Орлова Олена Олександрівна — лікар-акушер-гінеколог Smart Medical Center
Орлова Олена Олександрівна

Орлова Олена Олександрівна

Рейтинг:
4.9
 • Спеціальність Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії (володіє методикою УЗД органів малого тазу)
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2003
  Досвід роботи: 17 років
 • Володіння мовами Англійська, німецька — базовий рівень
 • Науковий ступінь Кандидат медичних наук
 • Активність Опубліковані методичні рекомендації — 1, наукові статті — 12
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Орлова Олена Олександрівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

 • Супровід вагітності
 • Планування або невиношування вагітності
 • Запальні захворювання
 • Захворювання шийки матки: дисплазія, ерозія і т.д.
 • Інтимна гінекологія
 • Доброякісні новоутворення (міома, кіста яєчника, ендометріоз тощо)

Освіта та професійні досягнення

Закінчила :
 • Сумський державний університет, лікувальна справа, 2003 р.
 • Сумський державний університет, акушерство і гінекологія, 2005 р.
 • Національну академію державного управління при Президентові України, державне управління у сфері охорони здоров'я, 2017 р.
Курси:
 • листопад 2005 року — курси стажування з кольпоскопії на базі Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру.
 • травень 2007 року — курси тематичного удосконалення “Сучасні проблеми в акушерстві та гінекології” на базі Медичного інституту Сумського державного університету.
 • червень 2007 року — курси тематичного удосконалення “МКХ — Х” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
 • березень 2008 року — курси спеціалізації за спеціальністю “Організація і управління охороною здоровя” на базі Донецького національного медичного університету імені М. Горького.
 • січень 2010 року — курси  тематичного удосконалення “УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
 • березень 2010 року — курси тематичного удосконалення “Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
Публікації лікаря: Медико-соціальне обгрунтування моделі планування сім'ї ВІЛ-інфікованих жінок Адаптована клінічна настанова, заснована на доказах: "Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини" Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги "Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини" Планування сім'ї у ВІЛ-інфікованих жінок як базова стратегія профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини Актуальність медико-демографічних питань у соціальній політиці Актуальність питань гендерної рівності в політичному житті України

Дипломи та сертифікати

 • Орлова Елена Александровна - благодарность-min
 • Орлова Елена Александровна - грамота-min
 • Орлова Елена Александровна - диплом 2-min
 • Орлова Елена Александровна - диплом-min
 • орлова олена олександрівна - teoxane laboratories
 • орлова олена олександрівна - сертифікат
 • орлова олена олександрівна - сертификат 3
 • орлова олена олександрівна - сертифікат 2
 • олена орлова кандидат медичних наук
 • олена олександрівна орлова підтвердила свою спеціалізацію з аушерства та гінекології
 • Орлова Олена Олександрівна сертифікат 3
 • Орлова Олена Олександрівна сертифікат 4
 • Орлова Олена Олександрівна сертифікат 5
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марина 19.10.2020

Сьогодні вперше відвідала клініку. Була записана до лікаря Орлової О. О. Дуже приємне ставлення лікаря до пацієнтів, все докладно пояснили. Перший візит, але точно не останній. Однозначно буду звертатися ще. Приємний і чуйний персонал. Рекомендую)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 19.10.2020

Марино, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Оболоні і нашого лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія 19.10.2020

Була у лікаря Орлової О. О. Дуже уважна жінка, все сподобалося.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 19.10.2020

Маріє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Раді чути, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна 15.10.2020

Сподобалося відношення персоналу, починаючи з рецепції, а про лікаря взагалі найприємніші враження, дуже уважна і люб'язна, буду рекомендувати!

