Підвисоцький Олександр Васильович — лікар-ендоскопіст Smart Medical Center
Підвисоцький Олександр Васильович

Підвисоцький Олександр Васильович

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-ендоскопіст другої категорії, хірург першої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2004
  Досвід роботи: 17 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • Активність Учасник Асоціації ендоскопістів України
 • ФіліяПечерськ | ст. м. Либідська

Підвисоцький Олександр Васильович

Де приймає лікар

 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

 • Застосовує всі сучасні методи ендоскопічних досліджень: діагностичну та лікувальну ендоскопію
 • Проводить ендоскопічну біопсію
 • Проводить забір матеріалу для гістологічного і цитологічного дослідження
 • Проводить тест на Helicobacter Pylori

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2004 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ендоскопія», 2010 р.
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Григорій23.03.2021

Я дуже вдячний цьому лікарю за його талант у своїй професії

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Загальна хірургія, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.03.2021

Я 15 березня була у вашій клініці на Джона Маккейна. Хочу відзначити роботу ендоскопіста Підвисоцького Олександра та анестезіолога Гаєнка Дмитра. Це моя перша в житті вдячність, я ніколи раніше не писала відгуки. Також хочу подякувати медичній сестрі та асистенту лікаря, які мені дуже допомагали. Я дуже-дуже вдячна. Бажаю вам такими залишатися й не зазнаватися :). Я хочу до вас повертатися!

Відгук з анкети. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.03.2021

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій13.03.2021

Хочу подякувати всім, хто працював разом із лікарем Підвисоцьким при проведенні мені фіброгастроскопії. Внутрішньовенний наркоз зробив процедуру не лише безболісною, а й лишив того дискомфорту, що завжди супроводжував таке дослідження. Це дозволило лікарю відразу видалити поліпи й надіслати їх на гістологічне дослідження

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Григорію, щиро вдячні за теплий відгук про Підвисоцького Олександра Васильовича та медичну бригаду, яка його супроводжувала під час процедури. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія12.03.2021

Все пройшло чудово, лікар дуже хороший і уважний, ваша клініка супер! Подобається все!

Відгук з анкети. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович (Гастроскопія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга10.03.2021

Робила 9 березня фіброгастроскопію. Лікар Підвисоцький Олександр Васильович — прекрасний лікар, як і вся бригада, яка працювала з ним. Усім дуже дякую. Буду рекомендувати вашу клініку.

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович (Гастроскопія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга09.03.2021

Чудовий лікар!

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Бронхоскопія, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Ольго, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина06.03.2021

Щиро дякую лікарям Підвисоцькому О. В. та Гаєнку Д. К. за професійну роботу й відмінне ставлення до пацієнта. Хочеться до таких лікарів звертатися. Також подяка медсестрам, які були присутні на процедурі разом з лікарями.

Відгук з сайту. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Анестезіологія, Гастроскопія, Колоноскопія, Бронхоскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації09.03.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій05.03.2021

Дуже вдячний Олександру Васильовичу за успішну процедуру. А також його помічницям, які зробили все добре та були добродушні. Вислухали мене, мою проблему. Дякую вашому колективу

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Бронхоскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації09.03.2021

Григорію, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та теплі слова на адресу нашого медичного персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна05.03.2021

Виношу подяку всьому колективу SMART MEDICAL, особливо лікарю Підвисоцькому О. В, а також анестезіологу й медичній сестрі. Усього вам доброго!

Відгук з анкети. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Бронхоскопія, Колоноскопія, Знеболення. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія03.03.2021

Щиро дякую лікарю ендоскопії Підвисоцькому Олександру Васильовичу! Відмінний професіонал і чудова людина. Уся процедура пройшла швидко і практично безболісно. Лікар доступно пояснив усі мої проблеми. Щиро дякую лікарю та медсестрі!

Відгук з сайту. Фахівець: Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Гастроскопія, Бронхоскопія, Колоноскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00