Карбовнича Олена Сергіївна

Карбовнича Олена Сергіївна

5

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марія03.09.2021

Супер місце! Акуратно, чисто, в холі на всіх поверхах красиві картини, як в галереї! Атмосфера заспокоює і налаштовує на лікування! Якщо чесно, приходила б сюди ще, але дай Бог, щоб не було приводу. 😁 Життя змусило проходити процедуру гастроскопії, інакше — "ковтання зонда". І завдяки команді Дмитра Костянтиновича Гаєнка і Олени Сергіївни Карбовничої я ніби до друзів в гості прийшла! Заспокоїли, підняли настрій і якісно провели процедуру! Потім перевели в палату на пів годинки, і через кожні 5-7 хвилин хтось заглядав запитати про моє самопочуття. Я задоволена і весь час відчувала турботу про себе, що буває далеко не в кожній приватній клініці. Загалом про процедуру: досить терпіти незручності і біль під час проведення процедури без наркозу або з місцевим! У житті і так багато несправедливості, дискомфорту і обмежень. 😇 Благо медицина зробила крок далеко вперед, і з процедурою "під час медикаментозного сну" і лікарю легше працювати, і за необхідності можна і довше, і Ваші нерви на місці. Тому за такі гроші я не очікувала, що буду настільки спокійна і щаслива! Не шкодуйте фінансів, воно того варте!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та команду лікарів, що проводила гастроскопію. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія01.09.2021

Супер ендоскопіст! Молода, активна, добре знає свою справу! Прийшла до неї в кабінет і потрапила ніби до друзів у гості, настільки легка і невимушена обстановка була. Приємно, коли на твоєму шляху зустрічаються такі люди! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Гастроскопія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Поліна25.08.2021

Дякую за уважність, кваліфікацію і індивідуальний підхід лікарю Карбовничій О.С., а також медсестрі)

Відгук з анкети. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Поліно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія02.08.2021

Неймовірна подяка Олені Сергіївні, яка пояснила все від а до я, швидко провела огляд і постійно жартувала та говорила, що все гаразд. Було дуже спокійно та конструктивно.

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина08.07.2021

Щиро дякую Олені Сергіївні за делікатність і тактовність! Я дуже боялася, буквально до сліз! Прийом пройшов дуже добре: я отримала відповіді на всі питання і вийшла з кабінету з чітким планом подальших дій. Абсолютно чудове враження після обговорення настільки делікатних проблем. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Проктологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут