Карбовнича Олена Сергіївна

Карбовнича Олена Сергіївна

11

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена30.12.2021

Дякуємо всім співробітникам клініки на Чернігівській за професіоналізм. Окремо велике спасибі лікарю Карбовничій Олені Сергіївні, анестезіологу (на жаль, не знаю його прізвища), середньому медперсоналу за чудову роботу! Виявляється, навіть найнеприємнішу процедуру можна провести з абсолютним комфортом! СПАСИБІ!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Гастроскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації04.01.2022

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіїівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Ксюша30.11.2021

Залишаю лише позитивні слова подяки. Колектив клініки дуже уважний, все на найвищому рівні. Окреме спасибі лікаря Карбовнича Олена Сергіївна, лікар від бога, супер спеціаліст своєї справи. Робила колоноскопію з наркозом, все минулося за секунду, навіть нічого не зрозуміла. Після процедури всі пояснили. Всім раджу. Ще раз дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна
Відповідь від адміністрації02.12.2021

Ксенія, дякуємо за приємні слова в адресу колектива клініки та лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну. Бажаємо вам міцного здоров’я!

Світлана27.11.2021

Пройшла колоноскопію у вашій клініці. Тепер для мене Країна мрій — це не країна в смартфоні, а Країна мрій — це країна з такими клініками, як ваша, та з такими лікарями, як Карбовнича О. С., анестезіолог Макарь В. М. Так тримати!

Відгук з сайту. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.11.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та наших лікарів Карбовничу Олену Сергіївну й Макаря Василя Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила22.11.2021

Хочу висловити неймовірну подяку Карбовничій Олені Сергіївні — справжньому фахівцю, професіоналу своєї справи, людині настільки небайдужій, чуйній та уважній! Довіряю та звертаюся тільки до неї за допомогою вже другу вагітність! Олено Сергіївно, безмежно Вам вдячна за завжди професійну допомогу у будь-який час доби та за таке небайдуже ставлення до таких делікатних питань 🙏🏻🙂!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна17.11.2021

Про клініку найкращі враження. Персонал чудовий!!! 16.11.21 робила колоноскопію і гастроскопію під наркозом. Лікар-ендоскопіст Карбовнича Олена Сергіївна справила дуже гарне враження! Вона чудовий фахівець і дуже приємна людина. З Оленою Сергіївною того дня працювала неймовірно позитивна команда: анестезіолог Макарь В. М.; медсестри Філоненко С. М., Липовенко І. Ви круті! Найстрашнішою для мене виявилася не процедура, а останній день підготовки до неї)))) 😄

Відгук з сайту. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.11.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана12.11.2021

Дуже приємні враження від візиту до лікаря Карбовничої О. С.: професійний огляд, чіткі рекомендації. Дуже вдячна

Відгук з анкети. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.11.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія03.09.2021

Супер місце! Акуратно, чисто, в холі на всіх поверхах красиві картини, як в галереї! Атмосфера заспокоює і налаштовує на лікування! Якщо чесно, приходила б сюди ще, але дай Бог, щоб не було приводу. 😁 Життя змусило проходити процедуру гастроскопії, інакше — "ковтання зонда". І завдяки команді Дмитра Костянтиновича Гаєнка і Олени Сергіївни Карбовничої я ніби до друзів в гості прийшла! Заспокоїли, підняли настрій і якісно провели процедуру! Потім перевели в палату на пів годинки, і через кожні 5-7 хвилин хтось заглядав запитати про моє самопочуття. Я задоволена і весь час відчувала турботу про себе, що буває далеко не в кожній приватній клініці. Загалом про процедуру: досить терпіти незручності і біль під час проведення процедури без наркозу або з місцевим! У житті і так багато несправедливості, дискомфорту і обмежень. 😇 Благо медицина зробила крок далеко вперед, і з процедурою "під час медикаментозного сну" і лікарю легше працювати, і за необхідності можна і довше, і Ваші нерви на місці. Тому за такі гроші я не очікувала, що буду настільки спокійна і щаслива! Не шкодуйте фінансів, воно того варте!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та команду лікарів, що проводила гастроскопію. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія01.09.2021

Супер ендоскопіст! Молода, активна, добре знає свою справу! Прийшла до неї в кабінет і потрапила ніби до друзів у гості, настільки легка і невимушена обстановка була. Приємно, коли на твоєму шляху зустрічаються такі люди! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Поліна25.08.2021

Дякую за уважність, кваліфікацію і індивідуальний підхід лікарю Карбовничій О.С., а також медсестрі)

Відгук з анкети. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Поліно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія02.08.2021

Неймовірна подяка Олені Сергіївні, яка пояснила все від а до я, швидко провела огляд і постійно жартувала та говорила, що все гаразд. Було дуже спокійно та конструктивно.

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua