Ігнатюк Вікторія Вікторівна

Ігнатюк Вікторія Вікторівна

17

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна24.03.2021

Дуже люблю Ваш медичний центр та завжди задоволена кваліфікованістю та ставленням працівників після його відвідування:) Однак, прочитавши позитивні відгуки про фахівця Ігнатюк В.В., хочу зазначити протилежне. На прийомі лікар абсолютно не давав коментарів стосовно узд, хоча я декілька раз пробувала запитати і уточнити, щоб зрозуміти динаміку. На прохання порівняти попереднє узд у Вашій клініці і сьогоднішнє, щоб зрозуміти, чи є зміни лікар сказала «угу» і нічого не переглянула. Постійно відволікалась на свій телефон. Запитала лише які точно аналізи, і що мені говорив ендокринолог, я розповіла, знову почула лише «угу» і отримала заключення, в якому прочитала свої слова. Все. Ніякої допомоги в найменшому поясненні, чи роз‘ясненні листа узд. Думала, що лікар мовчала, щоб вкінці дати висновок, але вкінці протягнула заключення із словами : «удачі». Відчула себе як ніби винна, що заставила лікаря працювати. Попереднього разу ставлення іншого лікаря та кваліфікованість в роз‘ясненні була протилежна сьогоднішньому. Не рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.03.2021

Тетяно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта19.10.2020

Дуже задоволена прийомом Вікторії Вікторівни, все лаконічно, зрозуміло розяснює, уточнювала все по УЗД, дуже задоволена прийомом, швидко, без затримки приймає пацієнтів.

Відгук з сайту. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.10.2020

Віто, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна12.10.2020

Щиро дякую лікарю Ігнатюк Вікторії. Оглянула, заспокоїла, підказала подальші дії в лікуванні. Компетентний і дуже приємний в спілкуванні лікар. Дякую вам!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.10.2020

Тетяно, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана21.03.2020

Очень удивилась информацией об этом враче на сайте клиники, некомпетентность, и не адекватное поведение этого" врача" даёт понимае что берут кого попало .... Очень грустно что такие "врачи" могут работать в подобных клиниках...

Відгук з сайту. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації21.03.2020

Оксано, дякуємо за зворотній зв'язок. Передаємо ваш відгук у відділ контролю якості для детального опрацювання вашого випадку з адміністрацією та лікарем. Вибачте, що візит завдав вам незручностей. Бажаємо міцного здоров'я.

Олександр21.02.2020

Був приємно вражений клінікою, організацією прийому, увагою фахівців на рецепції. Чекаю на наступну зустріч у закладі. Лікар УЗД Ігнатюк Вікторія Вікторівна — дуже професійна, відповідала на всі запитання, порадила, як потрібно підготуватися до прийому в лікаря. Щира їй подяка!

Відгук з анкети. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації21.02.2020

Олександре, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр і лікаря ультразвукової діагностики Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга25.01.2020

Це найкращий лікар УЗД, у якого я була на прийомі. Все дуже зрозуміло пояснила, заспокоїла, схилила мене до здорового способу життя. Завдяки її порадам переглянула свій раціон та змінила звички. Дякую, дуже приємно, що є такі лікарі, які з відкритою душею до кожного.

Відгук з сайту. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча)
Відповідь від адміністрації27.01.2020

Ольго, щиро дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Вікторію Ігнатюк. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Наталя10.01.2020

Дуже ЧУДОВА та КОМФОРТНА клініка. Відчуття дому вперше у лікарняному закладі. Лікарка Ігнатюк В.В. - ввічлива та виконує свої обов'язки дуже професійно. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації10.01.2020

Наталю, дякуємо за теплий відгук про клініку та лікаря ультразвукової діагностики Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Олена26.11.2019

Була на УЗД, лікар уважна, рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації26.11.2019

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря ультразвукової діагностики. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Тамара14.08.2019

У клініці побувала вперше, дізналася про неї з Інтернету, коли шукала, де недалеко від дому можна зробити УЗД колінного суглоба. Враження від клініки позитивні - від її чистоти, привітності персоналу, починаючи з адміністраторів, чудове володіння ними українською мовою, не сидіння в довгих чергах. Лікар Ігнатюк Вікторія Вікторівна також справила на мене позитивне враження: уважна, кваліфікована, відповіла на всі запитання, що стосуються проведення УЗД та його результатів. Жаль, що в клініці немає лікаря-ортопеда, який зміг би надати професійну консультацію. Але сподіваюся, що я й надалі користуватимуся послугами інших спеціалістів вашої клініки.

Відгук з анкети. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації14.08.2019

Тамаро, щиро дякуємо вам за теплий відгук про медичний центр, адміністративний персонал та лікаря УЗД Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Ми щасливі, що ви залишися з такими позитивними враженнями після відвідування клініки. Бажаємо вам міцного здоров’я.

Валентин 13.08.2019

Перший раз відвідав цю клініку, враження - найприємніші. Персонал ввічливий і привітний, обстановка світла і красива. Лікар УЗД Ігнатюк Вікторія Вікторівна ретельно провела обстеження, описала те, на що в інших клініках не звертали уваги і дала слушні рекомендації. При необхідності із задоволенням відвідаю SMC ще раз.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Ігнатюк Вікторія Вікторівна (Ультразвукова діагностика (УЗД))
Відповідь від адміністрації16.08.2019

Валентино, дякуємо вам за відгук на Google Maps про лікаря ультразвукової діагностики Ігнатюк Вікторію Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua