Опанасенко Володимир Вікторович

Опанасенко Володимир Вікторович

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Наталія20.03.2024

Рекомендації лікаря працюють, ліки діють, у мами ноги вже не болять. Два тижні будемо лікуватися і плануємо повторний прийом до лікаря.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Наталіє, вдячні за ваш відгук про лікаря ортопед-травматолога Володимира Опанасенка. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга18.03.2024

Уважний та компетентний лікар, вислухав, оглянув, призначив лікування, також отримала призначення на дообстеження. Дякую.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря ортопед-травматолога Володимира Опанасенка. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександра09.02.2024

Лікар дав мені рекомендації, що потрібно зробити з проблемою в коліні, я зробив все, як сказав лікар, моя проблема пройшла за п'ять годин. Лікарю велике спасибі, лікар дуже допоміг.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Олександро, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-ортопед-травматолога Володимира Опанасенка. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна24.10.2023

Лікар усе робив швидко, якісно, так як і повинно було зробити, бо я знала у чому моя проблема, в чому була справа, й він без усякої води, без зайвих роздумів усе розповів, та надав рекомендації, що робити далі.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації24.10.2023

Тетяно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ортопед-травматолога Володимира Опанасенка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Леся23.10.2023

Уважний та професійний лікар. Небагатослівний, все у справі. Запитуйте — і отримайте відповідь. Ретельний аналіз МРТ, відповіді по суті (хто приходить "зі спиною", інтернет вже вивчили, радує чіткість і стислість)). Здавалося мало 30 хвилин на прийом з оглядом та аналізом МРТ, наступного разу готуватиму список питань заздалегідь. Дякую лікарю та окремо відзначу чудових ввічливих дівчат на рецепції!

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Вертебрологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.10.2023

Лесю, дякуємо за ваш відгук про лікаря-вертебролога, ортопед-травматолога Володимира Опанасенка та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна07.09.2023

Велика подяка лікарю Володимиру Опанасенко за чуйне ставлення, увагу, високий професіоналізм. Після лікування маю дуже гарні результати, обов'язково буду звертатися ще раз при нагоді. Рекомендую усім! Приємно вражена роботою всього персоналу клініки, і адміністраторів, і медсестер, і прибиральниць. Усюди атмосфера спокою, підтримки, доброзичливості.

Відгук з анкети. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.09.2023

Тетяно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ортопед-травматолога Володимира Опанасенка. Нам дуже приємно читати такий зворотний зв'язок. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга11.08.2023

Лікар був розгублений під час консультації, не знав що зі мною робити. При визначенні діагнозу хвилин 10-15 просто дивився у монітор. Склав враження абсолютно некомпетентної людини. Дуже розчарована

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.08.2023

Ольго, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалася таке враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олег07.08.2023

Після УЗД був на прийомі у Лікаря Опанасенко, Враження склалося, що лікар взагалі нульовий, не відповідає своїй категорії, На заключення з УЗД дивився вроді він таке вперший раз бачить і запитав хто взагалі мене дуди посилав. Не рекомендую цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Олегу, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Тетяна28.06.2023

Проходила лікування PRP-терапію у Володимира Опанасенка, я дуже задоволена його лікуванням, компетентний і хороший лікар, дуже уважний, дякую йому за лікування, буду і надалі звертатися до Володимира Вікторовича дякую йому велике😊🇺🇦

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.01.2024

Тетяно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ортопед-травматолога Опанасенка Володимира Вікторовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олександра11.05.2023

Просто чудовий лікар. Швидко встановив діагноз, врахував чутливість до ліків, пояснив схему лікування, як правильно зафіксувати перелом, які мають бути подальші дії. Розповів про етапи "загоювання". Жодного негативного слова в адресу лікаря не можу сказати.

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович (Ортопедія і травматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.05.2023

Олександро, дякуємо за ваш чудовий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Опанасенка Володимира Вікторовича. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця