Євтушенко Тетяна Анатоліївна

Євтушенко Тетяна Анатоліївна

169

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марія15.11.2023

Хороша, чиста клініка. Були на консультації в Євтушенко Тетяни Анатоліївни — дуже уважна та мила жіночка, планую незабаром повторний візит до неї.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.11.2023

Маріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Тетяну Євтушенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена25.08.2023

Не знаю, яка чарівна рука привела мене до вашого Центру. Такої уваги та душевного ставлення мені не доводилося зустрічати ніде — причому на всіх рівнях від рецепції до операційної. Лікар Євтушенко Тетяна Анатоліївна зустріла мене як рідну, вислухала і дала схему лікування, що дуже себе виправдало. Особлива подяка Олександру Миколайовичу Бондаренко. Ваш талант і вміння зробили диво — жодного дня з температурою після операції, жодних побічних явищ. Через тиждень я могла вже їздити на дачу, чим просто вражала оточення. Завжди згадуватиму про вас з посмішкою та вдячністю. Бажаю всім співробітникам Центру успіхів та, звичайно, міцного здоров'я.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Гастроскопія, Ендокринологія, Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації28.08.2023

Олено, щиро вдячні, за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Тетяну Євтушенко та лікаря-хірурга Олександра Бондаренка. Раді, що ви задоволені результатом лікування та оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Антон24.07.2023

Якщо ви хочете звернутися до лікаря, яка три тижні буде пічкати вас йогуртом і різними пігулками для травлення, замість того, щоб відправити на дослідження які покажуть величезну ракову пухлину яка перекрила кишківник - вам до цього лікаря. Скільки витрачено грошей і часу, ми в шоці, що лікар з таким стажем не відправила на потрібні дослідження. Добре нам вистачило розуму звернутись до іншого лікаря, бо з таким лікуванням була б не операція, а поминки. Категорично не рекомендуємо цього лікаря! Стільки грошей, часу і все дарма.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.07.2023

Дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про клініку. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Любов08.03.2023

Дуже компетентний лікар, на консультації отримала відповіді на всі свої запитання. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Гастроентерологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.03.2023

Любове, дякуємо за ваш відгук про лікаря- гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Раді, що отримали відповіді на питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Лілія08.03.2023

Тетяна Анатоліївна, грамотний та висококваліфікований спеціаліст, ненав’язливе лікування та спілкування, чітко підібране лікування, рекомендую)

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Гастроентерологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.03.2023

Ліліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена01.03.2023

Хотіла б подякувати за приємні враження від спілкування з Тетяною Анатоліївною та відвідування клініки. До Тетяни Анатоліївни зверталась як до гастроентеролога, отримала на першій зустрічі професійний огляд, уважність та людяність. По результатам аналізів мала повторну консультацію, результатом якої є план лікування та дій на майбутнє. Заспокоєна та задоволена на всі 100%. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Гастроентерологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.03.2023

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Бажаємо міцного здоров'я!

Дарія17.02.2023

Я довго вагалась писати відгук, але все-таки вирішила. Обрала Тетяну Анатоліївну для загальної консультації, спираючись на досвід в терапії, гастроентерології та ендокринології, щоб отримати консультацію, яку тактику обрати для лікування рецедивуючої застуди, тому що вузькопрофільне лікування у ЛОРа виявилось невдалим, а інші спеціалісти не бачать чіткої картини, до того ж є багато проблем зі сторони ЖКТ та ендокринні порушення, що ускладнює лікування. Я вдячна, що вислухали мої скарги, але дуже поганий осадок від того, що більша частина з них не була взята до уваги і довелось нагадувати їх, бо це міняло тактику лікування. Довелось нагадувати про поточні симптоми, про огляд горла, про непереносимість запропонованих ліків через гастрит, давались рекомендації по ендокринологї, несумісні з моїм поточним станом здоровʼя. Розумію, що за одну консультацію важко проаналізувати всі питання і дати вичерпну відповідь, але засмутив підхід "найменшого спротиву" при пошуку проблеми, тому що доводилось часто налогошувати що ці кроки вже були взяті до уваги попередніми спеціалістами або мною, але вони неможливі/не допомагають. Водночас дякую, що я частково отримала інформацію, яка може допомогли шукати корінь проблеми в інших сферах.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.03.2023

Даріє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Володимир16.01.2023

Чудовий лікар, своєчасно прийняла, уважно вислухала мої скарги, з цього зробила висновки опираючись на кваліфікацію провела місцеве обстеження та призначила курс лікування. Все чудово, лікар молодець, зауважень немає!

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Гастроентерологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.01.2023

Володимире, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-терапевта, гастроентеролога, ендокринолога Евтушенко Тетяну Анатоліївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найркащого!

Наталя11.01.2023

Сьогодні була у вашій клініці у відділенні на Чернігівській, проходила гастро- та колоноскопію у лікаря Нікітенка Віктора Сергійовича (філія на чернігівській). Все пройшло напрочуд швидко та якісно завдяки діям лікаря та всього персоналу. Після наркозу чудово себе почувала. Хочу відзначити уважне, професійне ставлення лікаря на всіх етапах проходження процедури, це дуже приємно. Легкі жарти лікаря та покрокове пояснення нюансів майбутньої процедури реально знижують напруженість та надають впевненості. Велике вам за це спасибі) Тепер зрозуміла, що гастро- та колоноскопія це не страшна процедура, а сучасний та якісний вид діагностики. У клініці була неодноразово в різних філіях і наводила своїх родичів. Тому хочу дякувати лікарям, у яких були на прийомах і проходили лікування: Євтушенко Тетяна Анатоліївна терапевт, гастроентеролог; Мойсеєнко Валентина Олексіївна, терапевт, гастроентеролог, Костенко Неля Сергіївна, дерматолог. До кожного з вас теплі слова та побажання всього найкращого. Велике вам спасибі)

Відгук з сайту. Фахівці: Нікітенко Віктор Сергійович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Мойсеєнко Валентина Олексіївна , Костенко Неля Сергіївна. Напрями: Гастроскопія, Дерматологія / дерматоонкологія, Колоноскопія, Терапія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.01.2023

Наталю, дякуємо вам за позитивний відгук про лікарів нашої клініки. Раді, що ви задоволені кожним візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ірина23.11.2022

Звернулася до гастроентеролога Євтушенко Т.А. Дуже уважно вислухала скарги, провела обстеження, призначила лікування. Перше враження від прийому доволі приємне.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Гастроентерологія, Ендокринологія, Терапія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.11.2022

Ірино, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-терапевта, ендокринолога, гастроентеролога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua