Тітіна Ірина Олегівна

Тітіна Ірина Олегівна

12

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марія16.09.2021

Ірина Олегівна Тітіна — дуже хороший, чуйний лікар і людина! Я задала 100500 запитань і отримала на них відповіді. Все детально розповіла мені про мою проблему і як з цією проблемою впоратися! ❤️

Відгук з сайту. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія26.04.2021

Я задоволена увагою, з якою ставляться до пацієнтів. Дякую Ірині Олегівні, ендокринологу. Дуже уважна, і видно, що людина на своєму місці.

Відгук з анкети. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Daria29.03.2021

Мене консультувала лікар-ендокринолог Тітіна Ірина Олегівна. Відмітила уважне ставлення до скарг та попередніх аналізів і висновків інших лікарів. Дуже сподобалось, що лікар комплексно аналізувала проблеми за останній рік і дала відповідне комплексне рішення, при цьому жодних зайвих направлень на аналізи не робила. Усе по суті. Приємно, що ціни при такому сервісі посильні. Дякую за гарне обслуговування. Рекомендую!

Відгук з Facebook. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Дарино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолона Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана19.01.2021

Уже двічі відвідувала лікаря Ірину Олегівну Тітіну. Висококваліфікований та уважний лікар. Не призначає «зайвих» препаратів та аналізів. Дуже задоволена вибором лікаря та отриманими консультаціями!

Відгук з сайту. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.01.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина11.01.2021

Проходила обследование и консультации у других специалистов этой клиники и только Ирина Олеговна вызвала самые негативные чувства. Мне вначале пришлось её уговаривать, что мне нужна её консультация и весь приём она сидела с ухмылкой. На мой вопрос о рекомендациях к подготовке к анализам мне посоветовали прочитать их в интернете. Мне кажется, что оплатив консультацию, врач как минимум должен выполнить свои обязательства и посмотреть пациента и максимально подробно его о всем проконсультировать. Выбрала этого специалиста прочитав об её образовании и отзывах и точно совершенно не рекомендую её. Возможно она и образована, но явно не стоит к ней идти и платить деньги за то, какой приём получите. Она не отвечает прямо на вопросы и мне приходилось перебивать её и напоминать, что ответа на свой вопрос я не получила. Лучше быть просто здоровым

Відгук з сайту. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.01.2021

Марино, нам дуже прикро, що візит до лікаря викликав у вас такі відчуття. Дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Ми передали ваш відгук адміністрації, щоб це питання опрацювали з лікарем. Перепрошуємо за незручності і бажаємо міцного здоров'я.

Nataly30.10.2020

Дуже сподобалася лікар-ендокринолог Тітіна Ірина Олегівна. Все по суті, чітко і безпомилково. Персонал медичного центру дуже уважний. Буду звертатися в Вашу клініку ще.

Відгук з Facebook. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.10.2020

Наталіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

My Account19.10.2020

Сьогодні була на консультації у Тітіної І. О. Дуже уважний і професійний підхід. Отримала детальну інформацію зі свого питання і оптимальні варіанти його рішення. Рекомендую цього фахівця

Відгук з Google Maps. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.10.2020

Дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-ендокринолога Тітіної Ірини Олегівни. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

GassY12.10.2020

Була на консультації у ендокринолога Тітіна Ірина Олегівна. Чудовий фахівець, консультація пройшла комфортно, я отримала відповіді на всі запитання. Дякую за підхід до клієнтів! Давно шукала хорошого лікаря. Однозначно буду рекомендувати. Також проходила УЗД щитовидної залози у лікаря Швирьова Анна Сергіївна. Обстеження пройшло швидко, професійно. Лікар дуже уважний і ввічливий. Дякую!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Тітіна Ірина Олегівна, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації24.11.2020

Дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про наших лікарів. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціалістів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віталій05.10.2020

Професіонали своєї справи Тітіна Ірина Олегівна та Бегларян Ілона Миколаївна

Відгук з Google Maps. Фахівці: Тітіна Ірина Олегівна, Бегларян Ілона Миколаївна. Напрями: Ендокринологія, Кардіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації24.11.2020

Віталію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про наших лікарів Тітіну Ірину Олегівну і Бегларян Ілону Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана30.09.2020

Я отримала консультації лікаря-ендокринолога Тітіної Ірини Олегівни у філїї клініки на Либідській. Я дуже задоволена професіоналізмом лікаря, оскільки маю неспецифічний діагноз та багато років шукала спеціаліста в цій галузі. Також мені дуже сподобалась атмосфера та організація в клініці. Дійсно відчуваєш піклування про відвідувачів. Рекомендую з задоволенням!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Тітіна Ірина Олегівна (Ендокринологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.09.2020

Оксано, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-ендокринолога Тітіну Ірину Олегівну. Нам дуже приємно, що сервіс клініки та професійність наших співробітників залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут