Гаєнко Дмитро Костянтинович — лікар-анестезіолог Smart Medical Center
Гаєнко Дмитро Костянтинович

Гаєнко Дмитро Костянтинович

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-анестезіолог вищої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2006
  Досвід роботи: 15 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • ФіліяПечерськ | ст. м. Либідська

Гаєнко Дмитро Костянтинович

Де приймає лікар

 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа», 2006 р.
 • Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність «Анестезіологія», 2008 р.
Тренінги та курси:
 • Курси з ендоскопії, Донецький національний медичний унiверситет імені М. Горького, 2018 р.
 • Курс «Організація управління охорони здоров'я», Українська військово-медична академія, 2019 р.
Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олександр19.03.2021

Дякую за професіоналізм!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.03.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.03.2021

Я 15 березня була у вашій клініці на Джона Маккейна. Хочу відзначити роботу ендоскопіста Підвисоцького Олександра та анестезіолога Гаєнка Дмитра. Це моя перша в житті вдячність, я ніколи раніше не писала відгуки. Також хочу подякувати медичній сестрі та асистенту лікаря, які мені дуже допомагали. Я дуже-дуже вдячна. Бажаю вам такими залишатися й не зазнаватися :). Я хочу до вас повертатися!

Відгук з анкети. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.03.2021

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сніжана11.03.2021

Щиро дякую! Рубан Станіслав Михайлович — високопрофесійний фахівець, дуже мені допоміг. Була операція з причини перелому п'ятої плеснової кістки на стопі. Сьогодні перший день ходжу, щиро дякую за таке професійне й людське ставлення. Також висловлюю величезну подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу, який супроводжував операцію. Підібрали найбільш відповідний для мене вид анестезії, наслідків після якої не було. Дякую всьому персоналу, усі допомагали при виникненні будь-яких питань: дівчата і хлопці на рецепції, медсестри, санітарки й т.д. Коли були проблеми з пересуванням, я не переживала, бо мені завжди надавали допомогу в цьому. А Станіслав Михайлович ще і психологом для мене виявився. Я дуже переживала через цю травму, він дуже мене підтримував психологічно, і тепер усе добре. Клініка дуже хороша завдяки людям, які там працюють!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Сніжано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича, лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина06.03.2021

Щиро дякую лікарям Підвисоцькому О. В. та Гаєнку Д. К. за професійну роботу й відмінне ставлення до пацієнта. Хочеться до таких лікарів звертатися. Також подяка медсестрам, які були присутні на процедурі разом з лікарями.

Відгук з сайту. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Анестезіологія, Гастроскопія, Колоноскопія, Бронхоскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації09.03.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Любов01.02.2021

Була на операції в Smart Medical, однозначно раджу лікаря-хірурга Марченка, анестезіолога Гаєнка, свого лікуючого гінеколога Сумлєнну та медсестру-анестезистку Ірину. Хочу зазначити не лише високий професіоналізм, але й людяне відношення. Усе проходить у дружній обстановці, стерильних умовах. Лікар після завершення операції все пояснює звичайною мовою. Уже через пів години після операції я почувалася чудово та поїхала відпочивати додому. Раджу довіряти своє здоров'я справжнім лікарям в Smart Medical 💗

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Гаєнко Дмитро Костянтинович, Сумлєнна Зоя Валентинівна. Напрями: Гістероскопія, Гінекологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації02.03.2021

Любове, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про хірургію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку медичному персоналу. Раді чути, що візит до клініки залишив у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Valeria18.01.2021

Дякую лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому Олександру Васильовичу та анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу за професіоналізм, уважність і супер ставлення до пацієнта.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації18.01.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна11.01.2021

Хочу подякувати лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому Олександру Васильовичу та анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу за якісно проведену колоноскопію із медикаментозним сном. Така складна, але важлива процедура була проведена на високому рівні. Мій чоловік взагалі нічого не відчув і після процедури почував себе добре.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.01.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Алла28.10.2020

Дмитро Костянтинович чуйний, уважний, професійний лікар. Вперше анестезія у мене пройшла без наслідків. Дякую за вашу працю і просто що ви є!!

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.10.2020

Алло, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія13.07.2020

Обожнюю лікаря Марченка Ю.В, він просто офігенний ❤️ Дмитро Костянтинович теж просто шикарний, анестезіолог. Всіх цілую, Ваша Віка ❤️

Відгук з анкети. Фахівці: Гаєнко Дмитро Костянтинович, Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Анестезіологія, Гістероскопія, Гінекологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.11.2020

Вікторіє, щиро дякуємо за неймовірно теплий відгук про лікаря-гінеколога Марченка Юрія Валерійовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00