Стельмах Назар Аладдінович

Стельмах Назар Аладдінович

30

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Таня Шовкун05.09.2023

Чудова клініка, не перший раз сюди звертаюсь. Особлива вдячність Назару Аладдіновичу за його професійність та уважність до дрібниці, (це врятувало мені життя) за вдало зроблену операцію і супровід після неї. Про таких лікарів кажуть, від Бога. Дякую Вам! 😘

Відгук з сайту. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович (Ендокринологія оперативна). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.09.2023

Таню, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила06.08.2023

До Центру приїхала зі свого міста з шокуючим описом стану здоров'я, зробленим в одній із наших лікарень. Стресу додало ще й те, що швидко пройти необхідне у моєму випадку обстеження вдома виявилося просто не можливо. Як же я була вражена, коли за декілька годин перебування в Центрі змогла пройти обстеження відразу у декількох висококваліфікованих лікарів, рекомендоване ними апаратурне обстеження та здати всі аналізи. Того ж дня я поверталася додому дещо стомленою, але щасливою - жахливий висновок не підтвердився, а на руках була "дорожня карта" вивірених лікарями всіх моїх подальших дій, необхідних для мого здоров'я. Дякую всім працівникам Центру, з якими я зустрілася, за увагу до мене: адміністратору, дівчатам на рецепції, лаборантам, лікарям, хірургам, особливо Зеленській Марині Володимирівні, Бавикіну Євгену Миколайовичу, Єщенко Олені Григорівні, Лесику Василю Петровичу, Сисоєву Валерію Васильовичу, Стельмаху Назару Аладдіновичу. Здоров'я, успіху і процвітання вам, вашому Центру та всім вашим пацієнтам.

Відгук з сайту. Фахівці: Бавикін Євген Миколайович, Стельмах Назар Аладдінович, Лесик Василь Петрович, Зеленська Марина Володимирівна, Сисоєв Валерій Васильович, Єщенко Олена Григорівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологічне УЗД, Ендокринологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Мамологія (онкологія), Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Людмило, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікарів та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом у клініку та вирішили свої питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Лідія04.08.2023

Хочу залишити відгук про трьох лікарів! Перш за все, дякую лікарю Вольних до якої я прийшла на УЗД молочних залоз, але вона побачила припухлість в шиї та рекомендувала зробити УЗД щитоподібної залози. В результаті, в мене виявили медулярний рак щитоподібної залози. Хочу подякувати лікарям Стельмаху та Лесику! Вони майстри своєї справи, заспокоїли та все пояснили, провели операцію. Стельмах дуже детально все пояснив та контролював процес лікування, навіть коли я отримала діагноз, я не хвилювалася, оскільки, я розуміла що вже знаходжусь в надійних руках! Вже пройшло 3 місяці з моєї операції і я сміливо можу сказати, що моє життя змінилося в кращу сторону, оскільки моє самопочуття після операції покращилося! Дуже дякую вам ❤️

Відгук з сайту. Фахівці: Стельмах Назар Аладдінович, Лесик Василь Петрович, Вольних Катерина Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД), Ендокринологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Лідіє, дякуємо за ваш відгук про лікарів-ендокринологів Назара Стельмаха, Василя Лесика та лікаря ультразвукової діагностики Катерину Вольних. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Марія25.07.2023

Записувала маму до Стельмаха Назара Аладдіновича, за рекомендацією її лікаря. Робили узі та біопсію у нього. Дуже тактовний лікар, доказовий, все детально пояснює, відповідає на всі запитання й ще додає свої пояснення. Клініка хороша, весь персонал ввічливий, не могли знайти кабінет, тож нас провели) Найкращі рекомендації та подяка Назару Аладдіновичу! Мама мешкає в Харкові, проте готова їздити в Київ до лікаря, бо йому довіряє. Дуже раді, що знайшли доказового лікаря, який ще виявився хорошою людиною. Дякую клініці, пацієнтам комфортно перебувати тут.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.07.2023

Маріє, дякуємо за ваш такий теплий відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Аладдіновича. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Ольга31.05.2023

Ви Лікар від Бога! Все пройшло чудово! Лікар зміг все розповісти, дуже уважний та приємний у спілкуванні. Рекомендую всім! Була у багатьох лікарів ендокринологів через те, що вузол вже давно. Але так докладно ніхто не надавав консультацію. Робив пункцію, підтримував, дуже акуратно, професійно, швидко залишились тільки позитивні враження від лікаря. Буду звертатись тільки до нього

Відгук з сайту. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.05.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Аладдіновича. Раді, що звернулися на візит до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена30.05.2023

Стельмах Назар Аладдінович - чудовий лікар, якому я вдячна за своє здоров'я. Дякую за все: від бажання допомогти та роз'яснення хвороби до оптимізму та підтримки. Я щаслива, що у момент, коли найбільше потребувала допомоги - знайшла цього лікаря:) Всім бажаю здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації30.05.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Аладдіновича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Людмила14.04.2023

Велика подяка Стельмах Назару Аладдіновичу. Процедура пройшла безболісно. Лікар від Бога.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович (Ендокринологія)
Відповідь від адміністрації14.04.2023

Людмило, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Аладдіновича. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія Постіл07.04.2023

1. Адміністратори та клієнтський сервіс: на високому рівні. Телефоном з адміністратором обговорили зручний час, щоб візит підійшов як для мене, так і для дочки. Знайшла потрібне для нас віконце дорослого ендокринолога та дитячого узд-спеціаліста аби ми не чекали в черзі одна одну. Одразу на вайбер прийшло повідомлення про дату, час та адресу візиту. За 2 години до прийому - вайбер-нагадування. Дуже зручно. Оплата на стійці адміністрації: як готівка, так і картою чи онлайн за QR-кодом після прийому у лікаря. Є місця для очікування (якщо прийшли не самі), є цукерки (для охочих) та чай/кава. До речі, кава дійсно смачна. 2. Лікарі: Климовська Галина Миколаївна - дуже задоволена. Донечці зробили узд лімфатичної системи. Пояснили можливі причини збільшення та направили на подальші дослідження (аби виявити причини). Стельмах Назар Алладінович - безмежно вдячна даному лікарю за проведене детальне узд щитоподібної залози та професіоналізм. Детально пояснив причини та походження вузлів щитоподібної залози, функції залози. Скоординував щодо подальшого спостереження та аналізів. Клініку рекомендую!

Відгук з Facebook. Фахівці: Климовська Галина Миколаївна, Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.04.2023

Юліє, дякуємо за такий чудовий розгорнутий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Климовську Галину Миколаївну, лікаря-ендокринолога Стельмала Назара Алладіновича та адміністраторів рецепції, контакт-центру. Раді, що завітали на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Катерина06.04.2023

Дуже професійний лікар Назар Аладдінович! Рекомендую на 1000% Дякую, вам велике за проведену консультацію, все чітко пояснили, дуже задоволена рівнем консультації! Неймовірно рада, що знайшла Вас!

Відгук з сайту. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.04.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Алладіновича. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Андрій23.03.2023

Чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую Вам, Назар Аладдінович!

Відгук з сайту. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ендокринологія, Ендокринологія оперативна
Відповідь від адміністрації23.03.2023

Андрію, дякуємо за відгук про лікаря-ендокринолога, хірурга Назара Алладіновича Стельмаха. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua