Мандріка Христина Михайлівна — лікар-проктолог Smart Medical Center
Мандріка Христина Михайлівна

Мандріка Христина Михайлівна

 • Спеціальність Лікар-проктолог, хірург другої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2010
  Досвід роботи: 11 років
 • Володіння мовами Англійська — високий, німецька — високий, чеська — високий
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Мандріка Христина Михайлівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

 • Діагностика та лікування проктологічної патології: гострий та хронічний геморой, анальні тріщини, нориці, парапроктит, проктити різної етіології, добро- та злоякісні новоутвори анального каналу та прямої кишки, пілонідальні кисти тощо
 • Діагностика та лікування новоутворів шкіри та підшкірної клітковини, гнійних запальних захворювань м’яких тканин (абсцеси, флегмони, панариції) тощо

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2010 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Хірургія», 2013 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Проктология», 2016 р.
Тренінги та курси:
 • Цикл тематичного удосконалення «Основи лапароскопічної хірургії», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2014 р.
 • Цикл тематичного удосконалення «Сучасні малоінвазивні методики в флебології», 2015 р.
 • Майстер-клас з діагностики та лікування тромбозу глибоких вен, Bayer, 2015 р.
 • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Помилки і небезпеки в лапароскопічній хірургії», Одеса, 2015 р. 
 • Майстер-клас «Діабетична стопа. Проблеми сучасного та перспективи майбутнього», Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, 2015 р.
 • Урочиста конференція «Торакальна хірургія України сьогодні: виклики та шляхи їх подолання», 2015 р.
 • Нагорода найкращого студента на курсі «Підтримка життя під час травми» (UTLS), 2016 р.
 • «Лапароскопічна колопроктологія», Центр хірургічних інновацій, 2018 р.
 • «Малоінвазивна аноректальна хірургія», Центр хірургічних інновацій, 2018 р.
 • «Місце малоінвазивних втручань у сучасній колопроктології та урології», Україно-Американський форум живої хірургії, 2018 р.
 • «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу», Центр хірургічних інновацій, 2019 р.
 • «Принципи лікування обструктивної дефекації, інконтиненції, хронічного тазового болю за методом «Biofeedback therapy», Польща, 2019 р.
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Zalin Zalin17.05.2021

Уважний персонал, чуйні та професійні лікарі. Зручний режим роботи, пунктуально, комунікабельно. Особлива подяка професіоналу з усіх боків Мандріці Христині, всім рекомендую 🤗🤗🤗

Відгук з Facebook. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації17.05.2021

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій23.03.2021

Я дуже вдячний Ользі Петрівні за її талант у своїй професії, що добре мені зробила операцію разом із Мандрікою Христиною Михайлівною. Я дуже вдячний їм

Відгук з сайту. Фахівці: Іванченко Ольга Петрівна, Мандріка Христина Михайлівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікарів-проктологів Іванченко Ольгу Петрівну та Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Галина15.03.2021

Дуже хороший фахівець, уважна, ввічлива. Успіхів у кар'єрному зростанні.

Відгук з Facebook. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Галино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана14.03.2021

Щиро дякую Христині Михайлівні, шикарний лікар. Була вперше в проктолога, було страшно. Я дуже боялася, але лікар зробила всі процедури професійно й без болю + хороше ставлення до пацієнта, усе зрозуміло розповіла. Було приємно спілкуватися з цим лікарем. Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Світлано, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Григорій04.03.2021

Я вдячний Христині Михайлівні за хороший прийом і консультацію про проблеми мого здоров'я. Дуже вдячний

Відгук з сайту. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Григорію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Руслан28.02.2021

Христино Михайлівно, дякую вам за обстеження. Ви хороший лікар, майстер свого діла, побільше б таких лікарів, як ви. Щиро вам дякую. З повагою, Руслан

Відгук з сайту. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Руслане, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна20.02.2021

Щиро дякую Христині Михайлівні. За знання, талант і вміння повернути якість життя. А ще звучить безглуздо, напевно, але мені було спокійно та приємно на прийомі у лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації22.02.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олександр19.02.2021

Уперше в житті довелося пережити операцію. Дуже радий, що обраний варіант — зробити це у #Smart medical center — виправдав мої очікування на 100%. Вважаю, що клініка є сучасною та дружньою до пацієнтів. Ставлення персоналу відмінне. Знаходився в післяопераційному блоці один день, упродовж якого був під постійною опікою й турботою. Сподобалося й харчування, є можливість вибрати із меню. Усе було смачне і якісне. Особлива подяка лікарю Мандріці Христині Михайлівні, яка мене оперувала, та всім її колегам, які їй асистували. Також медсестрам та санітаркам. Впевнений, що ця клініка дійсно європейського рівня.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена19.02.2021

Прекрасний лікар Мандріка Х. М. Консультація пройшла легко, лікар усе пояснила й призначила лікування. Однозначно рекомендую!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга12.02.2021

У клініці працюють досвідчені й уважні лікарі та доброзичливий персонал. У цій клініці лікувався мій чоловік, і тому я звернулася за консультацією до вас. Високий професійний рівень лікаря Христини Михайлівни, такт та людські якості приємно вразили. Щиро вдячна. Моє враження, що клініка (персонал) працює, як швейцарський годинник. Зберігайте цю марку! Успіхів!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мандріка Христина Михайлівна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.02.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому персоналу. Раді чути, що візит до лікаря-проктолога Мандріки Христини Михайлівни залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00