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 15.10.2020

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну та високу оцінку сервісу клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лілія 14.10.2020

Прийшла до Олени Олександрівни з восьмирічною ерозією і дисплазією 2 ступеня. Майже рік безперервного лікування, і я здорова! Вдячна і щаслива, що потрапила саме до неї.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 15.10.2020

Ліліє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга 12.10.2020

Хочу подякувати лікарю-акушеру вищої категорії Орловій Олені насамперед за професіоналізм, трепетне й уважне ставлення. Дуже приємна в спілкуванні, завдяки чому інтимні моменти легко озвучити без сорому. Рекомендую записуватися саме до неї на консультацію.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2020

Ольго, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана 06.10.2020

Завжди шукаю відгуки, а сама забуваю написати. За рік до огляду тут, бігаючи по клініках і дорогим центрам, я лікувала кісту з 4 см і "долікувала" до 9 см, і в підсумку пережила цистектомію яєчника. Тому, коли відчула схожі болі, стала шукати не центр, а лікаря. І дивом потрапила до Орлової О.О. У мене підтвердилася кіста і я не вірила, що лише один маловідомий препарат, призначений нею, мені допоможе, але через деякий час я вже не могла повірити, що кісти немає. Ще після цистектомії мені сказали, що є ерозійка, але нічого страшного, пройде, ось народите і взагалі все пройде... І лише у Олени Олександрівни я дізналася, що це вже дисплазія, і що це не невинна річ. Це лікар, який уважно вислухає, який розпише по днях, що і як робити, і який коректно "дасть втик", що ми, дівчата, запускаємо проблеми. І це єдиний лікар, який не вважав за свій обов'язок назвати мене "старородяща" і не став переконувати швидше лікуватися пологами, їй була важлива моя проблема просто як людини, а не жінки з клеймом "старородящої матері", навіть в розмові Олена Олександрівна каже "МИ пролікуємо, МИ подивимося", а це дуже важливо. Так, комусь здасться дорогуватим прийом і аналізи, але будь-які операції через наші упущення, вже повірте, в рази дорожче консультацій. І в Смарт Медікал Ви можете бути впевнені в стерильності, справності мед. обладнання, Ви не будете чекати черг, всю інформацію Вам роздрукують і все зберігається в системі, якщо Ви що-небудь забули на наступний прийом. Одним словом, дуже вдячна Богу, що він дав Олені Олександрівні мудрість лікувати і всім її рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 07.10.2020

Світлано, дякуємо за теплий відгук про клінку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Євгенія 05.10.2020

Відвідую Smart Medical Center вже не вперше, рекомендую лікаря Орлову - професіонал своєї справи. Адміністратори привітні, можуть надати всю необхідну інформацію. Загалом рекомендую

Відгук з Google Maps. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 05.10.2020

Євгеніє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр і нашого лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Нам дуже приємно, що сервіс медичного центру та професійніть наших співробітників залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина 30.09.2020

Професійний лікар Орлова Олена Олександрівна дуже акуратно все зробила. Всім раджу!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 30.09.2020

Ірино, дякуємо за високу оіцнку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія 17.08.2020

Лікар віднеслася до прийому дуже формально і байдуже. Не запитала про наявність аналізів, які були названі адміністратором як обов'язкові для даної процедури. На всі задані питання лікар відповідала так, щоб за можливості уникнути виконання своїх обов'язків і назначити якомога більше непотрібних обстежень. Я абсолютно не задоволена. Більше ні ногою.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 17.08.2020

Маріє, дякуємо за зворотній зв‘язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення. З вами зв‘яжуться найближчим часом. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Анастасія 13.08.2020

Час від часу обстежуюся у лікаря Орлової, останній раз була під час карантину, цього разу в кабінеті тільки лікар і пацієнт, без медсестри, хочу сказати, що так набагато краще, немає відчуття 3-ї, зайвої людини, максимально приємна атмосфера для того, щоб поспілкуватися з лікарем, було б чудово так завжди, а лікарю, звичайно, дякую за професіоналізм, поки лікуюся тільки у неї

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 14.08.2020

Анастасіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

elwoods3586 03.08.2020

Дуже хороший і приємний лікар ❤️

Відгук з Instagram. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 03.08.2020

Дякуємо за відгук в Instagram про нашого лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана 02.06.2020

Була на УЗД у Орлової О.О. Все дуже сподобалося. Привітна і вічлива, все пояснила. Все було на висоті. Буду рекомендувати клініку близьким і знайомим.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 02.06.2020

Світлано, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Олену Олександрівну Орлову та рекомендацію клініки. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Дарья 25.05.2020

Разочарована. Стою на учете по ведению беременности в этой клинике , до этого неоднократно обращалась К разным специалистам и всегда оставалась очень довольна, профессионализм и отношение было на высшем уровне. При постановке на учёт и выборе врача руководствовалась отзывами на сайте и очень разочаровалась. Понимаю , что это человеческий фактор, Но такого безучастного, безразличного и неприятного общения с врачем у меня ещё не было! На шестом (6) месяце беременности сменила врача, жалею, что не сделала этого раньше. Это мой личный опыт, но хотела бы порекомендовать , прежде чем становиться на учёт по беременности пообщайтесь с врачем , а потом делайте выбор, а не руководствуйтесь улыбкой врача на фотографии и отзывами На сайте как я 🙁 И спасибо девочкам на ресепшене за поддержку , всегда внимательные и приятные !

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Ведення вагітності). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 25.05.2020

Дар'є, добрий день. Дякуємо, що повідомили про цю ситуацію. Передали ваш відгук керівництву, щоб проблему, що склалась, якнайскоріше вирішили. Вибачте за незручності. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анна 07.05.2020

Все на висоті! Дуже приємна обстановка, незважаючи на те, що це поліклініка) Лікар дуже приємний і кваліфікований (Орлова Олена)

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 07.05.2020

Анно, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Приємно чути, що вам сподобалась атмосфера в поліклініці :) Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія 24.04.2020

Приємний персонал, чисто, затишно. Орлова Олена Олександрівна приємний лікар, все доступно пояснила, розповіла. Прийду ще;)

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.04.2020

Наталіє, дякуємо за відгук в анкеті про клініку та лікаря-акушер-гінеколога Орлову О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Кудряшова Яна 15.04.2020

Дуже приємна лікар, все чітко та зрозуміло пояснювала, як лікар мені сподобалась!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 15.04.2020

Яно, дуже вам вдячні за відгук про Олену Олександрівну Орлову. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Діана 14.04.2020

Дуже сподобалася клініка. Персонал уважний і доброзичливий. Професійний подход. Чисто, затишно. Орлова Олена Олександрівна — відмінний фахівець. Професіонал. Спасибі велике. Рекомендую.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.04.2020

Діано, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Олену Орлову та роботу клініки в цілому. Дуже раді читати такі слова від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Катерина 09.04.2020

Перше враження дуже позитивне. Приємний персонал, атмосфера. Подобається, що в одній клініці зосереджено відразу багато напрямів. Зручно. Була на консультації у Орлової Олени Олександрівни. Допомогла розібратися з важливими для мене питаннями, призначила потрібні аналізи. Лікар мені сподобалася.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.04.2020

Катерино, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марія 07.04.2020

Хочу сказати велике дякую Орловій Олені Олександрівні, яка веде мою третю вагітність, і у мене є, з чим і ким порівняти))) У перший візит підтвердила наявність вагітності, привітала і докладно розповіла, що входить в пакет з ведення вагітності, що надається клінікою. У зазначену дату ми прийшли і стали на облік, підписали всі документи, отримали план ведення вагітності. Нам видали обмінну карту. Олена Олександрівна завжди зі мною на зв'язку, в будь-який час відповість на всі мої запитання. Завжди розповість і заспокоїть, якщо мене щось турбує в результатах аналізів. Жодного разу не виписала мені жодного «фуфломіцила»))) Для жінки, яка чекає дитину, дуже важливо, щоб вагітність проходила в комфортній обстановці, особливо це стосується медичного супроводу. Саме це я і отримала. На рецепції завжди привітні дівчата. І аналізи всі роздрукують, і на всі запитання дадуть відповіді. У маніпуляційній медсестри і аналізи беруть, і щеплення роблять без страху і болю)))

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.04.2020

Маріє, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку та програму ведення вагітності у лікаря-гінеколога Орлової Олени Олександрівни. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Вьюник Екатерина Андреевна 27.03.2020

Неправильно поставлен диагноз. Анализ стоимостью 3000 грн недостоверный плюс назначение лекарств более чем на 10000 грн

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.03.2020

Катерино Андріївно, дякуємо, що залишили зворотній зв'язок. Сьогодні адміністрація сконтактує з вами, щоб допомогти вирішити ситуацію. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Н.М. 13.03.2020

Позитивний досвід відвідування клініки. Орлова О. О. — кваліфікований спеціаліст.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.03.2020

Щиро вдячні за теплий відгук про клініку і лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Юліана 13.03.2020

Дуже вдячна гінекологу Орловій Олені Олександрівні за лікування, кваліфіковані консультації, увагу, проявлене уважне й тепле відношення.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.03.2020

Юліано, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ірина 04.03.2020

Була на огляді в Орлової Олени Олександрівни — чудовий лікар. Кваліфікований, тактовний, уважний фахівець. Дуже рада, що записалася саме до Олени Олександрівни. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 11.03.2020

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга 24.02.2020

Прийшла до цього лікаря на огляд і консультацію при плануванні вагітності. Здала необхідні аналізи, мені призначили лікування (були запальні процеси і, як наслідок, підвищені лейкоцити, а також ерозія шийки матки). Що не сподобалося у конкретного лікаря: 1. Після того як приходять не дуже хороші аналізи, лікар з таким виразом обличчя і інтонацією це озвучує, що після цього аж настрій падає і створюється враження, ніби там якесь критичне захворювання, хоча за аналізами нічого критичного. 2. Здається, цей лікар дуже любить призначати кріодеструкцію шийки матки. Цю процедуру рекомендувала і мені. Спочатку лікар сказала, що у мене дуже маленька ерозія, і нам знадобиться не більше однієї процедури. Я погодилася і записалася на процедуру. Вдома почитала детальніше, в яких випадках є необхідність в цій процедурі, а в яких досить спостереження (особливо з огляду на те, що я планувала вагітність найближчим часом). На консультації перед процедурою я сказала, що передумала і не буду робити кріодеструкцію, на що лікар помітно розізлилася і сказала, що якщо не зроблю цю процедуру найближчим часом, у мене буде дисплазія шийки матки. Це був мій останній візит до цього лікаря. Дуже неприємні враження і грошових коштів витрачено чимало. Склалося враження, що на мені намагалися заробити. P.S. Після цього я сходила на консультацію ще до двох гінекологів в різних приватних клініках: і один, і другий сказав, ні в якому разі до перших пологів нічого не робити з ерозією.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.02.2020

Ольго, дякуємо за зворотній зв'язок і перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Ми вже передали ваше звернення керівнику відділу клієнтського сервісу для детального вивчення. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Сніжана 10.02.2020

Олена Орлова - найкращий лікар! 🌷

Відгук з Instagram. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.02.2020

Сніжано, дякуємо за відгук в Instagram про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Ірина 11.12.2019

Клініка має приємний персонал. Лікар Орлова О. О. дуже сподобалась. Візитом залишилась задоволеною

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.12.2019

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Світлана 12.09.2019

Дякую за професійний підхід. Окремі слова подяки для лікаря Орлової О.О. Хочу подякувати їй за професіоналізм та кваліфіковану консультацію.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.09.2019

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Сніжана 08.09.2019

Давно звертаюсь до даної клініки, як тільки вона відкрилась, а саме до лікаря Орлової Олени Олександрівни. В неї стою на обліку вагітних. Це чудовий лікар, приємна людина, уважна, нічого зайвого не приписує, завжди вислухає та допоможе! Також часто потрапляла до ЛОР лікарів. Лікар Хлопушина мене врятувала при гаймориті, а сьогодні я вже теж не вперше потрапила до лікаря Ситник Г. Ю. Т.к. я вагітна і багато ліків не підходять, лікар дуже скрупульозно підібрала мені лікування! А дівчата на ресепшені просто врятували, прийнявши мене без запису, просто дивлячись на мій стан (я прийшла без надії на прийом сьогодні, запитати до кого мені краще записатися, бо ніч не спала через закладеність носу, і вигляд мала відповідний). Дуже людяне відношення, дуже приємно мати справу з професіоналами!! Велике дякую і лікарям, і іншим співробітникам клініки!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 09.09.2019

Сніжано, дуже вдячні за такий щирий, теплий і детальний відгук про співробітників клініки Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну, лікарів-отоларингологів Хлопушину Оксану Олександрівну і Ситник Галину Юріївну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Олена 21.08.2019

Дівчата на ресепшині привітні, уважні тому перше враження одразу складається хороше. Гарне освітлення в приміщенні, чисто, інтер'єр приємний. Думаю і з дітьми, за потреби, почну звертатися у Вашу клініку. Сподобалося те, що в клініці підібрані лікарі вищої категорії і з хорошим досвідом. Орлова Олена Олександрівна - уважна, спокійна, доброзичлива, без зайвих слів, професійно оцінила проблему. Дякую.

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.08.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Олену Орлову та про медичний центр вцілому. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині.

Євгенія 24.07.2019

Зручне розташування, швидкий запис на прийом і зворотній зв'язок. Орлова О.О. — компетентний лікар, дає повну та зрозумілу відповідь на запитання. Поетапно розписує, що і як треба лікувати, щоб досягнути бажаного результату. Дуже сподобалося спілкуватися з таким лікарем. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.07.2019

Євгеніє, дякуємо за відгук про медичний центр та теплі слова про лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина 24.07.2019

Вперше була у вашій клініці! Залишилася дуже задоволена! Хочу сказати дякую доктору Орловій Олені Олександрівні! Я так боялася прийому, але виявилося даремно. Лікар акуратно і безболісно взяла всі потрібні аналізи й провела огляд! Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.07.2019

Катерино, дуже дякуємо за теплі слова про клініку та лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Ганна 18.07.2019

Олена Олександрівна спостерігала мене весь період вагітності і я МЕГА задоволена, що потрапила на перший прийом саме до неї! Чудова жінка і супер фахівець!

Відгук з Facebook. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 18.07.2019

Ганно, дякуємо за відгук-коментар у Facebook про лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Юлія 13.07.2019

Рекомендую лікаря, Орлова Олена Олександрівна. Кращого гінеколога я не зустрічала.

Відгук з Facebook. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Юліє, щиро вдячні вам за відгук-коментар у Facebook про лікаря-гінеколога Оролову О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Надія 08.07.2019

Хочу сказати величезне спасибі доктору Орловій Олені Олександрівні, вона по-справжньому лікар від Бога, приємна, ввічлива, уважна до своїх відвідувачів. А також спасибі всім іншим співробітникам медичного центру за їх роботу. Раджу всім цю клініку.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.07.2019

Надіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія 19.06.2019

Відмінна клініка! У клініці чисто, привітні дівчата на рецепції, не доводиться довго чекати, навіть якщо прийшла раніше призначеного часу. Була на УЗД у лікаря Орлової О.О. Чудовий лікар! Привітна, пояснює все простою мовою, уважна, дала мені мінімальні рекомендації після закінченню УЗД.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.06.2019

Маріє, дякуємо за відгук про медичний центр та про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Вікторія 08.06.2019

Дуже сподобалось. Уважний лікар, вислухав, пояснив причини проблем зі здоров'ям і призначив лікування. Ціни нормальні.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 08.06.2019

Вікторіє, дуже дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Орлову О.О. та медцентр вцілому. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Руслана 22.05.2019

Все відмінно: гарне ставлення, якісна консультація, гідні умови. Все сподобалось.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 26.05.2019

Руслано, щиро дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал та лікаря-гінеколога Орлову О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга 30.03.2019

Олено Олександрівно, спасибі за Вашу роботу і уважність до пацієнта! Тепер буду рекомендувати тільки Вас!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 30.03.2019

Ольго, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Олену Олександрівну Орлову! Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина 26.03.2019

Була у гінеколога Орлова Олена Олексанрівна. Дуже хороший лікар. Дійсно професіонал своєї справи. Робить все якісно, спасибі Вам велике. Привітний персонал, дуже затишно і чисто. Молодці.
Відгук на Google Maps

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 30.03.2019

Валентино, дякуємо вам за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Олену Орлову та медичний центр вцілому. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анна 05.02.2019

Укладала договір з клінікою на ведення вагітності. Залишилася дуже задоволена! Величезне спасибі моєму доктору Орловій Олені Олександрівні! Вона чудова людина і супер лікар! Дівчата на рецепції - розумнички! Завжди все пояснюють максимально доступно. Карапуз трохи підросте і я його буду возити до ваших педіатрів;) Дякую вам за турботу!
відгук з Facebook

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Ведення вагітності)
✍ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Вітаємо, Анно. Дуже дякуємо за ваш відгук як про лікаря-гінеколога Орлову Олену, так і про програму ведення вагітності. Чекаємо знову на вас з малюком, бажаємо вам особисто та всій вашій родині міцного здоров'я!

Анна 21.11.2018

Лікувалась по методикам естетичної медицини у лікаря Орлової О. О. Сподобалось. Буду звертатися у вашу клініку надалі.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Естетична гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.12.2018

Анно, дякуємо за відгук про фахівця та клініку! Бажаємо Вам міцного здоров`я.

Надя 07.11.2018

Найважливіше для вагітної - не прогадати з лікарем. Мені пощастило. Олена Олександрівна - фахівець від Бога, буквально пройшла зі мною всі етапи, від кожної консультації до аналізів. Успіхів вам у подальшій роботі, обов'язково звернемося до вас ще раз!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Ведення вагітності)
✍ Відповідь від адміністрації 17.12.2018

Надіє, дякуємо за теплі слова та відгук про лікаря Олену Олександрівну. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашій родині.

Євгенія 11.10.2018

Ходжу до Орлової Олени Олександрівні дуже давно. Потрапила до цього лікаря випадково, але після першої зустрічі зрозуміла, що ця людина - лікар з великої літери. Вона дуже уважна. Завжди, якщо мене турбували якісь болі, і перш, ніж прийдуть аналізи, лікар вже призначала мені лікування, щоб полегшити мені життя. Я хочу сказати Вам велике спасибі. Таких лікарів я ще не зустрічала.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.10.2018

Євгеніє, дякуємо, що знайшли час написати відгук і високо оцінили професіоналізм лікаря. Бажаємо Вам здоров'я!

Ангеліна 18.09.2018

Може бути лікар і високої кваліфікації, але залишилася незадоволена байдужим ставленням. При скарзі на хворобливі відчуття була відповідь "це нормально" і в висновку зазначено, що огляд був безболісним ...

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.10.2018

Ангеліно, нам дуже прикро. що у Вас залишилися такі враження, приносимо вибачення. З лікарем проведено бесіду з цього питання. Сподіваємося, у подальшому непорозумінь не виникатиме.

Вікторія 09.09.2018

Краща клініка і кращі фахівці. Завжди чисто, завжди вас зустрічають з посмішкою, завжди якісь бонуси і знижки для клієнтів і все продумано для вашої зручності. Окреме спасибі хочеться сказати гінекологу Орловій Олені Олександрівні! Сказати, що це лікар від Бога - це нічого не сказати! Дуже педантична, дуже уважна, завжди чітко знає відповідь на всі поставлені запитання! Продовжувати можна безкінечно! Дуже рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Маргарита 03.09.2018

Відчувається професіоналізм лікаря! Олена Олександрівна підібрала методику, яка підходить саме моїм потребам. Результатом задоволена. Спасибі!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Естетична гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.12.2018

Маргарито, дякуємо за відгук про Олену Олександрівну Орлову. Міцного Вам здоров`я.

Юлія 18.08.2018

Найкращий і найуважніший гінеколог в Києві Орлова Олена Олександрівна!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Наталія 07.08.2018

Велика подяка гінекологу Орловій Олені Олександрівні за консультацію і правильно підібрану схему лікування. В моєму віці, це звичайно не перший лікар-гінеколог, у якого я була на прийомі, але можу однозначно сказати, що при потребі я буду звертатися саме до Олени Олександрівни. Я знайшла свого гінеколога. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Ганна 02.08.2018

Чудове обслуговування лікаря гінеколога Орлової Олени Олександрівни!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Олена 02.08.2018

Дуже хороший і уважний доктор гінеколог Орлова Олена Олександрівна, рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Вероніка 27.07.2018

Дуже гарний сервіс. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Вероніка 24.07.2018

Дуже гарний сервіс. Орлова Олена Олександрівна - чудовий лікар. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Тетяна 24.07.2018

Персонал уважний та дуже люб'язний, лікар сподобалась.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Роксолана 20.07.2018

Перший раз звернулася в клініку. Приємно вразив сервіс та чистота клініки.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Ганна 20.07.2018

Дуже обурена !!! Була на УЗД виявили геморагічну кісту, після доктор призначила протизаплідні і вобензим на 2 місяці !!! Після 5 днів прийому табл. (Після "критичних днів" вирішила зробити контрольне УЗД і як виявилося кісти не якийсь НЕМАЄ !! Я не виключаю, що може так лікування вплинуло (хоча сумніваюся,) .Але питання навіщо мене напихати протизаплідними без контролю УЗД.Ми з чоловіком плануємо вагітність, з чим раніше звернулися до лікаря. Замість цього зараз потрібно пити табл. які мені не потрібні (протизаплідні не можна кидати по середині курсу!) і вагітність не настане як мінімум ще 1-2 міс. Я довірилася Вам, була не один раз у вашій клініці і так неуважно і безвідповідально ставитися до своїх пацієнтів!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Анна, спасибі за Ваш відгук. Запрошуємо Вас на безкоштовний консиліум лікарів (акушер-гінеколог і лікар ультразвукової діагностики), на якому ми відповімо на всі питання, які у вас залишилися і спільно знайдемо оптимальне їх рішення. Ми зв'яжемося з Вами в найближчий день для того, щоб запропонувати відповідні для Вас день і час.

Олена 16.07.2018

Хочеться, висловити свою подяку Орловій Олені Олександрівні, дуже чуйна і уважна людина і дуже грамотний фахівець, приходячи на прийом розумієш що ти в надійних руках! Спасибі величезне за ваше добре ставлення, за допомогу, увагу)) Бажаю Вам сил і здоров'я, успіхів у вашій роботі!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Наталія 02.07.2018

Приємна клініка, сподобався нестандартний дизайн приміщення, просторо, чисто, friendly. Лікарі та адміністратори приємні в спілкуванні і професіонали.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Ганна 02.07.2018

Хороший доктор! Дуже уважна, аналізи бере майже не відчуваєш!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Лілія 07.05.2018

Лікар Орлова, коли прийшли результати аналізу, сказала,що все добре, а насправді запалення матки. А Узд взагалі ні про що. Ворогові не побажаєш таких лікарів. Їм наплювати на ваше здоров'я і вас. Їм головне гроші подавай

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.10.2018

Ліліє, нам дуже неприємно і образливо отримувати подібні відгуки, оскільки у даному випадку провини наших лікарів немає. Щодо діагностики запалення матки, яке Вам, з Ваших слів, діагностували інші лікарі, надаємо інформацію, що запалення матки (ендометрит) виникає, як наслідок: ускладнених пологів, аборту, кесаревого розтину, у жінок, що використовують внутрішньоматкову спіраль; у пацієнток, що мають загальні і місцеві інфекційні захворювання (найчастіше збудниками є гонококи, хламідії, уреаплазма, мікоплазма, стрептококи, гарднерелла). Симптомами гострого запалення матки є підвищення температури до 39-40ºс, болі в нижній частині живота, в паху, часто віддають в спину і в пряму кишку, поява брудно-жовтих виділень (іноді з домішками крові) з характерним смердючим, гнильним запахом, загальна слабкість, серцебиття, почастішання пульсу, болісний гінекологічний огляд - виражена болючість матки при пальпації по боках, де проходять великі лімфатичні судини, зміщення за шийку матки також дуже болючі. Пацієнтка, у якої діагностовано запалення матки, підлягає обов’язковій негайній госпіталізації. Базовим лікуванням запалення матки є антибіотикотерапія. Антибіотики підбираються на основі результатів посіву та чутливості збудника до препаратів. У Вашому випадку жодних ознак, які б свідчили про запалення матки, не було, а гіпердіагностикою з метою отримання прибутку ми не займаємося. Щодо узд органів малого тазу у малому терміні вагітності, інформуємо, що протокол дослідження у повній мірі відповідає стандартам МОЗ України. Проаналізувавши даний випадок комісійно, зазначаємо, що за результатами огляду та отриманих лабораторних досліджень була показана санація, яку оптимально провести після 12 тижнів вагітності. Беручи до уваги термін вагітності 4-5 тижнів, призначення антимікотичних препаратів для санації є небезпечним з точки зору тератогенної дії лікарських препаратів даної групи. Тератогенність полягає в порушенні нормального розвитку ембріону, виникненні вроджених вад розвитку плоду чи ускладненні перебігу вагітності. Таким чином, враховуючи користь та ризики для матері та плоду, досвідчений лікар акушер-гінеколог призначає санацію для вагітної саме після закінчення періоду ембріогенезу (після 12 тижнів вагітності). Виробники лікарських засобів в анотації до препаратів застерігають про можливі ризики в даних випадках. Бажаємо Вам здоров‘я.

Ірина 04.05.2018

Одразу відчувається робота кваліфікованих та досвідчених працівників. Буду рекомендувати Smart Medical Cеnter та лікаря Орлову всім знайомим.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Аліна 27.04.2018

Дякую. Мені було комфортно відвідати вашу клініку. Олена Олександрівна дуже приємна і уважна людина, професійна. Консультація відбувалась з усією увагою лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Олена 06.04.2018

Дуже уважна і приємна лікарка Олена Орлова. Отримала консультацію і набір процедур в повному обсязі. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Альона 01.03.2018

Отримала відповіді на бажані питання. І лікування. Дякуємо.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Юлія Дулепа 20.12.2017

Мене звати Юлія. Я відвідую гінеколога Орлову Олену Олександрівну в цій клініці, і кращого доктора я не зустрічала! Вона дуже добра, уважна, розуміюча, добре пояснює і відповідає зрозуміло на кожне питання, вона підбирає лікування і ефективно і бюджетно, нічого зайвого і все допомагає! З кожним походом до неї, проблем все менше і менше :) Ще хочу подякувати дівчинку на ресепшені (брюнетка з каре, забула як звати на жаль, але на мою Люда) Як то підійшла я розплачуватися за прийом, пам'ятаю вибігла вся в сльозах від узіста , поганий діагноз, і від шоку я забула свій пін код ... Готівки як на зло теж не вистачало. І вона дуже мене врятувала, дозволила їй перевести гроші через приват 24, і розплатитися зі своєї карти. Здавалося б, це не її проблеми, але людина дуже мені допоміг! Спасибі ще раз :) Ходжу тільки сюди

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Світлана 03.10.2017

Дуже гарно і чисто)) Лікар сподобалася. Буду і надалі ходити до вас.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Вітаємо, Світлано! Дякуємо за Ваш відгук про Орлову Олену Олександрівну. Не хворійте.

Ольга 27.09.2017

Сподобалося. Чисто, ново, акуратно. Лікар хороша.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.10.2018

Добридень, Ольго. Раді, що Вам у нас сподобалося. Дякуємо.

Лілія 11.09.2017

Лікар Орлова Олена - просто лапочка! Чисто, приємно, запропонували чай, каву, воду. Прохожу лікування за призначенням.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
Ангеліна 11.08.2017

Добрий день))) в цілому враження позитивне)) привітний персонал) дівчата адміністратори приємні і ввічливі)) була на прийомі у Орлової Олени Олександрівни вже 2 рази ... дуже приємна і видно, що з душею а не просто за гроші) Сподіваюся, що я з допомогою її буду здоровою)) Спасибі)))

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.10.2018

Добрый день, Ангелина. Спасибо большое за приятные слова о медцентре и Елене Орловой. Желаем Вам здоровья.

Тетяна 29.07.2017

Потрапила у клініку за порадою друзів і не пожалкувала у виборі! Атмосфера зовсім не лікарняна:) Прийом проводила Орлова Олена, дуже приємний і кваліфікованиний робітник. Не шкодуйте часу та грошей займіться своїм здоров*ям, а в цьому Вам допоможе Smart Medical Center.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Тетяно, дякуємо за відгук. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00