Тітіна Ірина Олегівна — ендокринолог Smart Medical Center
Тітіна Ірина Олегівна

Тітіна Ірина Олегівна

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-ендокринолог вищої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1999
  Досвід роботи: 22 роки
 • ФіліяПечерськ | ст. м. Либідська

Тітіна Ірина Олегівна

Де приймає лікар

 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:
 • Захворювання щитоподібної залози
 • Цукровий діабет
 • Інсулінотерапія: ініціація інсулінотерапії, корекція дози, переведення на інші види інсуліну за необхідності
 • Патології гіпофіза, зокрема гіперпролактинемія
 • Патології наднирників, зокрема гіперандрогенія
 • Ендокринне ожиріння
 • Планування та ведення вагітності у жінок з цукровим діабетом, гестаційним діабетом, зокрема на інсуліні, порушеною функцією щитоподібної залози

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 1999 р.
 • Національний медичний університет, спеціальність «Терапія», 2000 р.
 • Київську медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ендокринологія», 2001 р.
Тренінги та курси:
 • ТУ «Ендокринні аспекти патологій статевих залоз», Національна медична академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2019 р.
Статті лікаря:
Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Наталія26.04.2021

Я задоволена увагою, з якою ставляться до пацієнтів. Дякую Ірині Олегівні, ендокринологу. Дуже уважна, і видно, що людина на своєму місці.

Відгук з анкети. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Daria29.03.2021

Мене консультувала лікар-ендокринолог Тітіна Ірина Олегівна. Відмітила уважне ставлення до скарг та попередніх аналізів і висновків інших лікарів. Дуже сподобалось, що лікар комплексно аналізувала проблеми за останній рік і дала відповідне комплексне рішення, при цьому жодних зайвих направлень на аналізи не робила. Усе по суті. Приємно, що ціни при такому сервісі посильні. Дякую за гарне обслуговування. Рекомендую!

Відгук з Facebook. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Дарино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолона Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана19.01.2021

Уже двічі відвідувала лікаря Ірину Олегівну Тітіну. Висококваліфікований та уважний лікар. Не призначає «зайвих» препаратів та аналізів. Дуже задоволена вибором лікаря та отриманими консультаціями!

Відгук з сайту. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.01.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина11.01.2021

Проходила обследование и консультации у других специалистов этой клиники и только Ирина Олеговна вызвала самые негативные чувства. Мне вначале пришлось её уговаривать, что мне нужна её консультация и весь приём она сидела с ухмылкой. На мой вопрос о рекомендациях к подготовке к анализам мне посоветовали прочитать их в интернете. Мне кажется, что оплатив консультацию, врач как минимум должен выполнить свои обязательства и посмотреть пациента и максимально подробно его о всем проконсультировать. Выбрала этого специалиста прочитав об её образовании и отзывах и точно совершенно не рекомендую её. Возможно она и образована, но явно не стоит к ней идти и платить деньги за то, какой приём получите. Она не отвечает прямо на вопросы и мне приходилось перебивать её и напоминать, что ответа на свой вопрос я не получила. Лучше быть просто здоровым

Відгук з сайту. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.01.2021

Марино, нам дуже прикро, що візит до лікаря викликав у вас такі відчуття. Дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Ми передали ваш відгук адміністрації, щоб це питання опрацювали з лікарем. Перепрошуємо за незручності і бажаємо міцного здоров'я.

Nataly30.10.2020

Дуже сподобалася лікар-ендокринолог Тітіна Ірина Олегівна. Все по суті, чітко і безпомилково. Персонал медичного центру дуже уважний. Буду звертатися в Вашу клініку ще.

Відгук з Facebook. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.10.2020

Наталіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

My Account19.10.2020

Сьогодні була на консультації у Тітіної І. О. Дуже уважний і професійний підхід. Отримала детальну інформацію зі свого питання і оптимальні варіанти його рішення. Рекомендую цього фахівця

Відгук з Google Maps. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.10.2020

Дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-ендокринолога Тітіної Ірини Олегівни. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

GassY12.10.2020

Була на консультації у ендокринолога Тітіна Ірина Олегівна. Чудовий фахівець, консультація пройшла комфортно, я отримала відповіді на всі запитання. Дякую за підхід до клієнтів! Давно шукала хорошого лікаря. Однозначно буду рекомендувати. Також проходила УЗД щитовидної залози у лікаря Швирьова Анна Сергіївна. Обстеження пройшло швидко, професійно. Лікар дуже уважний і ввічливий. Дякую!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Тітіна Ірина Олегівна, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації24.11.2020

Дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про наших лікарів. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціалістів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віталій05.10.2020

Професіонали своєї справи Тітіна Ірина Олегівна та Бегларян Ілона Миколаївна

Відгук з Google Maps. Фахівці: Тітіна Ірина Олегівна, Бегларян Ілона Миколаївна. Напрями: Ендокринологія, Кардіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації24.11.2020

Віталію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про наших лікарів Тітіну Ірину Олегівну і Бегларян Ілону Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана30.09.2020

Я отримала консультації лікаря-ендокринолога Тітіної Ірини Олегівни у філїї клініки на Либідській. Я дуже задоволена професіоналізмом лікаря, оскільки маю неспецифічний діагноз та багато років шукала спеціаліста в цій галузі. Також мені дуже сподобалась атмосфера та організація в клініці. Дійсно відчуваєш піклування про відвідувачів. Рекомендую з задоволенням!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.09.2020

Оксано, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Нам дуже приємно, що сервіс клініки та професійність наших співробітників залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

аня ди30.09.2020

Була на консультації в ендокринолога Тітіна І. О. Все доступно пояснили і обговорили лікування! Зрозуміло з першого разу 😊! Лікар привітний, доброзичливий! Навіть хочеться прийти на повторний візит швидше 😊! Дякую

Відгук з Google Maps. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.09.2020

Анно, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Раді чути, що візит до клініки та професійність лікаря залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00