Просуков Дмитро Павлович

Просуков Дмитро Павлович

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анна16.06.2022

Хочу подякувати докторові Просукову Д.П., за його професіоналізм. Сьогодні проводили дослідження - гастроскопію, і я дуже боялась, але не все так страшно як здавалось) Лікар запропонував місцеву анестезію і все пройшло добре і процедура зайняла буквально 3 хвилини) Лікар дуже компетентний, на початку прийому цікавився на що скарги. Під час процедури лікар зі своєю помічницею підтримували та коментували, що бачать. Тож хочу всім рекомендувати цього лікаря!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович (Гастроскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Анно, дякуємо вам за відгук на лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича та його асистента, Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим рідним!

Маріна16.06.2022

Дякую чудовій бригаді лікарів за якісно проведену гастроскопію: Просукову Д.П., Вороні К.М., Степаненко О.Г. та Мулярчук І. Все пройшло ідеально, дуже задоволена візітом, професійними та особисими якостями спеціалістів. Всім рекомендую :)

Відгук з сайту. Фахівці: Просуков Дмитро Павлович, Ворона Костянтин Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Марино, вдячні вам за відгук про наших спеціалістів. Дякуємо за довіру! Бажаємо міцного здоров'я!

Марія03.06.2022

Просуков Д.П. чудовий та уважний лікар! Незважаючи на те, що гастроскопія доволі неприємна процедура, все пройшло швидко та комфортно.Була вже не одноразово. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович (Гастроскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.06.2022

Маріє, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Павловича Просукова та процедуру гастроскопії. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія26.05.2022

Вперше проходила гастроскопію уві сні. Дякую анестезіологу — Костянтину Миколайовичу Вороні — за те що в деталях наперед пояснював на якому етапі анестезії, який буде стан і дякую за позитивний настрій); дякую лікарю-ендоскопісту — Дмитру Павловичу Просукову, який, вислухавши про проблему, розповів як буде проходити обстеження, провів детальний огляд (+-30хв.), після огляду на моє прохання доступно пояснив загальну картину по результату; дякую асистентам за допомогу і привітне ставлення. Після наркозу 20 хв. відпочинку, мені цього абсолютно було достатньо, періодично заходив Костянтин Миколайович перевірити моє самопочуття, тому на обстеження, в цю клініку, можна сміливо приходити і самому. Вперше проходила гастроскопію під наркозом, але усі сумніви зникли, коли побачила в кабінеті цілу бригаду спеціалістів, а під час розмови зрозуміла, що я у надійних руках. Клініка чиста, є вода/чай/кава, кабінети і палата — комфортні. У палаті зручне ліжко і є кондиціонер. Через 2 години після огляду, повністю пройшли першіння і сонливість.

Відгук з сайту. Фахівці: Ворона Костянтин Миколайович, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.05.2022

Анастасіє, дякуємо, що поділилися досвідом проходження процедури гастроскопії уві сні. Щиро вдячні за такий теплий відгук про команду фахівців Смарт Медікал Центру! Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Ірина15.05.2022

Гастроскопія уві сні чудове рішення і не варто боятися. Швидко провалюєшся в сон і швидко з нього виходиш. Персонал усе зробив настільки добре, що не відчуваєш, що пройшов таку неприємну процедуру. Велике дякую анестезіологу: Алєксандрова О.В., Степаненко О.Г. (м/с) та ендоскопісту: Просуков Д.П., Мулярчук І.О.(м/с).

Відгук з сайту. Фахівці: Алєксандрова Оксана Володимирівна, Степаненко Оксана Григорівна, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2022

Ірино, дякуємо, що поділились досвідом проходження гастроскопії в нашій клініці. Щиро вдячні за відгук про працівників. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Юлія02.05.2022

Вперше довелося шукати клініку, де роблять колоноскопію та гастроскопію. Мій вибір – медичний центр Smart Mediсal Center. Записалася до лікаря Просукова Дмитра Павловича. Ніколи не думала, що така страшна процедура, на перший погляд, може пройти так легко та безболісно. Процедури проходили під наркозом. Після пробудження також не було неприємних відчуттів. Лікар видав висновок, все розповів та пояснив подальші дії. Дуже рекомендую. Дуже дякую лікарю!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія
Відповідь від адміністрації26.05.2022

Юліє, дякуємо, що поділилися досвідом проходження гастро- та колоноскопії. Дуже цінний ваш зворотний зв'язок. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олег17.02.2022

Подяка лікарю Дмитру Павловичу Просукову та його асистентці за професійне проведення колоноскопії. Під час обстеження було виявлено новоутворення (поліп) та філігранно проведено його видалення. Усі процедури пройшли на високому рівні, швидко і безболісно.

Відгук з анкети. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович (Колоноскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.02.2022

Олеже, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Наталія14.02.2022

Велика подяка команді Smart Medical Center! А саме, анестезіологу Скляренко В.Г., медсестрі Степанеко О.Г., ендоскопісту Просукову Д.П.

Відгук з сайту. Фахівці: Скляренко Василь Григорович, Степаненко Оксана Григорівна, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича, медсестру Степаненко Оксану Григорівну та лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Світлана06.02.2022

Хочу висловити велику подяку лікарю Просукову Дмитру Павловичу та його асистентці, бо проводилася, як для мене, найнеприємніша процедура, це — ФГДС. Робила процедуру не вперше, але саме в цій клініці та цього лікаря все пройшло безболісно, лікар так розташував до себе і знайшов підхід, щоб заспокоїти і якісно провести процедуру. Все було на найвищому рівні. Рекомендую лікаря. При повторному проходженні ФГДС, без сумніву, звертатимуся тільки до Дмитра Павловича.

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович (Гастроскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації07.02.2022

Світлано, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Іра Ніколенко03.02.2022

Вперше в житті була на гастроскопії. «Доброзичливі» люди накрутили мене так, що я ледь туди дійшла. Але моєму здивуванню не було меж! Лікар Просуков Дмитро Павлович до процедури поговорив зі мною, і як блискучий психолог з’ясував, як зі мною треба поводитися. Протягом всіх маніпуляцій тримав мою увагу — хвалив, розповідав відразу, що бачить. Так, гастроскопія — це неприємна процедура, але необхідна, а з таким фахівцем, як Дмитро Павлович, вона проходить швидко і не залишає шокуючих спогадів, як у всіх моїх знайомих. Дякую безмежно лікарю за чуйність, людяність, професіоналізм!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович (Гастроскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації07.02.2022

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua