Суворов Василь Леонідович

Суворов Василь Леонідович

20

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Вікторія24.10.2022

Найкраща клініка. Ортопед Суворов В.Л. чудовий спеціаліст!

Відгук з Facebook. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Хірургія дитяча, Ортопедія і травматологія
Відповідь від адміністрації24.10.2022

Вікторіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ортопед-травмотолога, дитячого ортопед-травматолога, дитячого хірурга Суворова Василя Леонідовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Андрій18.07.2022

Лікар Василь Леонідович ретельно оглянув, детально все пояснив, поставив вірний діагноз і надав подальші рекомендації. В наш час, як це не дивно, дуже важко знайти висококваліфікованого лікаря.Багатьом професорам і докторам медичних наук слід в нього повчитися. Це я з точністю можу сказати, тому що бачив їх не мало. Кому потрібно, звертайтесь обов'язково, не пошкодуєте.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.07.2022

Андрію, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-ортопед-травмотолога Суворова Василя Леонідовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Дар’я31.01.2022

Взагалі я дуже вдячна ортопеду і ревматологині зі Smart Medical Center. Радію, що знайшла лікарів, які справді керуються доказовою медициною, призначають тільки дієве лікування (а не БАДи), уважно дивляться на результати аналізів, слухають скарги, не залякують і не ставлять рандомних діагнозів. Розписали лікування, поставили коректний діагноз. Бо від лікарів з інших клінік я всяке наслухалася: або посилали куди подалі (ви ще занадто молода, щоб мати болі в суглобах), або ставили артроз у 20 років і призначали БАДи для лікування, або казали що це психосоматика) Дякую і вам за спеціалістів, що професійно підходять до своєї роботи, уважно вислуховують скарги та призначають дієві методи лікування. Я ще влітку була в ортопеда Василя Суворова. перед цим змінила п’ять лікарів, і тільки він пояснив в чому проблема болі в колінах і поставив коректний діагноз! Я дотримувалася його рекомендацій і стала краще себе почувати. буквально нещодавно була у ревматологині Олени Пюра, також з болями в суглобах, які загострилися після ковіду. Вона теж детально мене оглянула, розвіяла мої побоювання щодо артриту (хоча лікарі в інших клініках ставили саме такий діагноз). Окрім них, восени двічі приходила на прийом до гастроентерологині Світлани Якубовської. Вона також дала слушні поради та призначила дієве лікування. Тепер я — ваша постійна клієнтка! Радію, що лікарі дотримуються принципів доказової медицини та одразу призначають дієве лікування (в тому числі дають поради не медикаментозного лікування, що радує). А також не призначають БАДів та ліків з недоказовою ефективністю, що, на жаль, часто траплялось зі мною раніше. Також радує ваш сервіс: зручний сайт, можливість записатися до лікаря через онлайн-чат прямо на сайті, без телефонного дзвінка. У самих клініках також приємно знаходитися: сучасні комфортні центри, приємний персонал (адміністратори), є гардероб. Була в клініках на Либідській та на Мінській.

Відгук з Instagram. Фахівці: Пюра Олена Антонівна, Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Гастроентерологія, Ревматологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.01.2022

Дар'є, дякуємо за відгук в instagram про лікаря-ортопеда-травматолога Суворова Василя Леонідовича, лікаря-гастроентеролога Якубовську Світлану Миколаївну та лікаря-ревматолога Пюру Олену Анатоліївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Лісничук Любов05.12.2021

Хороший лікар, пояснює доступно, дуже доброзичливо ставиться до дітей.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.12.2021

Любове, дякуємо за відгук про ортопеда-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Бажаємо вам міцного здоров’я!

Войтенко Валерія02.12.2021

Вдячність лікарю ортопеду-травматологу Суворову Василю Леонідовичу, гарний спеціаліст, професіонал, отримала якісну консультацію. Щиро рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.12.2021

Валеріє, дякуємо за позитивний відгук про лікаря-ортопеда Суворова Валисля Леонідовича. Бажаємо вам міцного здоров’я!

Валерія02.12.2021

Перший раз була у клініці на Оболоні, все дуже сподобалось. Широкий спектр послуг лікарів / діагностики. Окрема вдячність ортопеду-травматологу Суворову Василю Леонідовичу, гарний спеціаліст, професіонал, отримала якісну консультацію. Щиро рекомендую.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.12.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр на Оболоні та лікаря ортопеда-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина29.10.2021

Дуже сподобався лікар-ортопед Суворов. Все чітко пояснив, дуже ввічливо спілкувався. Ми з дитиною були задоволені прийомом.

Відгук з анкети. Фахівець: Суворов Василь Леонідович (Ортопедія і травматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Маргарита04.10.2021

Декілька разів зверталася в клініку за консультацією. Спершу до лікаря-травматолога — отримала чітку рекомендацію. І вдруге з дитиною 9 років до дерматолога. Задоволена обслуговуванням — від рецепції до надання рекомендацій. Швидко, вчасно, професійно!

Відгук з анкети. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Дерматологія дитяча, Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Маргарито, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дмитро02.09.2021

Суворов В. Л. — відмінний фахівець, попри те, що молодий. Прийом на висоті, пояснення «про складне» простою і зрозумілою для сприйняття мовою. Щиро дякую керівництву клініки за такого грамотного, чудового фахівця і дуже дякую безпосередньо Суворову В. Л.!

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Дмитре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна19.08.2021

Не рекомендую!!! Врач не компетентен в вопросе о дисплазии тазобедренных суставов, раньше времени снял шину Фрейка ссылаясь на то, что в таком возрасте (4 месяца ребёнку)суставы и без неё прекрасно развиваются. При последнем визите в 6 месяцев, не направил на рентген (хотя врач-УЗИ рекомендовала, так как были сомнения) аргументируя тем, что снимок хороший и она зря сеет панику. В результате у ребёнка двухсторонняя дисплазия!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.08.2021

Анно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця