Рубан Станіслав Михайлович

Рубан Станіслав Михайлович

45

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ірина06.01.2022

Не можу залишитись осторонь і не маю морального права промовчати про ситуацію, яка виникла з призначенням, лікуванням і рекомендаціями лікаря Рубана С.М. Намагатимусь коротко по суті. Я була тричі на прийомі у лікаря в грудні 2020 р. - січні 2021 р. Звернулась зі скаргами на періодичну біль в колінному суглобі. Після 1 прийому було призначено МРТ колінного суглобу, після результатів МРТ і 2-го прийому мені лікарем був поставлений вердикт: якщо я зараз не зроблю операцію на колінному суглобі, через 3-5 років ходити зовсім не зможу, і що тоді вже треба буде замінювати весь суглоб. Дав номер телефону лікаря в інституті ортопедії, Зайця Володимира Борисовича, з котрим можна було домовитись за операцію. Мені було озвучене наступне: cучасне оперативне втручання – артроскопія, "2 дирочки зроблять і через 2 тижні будете як нові". Я, не довго думаючи, побігла на операцію. 3 дні в палаті, через 2 дні – за випискою і показати перебіг загоювання, аж тут при зустрічі питання лікаря: «Вы к кому?». Ще через пару днів зняти шви, знову питання лікаря «Вы к кому?». Забути людину за 2 дні після операції – це нормально? Тобто висновок тільки один – це "конвеєр", на жаль… Після оперативного втручання, після вже 3-го візиту до Рубана С.М. я не отримала належної консультації щодо надважливого моменту – реабілітації, окрім обезболюючого препарату, мазі та фізичної вправи, як потім з часом виявилось у інших лікарів, що на тому етапі ці вправи робити було ще категорично заборонено. Але! Проблема колінного сублобу не була вирішена після оперативного лікування, біль була весь час протягом року, і при сильному загостренні болю при обстеженні в інших професіоналів-лікарів з’ясувалось, що операція була надзвичайно невдалою, треба НАНОВО робити операцію на суглобі (це вже питання не до Рубана С.М., а до його колеги Зайця В. Б., але...(!). Й кіста Бейкера,що була видалена рік тому, виросла наново в 2 рази більша і в іншому місці, оскільки треба було перервати канал між суглобом і кістою. Питання відповідальності за свої дії, і одного лікаря, і іншого!.. 20 тисяч гривень тільки за операцію+ консультації + ліки було викинуто за те, що тепер треба переробляти, щоб отримати результат... І останнє, про що хочу сказати, - в палаті було ще 2 жіночки мого ж віку приблизно, яких до цього ж лікаря з таким же діагнозом на операцію направив також Рубан С.М., але тільки з іншої філії на Оболоні (подальшого результату і їх долі я не знаю). Тому остерігайтесь схеми РУБАН–ЗАЄЦЬ… Консультуйтесь мінімум у 3-х спеціалістів, і якщо думка 2-х із них співпадає, приймайте рішення. Бажаю всім здоров’я!

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.01.2022

Ірино, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна09.12.2021

Почнемо з то, що я запізнилася на сеанс на 6 хвилин. (З яких біля 5 хвилин чекала на рецепції доки хтось скаже куди йти.) Це дійсно моя провина, але на жаль усі процедури/аналізи такі як гастроскопія, можна зробити лише на Печерську. Звісно ж зранку по всюди затори. Лікар зухвалий, з самого початку вирішив, ніби я помилилась кабінетом. Все говорив, що "Я звісно вас огляну, але ж ви розумієте, що я цим не займаюсь". (Мова йде про біль у декількох суглобах). Скаржився на керівництво, що сеанс лише 30 хвилин. Будь яку мою відповідь намагався скоригувати, постійно перебиваючи. Лікар не сподобався, більше до нього не прийду.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.12.2021

Тетяно, дякуємо, що приділили час і залишили зворотний зв'язок про ситуацію, що склалася. Ми передали ваш відгук адміністрації і робимо все для того, щоб не допускати подібних ситуацій. Перепрошуємо за незручності та бажаємо вам міцного здоров’я.

Олексій01.12.2021

Не розумію навіщо його тримаєте на роботі. Він калічить людей. Після його лікування травми руки ( не правельно зрослись кістки) Шкода втрачених коштів та часу. Зараз лікуюсь у іншого більш досвідченого лікаря. А цьому не людей лікувати а на вулиці асфальт підмітати

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.12.2021

Олексію, дякуємо за зворотний зв'язок. На жаль, нам не вдалось вас ідентифікувати. Будь ласка, зателефонуйте за номером (067) 127-03-03 або напишіть на електронну адресу info@smartmedicalcenter.ua. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Віталій20.11.2021

Закликаю всїх кому необхідна буде допомога цієїособи, бійтись як чорт ладана. Це не лікар, коновал. Напевно навчався в ветеринарному закладі. Професіоналізм та він це різні речі. Проводив огляд дитини із травмою руки. Після його призначень прийшлось звертатись до іншого лікаря, благо вчасно,, інший допоміг. Ато я не уявляю, що могло бути якби лікували так як прописав цей "Коновал".

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Віталію, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Інна10.10.2021

Дякую за прийом) Сподобалося відношення до дитини, все чітко та зрозуміло пояснює! Дуже задоволена, що потрапили саме до такого чудового лікаря! Я вважаю, що це лікар від Бога!

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.10.2021

Інно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Єгор04.10.2021

Нам сподобалося. Лікар дуже добрий та має хист до роботи з дітьми

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Єгоре, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Михайло21.09.2021

Все супер! Відмінна клініка, рекомендую!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.09.2021

Михайле, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Татьяна21.07.2021

Врач очень неосторожно осматривал ноги. Так, что после этого болели еще два дня. Также спрашивал те вопросы, которые не касаются его специализации. Назначил препараты, которые не соответствуют диагнозу.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія16.07.2021

Мені подобається ця клініка, давно обслуговуюся на Мінській. Навіть за лікарем Рубаном С. М. поїхала на Либідську), оскільки на Мінській був повний запис. Завжди приємний персонал, хороші ціни, і сервіс дуже навіть на висоті)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина09.07.2021

Хочу висловити свою подяку клініці та лікарю Рубану Станіславу Михайловичу! Дуже уважний, доброзичливий, мега-супер-професіонал!! Золоті руки!!! Не кидає пацієнта, вміє заспокоїти, правильно спрямувати лікування! Щиро дякую, лікарю!!! Також висловлюю безмежну подяку дівчаткам на рецепції!! Завжди швидке реагування на будь-яке питання! Завжди допоможуть і порадять!! В обох філіях все дуже круто і чарівно!!!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua