Суворов Василь Леонідович

Суворов Василь Леонідович

12

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Дмитро02.09.2021

Суворов В. Л. — відмінний фахівець, попри те, що молодий. Прийом на висоті, пояснення «про складне» простою і зрозумілою для сприйняття мовою. Щиро дякую керівництву клініки за такого грамотного, чудового фахівця і дуже дякую безпосередньо Суворову В. Л.!

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Дмитре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна19.08.2021

Не рекомендую!!! Врач не компетентен в вопросе о дисплазии тазобедренных суставов, раньше времени снял шину Фрейка ссылаясь на то, что в таком возрасте (4 месяца ребёнку)суставы и без неё прекрасно развиваются. При последнем визите в 6 месяцев, не направил на рентген (хотя врач-УЗИ рекомендовала, так как были сомнения) аргументируя тем, что снимок хороший и она зря сеет панику. В результате у ребёнка двухсторонняя дисплазия!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Печерська філія
Відповідь від адміністрації20.08.2021

Анно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна01.08.2021

Василь Леонідович — чудовий лікар. Були у нього як у травматолога з переломом та як у хірурга на видаленні новоутворення. Завжди гарний підхід до дитини, поважне відношення до батьків. На прийомі все чітко та професійно. Дякую. Окрема подяка керівництву клініки за організацію. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія дитяча, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації02.08.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена30.07.2021

Відмінний фахівець. Молодий і прогресивний, ламає деякі стереотипи «радянської школи», приємний у спілкуванні, швидко знайшов підхід до дитини. Дуже рекомендую, ми будемо тепер ходити тільки до нього)

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна29.07.2021

Пройшовши не одного ортопеда і зайшовши на прийом, перша думка була: «Такий молодий... І що, він нам допоможе?». Але вже після початку огляду я була впевнена, що переді мною ФАХІВЕЦЬ!!! Пройшовши перший етап лікування, діагноз моєї мами був скасований, і нестерпний біль, з яким мама живе останній рік, набагато зменшився. Надалі чекає ще довге лікування. Але я впевнена в чудовому результаті і навіть пишаюся, що в Україні є такі лікарі і душевні люди, як Василь Леонідович

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Аракчеєва Наталія17.07.2021

Дякую чудовому лікарю: уважно провів прийом, для зв'язку лишив свій телефон, щоб у разі якихось питань можна було звернутися, завжди на зв'язку. Після відпочинку піду перевіряти результати лікування, але вже відчуваю покращення.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія09.03.2021

Суворов Василь Леонідович — чудовий фахівець! Дуже уважний, акуратний, тактовний. Компетентний фахівець, який доступно все пояснив і дав чіткі рекомендації.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Дитяча хірургія, Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога, дитячого хірурга Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.01.2021

Рекомендую! Суворов Василь Леонідович, дитячій хірург (травматолог) — чудовий фахівець!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна19.10.2020

Відвідували клініку 2 рази. Залишилися дуже задоволені фахівцями. Останній раз були на прийомі у ортопеда Суворова. Дуже уважно оглядав сина, дав хороші рекомендації. Побільше б таких професіоналів. Клініка заслуговує перше місце. Дуже рекомендую всім!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.10.2020

Тетяно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Smart Medical Center на Либідській та дитячого ортопеда Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Nataliia12.10.2020

Робила доньці УЗД колінних суглобів. Лікар Суворов Василь Леонідович уважний, компетентний, доступно все пояснив. Рекомендую.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.10.2020

Наталіє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю лікаря-ортопеда Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут