Гаєнко Дмитро Костянтинович — лікар-анестезіолог Smart Medical Center
Гаєнко Дмитро Костянтинович

Гаєнко Дмитро Костянтинович

Рейтинг:
5.0

Гаєнко Дмитро Костянтинович

Де приймає лікар

Освіта та професійні досягнення

Закінчив: Тренінги та курси:
Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марина23.07.2021

Робила у вашій клініці гастроскопію. Хочу висловити подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу та ендоскопісту Підвисоцькому Олександру Васильовичу. Я дуже хвилювалася перед процедурою, але завдяки цим лікарям вона пройшла швидко, безболісно, під медикаментозним сном.

Відгук з сайту. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна21.07.2021

Гаєнко Дмитро Костянтинович — приємний та уважний фахівець. Заснула в приємній компанії))), а прокинулася з гарним настроєм. Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина10.07.2021

Особлива подяка анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу: спала, як вдома, виходила з анестезії легко. Доктора доброзичливі, уважні та з хорошим настроєм. Рекомендую всім.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.07.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія09.07.2021

Дуже вдячна Смарт Медікал Центр за своєчасну діагностику і професійно проведену операцію! Мої проблеми вирішені на вищому рівні. Умови перебування в стаціонарі, супер-наркоз — вище всіх похвал! Медичний персонал дуже доброзичливий! 😀 Дякую! Буду рекомендувати всім.❤

Відгук з сайту. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія Фролова05.06.2021

Дуже дякую за чудово проведену операцію і післяопераційну реабілітацію! Професіонали своєї справи — Мандзюк Тарас Ігорович, Гаєнко Дмитро Костянтинович, Підвисоцький Олександр Васильович. Також хочу подякувати медичній сестрі Олені (операційний блок, нічне чергування 02.06-03.06) і Іванні (операційний блок, нічне чергування 03.06-04.06). Дівчата, ви просто янголи-хранителі. Дуже дякую за вашу турботу і співпереживання. Смарт Медікал Центр, Ви великі молодці, що зібрали "під своїми прапорами" прекрасних людей і чудових професіоналів! Я кланяюся перед людьми цієї професії... Краще, звичайно, бути завжди здоровою людиною, але якщо щось заболить — я ваша)). Удачі вам і процвітання!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Мандзюк Тарас Ігорович, Гаєнко Дмитро Костянтинович, Підвисоцький Олександр Васильович. Напрями: Загальна хірургія, Консультація хірурга, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим хірургам, анестезіологу й медичним сестрам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга29.04.2021

Хороша клініка. Приємний колектив. Дуже спокійно й комфортно. Хороші фахівці. Усе доступно пояснюють. Дякую Іванченко Ользі Петрівні. Дуже задоволена, робила вперше в житті колоноскопію під анестезією. Дуже переживала. Дуже дякую лікарю Бондаренку Олександру Миколайовичу за професіоналізм. А також подяка анестезіологу й дівчаткам-медсестрам за моральну підтримку й атмосферу. Хороша клініка. Дякую всім!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Іванченко Ольга Петрівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Проктологія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.04.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям і медичним сестрам. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом медичного центру. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина15.04.2021

Хочу висловити подяку лікарям клініки: Гаєнко, Євтушенко, Гетьман, Патика, Андрієвський, Зеленська, директору клініки Єщенко й лікарям-лаборантам за те, що всі разом допомогли мені після важких постковідних ускладнень. Усім медичним сестрам, анестезистам особлива повага за вчасне і професійне виконання призначень лікарів. Уперше саме в Смарті побачила реальне застосування УЗД для обстеження легень у динаміці. Можливості клініки із наявним обладнанням і лікарями-професіоналами однозначно збільшилися. Ще раз дякую. І пацієнтам, і працівникам Смарта бажаю здоров’я

Відгук з сайту. Фахівці: Гаєнко Дмитро Костянтинович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Гетьман Олеся Іванівна, Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Анестезіологія, Терапія, Неврологія, Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олександр19.03.2021

Дякую за професіоналізм!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович (Анестезіологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.03.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.03.2021

Я 15 березня була у вашій клініці на Джона Маккейна. Хочу відзначити роботу ендоскопіста Підвисоцького Олександра та анестезіолога Гаєнка Дмитра. Це моя перша в житті вдячність, я ніколи раніше не писала відгуки. Також хочу подякувати медичній сестрі та асистенту лікаря, які мені дуже допомагали. Я дуже-дуже вдячна. Бажаю вам такими залишатися й не зазнаватися :). Я хочу до вас повертатися!

Відгук з анкети. Фахівці: Підвисоцький Олександр Васильович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.03.2021

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Підвисоцького Олександра Васильовича та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сніжана11.03.2021

Щиро дякую! Рубан Станіслав Михайлович — високопрофесійний фахівець, дуже мені допоміг. Була операція з причини перелому п'ятої плеснової кістки на стопі. Сьогодні перший день ходжу, щиро дякую за таке професійне й людське ставлення. Також висловлюю величезну подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу, який супроводжував операцію. Підібрали найбільш відповідний для мене вид анестезії, наслідків після якої не було. Дякую всьому персоналу, усі допомагали при виникненні будь-яких питань: дівчата і хлопці на рецепції, медсестри, санітарки й т.д. Коли були проблеми з пересуванням, я не переживала, бо мені завжди надавали допомогу в цьому. А Станіслав Михайлович ще і психологом для мене виявився. Я дуже переживала через цю травму, він дуже мене підтримував психологічно, і тепер усе добре. Клініка дуже хороша завдяки людям, які там працюють!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Сніжано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича, лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00