Рубан Станіслав Михайлович — лікар-травматолог-ортопед Smart Medical Center
Рубан Станіслав Михайлович

Рубан Станіслав Михайлович

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий ортопед-травматолог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2004
  Досвід роботи: 17 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська
  Печерськ | ст. м. Либідська

Рубан Станіслав Михайлович

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська
 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:
 • Травматичні ушкодження опорно-рухового апарату
 • Захворювання кісток та суглобів
 • Набуті деформації
 • Захворювання хребта
 • Малоінвазивні методики лікування суглобів

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальні справа», 2004 р.
 • Київську медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ортопедія і травматологія», 2006 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Дитяча ортопедія і травматологія», 2019 р.
Статті лікаря:
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Катерина10.06.2021

Від душі рекомендую лікаря. Професіонал і просто добра та хороша людина. Правильно поставив діагноз, призначив лікування, яке швидко допомогло вирішити проблему. Дуже вдячна за допомогу і підтримку.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.06.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.06.2021

А мені так пощастило, що біля будинку найкраща клініка з найкращими лікарями і дівчатками на рецепції!!!!! Оболонь!!! Ось якраз йду знову до вас!!! Потім оперуватися на Либідську... У нас немає операційної ще... Хочу відзначити нереальних професіоналів: Войтенко (УЗД), Хлипавка (УЗД), Лариса Едуардівна (алерголог), Руденко О. І. (невролог), Ситник Галина Юріївна (ЛОР), Євтушенко Тетяна (терепевт, ендокринолог та гастроентеролог — це все вона), Рубан С. М. (ортопед, хірург). Мега профі, дівчата на рецепції найкращі взагалі!!!!! Дякую!!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Руденко Олена Іванівна, Ситник Галина Юріївна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Неврологія, Отоларингологія, Терапія, Ортопедія і травматологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ксенія12.05.2021

Була на прийомі у травматолога Рубана С. М. Усе на найвищому рівні — дуже професійно, доступно, приємна атмосфера. Дуже задоволена клінікою і лікарем.

Відгук з Facebook. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Ксеніє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій12.05.2021

Рубан Станіслав Михайлович — хороший лікар, професіонал і приємна людина! На рецепції також сидять дуже приємні люди!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича та високу оцінку нашим адміністраторам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Божена10.04.2021

Дуже хороший лікар. Справжній професіонал, усе доступно пояснює. Я дуже задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Божено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія29.03.2021

Клініка чудова. Приємна зустріч на рецепції! Усе організовано на найвищому рівні. Лікар Рубан Станіслав Михайлович — професіонал із великої літери! Доброзичливий, усе розповів, пояснив, десять раз заспокоїв. Нічого зайвого не призначив. Дуже рекомендую! Повністю задоволена візитом)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сніжана11.03.2021

Щиро дякую! Рубан Станіслав Михайлович — високопрофесійний фахівець, дуже мені допоміг. Була операція з причини перелому п'ятої плеснової кістки на стопі. Сьогодні перший день ходжу, щиро дякую за таке професійне й людське ставлення. Також висловлюю величезну подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу, який супроводжував операцію. Підібрали найбільш відповідний для мене вид анестезії, наслідків після якої не було. Дякую всьому персоналу, усі допомагали при виникненні будь-яких питань: дівчата і хлопці на рецепції, медсестри, санітарки й т.д. Коли були проблеми з пересуванням, я не переживала, бо мені завжди надавали допомогу в цьому. А Станіслав Михайлович ще і психологом для мене виявився. Я дуже переживала через цю травму, він дуже мене підтримував психологічно, і тепер усе добре. Клініка дуже хороша завдяки людям, які там працюють!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Сніжано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича, лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Яна28.02.2021

Справжній лікар, що вміє знаходити спільну мову з дитиною. Усе чудово пояснив і проконсультував. Підхід клініки до клієнтів на високому рівні. Буду радити клініку знайомим. Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Яно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Валентина22.01.2021

Дякую лікарю Рубану за професіоналізм і доброзичливість.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.01.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена18.01.2021

Чудовий лiкар! 17.01 були на плановому (за віком) огляді дитинки. Дуже сподобалося. Відповіді вичерпні, змістовні, обґрунтовані. Рекомендую фахівця!

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації18.01.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00