Хлопушина Оксана Олександрівна — лікар-отоларинголог у Smart Medical Center
Хлопушина Оксана Олександрівна

Хлопушина Оксана Олександрівна

Рейтинг:
4.8
 • Спеціальність Лікар-отоларинголог першої категорії, дитячий отоларинголог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1999
  Досвід роботи: 21 рік
 • Володіння мовами Англійська, німецька — базовий
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Хлопушина Оксана Олександрівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

 • Запальні захворювання
 • Ендоскопічні дослідження
 • Промивання та інші ЛОР-маніпуляції

Освіта та професійні досягнення

Закінчила :
 • Київське медичне училище, 1991 р.
 • Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, 1999 р.

Дипломи та сертифікати

 • лікар-отоларинголог хлопушина оксана олександрівна взяла участь у конференції щодо медичної допомоги
 • цей сертифікат засвідчує що хлопушина оксана олександрівна взяла участь у симпозіумі
 • Хлопушина Оксана Александровна сертификат
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена 22.06.2020

Доброзичливість, високий рівень професіоналізму, медичні знання на високому рівні. Я дуже захоплена і рада, що потрапила до такого грамотного лікаря, тільки шкодую, що не раніше. Якби я раніше потрапила до цього лікаря, то вже давно була б здоровіше. Лікар з самовіддачею, грамотний, повністю входить і розбирається в проблемі, допомагає реально пацієнту одужати, поліпшити здоров'я і якість життя. Я ніколи не знала, що у лікарів може бути такий високий рівень знань.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 22.06.2020

Олено, щиро дякуємо за теплі слова на порталі про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Ми раді чути, що ви високо оцінили професіоналізм лікаря та залишилися задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олег 20.06.2020

Хороший рівень обслуговування. Мені все сподобалося. Особлива подяка лікарю Хлопушиній Оксані Олександрівні, яка зі мною працювала. Професіоналізм, увага, чуйність і чуйне ставлення до пацієнта на вищому рівні! Хороших і вдячних пацієнтів вашій клініці і успішного подальшого розвитку!

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 20.06.2020

Олеже, дякуємо вам за відгук в анкеті про лікаря Хлопушину Оксану Олександрівну. Дуже раді, що вам сподобалось у нашій клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім 30.05.2020

Величезно дякую лікарю-отоларингологу: Хлопушина Оксана Олександрівна. Я дуже давно шукала лікаря, який ставиться до тебе не до як пацієнта, а як до людини, що потрібна допомога. З першї розмови я відчула, що я можу довіритися людині. Дякую за професіоналізм і тількі ви виявили мою хворобу.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 30.05.2020

Дякуємо за відгук про лікаря-отолариголога Оксану Олександрівну Хлопушину. Раді, що ви знайшли свого лікаря, який вам допоміг. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Олексій 16.05.2020

Цілком все об'єктивно, пройшов консультацію і почав процес лікування. І домовилися на повторний прийом.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 16.05.2020

Олексію, дякуємо за відгук на порталі про ЛОР лікаря Хлопушину О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Роман і Тетяна 16.05.2020

Хлопушина Оксана Олександрівна, людина яка викликає довіру, відкрита, і доброзичлива, лікар якого ми с дружиною одразу сприйняли як друга, і побачили реальне розуміння нашої проблеми, бажання допомогти, а також досвід, та глибокі різносторонні знання у своїй справі, сучасне бачення стратегії лікування. Дякуємо, і відчуваємо вашу підтримку і піклування.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 16.05.2020

Романе і Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Щасливі читати такі слова. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Олена 15.05.2020

Була на прийомі у лікаря-отоларинголога Хлопушина О.О. Дуже вдячна за її професіоналізм, чутке відношення до проблем пацієнта, встановлення правильного діагнозу і як тому грамотно призначене лікування, яке дало відразу полегшення мого стану. Лікар Хлопушина О.О — найкращій фахівець і повністю відповідає найкращим стандартам медичного обслуговування. Рекомендую!!!Обслуговування в клініці на самому високому рівні!

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія). Оболонська філія
✍ Відповідь від адміністрації 15.05.2020

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Нам дуже приємно читати такі теплі слова! Бажаємо вам міцного здоров'я.

Лідія 13.05.2020

Дякую велике, за компетентність, швидке реагування, високу кваліфікацію ЛОР лікаря. Лікар Хлопушина Оксана, провела кваліфікований огляд, була чуттєва, уважна. Надала всі необхідні рекомендації, дуже задоволені.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.05.2020

Лідіє, дякуємо за зворотній зв'язок в анкеті щодо прийому лікаря-отоларинголога Хлопушиної Оксани Олександрівни. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Яна 24.04.2020

Прекрасний, коректний, професійний лікар!

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.04.2020

Яно, дякуємо, що залишили відгук в анкеті на рецепції про лікаря-отоларинголога Хлопушину О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена 19.04.2020

Сучасно, злагоджено, професійно. Все на вищому рівні, організовано. Буду рекомендувати. Хлопушина Оксана Олександрівна високопрофесійний фахівець широкого профілю. Дуже вдячна за вичерпну відповідь на всі мої запитання, рекомендації виконаю, думаю, що тепер якість життя покращиться. Були б у нашій медицині все такими ж, як Оксана Олександрівна — пацієнти видужували б швидше. Спасибі Вам, дорогий лікарю! Обов'язково залишуся у Вас.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.04.2020

Олено, дякуємо за відгук в анкеті про Оксану Олександрівну! Дуже раді, що лікування допомогло і дало позитивні результати. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Олена 19.04.2020

Я в захваті від цього фахівця. Спеціаліст найвищого профілю. Дійсно проблему бачить глибоко і правильно. Найвища кваліфікація. Супер фахівець.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.04.2020

Олено, дякуємо, що залишили відгук на порталі про Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана 14.04.2020

Дуже сподобалась ЛОР Хлопушина Оксана Олександрівна. Призначене лікування дало дуже хороший результат. І клініка, і персонал дуже хороші.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.04.2020

Оксано, дякуємо, що залишили відгук в анкеті на рецепції про лікаря-отоларинголога Хлопушину О.О. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Катерина 24.03.2020

Добридень! З 21.01 2020 я проходила лікування у ЛОРа вашої клініки, Хлопушиної О. О. Потрапила я до неї з гайморитом, який розвивається, гострим фарингітом і гострим синуситом. В ході лікування загальні симптоми були зняті, стан покращився. Тільки залишалася закладеність носа. Причина запаленої слизової носа встановлена ​​точно не була, направлення на КТ для встановлення можливих причин не було, був призначений спрей Флікс. Після 2-х тижневого використання спрею, стан не покращився. Додаткові дослідження не призначалися, тільки продовжили користування Фліксом. Через час до закладеності носа додалися запалені лімфовузли, за рекомендацією ЛОРа я звернулася до інфекціоніста. Інфекціоніст призначив ряд аналізів і КТ придаткових пазух носа. КТ я зробила 23.03, на якому з'ясувалося, що в правій пазусі кіста 3,5х2,7х3,5 см. Саме це і є причина мого закладеного носа. А тривале застосування Флікса, призначеного ЛОРом Хлопушиною О. О., в кінцевому рахунку не вилікувало би мене, а лише погіршило ситуацію. На даний момент мені призначена терапія, і в разі безрезультатності - оперативне лікування. Прошу Вас вжити заходів з інформування лікарів вашої клініки про обов'язкове призначення додаткових досліджень пацієнтам. Особливо тим, які довго хворіють, а призначення лікаря не діють.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 24.03.2020

Катерино, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже прикро, що сталася така ситуація, за що приносимо свої щирі вибачення. Ваш відгук вже передано керівнику відділу клієнтського сервісу для детального вивчення. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Ольга 13.03.2020

Клініка хороша, на рецепції дівчата приємні, ввічливі. Позитивний відгук, лікувала дитину 2-3 місяці в різних клініках. Лікарів із досвідом, вибачте, але одиниці. Щиро дякую Хлопушиній Оксані Олександрівні за лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 17.03.2020

Ольго, щиро вдячні за теплий відгук про клініку і лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Олексій 03.03.2020

Хлопушина О. О. — чудовий лікар! Уважна. Призначила лікування, яке одразу дало позитивний результат. Рекомендую!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.03.2020

Олексію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Таїсія 28.02.2020

Дуже задоволена всім у цій клініці: чисто, привітно, професійно, ефективно і зрозуміло! Днями привела і бабулю свою сюди. Вона колишній медик і знає, що таке якісне медичне обслуговування — залишилася дуже задоволена! Рекомендую!

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.02.2020

Таїсіє, щиро дякуємо за теплий відгук про медичний центр і лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Сергій 20.02.2020

Велика людська подяка Оксані Олександрівні за професіоналізм, чуйність та щире бажання допомогти. Надані послуги на найвищому рівні. Буду радити лікаря та клініку всім знайомим. Процвітання та добробуту! З повагою, Сергій О.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 21.02.2020

Сергію, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку і лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Євген 17.02.2020

Хлопушина Оксана Олександрівна - відмінний фахівець! Сказати, що допомогла - це значить нічого не сказати. Підхід до пацієнта дійсно індивідуальний. Вельми Вам дякую. З повагою, Євген!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.02.2020

Євгене, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Тетяна 15.02.2020

Витрачений час на лікування і в підсумку наше все лікування закінчилося тим, що лікар виписала нам антибіотики. Я як би не особливо то й рада цьому була. Просто прозвучало так, що вона своїй дитині вдалася б до них на дуже крайній випадок, а моєму можна напихати виходить.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 17.02.2020

Тетяно, дякуємо, що повідомили нам про цей випадок. У понеділок одразу ж передамо адміністрації інформацію з приводу лікування вашого сина. Вибачте за цю ситуацію. Бажаємо вам і вашій сім'ї міцного здоров'я.

Ольга 07.02.2020

Хлопушина О. О. - лікар на всі 💯. Дуже задоволена.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.03.2020

Ольго, щиро дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Тетяна 03.02.2020

Дуже задоволена клінікою. Ходжу сама і вожу дитину) Водила дитину до ЛОРа Хлопушиної і гінеколога Колесник, дуже задоволена підходом лікарів до дітей, те, як розжовують діагнози, лікування і тд. Спасибі.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 03.02.2020

Тетяно, щиро вдячні за теплий відгук про клініку, лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну та лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Тетяна 27.01.2020

Щиро дякую ЛОРу Оксані Олександрівні за людяність та професійність

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.01.2020

Тетяно, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Оксану Хлопушину. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Віктор 14.01.2020

Другий раз відвідував Оксану Олександрівну, все було добре, чудово і прекрасно, і навіть ще краще) Чудовий фахівець і прекрасна людина, щиро їй дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.01.2020

Вікторе, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Дар'я 10.01.2020

Лікар все чітко і зрозуміло пояснила. Сподобалося, що лікар не тільки веде практику, а й відвідує конференції. Лікар розповіла, які ліки вже не використовують, які неефективно, які небезпечно.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.01.2020

Дар'є, щиро вдячні за відгук на порталі про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Дмитро 20.12.2019

Дуже сподобалася клініка, у ній себе почуваєш комфортно, неначе знаходишся десь в крутій Європейської клініці. Лікарі дуже добрі і кваліфіковані, просто 100 з 100 балів. Був на прийомі у ЛОРа, лікар Хлопушина Оксана Олександрівна. Дуже класний лікар, всім рекомендую, а також буду рекомендувати її своїм знайомим

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.12.2019

Дмитре, дякуємо за теплий відгук про медичний центр і лікаря-отолиранголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Нам дуже приємно, що ви високо оцінили сервіс клініки та професійність наших лікарів. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Анонім 29.11.2019

Загалом все сподобалося. На ресепшені є дівчатка більш приємні, є менш, отож до останніх не дуже хочеться звертатися. Сподобалася завідуюча (може по-іншому посада звучить, можу помилятися) вашої клініки, дуже компетентна і ресурсна жінка! Хлопушина Оксана Олександрівна сподобалася, компетентний і приємний лікар. Викликає довіру. Потрапили до неї за рекомендаціями. Зараз проходимо лікування.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.11.2019

Щиро дякуємо за теплий відгук про співробітників клініки та лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Водночас дякуємо за зворотній зв'язок, ми врахуємо ваші зауваження. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Анна 26.11.2019

Все сподобалося, починаючи від рецепції до кабінету лікаря. Адміністратори дуже уважні: у мене проблема з вухом, я перепитувала, і мені ввічливо повторювали ще раз. Лікар Хлопушина дуже уважна, дуже сподіваюся на її професіоналізм, і що вона мене вилікує. Огляд був прискіпливий, призначення допомагає, але поки що в стадії лікування.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 26.11.2019

Анно, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку, адміністраторів рецепції і лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анна 25.11.2019

Якісна консультація і адекватне призначення лікування. Вдячна лікарю Хлопушиній О. О. за прийом.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.03.2020

Анно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Тетяна 05.11.2019

Хороша клініка, чуйний персонал, все сподобалося, як завжди (вже не один раз користуємося послугами)

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.11.2019

Тетяно, щиро вдячні за відгук про клініку, її співробітників та лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Влад 04.11.2019

Професійний лікар, уважний, завжди в гарному настрої. Дуже вдячний Оксані Олександрівні за обстеження і лікування, яке дійсно допомогло. Саме такого лікаря потрібно цінувати)

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.11.2019

Щиро вдячні за теплі слова про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Дана 02.11.2019

Дякую за професіоналізм!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 08.11.2019

Дано, дякуємо за теплі слова про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Світлана 31.10.2019

Оксана Олександрівна дуже компетентний, уважний лікар. Швидке одужання дитини говорить про правильно поставлений діагноз і відповідне лікування. Ніяких зайвих аналізів і непотрібних препаратів! Величезна подяка і мої рекомендації!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 01.11.2019

Світлано, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Олександр 21.10.2019

Щиро дякую від усього серця чудовому лікарю Оксані Олександрівні. Щиро дякую вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися шанованою людиною, найкращим лікарем і чудовою людиною свого щастя і високого покликання.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 22.10.2019

Олександре, щиро вдячні за теплі слова про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анна 18.10.2019

Вдячна лікарю за уважне ставлення до дитини, ретельне обстеження та призначення лікування. Дитина швидко одужала. Стала постійною клієнткою клініки - зручно, швидко, професійно.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 18.10.2019

Анно, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Тетяна 02.10.2019

Дільничний педіатр поставив дитині 2,5 років діагноз ГРВІ. Після тижня безуспішного лікування записалися на прийом до Оксани Олександрівни, оскільки проблеми були саме з носом. Відмінний і, головне, кваліфікований лікар: відразу поставила правильний діагноз, і в перший же день правильно призначеного лікування дитина спала. Ввічлива, уважна і відмінна жінка-лікар. Дуже рекомендую!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 03.10.2019

Тетяно, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Анастасія 16.09.2019

У вашій клініці були вперше! Потрібна була консультація отоларинголога. Потрапили до Оксани Олександрівни. Лікар професіонал своєї справи!!! Дуже задоволена ставленням лікаря до пацієнта 😁 Дуже дякую!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 17.09.2019

Анастасіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Ніна 01.08.2019

Під приємним враженням від Оксани Олександрівни, приємна, уважна, професіонал у своїй сфері. При огляді все детально пояснювала, перший лікар, яка знайшла причину проблем з диханням носа, яка мене турбувала кілька років! Дякуємо!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 02.08.2019

Ніно, дякуємо вам за відгук про лор-лікаря Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Мар'яна 19.07.2019

Враження позитивне. Хлопушина Оксана Олександрівна - професійна, уважна, приязна, "легка рука", надала необхідну допомогу, дала поради щодо профілактики.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.07.2019

Мар'яно, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Оксану Олександрівну Хлопушину. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Мар’яна 18.07.2019

Хлопушина Оксана Олександрівна - дуже уважний, приязний лікар, гарний фахівець, легка рука. Відвідування залишило позитивне враження.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 18.07.2019

Мар'яно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена 02.07.2019

Приємно вражена сервісом і роботою персоналу, а саме лікарем Хлопушиною Оксаною Олександрівною. Із задоволенням стану постійним Вашим клієнтом.

Відгук з анкети. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.07.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ющенко Леонід Федорович 19.06.2019

Дуже приємний лікар, та кваліфікованість на вищому рівні.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.06.2019

Леоніде, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Ігор 18.06.2019

Висококваліфікований фахівець. Виявила проблеми, які не змогли визначити інші фахівці того ж профілю. Підібрала дієвий препарат і допомогла почати лікування, за що їй Велике Спасибі!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 19.06.2019

Ігорю, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія 14.06.2019

Чудовий лікар, висока кваліфікація. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.06.2019

Маріє, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана 03.06.2019

В Смарт Медікал все комфортно, безпечно і приємний персонал. По можливості, всією сім'єю завжди ходимо саме сюди. Доктор Хлопушина дуже уважний лікар. Перший раз потрапила до неї коли просто робила "кукушку". Не дивлячись на те, що це була не консультація, вона дала мені дуже слушну пораду щодо моїх мук із гайморитом. До слова, в іншій клініці мені хотіли робити пунктування за шалені гроші, з урахуванням того, що це було б марно. Спасибі клініці за те, що ваші лікарі ніколи не призначили зайвих аналізів ні мені, ні моїй дитині. За те, що ми не брали дорогі непотрібні ліки.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.06.2019

Оксано, щиро вдячні вам за такий розгорнутий відгук про отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо міцного здоров'я вам та усій вашій родині.

Марина 14.05.2019

Уважний, кваліфікований лікар, професіонал своєї справи, приємний в спілкуванні. Вислухала, порекомендувала, призначила лікування. Дякуємо

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.05.2019

Марино, щиро дякуємо вам за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Денис 13.05.2019

Велике дякую лікарю Хлопушиній Оксані! Прийшов з ангіною, а виявилося, що причина хвороби в хронічному синуситі, з яким я вже ходив багато років. Пролікував, стало дихати набагато легше!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 15.05.2019

Денисе, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Ми раді, що лікування вам допомагає. Щиро бажаємо міцного здоров'я.

Настя 27.03.2019

Дякую Хлопушиній Оксані Олександрівні за правильне лікування, чудове ставлення та швидке моє одужання. Це дійсно професіонал у своїй справі.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Настю, спасибі за відгук про отоларинголога Хлопушину О. О. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Віра 27.03.2019

Щиро вдячні за лікування, професіоналізм у своїй справі, гарне відношення до нашої донечки Хлопушину Оксану Олександрівну. Майже 2 місяці місцеві лікарі призначали неправильне лікування дитині, внаслідок чого стан здоров'я тільки погіршився. Оксана Олександрівна втановила правильний діагноз, призначила відповідне лікування і ми почали одужувати. Це дійсно високий професіонал та лікар з великої літери. Дякуємо!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Віро, щиро дякуємо за відгук про дитячого отоларинголога Оксану Олександрівну Хлопушину. Бажаємо вам і вашій дитині міцного здоров'я!

Тетяна 20.03.2019

Вдячна за кваліфіковану допомогу лікарю Хлопушиній Оксані.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Татяно, дякуємо вам за відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ирина 17.03.2019

При очередном гайморите решила с ребенком обратиться в платную клинику с уверенностью, что лечение будет качественнее. Хочу всех разубедить. Схемы лечения практически не отличается от схем ЛОРа в государственной поликлинике. Единственный плюс, что дополнительно сдаются анализы, которые вы и сами можете сдать в любой лаборатории. Смат клиника пользуется услугами лаборатории Дила. Если лечение не дало нужный результат, рекомендуют консультироваться в других медицинских учреждениях. Честно, сильно разочарована.... Цены неоправданно высокие. За консультацию брав 450 грн. врач хотя бы мог посмотреть имя пациента, а не спрашивать напомните, как зовут малышку... Кукушка тоже ничем не отличается от кукушки в поликлинике за 50 грн. или за половину стоимости в других платных клиниках. Одним словом, потраченны немалые деньги, а результата нет.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.03.2019

Ірино, дякуємо за зворотній зв'язок. Вашу скаргу передано на розгляд у відділ контролю якості. Бажаємо Вам і Вашій дитині міцного здоров'я.

Галина 22.02.2019

Звертаємося до клініки з питаннями зі здоров'я всієї нашої родини. Лікарі високого рівня і сервіс хороший. У клініці завжди прибрано, є де присісти і провести час з дитиною. Єдиний мінус (думка моя, як мами з малюком) - це те, що немає окремої дитячої кімнати, а також кімнати для годування і сповивання дитини. Особливо сповивання... Пеленальний столик стоїть в коридорі, біля шаф і недалеко від дівчат із ресепшна. Чесно кажучи, не дуже коректно по відношенню до дівчаток витирати попу дитині. Це створює незручності не тільки для мами з дитиною, а також думаю дівчатам з ресепшна і іншим відвідувачам клініки. Я розумію, що це швидше за все через брак місця, але дискомфорт є. Через це оцінка за комфорт з ***** зірок - ****.

Лікаря рекомендуємо! Були з дитиною 1.5 г, лікар мало того, що допомогла вирішити нашу проблему, так ще й з мінімумом витрат для нас. Сподобалося те, що лікар не стала напихати різними препаратами навмання. Здали кров, після чого Оксана Олександрівна поставила діагноз і призначила правильне лікування. Хлопушина - це лікар, який знає свою справу і йде в ногу з часом. Оксана Олександрівна, спасибі Вам величезне за допомогу!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 24.02.2019

Галино, дякуємо за відгук та високу оцінку роботи співробітників клініки. З вашого дозволу, ми об'єднали 2 ваших відгуки в один, також ми постараємося вирішити питання, на які Ви звернули нашу увагу. Щодо столика у вестибюлі - ми встановили його, щоб можна було розмістити дитину для одягання і поки одягаються батьки. Дякуємо, що допомагаєте нам покращити сервіс у клініці.

Darina 26.01.2019

Особая благодарность Оксане Александровне за высокий профессионализм, трепетное отношение и внимание. Оксана Александровна чудесный врач и замечательный человек , я несказанно благодарна ей за лечение и решение проблемы, поддержку, ответственность и заботу оказанную в период всего лечения)

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 02.02.2019

Дарино, дякуємо Вам за відгук про Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Тамара 23.01.2019

Вашу клініку відвідувала декілька разів. Дуже вдячна за лікування лікарю Хлопушиній Оксані Олександрівні. Це дійсно професіонал своєї справи! Оксана Олександрівна є ввічливою, уважною і просто приємною людиною, яка в свою чергу чудово орієнтується в своїй галузі і ретельно вивчає кожен конкретний випадок. Дуже дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 23.01.2019

Тамаро, дякуємо за такий розгорнутий відгук про лора Хлопушину Оксану. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Тамара Михайлівна 23.01.2019

Вашу клініку відвідувала декілька разів. Дуже вдячна за лікування лікарю Хлопушиній Оксані Олександрівні. Це дійсно професіонал своєї справи! Оксана Олександрівна є ввічливою, уважною і просто приємною людиною, яка в свою чергу чудово орієнтується в своїй галузі і ретельно вивчає кожен конкретний випадок. Дуже дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Сергій Павлович 23.12.2018

Дуже задоволений відношенням лікаря Хлопушиної. Уважно і чуйно приймає,радитьусе як для себе. Лікування проходить до повного подолання недуги. Корисні поради для виконання вдома. Відгук в анкеті

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 23.12.2018

Сергій, дякуємо за те, що знайшли час та залишили відгук про лікаря отоларинголога Хлопушину Оксану. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Вероника 11.12.2018

Посетив 5 консультаций у ЛОРа, мне так и не смогли поставить внятный диагноз и назначить эффективное лечение, несмотря на наличие необходимых анализов - развернутый анализ крови (в динамике), назоцитограмма, рентгеновский снимок пазух носа и много других исследований, проводимых ранее (они не имеют отношение к носу/горлу, но позволяют собрать полный анамнез). Как объяснили мне - в моих жалобах (на температуру 37,4 на протяжении месяца, пробки в миндалине, выделения из носа длительное время, слизь в горле) ничего смертельного нет, но определить причины такой симптоматики, не смогли, и отправили к терапевту. Терапевт, который подключился к "лечению" меня, направил на анализы на паразитов, хотя клинических признаков, кроме субфебрильной температуры и того, что я часто ем суши/роллы, НЕТ. В итоге, я потратила очередную тысячу гривен на то, чтобы подтвердить, что паразитов у меня нет, и остаться с симптомами, описанными выше. Желания идти на 6-ю консультацию, которая будет такой же безрезультатной, как и предыдущие, нет. Причина в недостатке профессионализма/квалификации у врачей, в незаинтересованности, выполнении плана продаж? Не знаю, что именно, но такое отношение просто убивает медицину.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.12.2018

Вероніко, нам дуже шкода, що у Вас склалося таке враження. Ми вели Ваш випадок з ретельним дотриманням клінічних протоколів МОЗ України щодо обстеження та лікування. Для відпрацювання оптимальної тактики, окрім консультацій отоларинголога, було проведено лікарський консиліум на безоплатній основі. На жаль, іноді вирішення проблеми зі здоров‘ям потребує більше часу та зусиль, ніж того хотілося б. Успіх залежить від конструктивної взаємодії між лікарями та пацієнтом та ретельного дотримання усіх рекомендацій протягом необхідного для відновлення організму часу. У разі відновлення Вашої довіри до клініки ми докладемо усіх можливих зусиль, щоб вирішити Вашу проблему. Щиро бажаємо Вам одужання.

Любов 11.12.2018

Дуже вдячна за отримання лікування. Лікар чудовий, професіонал, дуже чуйна людина. Побільше таких лікарів.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.12.2018

Дякуємо, Любове, за відгук про отоларинголога Оксану Хлопушину. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Alexander Zhurovich 29.11.2018

Досидів з нежиттю до отиту - вирішив спробувати послуги платної клініки. Велике спасибі лікарю-лору Оксані Олександрівні Хлопушиній. неухильно дотримувався її призначень і рекомендацій, і вже практично прийшов в норму. Кваліфікована допомога, вичерпні відповіді на всі питання, постійне стеження за динамікою лікування. Наполегливо рекомендую. Хоча, звичайно, краще за все берегти себе, щоб медична допомога в принципі не була потрібна. P. S. Окреме спасибі за хорошу роботу дівчат на ресепшені. Відгук в Facebook

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 29.11.2018

Олександре, вдячні вам за рекомендацію лікаря Smart Medical Center. Звісно, краще берегти себе та не хворіти! Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Віталій Собко 15.11.2018

Хороший центр! Приходимо з дівчиною вже 3-й раз. Все чисто і затишно. Ціни в принципі невисокі. Особливо сподобався ЛОР Хлопушіна Оксана Олександрівна. Рекомендую!
Відгук на Google Maps

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 15.11.2018

Віталій, щиро вдячні за ваш відгук та теплі слова на адресу лікаря ЛОРа Хлопушиної Оксани. Приємно отримувати слова подяки - для нас дуже важлива ваша оцінка. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Анна 10.11.2018

Мы с сестрой обратились в клинику к лору Хлопушина О.О. с проблемой заложеного горла. Доктор посмотрела и сказала что проблема не с горлом, а с носом, выписала лекарств на 1300 грн и сказала прийти через 5 дней. Приняв дозу лекарств и просидев 5 дней, в стерильных условиях без физической нагрузки и контакта с внешним миром, состояние моей сестры значительно ухудшилось: начался очень сильный насморк, почти прекратилось дыхание носом, пропал голос и начался сильный кашель. На втором приеме после озвучивания нами жалоб, доктор сказала, что "это парадокс и нужно просто еще пропить антибиотик". Мы все выполнили, но состояние ухудшилось еще сильнее! Помимо этого, за вторую консультацию с нас снова взяли 400 грн вместо 300!!!! Ни в коем случае не обращайтесь в клинику к этому доктору, так как в ответ на жалобу получите фразу, что это просто парадокс!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Перепрошуємо за незручності. Ми передамо Ваше повідомлення у відділ контролю якості. Дякуємо, що сповістили нас про цей випадок. Нам важливо отримувати зворотній зв'язок.

Інна 06.10.2018

Була на прийомі з мамою у отоларинголога Хлопушіной Оксани Олександрівни. Після консультації і призначеного лікування всі симптоми, які так довго мучили маму пройшли. Дуже вдячна доктору. Будемо продовжувати звертатися в цю клініку. Сподіваюся, що всі фахівці такого високого рівня!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Катерина 05.09.2018

Була з дитиною у лікаря отолариголога Хлопушіної Оксани Олександрівни. Уважна і приємна. Судячи з того, що вона нас дуже швидко вилікувала, лікар вона хороший. Була дуже вдячна їй, що позбавила мене від безсонних ночей. Всім мамам маленьких малявочок раджу.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Катерина 22.08.2018

Відвідувала даного лікаря 2 рази, і 2 рази неправильний діагноз. Так лікар ввічлива, огляд робила, ніби як і уважно але ...... Поставила спочатку один діагноз, виписала антибіотик, пропила легше не ставало, прийшла знову на прийом, поставила зовсім інший діагноз і знову марне лікування, а про список аналізів взагалі мовчу. Промучилася з цим "лікуванням" 2 місяці, пішла до іншого лора, як виявилося не визначила банальну ангіну. Відвідування лікаря, "лікування", аналізи обійшлося у 2000 грн і результату 0. Потратила дарма 2 місяці і запустила ангіну до гострої форми.Як фахівця не раджу, витратите здоров'я, час, гроші, а результату не буде !!!!! Може кому то і ставить правильний діагноз, може просто вгадує, але не бачити банальну, яскраво виражену ангіну з досвідом роботи в 19 років це занадто. Залишилася дуже незадоволена, більше відвідувати цю клініку і кому то радити не буду !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Катерино, ми зацікавлені розібрати даний випадок, щоб покращити якість послуг в нашій клініці. Номер телефону, який Ви зазначили, не дійсний для зворотнього зв’язку. Будь ласка, сконтактуйте з адміністратором клініки, якщо у Вас є така можливість

Неллі 18.08.2018

Лікар-отоларинголог Хлопушина Оксана Олександрівна - рівень Бог!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Світлана 02.07.2018

Консультація сподобалась. Лікар дуже уважна.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Анастасія 02.07.2018

Дуже хороший лікар Хлопушина, ввічлива і доступно все пояснює.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Наталія 20.06.2018

Приємний, досвідчений лікар. Дитина з радістю бігла на обстеження. Лікування допомогло!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Наталія 15.06.2018

Лікар Хлопушина Оксана дуже досвідчена, уважна, доброзичлива, зайвого не призначила.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Олена 13.06.2018

Приємний і уважний лікар Оксана Хлопушина.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Вєра 08.05.2018

Дуже сподобалася консультація, доктор Хлопушіна детально оглянула, пояснила проблему і методи її вирішення.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Рада 27.04.2018

Уважна лікар Хлопушина , котра дуже докладно все розказала. Привітний і чемний персонал.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Олена 13.04.2018

Доктор Хлопушіна О.А. вилікувала мій запущений синусит. Дуже тлумачний лікар і приємна людина.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Тетяна 06.04.2018

Уважний та доброзичливий лікар (Хлопушина) Вдячна за допомогу.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Тетяна 27.03.2018

Вдячна за увагу персоналу. Лікар Оксана Хлопушина - висококваліфікований та уважний, дає повні змістовні роз'яснення. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Катерина 14.03.2018

Була з дитиною повторно у лора, Хлопушиной Оксани, уважний і приємний не тільки лікар, але й людина! Нас практично дуже швидко вилікувала! Закінчилися мої безсонні ночі! Всім маленьким малявочкам Раджу!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Тетяна 14.03.2018

Все добре, ввічливий персонал. Чуйний і професійний лікар.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Оксана 20.02.2018

Оксано Олександрiвно, дякую Вам за Ваш професiоналiзм, чуйнiсть i за допомогу нашiй родинi. Всiм раджу тiлькi таких лiкарiя! ДЯКУЮ!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
Лілія 13.02.2018

Дуже уважний лікар

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Ганна 06.02.2018

Дякую лікарю Хлопушиній O.O за чудовий огляд і увагу до пацієнта !!! А також Горзов Галині!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Давид 05.01.2018

Доктор Хлопушіна Оксана дуже порадувала. Уважна!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Ангеліна 05.01.2018

Все добре і подобається, дякую за роботу.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Яна 18.12.2017

Дякую лора Оксану Олександрівну Хлопушіну за якісну професійну медичну допомогу і добре ставлення до пацієнтів! Дуже дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Олександр 12.12.2017

У той час як "лор" моєї ділянки відправив мене додому зі словами "все нормально", не давши жодної чіткої відповіді на мною поставлені питання, я прийшов в цю клініку і не прогадав. Виявилося "не все нормально", вчасно звернувся і своєчасно отримав кваліфіковану допомогу. Огляд, консультація, план лікування, план обстеження і позитивний результат. На свої питання отримав чіткі відповіді! Зараз важко знайти порядного і кваліфікованого фахівця, в цій клініці він є! Те, що стосується клініки: біля входу обов'язково одягати бахіли, стерильно, красиво, обстановка і близько не стоїть з "совком". Персонал ввічливий і уважний. Дуже вдячний Оксані Олександрівні!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Яна 12.12.2017

Дякую Оксану Олександрівну Хлопушіну за якісну професійну медичну допомогу і добре ставлення до пацієнтів! Дуже дякую!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Юлія 07.12.2017

Хочу подякувати Хлопушиній Оксані Олександрівні. Дуже приємний та уважний лікар. Лікувалися в неї всією родиною, хвилюється за кожного, як за себе, нічого зайвого не призначає.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Анастасія 07.12.2017

Хворіла застудою близько 5 днів, але нежить турбував мене і після того, як температура спала. Ніс болів моторошно. Вирішила купити краплі за порадою подруги. Прокапали ще тиждень, на якийсь час ніс починав дихати, але потім знову забивався. Терпіти більше не було сил, звернулася до лікаря. Лор Хлопушіна О.О. на мій погляд компетентний фахівець. Не грубила, не хамила, вислухала, дала ряд рекомендацій. Що я вам скажу, після пройденого курсу лікування я нарешті відчуваю запахи.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Анастасія 04.12.2017

Хлопушіна О.О. - дуже кваліфікований лор, все сподобалося на прийомі.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Віталій 15.11.2017

Запам'яталась увага доктора, прийом пройшов добре, мені все сподобалося.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Юлія 20.09.2017

Доброго дня! Хочу висловити подяку лікаря-отоларинголога Оксані Олександрівні. За високий професіоналізм, уважне ставлення до пацієнта.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)
Тетяна Валеріївна 20.09.2017

Лікар просто супер! Зайвого не призначила, ніяких антибіотиків, дуже лояльне лікування. Після першого візиту стало на порядок краще. Адекватна цінова політика. Чудовий, приємний інтер'єр. Комфортні умови перебування, прохолодно. Із задоволенням в центрі буду обслуговуватись й надалі.

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія)

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

(067) 127-03-03   (044) 490-25-03  

info@smartmedicalcenter.ua

ПН-НД 8:00 - 20:00

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-СБ 8:00 - 20:00 (НД 9:00 - 18:00)

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-СБ 8:00 - 20:00 (НД 9:00 - 18:00)

вул. Маккейна (Кудрі), 5
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00