Галич Лариса Федорівна

Галич Лариса Федорівна

10

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Алина18.08.2023

Пришла к доктору с жалобой « головная боль ,у висках с правой стороны , низкое давление 106/63, болят глаза когда смотрю на свет , это все после болезни с ангиной ,доктор меня осмотрела померяла давление 93/63 еще ниже было чем пришла с жалобой , доктор не отреагировала не как , хотя ясказала что давление для меня очень низкое нужно повысить , доктор сказала что «я не знаю какой у вас диагноз «. Выпила таблетки сказала если не поможет боль то прийдете снова . Когда я попросила может на мрт сходить она сказала ну можете , попросила дайте направление она «ну я напишу вам все на одном листику бо у меня «нету бумаги больше « пойдет и так я еще несколько штампов поставлю чтобы знали что это направление . Когда начала выписывать таблетки то гуглила в интернете какие выписать . Если доктор не знает какие таблетки признавать , что это за доктор .Очень глупо что платишь за визит 750 грн , а доктор не может поставить диагноз хотя стажа много и думаю не единичный случай был такой , да еще и бумаги нету и гуглит все в интернете . В даном случае доктор не помог абсолютно ничем

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.08.2023

Аліно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ірина01.05.2022

Я хочу висловити щиру подяку своєму лікарю Галич Ларисі Федорівні. Це дуже важливо, коли лікар призначає правильне лікування. Мій діагноз був великою несподіванкою та важким ударом для мене. Я різко відчула себе фізично неповноцінною людиною. Це дуже важко відчувати в 30 років. Але Лариса Федорівна, її обнадійливий теплий погляд і оптимістичний спокійний голос вселяв у мене надію на одужання, віру, що страшна хвороба поступово відступатиме. Лариса Федорівна завжди терпляче відповідає на мої запитання, дає потрібні поради та заспокоює. А головне, що призначене нею лікування для мене є одужанням. Завдяки Ларисі Федорівні я відновила свою працездатність та радість життя. Ще я хочу подякувати й медсестрі Катерині Алгаш. Вона дуже точно виконує свої обов'язки, акуратно та дбайливо робила мені всі ін'єкції, цікавилася моїм станом. Катерина дуже доброзичлива людина! Дякуємо вам за Вашу працю та професіоналізм. Я бажаю вам успіхів у вашій роботі та міцного здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівці: Галич Лариса Федорівна, Алгаш Катерина Вікторівна. Напрями: Неврологія, Стаціонар. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.05.2022

Ірино, дякуємо за ваш зворотний зв'язок і такий теплий відгук про лікаря-невролога Ларису Федорівну Галич, а також медичну сестру Катерину Вікторівну Алгаш. Радіємо, що призначене лікування допомогло вам. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Валерія28.01.2022

Лікарка була доброзичливою і приємною протягом прийому, поки діло не дійшло до призначень. Лікарка призначила мені гомеопатичний препарат, а коли я попросила призначити мені щось з доказової медицини, вона відповіла: "Знаєте, що таке доказова медицина? Це якби ми жили в розвиненій країні, всі один одного любили і поважали і нам не потрібні були ліки, бо на ньому наживаються фармокомпанії. Он у 18 столітті жили без всієї цієї купи ліків і нічого, виживали". Щодо препарату лікарка додала, що він не гомеопатичний, а трав'яний, я повірила (перевірила пізніше - препарат гомеопатичний). Коли я попросила повенутись до мого діагнозу (щоб відійти від філософської дискусії про доказову медицину), мені здалось, що лікарку зачепило, що я не підтримала її у розмові. У результаті, маю оплачений візит лікаря вищої категорії, призначений гомеопатичний препарат (коли я наголосила на те, що не хочу гомеопатію) і як наслідок, зіпсоване враження і сумніви щодо точності діагнозу.

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.02.2022

Валеріє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми раді, що ви задоволені зверненням до іншого лікаря в нашій клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна13.01.2022

Хочу висловити велику подяку Ларисі Федорівні. Дякуємо Вам величезним за Вашу роботу. Я дуже Вам вдячна!

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.01.2022

Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-невропатолога Галич Ларису Федорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Анна15.11.2021

Я давно в неї знаходжуся під обліком. Послуги надані були якісно та професійно, отримала відповіді на свої запитання і були назначені ліки.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.11.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-невролога Галич Ларису Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга26.08.2021

Дякую Галич Ларисі Федорівні! Лікар від Бога! Як спеціаліст, дуже кваліфікована у своїй справі. Уважна і привітна завжди. Дякую Вам за все! У клініці приємна атмосфера.

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації28.08.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Галич Ларису Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія25.08.2021

Поки що зверталася до цієї лікарки лише один раз. Щодо її кваліфікації сказати нічого не можу, оскільки до невролога звертаюся не часто і з основними речами та термінологією не знайома, проте зазначу, що ця лікарка — досить приємна людина, яка задає різні запитання, щоб докопатися до першопричини проблеми. Зняла одну зірку, бо здалося, що лікар не дуже уважна: робить висновок з розповіді пацієнта, яку він ще не закінчив, і відповідно даний висновок може бути хибним. Це мені вдалося зрозуміти з її відгуку щодо мого стану. Тож коли я спілкувалася з нею, мені довелося її поправити, оскільки вона додала нові причини, які навіть не звучали з моїх уст.

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Маріє, дякуємо за відгук та зворотний зв'язок. Ми проведемо роботу з лікарем, щоб таких випадків більше не виникало. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Миронова Наталія20.07.2021

Низький уклін і велика подяка професіоналові своєї справи, Ларисі Федорівні. Чітко, ясно допомогла розібратися з моїм питанням. Мені дуже пощастило, що я Вас знайшла). Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Галич Ларису Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія05.03.2021

Дуже вдячна за кваліфіковану консультацію та фахову допомогу справжньому професіоналу своєї справи — лікарю Галич Ларисі Федорівні. Вперше у Вашій клініці й саме через цього лікаря. Такі лікарі — це реальний показник професійності всього центру! Окрема подяка дівчатам на рецепції за увагу та привітність!

Відгук з анкети. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Галич Ларису Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віталій13.01.2021

Хочу окремо відзначити та подякувати за роботу Ларисі Федорівні. З перших хвилин знайомства одразу відчувається досвід, послідовність та впевненість у прийняті рішення. Комфорт у спілкуванні, відкритість, інформація без зайвої «води». Незважаючи на складність діагнозу та лікування, у руках цього лікаря розумієш, що все буде гаразд.

Відгук з сайту. Фахівець: Галич Лариса Федорівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Віталію, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-невролога Галич Ларичу Федорівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua