Євтушенко Тетяна Анатоліївна

Євтушенко Тетяна Анатоліївна

146

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олег15.11.2021

Висококласний спеціаліст, досить детально заглибилася в мою проблему і дала вичерпну відповідь на всі мої запитання.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Гастроентерологія, Ендокринологія, Терапія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.11.2021

Олегу, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна18.10.2021

Тетяна Анатоліївна — неймовірний ендокринолог, який максимально обширно розглядає проблеми пацієнта і дає ефективні вказівки щодо лікування й подальшого обстеження. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.10.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Володимир09.09.2021

Чудовий лікар зі справді фаховим і людяним підходом, любов'ю до своєї справи та бажанням допомогти. Звертався двічі з питань гастроентерології, дуже вдячний за консультації та рекомендації, допомогли вирішити проблеми з травною системою.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Гастроентерологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Володимире, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гастроентеролога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія03.09.2021

Ідеально все: з моменту, як ти переступаєш медичний центр і тебе зустрічають привітні адміністратори, до лікаря, який дуже уважно тебе оглядає і грамотно консультує. 🙂 А крім усього — красиво, чисто, приємно перебувати в такому медичному закладі з висококласним ставленням до тебе, як до клієнта, в усьому. Була у Тетяни Євтушенко, мені вона дуже сподобалася. Тепер якщо лікар, то тільки вона)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Терапія, Гастроентерологія, Ендокринологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолога, терапевта, гастроентеролога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Петровська14.08.2021

Дякую Євтушенко Тетяні Анатоліївні! ❤️ Слухала Вас з відкритим ротом, не хотілося йти). Ви відмінний фахівець: допомагаєте розібратися з проблемою і вирішити її. 🤞🏾 Дякую ще раз.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Терапія, Гастроентерологія, Ендокринологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.08.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентин Посудієвський27.07.2021

Декілька років назад лікувався у лікаря Євтушенко Тетяни Анатоліївни та залишився задоволеним — чуткий та уважний спеціаліст, доповідає в деталях про причини та наслідки хвороби, дію тих чи інших ліків. Взагалі, приємна людина. Дякую їй за відношення до своєї справи.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Терапія, Ендокринологія, Гастроентерологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Валентине, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гастроентеролога, ендокринолога, терапевта Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія17.07.2021

Вдячна за якісне обслуговування і мій спокій під час проведення обстеження — електроенцефалографії. Лікарка дуже чуйна, уважна до пацієнта. Зважаючи на те, що ЕЕГ не є простою процедурою у психологічному аспекті, можу сказати, що Тетяна Анатоліївна зробила цей візит максимально комфортним, заздалегідь розповіла, що зі мною буде відбуватися, стежила за моєю реакцією, допомагала, якщо мене що-небудь турбувало. Варто відзначити, що це був мій перший візит до Смарт Медікал, який справив чудове враження, тож тепер довіряю лише Вашим спеціалістам. З великою повагою і вдячністю, Анастасія.

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна (Електроенцефалограма (ЕЕГ)). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-терапевта Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марианна07.07.2021

Если хотите выбросить деньги на ветер, то это к Евтушенко Т. А.. Куча анализов назначенных и никакого толку, пришла как к эндокринологу, а не к терапевту который занимается всем по чуть чуть. Не рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.07.2021

Маріанно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина25.06.2021

Хороша та надійна клініка. У клініку зверталась не раз... Дуже приємно відзначити, що лікарі виявилися професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні. У клініці сучасне обладнання, ідеальна чистота та привітний персонал. Щиро дякую лікарям і рекомендую Бабенко Наталію Василівну, Євтушенко Тетяну Анатоліївну, Зикіну Юлію Борисівну, Оспанову Ніну Петрівну як професіоналів своєї справи!

Відгук з Facebook. Фахівці: Бабенко Наталія Василівна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Зикіна Юлія Борисівна, Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Подологія, Терапія, Неврологія, Офтальмологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Любов24.06.2021

Євтушенко Т. А., дякуємо за людяність, доброту, знання своєї справи. Ми вас обожнюємо і безмежно вдячні, що ви у нас є. Тетяно Анатоліївно, будьте здорові та многая Вам літа!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Гастроентерологія, Ендокринологія, Терапія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Любове, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-терапевта, ендокринолога, гастроентеролога Євтушенко Тетяну Анатоліївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua