Рубан Станіслав Михайлович

Рубан Станіслав Михайлович

39

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Михайло21.09.2021

Все супер! Відмінна клініка, рекомендую!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації21.09.2021

Михайле, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Татьяна21.07.2021

Врач очень неосторожно осматривал ноги. Так, что после этого болели еще два дня. Также спрашивал те вопросы, которые не касаются его специализации. Назначил препараты, которые не соответствуют диагнозу.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Печерська філія
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія16.07.2021

Мені подобається ця клініка, давно обслуговуюся на Мінській. Навіть за лікарем Рубаном С. М. поїхала на Либідську), оскільки на Мінській був повний запис. Завжди приємний персонал, хороші ціни, і сервіс дуже навіть на висоті)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина09.07.2021

Хочу висловити свою подяку клініці та лікарю Рубану Станіславу Михайловичу! Дуже уважний, доброзичливий, мега-супер-професіонал!! Золоті руки!!! Не кидає пацієнта, вміє заспокоїти, правильно спрямувати лікування! Щиро дякую, лікарю!!! Також висловлюю безмежну подяку дівчаткам на рецепції!! Завжди швидке реагування на будь-яке питання! Завжди допоможуть і порадять!! В обох філіях все дуже круто і чарівно!!!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

В. М.18.06.2021

Дякую адміністраторам! Дуже задоволена прийомом лікаря-травматолога Рубана С. М. Уважний, професіонал, дуже хороший лікар! Рекомендую!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації18.06.2021

Дякуємо за теплий відгук про адміністраторів Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина10.06.2021

Від душі рекомендую лікаря. Професіонал і просто добра та хороша людина. Правильно поставив діагноз, призначив лікування, яке швидко допомогло вирішити проблему. Дуже вдячна за допомогу і підтримку.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.06.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.06.2021

А мені так пощастило, що біля будинку найкраща клініка з найкращими лікарями і дівчатками на рецепції!!!!! Оболонь!!! Ось якраз йду знову до вас!!! Потім оперуватися на Либідську... У нас немає операційної ще... Хочу відзначити нереальних професіоналів: Войтенко (УЗД), Хлипавка (УЗД), Лариса Едуардівна (алерголог), Руденко О. І. (невролог), Ситник Галина Юріївна (ЛОР), Євтушенко Тетяна (терепевт, ендокринолог та гастроентеролог — це все вона), Рубан С. М. (ортопед, хірург). Мега профі, дівчата на рецепції найкращі взагалі!!!!! Дякую!!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Руденко Олена Іванівна, Ситник Галина Юріївна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Неврологія, Отоларингологія, Терапія, Ортопедія і травматологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ксенія12.05.2021

Була на прийомі у травматолога Рубана С. М. Усе на найвищому рівні — дуже професійно, доступно, приємна атмосфера. Дуже задоволена клінікою і лікарем.

Відгук з Facebook. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Ксеніє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій12.05.2021

Рубан Станіслав Михайлович — хороший лікар, професіонал і приємна людина! На рецепції також сидять дуже приємні люди!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича та високу оцінку нашим адміністраторам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Божена10.04.2021

Дуже хороший лікар. Справжній професіонал, усе доступно пояснює. Я дуже задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Божено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут