

Відгук з Facebook. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Н. М.01.02.2021

Вдячна за високий професіоналізм, знання, людяність лікаря Зайченка Віктора Івановича. Звернулася за рекомендацією, рекомендую сама!

Відгук з анкети. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Зайченка Віктора Івановича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут