Хісметова Тетяна Олександрівна

Хісметова Тетяна Олександрівна

12

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Наталія10.11.2021

Сподобалась уважність лікаря та коректність іншого персоналу.

Відгук з анкети. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина08.10.2021

Щира подяка неврологу Хісметовій Тетяні. Приємно, коли лікар вислуховує, ставить багато питань, докладно пояснює всі свої дії та призначення. Не виписувала купу дорогих аналізів і обстежень з порога. Видно, що лікар дійсно прагне допомогти та вдається в проблему. Завдяки призначеному лікуванню, проблеми зі здоров'ям пройшли :) Сама клініка дуже чиста і красива. Прикольна кавоварка з капучино, ніби не в лікарню прийшов, а в кав'ярню)) На рецепції дівчата максимально ввічливі. Приймають вчасно, без затримок і черг. Перед візитом нагадують на Вайбер і надсилають відео, як дійти від метро. Хороший лікар + хороша клініка — це однозначно супер)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.10.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія04.10.2021

Чудово! Всі дуже уважні. Все вислухали й розповіли, що до чого. Все дуже і дуже! Я залишилася дуже задоволена!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана28.07.2021

2 дні тому була на прийомі у даного лікаря і вже 2-й день намагаюся зрозуміти, що ж все ж таки зі мною. Запитань залишилося більше ніж відповідей, оскільки я не готувалася, що мені потрібно буде самій все випитувати. Не знаю чому, але лікар здалася не комунікабельною, місце, де я вказувала на біль, вона не досліджувала, характер болю та періодичність не запитувала, на відміну від гастроентеролога, яка цікавилася всім у подробицях і дуже прискіпливо. Я все говорила сама, але ж я впевнена є якісь ключові моменти, які я можу і забути сказати і зараз вже бачу, що не сказала. Лікар майже увесь прийом просто друкувала під мою диктовку. Провела огляд спини без коментарів не зважаючи на надані мною МРТ, де вказані проблеми у вигляді гриж та протрузій. За резулиьтатами доплеру судин голови теж маю недоліки, але я навіть не бачила чи лікар їх подивилася, коментарів не було. Але місце болю (пахова частина, бік) зовсім не пальпувала, навіть не уточнила точне місце тому я встала і 2 рази просто сама показала, щоб звернути увагу лікаря. Від чого крутиться голова я теж так і не зрозуміла. Говорила лікарю, що раніше приймала антидепресанти при лікуванні СПК під супроводом лікаря. Коли лікар мені виписала препарат такої ж дії, я сказала, що знаю ці препарати, бо приймала їх, на що лікар подивилася на мене і сказала "а у вас якась схильність, да?". Схильність до чого саме у мене я так і не зрозуміла. Розлади певні є, так, на те є причина (отриманий сильний стрес), яку я повідомила одразу лікарю і прийшла по допомогу. Висновок: 2-й день дивлюся на призначення лікаря і не купую препарати бо я так і не зрозуміла, що є причиною болю у боці (вказано м'язово-тонічний синдром, але що це і звідки береться я так і не зрозуміла), що є причиною такого захворювання і як це кардинально змінити, які прогнози і чому крутиться іноді голова. Буду шукати ще спеціаліста даного напрямку, шкода витрачених коштів.

Відгук з сайту. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Оксано, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія17.07.2021

Висловлюю безмежну вдячність Тетяні Олександрівні — неврологу, яка зуміла не лише вилікувати мої неврологічні розлади, але й поліпшити стан у психологічному аспекті, підвищити рівень якості життя. По-перше, я в захваті від того, наскільки лікарка детально розглядає всю інформацію, наскільки уважно слухає пацієнта. Намагається брати до уваги увесь арсенал проблем та особливостей хворого. Під час другого візиту невролог навіть вислухала мене з приводу того, які психологічні практики я застосовую для "фонового" лікування. Тобто лікарка наголошує на тому, що підхід має бути комплексним, із залученням різних методів. По-друге, Тетяна Олександрівна опрацювала мої захворювання (це тривожний синдром із панічними атаками, а також пекучий головний біль) всесторонньо, намагаючись повпливати на них з різних кутів зору. Приємно, що всі ліки, які призначила невролог, не мали побічних ефектів. Причому це були такі ліки, які ще й не викликають залежності. Нарешті мене захоплює результат лікування. Я не лише добре себе почуваю, але й можу з більшою наснагою, з новими силами виконувати повсякденні справи. Знати, що мої хвороби виліковні й що моє психологічне та фізичне самопочуття може бути врятоване завдяки таким чутливим, глибоким і людяним фахівцям, як Тетяна Олександрівна. З великою повагою та вдячністю, Анастасія.

Відгук з сайту. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена Іванівна07.07.2021

Була на прийомі у невролога Хісметової Тетяни Олександрівни. Вона не тільки високопрофесійний лікар, а й чудова людина. Уважна, тактовна, в спілкуванні дуже легко, на всі питання дає докладне роз'яснення. Направила на обстеження, поставила діагноз, призначила курс лікування. Персонал клініки дуже доброзичливий. Загалом всім спасибі й удачі завжди та у всьому.

Відгук з сайту. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.07.2021

Олено Іванівно, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга07.04.2021

Дякую за лікування! Завдяки вам я вже одужала! Бажаю і вам міцного здоров’я! Все чудово пройшло! А клініка супер: сервіс, місце розташування та смачна кава))

Відгук з сайту. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.04.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Kateryna04.01.2021

Склалося позитивне враження про клініку та лікарку-невропатолога Хісметову. Професійний підхід персоналу, лікарка дуже детально проконсультувала, уважно поставилася. Буду приходити в цю клініку також і до інших лікарів.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну та високу оцінку нашому сервісу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віктор04.12.2020

Дякую за професійно надану допомогу і увагу. Удачі у всьому! З повагою, Бутузов Віктор Васильович

Відгук з сайту. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.12.2020

Вікторе, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Хісметову Тетяну Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Мирослава22.10.2020

Хісметова Тетяна Олександрівна — чудовий лікар, приємна, чуйна, відповіла на всі запитання, що хвилювали стосовно здоров'я. Охарактеризувала проблему дуже детально. Прийомом в лікаря дуже задоволена! Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Хісметова Тетяна Олександрівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.10.2020

Мирославо, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-невролога Хісметової Тетяни Олександрівни. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua