Косенко Руслан Володимирович

Косенко Руслан Володимирович

7

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Яна26.03.2023

Звернулася до Руслана Володимировича як до лікаря флеболога. Перед тим як звертатися саме до нього, перечитала відгуки, адже це був 3 лікар, до якого я пішла на прийом, за дві доби моїх пошуків знайти адекватного фахівця!! ВСЕ пізнається в ПОРІВНЯННІ!!!! Уважний, не в залежності від того в кінці чи на початку робочого дня ти до нього приходиш! Все пояснив спокійно без фаталізму! Нічого коштовного не прописав, пояснив всі свої призначення та рекомендації! Я в нього була вже тричі та виконуючи всі його рекомендації все працює на покращення стану. І виконуючи приписаний їм курс лікування, я розумію що попередні два лікарі хотіли на мені точно заробити і якомога більше, тому читаючи відгуки про те, що Руслан Володимирович хоче заробити на дорогому лікуванні пацієнтів - це точно не про нього!!! Я рекомендую Руслана Володимировича як чудового фахівця своєї справи!! І якщо я і буду робити хірургічні маніпуляції, то тільки з ним і в нього! І щиро дякую клініці, що в них працюють такі фахівці!

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович (Флебологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2023

Яно, дякуємо за ваш позитивний та розгорнутий відгук про лікаря-флеболога Косенко Руслана Володимировича. Раді, що залишилася задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія11.03.2023

Не сподобався лікар і його методи. Повільний на відповіді, швидкий щоб завершити консультацію, абсолютно не уважний до питань. Також дані проведеного огляду не є достовірними. За результатом первинної консультації вирішила більше не звертатися до цього лікаря. І не хочу рекомендувати.

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.03.2023

Юліє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олена Самойленко03.03.2023

Щиро дякую лікарям, які спрацювали командою і допомогли мені спочатку дізнатися про наявність серйозної проблеми (пухлини), а згодом - почати її вирішувати. Зокрема, дякую гастроентерологу Ірині Павлівні Семеновій, яка відреагувала на мій стан в момент планового прийому і миттєво залучила до консультування хірурга Руслана Володимировича Косенка. Пану Руслану особлива подяка, бо він не тільки терміново організував мені додаткове дослідження (КТ), а і проконсультував одразу після його результатів і домовився про наступні необхідні кроки із колегами в іншому філіалі клініки (при цьому формально я взагалі не його пацієнтка). І вже на ранок (тобто менше ніж через добу після того, як лікарі побачили мій стан) я мала професійну допомогу лікаря Дмитра Миколайовича Посохова, яка просто повернула мене до життя (співпраця із ним, сподіваюсь продовжиться - і це буде не менш успішна історія). Отже, професійність + небайдужість = результат. Приємно вражена і вдячна також і клініці, яка залучає до співпраці не просто гарних фахівців, а і чуйних людей.

Відгук з сайту. Фахівці: Семенова Ірина Павлівна, Посохов Дмитро Миколайович, Косенко Руслан Володимирович. Напрями: Гастроентерологія, Колоноскопія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації06.03.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікарів: Семенову Ірину Павлівну, Косенко Руслана Володимировича, Посохова Дмитра Миколайовича. Раді, що звернувшись у клініку, вирішили свої питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталя 13.11.2022

Велике спасибі доктору Косенко Руслану Володимировичу, дуже уважний до пацієнта, результатами лікування (склеротерапія) задоволена, рекомендую лікаря всім, хто має проблеми з судинами!

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович. Напрями: Проктологія, Флебологія, Хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.11.2022

Наталю, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-хірурга, флеболога, проктолога Косенка Руслана Володимировича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Сергій09.11.2022

Компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович. Напрями: Проктологія, Хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації09.11.2022

Сергію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, флеболога, проктолога Косенка Руслана Володимировича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлия20.10.2022

Повторю предыдущий отзыв, так как не всю информацию к сожалению внесла. А это важно, чтобы пациенты были предупреждены. Хочу оставить отзыв. Можно сказать выполнить свой долг. Была на консультации у проктолога Косенко. Врач нацелен на дорогостоящее оперативное лечение, даже в ущерб пациенту! Данные проведенного осмотра не достоверные как и информация о восстановительном периоде после рекомендованного оперативного лечения. По результату первичной консультации решила больше не обращаться к этому врачу.

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації20.10.2022

Юліє, дякуємо що приділили час та написали відгук. Наш менеджер з якості зв'яжеться з вами для вирішення цієї ситуації. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія23.07.2022

Відвідала лікаря наприкінці робочого дня. Зухвала і цинічна людина. Висміяв мої медичні корегуючі чулки( дуже велика щільність!), а в рекомендаціях нічого не написав, рецепт на полегшені не виписав. У комп‘ютері потицяв, поухмилявся : - ідіть до іншого лікаря. Не рекомендую лікаря Косенка Руслана Володимировича як професіонала - флеболога!

Відгук з сайту. Фахівець: Косенко Руслан Володимирович. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.07.2022

Наталіє, дякуємо що приділили час і залишили зворотній відгук. Ми передамо його менеджеру з якості для вирішення даної ситуації. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua